Szkolenia > Finanse osobiste

Pakiet finansowy - jak mieć więcej pieniędzy?

Finanse są dziedziną, które dotyczą każdego z nas. Co zrobić, żeby mieć więcej pieniedzy? Co zrobić, żeby nie czekać z utęsknieniem na kolejną wypłatę, tylko żyć pełnią życia? Zobacz odpowiedzi ekspertów Pigułek Wiedzy.

W skład pakietu wchodzą:

Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego?

 • Długość nagrania: 1 godz. 7 min.
 • Cena poza pakietem: 47,00 zł

Prawdopodobnie jesteś tutaj, bo szukasz czegoś, co pomogłoby Ci wprowadzić pozytywne zmiany w Twoim życiu lub biznesie. Być może nie ogarniasz finansów i ciągle szukasz swojej drogi do wolności finansowej. A może widzisz, że nie wszystko układa się po Twojej myśli i nie do końca wiesz dlaczego tak się dzieje?

Jeśli tak właśnie jest, jeśli jesteś osobą, która ma otwarty umysł na nowe informacje i czujesz, że potrzeba Ci zmian, bardzo prawdopodobne jest, że znajdujące się na tej stronie Pigułki Wiedzy Ci w tym pomogą. Taką właśnie osobą był Bartosz Nosiadek, gdy kilka lat temu zaczynał swój biznes w branży finansowej, a później w nieruchomościach.

 • W dzisiejszej dobie gdy jest totalny brak czasu, ogromna konkurencja na rynku pracy, ogromna znieczulica dbanie o samego siebie oraz "wilcze zasady", są ludzie którzy potrafią podjąć ryzyko postawić wszystko na swój pomysł biznesu, osiągają sukces, są niezależni finansowo, nie muszą pracować i na dodatek chcą się swoją wiedzą podzielić z innymi i ich czego nauczyć.

  Każdy z nas boi się ryzyka związanego z tym, co będzie gdy coś nie pójdzie tak jak byśmy chcieli. Dlatego spotkanie z ludźmi sukcesu, którzy podzielą swoją wiedzą i doświadczeniem uważam za wspaniały pomysł oraz przykład do naśladowania. Bardzo dziękuje proszę o jeszcze."
  - Sławomir Sztejnbis

Dzisiaj, Bartosz Nosiadek, w wieku 30 lat jest osobą wolną finansowo (co bynajmniej nie znaczy, że nie pracuje, wręcz przeciwnie - ludzie wolni finansowo często pracują więcej niż inni, bo robią to z zamiłowania i z pasji, a nie z konieczności). Jest właścicielem kamienicy, mieszkań na wynajem, kończy budowę osiedla mieszkań bezczynszowych i przymierza się do kolejnych inwestycji.

Ale co najważniejsze - jest człowiekiem, który nie tylko mówi, ale faktycznie żyje zgodnie z maksymą, że "biznes robi się z ludźmi, a nie na ludziach". To dlatego przyszedł do Pigułek Wiedzy, aby podzielić się swoją wiedzą i pokazać innym, że to naprawdę jest realne, podzielić się poradami, które są na wagę złota zarówno przy budowaniu swojej wolności finansowej, jak i biznesu.

Cóż takiego wiedział, czego nie wiedzieli inni, że to właśnie jemu się udało?

Pytanie powinno brzmieć trochę inaczej - cóż takiego wie TERAZ, oraz jakimi doświadczeniami może podzielić się osoba, której się udało? W jaki sposób Tobie ta wiedza może się przydać i zainspirować Cię do realizacji swoich celów?

 • Gdy przeszedł do omawiania biznesu i zaczął opowiadać, podawać przykłady itp. to robiłem wielkie oczy i w moich myślach pojawiało się - kurcze dlaczego ja na to nie wpadłem, dlaczego nigdy nie patrzyłem na to wszystko z innej strony (tak jak Pan Bartosz), przecież to jest genialne...
  - Mariusz Sobisiak

 • Informacje przekazywane przez Pana Bartka to nie są regułki i gotowe scenariusze (czego szczerze powiedziawszy się trochę spodziewałem), a jest to wiedza zaczerpnięta z jego własnego doświadczenia, którym niewiele osób chce się dzielić z innymi.
  - Stanisław Kulak

Gdy Bartosz Nosiadek napisał książkę "Zarabianie prawdziwych pieniędzy", już w ciągu pierwszych 2 dni stała się bestsellerem, a w pierwszym miesiącu od premiery, tylko przez Internet, zakupiło ją kilka tysięcy osób. Wiele osób napisało później, że to właśnie ta książka zainspirowała ich do mocnych zmian w swoim życiu.


Czego zatem dowiesz się z nagrań Pigułek Wiedzy, czego nie znajdziesz w książkach?

Książka to idealny pierwszy krok do rozwoju osobistego. To źródło wiedzy, którą możesz spokojnie przyswoić. Zazwyczaj jednak nie jest to aż tak skondensowana i praktyczna wiedza, jaka byłaby Ci potrzebna. Często potrzeba czegoś więcej.

Zazwyczaj mówi się, że kolejnym krokiem są szkolenia. I bardzo słusznie. Gdy już wiemy, co chcemy robić i w którym kierunku iść, szkolenia to coś co daje nam wiedzę i motywację do działania. Często pojawia się jednak problem, gdyż szkolenia nawet jednodniowe zazwyczaj kosztują 10x-20x więcej niż książka.

Dlaczego szkolenia są takie ważne? Bo mamy osobisty kontakt z osobą, która jest dla nas autorytetem. To co usłyszymy od kogoś ma dla nas często znacznie większe znaczenie niż to, co gdzieś przeczytamy. Jeśli dodatkowo mamy kontakt z taką osobą, to jeszcze lepiej.

Pigułki Wiedzy są czymś pomiędzy książką, a tradycyjnym szkoleniem. Ceną są zbliżone do książek, ale dają możliwość wirtualnego obcowania z ekspertem. Widzimy go, słyszymy i czujemy jakbyśmy tam byli. Dzięki temu wiedza zdecydowanie łatwiej jest przez nas wchłaniana, a przede wszystkim inspiruje nas to i motywuje często znacznie bardziej do działania niż nawet najlepsza książka.

 • Zainspirowało mnie do dzialania to, że zobaczylem człowieka, któremu rzeczywiście się udało to wszystko ogarnąć i mówił przekonywująco. Uważam, że był to dobrze spędzony czas.
  - Jacek Szwaj

 • Zobaczyłem na przykładzie konkretnej osoby, która wykorzystuje te informacje w praktyce, że to na prawdę działa dodało mi to wiary i motywacji, że się uda.
  - Łukasz Sobotowski

 • Pan Bartosz, dał dużą dawkę świetnych rozważań, inspiracji biznesowych, drogę do niezależności finansowej, którą może wykorzystać początkujący inwestor, a także już bardziej doświadczony. Plusem dla Pana Bartosza jest to, że jest "prawdziwy", nie był to występ na pokaz, lecz kierowany ze szczerego serca.
  - Przemek Grądzik

Dlaczego nie doradzi Ci tego większość doradców finansowych?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Większość doradców finansowych, nie ma po prostu odpowiedniego praktycznego doświadczenia. Mogą być świetnymi teoretykami, ale czy mądrym jest radzić się osoby, która sama nie osiągnęła sukcesu w tym, o czym doradza? Większość doradców, sama nie inwestuje, często nawet nie radzi sobie z pieniędzmi. Jak to zweryfikować? Zobacz co mówi o tym Bartosz Nosiadek.

Samodzielnie musisz ocenić, czy jest to dla Ciebie przekonujące i czy bardziej interesują Cię konkretne porady od kogoś, kto faktycznie wykorzystuje tę wiedzę w praktyce i doradzanie traktuje bardziej jako swoją misję i hobby, czy od kogoś, kto siedzi w biurze i dostaje prowizje za sprzedaż produktów inwestycyjnych czy kredytowych.

Jeśli chcesz skorzystać z gotowych Pigułek Wiedzy, zobacz poniżej tematy, na które odpowiada nasz ekspert. Otrzymasz materiał wideo, w ramach którego Bartosz Nosiadek odpowie na poniższe kwestie, doradzi i może Ciebie także zainspiruje do działania.

 • Bartosz Nosiadek zainspirował mnie, dał mi praktyczne rady jak zacząć i kopnął do robienia czegoś więcej niż praca na etacie. Uwielbiam to robić. A teraz już wiem, jak mogę na tej swojej aktywności dorobić do domowego budżetu. Dziękuję!
  - Maciej Jesionowski

 • Pomysł trafiony doskonale. W 100% na to czekałem, tematyka dochodu pasywnego interesuje mnie już od jakiegoś czasu, dużo praktycznej informacji. Pigułka w tym przypadku spełniła swoje zadanie bo już uchroniła mnie przed popełnieniem błędu który można nazwać krytycznym.
  - Daniel Aleksandrowicz

Czego nie zdradzi Ci żaden doradca finansowy i dlaczego?

 • Jak od zera zbudować 2000 zł dochodu pasywnego w 3 lata?

  Wytworzenie dochodu pasywnego jest kluczem do osiągnięcia niezależności finansowej. Dochód ten charakteryzuje fakt, iż nie musimy poświęcać czasu na jego wytworzenie. Aby to osiągnąć, trzeba wiedzieć jak umiejętnie inwestować zgromadzone środki. Największym problemem jest często brak tych środków i pytanie "ale jak to zrobić, jak nie mam co inwestować?". Specjalista w zakresie inwestowania i przede wszystkim praktyk, który to osiągnął samodzielnie, odpowie na pytanie jak zgromadzić niezbędne środki na inwestcje oraz w jaki sposób je inwestować.

 • Jak realnie i płynnie przejść w 3 lata drogę od pracownika do inwestora?

  Ekspert udzieli wskazówek, w jaki sposób wyzwolić się z konieczności pracy na etacie w taki sposób, by wzbogacać się na inwestycjach. Każdy z nas ma w sobie żyłkę do interesów. Wystarczy ja w sobie odnaleźć. Odpowiednia wiedza uprości drogę do osiągnania sukcesów i niezależności zawodowej.

 • Jak zwiększyć sprzedaż w nowo założonej firmie nie mając kapitału i znajomości?

  Sensem istnienia przedsiębiorstwa jest sprzedaż wyprodukowanych dóbr. Sztuką jest osiągnąć zadowalający wynik sprzedażowy, gdy firma dopiero "raczkuje". Jest to trudna sztuka, ale z pomocą eksperta Pigułek Wiedzy, zwiększenie sprzedaży może stać się prostsze niż myślisz.

 • 2 sposoby na dochód pasywny, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś

  Jeżeli już wiesz, co to jest dochód pasywny, to wiesz również, że warto go wytworzyć. Niestety łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Trudno od razu wpaść na pomysł, który okaże się dobrym biznesem, czy trafić w 100% opłacalną inwestycję. Jednak nie ma powodów do niepokoju, gdyż ekspert zaproponuje 2 sposoby, by kwota na twoim koncie systematycznie się powiększała, bez większego wysiłku z twojej strony. Wystarczy, że wcielisz w życie proponowane gotowe rozwiązania.

EKSPERT: Bartosz Nosiadek

Bartosz Nosiadek

Autor książki "Zarabianie prawdziwych pieniędzy" - bestsellera wydanego nakładem wydawnictwa Złote Myśli. Autor jest przykładem człowieka, który nie posiadając kapitału i znajomości, dorobił się fortuny przed 30. rokiem życia. Bartosz Nosiadek to wieloletni doradca finansowy oraz ubezpieczeniowy. Prowadzi firmę zajmującą się doradztwem finansowym, a także inwestowaniem w nieruchomości. Posiada także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu biznesu. To osoba, która nie tylko wie co trzeba zrobić, ale także, przede wszystkim wie, jak to zrobić.

Osobiście znalazł drogę, która wyzwoliła go z "wyścigu szczurów" i doprowadziła do wolności finansowej. Teraz swoją praktyczną wiedzą podzieli się z innymi w postaci Pigułek Wiedzy, odowiadając bardzo konkretnie na pytania, dając gotowe recepty i wskazówki, co trzeba zrobić, aby osiągnąć prawdziwą wolność finansową.

Jakie decyzje podejmują ludzie inteligentni finansowo?

 • Długość nagrania: 1 godz. 21 min.
 • Cena poza pakietem: 47,00 zł

Sławomir Śniegocki

Sławomir Śniegocki

Inwestor, manager, sędzia Cashflow, doradca i coach finansowy, pośrednik nieruchomości. Od kilkunastu lat zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości, akcje, kontrakty terminowe, fundusze inwestycyjne, numizmatykę. Stworzył i kierował kilkoma własnymi firmami. Zarządzał jako manager sprzedażą i zakupami w największych międzynarodowych sieciach handlowych obecnych w Polsce.

W ostatnich kilku latach zdobył również doświadczenie jako doradca finansowy w zakresie zarządzania programami finansowymi i emerytalnymi w jednej z największych firm finansowych na świecie.

Autor poradników na temat wychodzenia z zadłużenia, sposobów budowania niezależności finansowej i psychologii inwestowania. W swoich publikacjach oraz na stronie WWW, przekazuje praktyczną wiedzę i dzieli się własnym doświadczeniem inwestycyjnym, pokazując sposoby unikania błędów finansowych, które popełnia większość.

Zarówno jako manager, coach i autor, motywuje do samodzielnego osiągania sukcesów przez współpracowników i czytelników. Zajmuje się istotniejszą stroną inwestycji czyli osobą inwestora. Propaguje rozpoczynanie inwestowania od podstaw czyli lepszego wykorzystania zasobów, które posiada każdy inwestor i zmiany jego przekonań finansowych. Uczy lepszego wykorzystywania własnego czasu, zarządzania dochodami i wydatkami, inwestowania w podnoszenie umiejętności inwestycyjnych.

Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając ten pakiet:

 • Od czego należy zacząć budowanie własnej drogi do niezależności finansowej?

  Każda wielka podróż rozpoczyna się od jednego kroku. Jak wykonać ten pierwszy krok do niezależności finansowej? Ekspert Pigułek Wiedzy podpowie, co należy zrobić, by wejść na drogę wiądącą wprost do wolności. Same konkrety. Od czego zacząć, co i dlaczego zrobić, aby ruszyć z miejsca.

 • Skąd wziąć pieniądze na inwestycje, gdy wydaje Ci się, że ich nie masz?

  Truizmem jest stwierdzenie, że aby inwestować, trzeba posiadać kapitał. Wielu rezygnuje już na tym etapie, gdyż sądzi, że środków na inwestycje po prostu nie posiada. Ta Pigułka Wiedzy wykaże, iż każdego z nas stać na zdobycie pieniędzy na inwestycje, bez względu na to, jaką pracę wykonuje.

 • W co inwestować, aby najskuteczniej pomnożyć 1000 zł?

  Jeżeli myślisz, że opłacalne jest inwestowanie tylko dużych kwot, Ekspert Pigułek Wiedzy pokaże Ci, jak bardzo się mylisz. Nauczmy się jak lokować małe kwoty, by z czasem podejmować optymalne decyzje odnośnie inwestowania większych sum. Chcesz dowiedzieć się jak robić to skutecznie, rozsądnie i przede wszystkim, aby przynosiło efekty?

 • Jak sprawić, aby Twój kredyt hipoteczny spłacił się sam?

  Kredyt jest głównym czynnikiem uniemożliwiającym ucieczkę z "wyścigu szczurów". Nasz Ekspert, Autor książki "Inwestuj we własny dług", przedstawi sposób, który zamieni wrogi kredyt w sprzymierzeńca. Powie o rzeczach, o których nie dowiesz się od doradców kredytowych, dla których jedynym celem jest Twój dług.

Pigułki Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

194,00 zł

49,00 zł

(39,84 zł netto) Kup teraz! i oglądaj online!
Prowadzący: Bartosz Nosiadek, Sławomir Śniegocki
Łączna długość wideo: 2 godz. 28 min.
Zawartość pakietu: 2 produkty

O autorze

Pigułki Wiedzy

Pigułki Wiedzy - Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta