Najczęściej zadawane pytania

Masz więcej pytań?
Skontaktuj się z nami Biuro Obsługi Klienta

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy Ci najszybciej jak to możliwe.

Informacje ogólne

 • Co to jest eMentor?

  Na portalu eMentor.pl znajdziesz profesjonalne szkolenia wideo, tworzone przez najlepszych trenerów i ekspertów. Naszą misją jest ułatwienie dostępu do wartościowej wiedzy wykorzystując zalety Internetu. Wszystkim którzy chcą się uczyć i rozwijać umożliwiamy efektywną i przyjemną naukę - szybko i wygodnie, z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

 • Jakie kursy i szkolenia znajdę na eMentor?

  Wszystkie szkolenia wideo zgromadziliśmy w postaci uporządkowanego tematycznie Katalogu Szkoleń. Katalog jest stale rozwijany, z tygodnia na tydzień dodawane są nowe produkty, a naszym celem jest stworzenie wszechstronnego źródła wiedzy ze wszystkich dziedzin życia i biznesu.

 • Czy do oglądania szkoleń potrzebny jest jakiś program?

  Nie! Szkolenia możesz oglądać bezpośrednio w oknie swojej przeglądarki internetowej. Jeżeli chcesz przekonać się jak to działa, każde szkolenie w naszym Katalogu Szkoleń posiada darmowy fragment. Wybierz jedno ze szkoleń i kliknij na napisie "Oglądaj darmowy fragment". Jeżeli na Twoim ekranie wyświetlone zostanie nagranie - posiadasz wszystko co jest potrzebne! Jeżeli masz problemy z wyświetlaniem nagrań, skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci pomożemy.

 • Czy mogę pobrać nagranie na dysk twardy?

  Niektóre szkolenia umożliwiają ich pobranie na dysk. W takim przypadku przy opisie szkolenia jest to odpowiednio oznaczone ("oglądaj online lub pobierz na dysk").

  Jeżeli nie chcesz oglądać szkolenia w przeglądarce internetowej, możesz pobrać takie szkolenie na swój dysk twardy. Po zakupie będziesz miał możliwość wyboru jednego z wielu formatów plików, w zależności od tego w jakim programie komputerowym chcesz odtworzyć wideo.

  Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie kilka formatów, pasujących na urządzenia przenośne, w tym iPody, iPhone, Zune, Zen oraz telefony Google Android (G1 itp.). Jeżeli masz problemy z pobieraniem lub wyświetlaniem nagrań, skontaktuj się z nami, z przyjemnością Ci pomożemy.

 • Mam wolne łącze internetowe - czy będę mogł oglądać szkolenia?

  Jeżeli posiadasz wolne łącze internetowe, możesz pobrać szkolenie na swój dysk twardy i odtwarzać je w dowolnym programie.

  Aby w komfortowy sposób oglądać internetowe wideo, bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej, potrzebujesz łącze internetowe o prędkości pobierania przynajmniej 1 Mb/s (jednego megabita na sekundę).

  Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twoje łącze do Internetu jest wystarczające do oglądania w przeglądarce, możesz spróbować wyświetlić darmowy fragment szkolenia - wszystkie produkty w naszym Katalogu Szkoleń posiadają darmowy fragment który możesz teraz obejrzeć.

Kupowanie

 • Czy muszę się zarejestrować żeby kupić szkolenie?

  Tak - Dzięki temu możesz oglądać i pobierać wykupione szkolenia. Logujesz się swoim hasłem i oglądasz - dzisiaj, jutro lub za rok - kiedy tylko chcesz! Nie pytamy Cię o żadne dane osobowe - wystarczy email oraz hasło, a założenie konta nie zajmie Ci więcej niż pół minuty.

 • Jakie są dostępne formy płatności?

  Naszym klientom udostępniamy bezpieczne płatności online - możesz zapłacić przelewem z banku internetowego, kartą płatniczą, przelewem tradycyjnym lub przekazem pocztowym.

  Płatności obsługiwane są przez firmę PayU S.A (Platnosci.pl) zarejestrowaną w Polsce jako Agent Rozliczeniowy, podlegający nadzorowi Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

 • Jak szybko otrzymam dostęp do wykupionego szkolenia?

  Natychmiast! Gdy tylko otrzymamy Twoją płatność, dostaniesz od nas email z informacją o dostępie do pełnej wersji nagrania. W zależności od tego czy płacisz kartą płatniczą, przelewem internetowym czy przelewem tradycyjnym, Twoja płatność zostanie zrealizowana przez bank w czasie od kilku sekund do 24 godzin w dni robocze. Dla przelewów online, z banków internetowych, cały proces płatności i uzyskania dostępu do nagrania trwa tylko kilka sekund. Przybliżone czasy realizacji znajdziesz na tej stronie .

 • Jak mogę obejrzeć szkolenie?

  Szkolenia możesz oglądać bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej. Możesz również pobrać nagranie na swój komputer i oglądać, nawet gdy nie będziesz miał połączenia z Internetem. Wszystkie Twoje wykupione szkolenia dostępne są po zalogowaniu, w sekcji Mój eMentor.

  Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa wyświetlanie szkoleń w przeglądarce, możesz wyświetlić darmowy fragment szkolenia - wszystkie produkty w naszym Katalogu Szkoleń posiadają darmowy fragment który możesz obejrzeć już teraz!.

 • Czy jest jakiś limit czasu na obejrzenie nagrania?

  Wykupione szkolenia możesz oglądać w przeglądarce i pobierać kiedy chcesz! Każde szkolenie będzie widoczne na Twoim koncie przez 2 lata od dnia zakupu.

 • Na czym polega Gwarancja Satysfakcji?

  Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości i profesjonaliźmie sprzedawanych w naszym katalogu szkoleń i kursów. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić 100% Gwarancję Satysfakcji!

  Jeżeli nie będziesz zadowolony z zakupu, możesz w ciągu 3 dni od momentu zakupu wystąpić o zwrot 100% wpłaconej kwoty. Więcej informacji znajdziesz w Warunkach korzystania z serwisu.
  Jeżeli masz pytania, możesz również skontaktować się z nami.

Problemy techniczne

 • Nie mogę wyświetlić filmu.

  Spróbuj pobrać nowszą przeglądarkę internetową. Do oglądania internetowego wideo zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox. Możesz pobrać ją za darmo z tej strony.

 • Nagranie przerywa się w trakcie odtwarzania.

  Możliwe, że Twój komputer lub łącze internetowe jest zbyt obciążone. Spróbuj wyłaczyć inne programy i zamknąć część zakładek w swojej przeglądarce internetowej. Upewnij się, że łącze internetowe nie jest przeciążone pobieraniem innych plików. Jeżeli korzystasz z laptopa i pracujesz na baterii, spróbuj podłaczyć komputer do prądu.

  Do komfortowego oglądania internetowego wideo potrzebujesz łącze do Internetu o prędkości pobierania przynajmniej 1Mbps (1 megabita na sekundę).

  Jeżeli nadal masz problemy z odtwarzaniem filmów, skontaktuj się z nami - z chęcią Ci pomożemy!

 • Nie mogę się zalogować.

  Upewnij się, że podajesz poprawny adres email - dokładnie ten sam który podawałeś podczas rejestracji lub zakupie produktu. Wpisując hasło zwróć uwagę czy wpisujesz poprawnie duże i małe litery - są one rozróżniane.
  Jeżeli jesteś przekonany, że wpisujesz swoje dane poprawnie i nadal nie możesz zalogować się do eMentor, skontaktuj się z nami.

 • Nie mogę pobrać szkolenia na komputer.

  Spróbuj pobrać nowszą przeglądarkę internetową. Do oglądania internetowego wideo zalecamy przeglądarkę Mozilla Firefox. Możesz pobrać ją za darmo z tej strony. Jeżeli to nie pomoże skontaktuj się z nami.