Pigułki Wiedzy

Pigułki Wiedzy

Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania skondensowanej wiedzy w niewielkich dawkach.

Ilość treści, jakimi jesteśmy zasypywani ze wszystkich stron sprawia, iż nie mamy czasu, by skupić się na jednej z nich przez dłuższy czas.

Ideą Pigułek Wiedzy jest dostarczenie odbiorcy praktycznych rozwiązań konkretnych problemów, bez konieczności zagłębiania się w otoczkę teoretyczną.

Pigułki Wiedzy maksymalnie ułatwiają drogę do rozwoju osobistego i zawodowego. Stanowią receptę na nieustanne zmiany zachodzące w otaczającym nas świecie.

Wiedza przekazywana jest w postaci nagrań wideo z wypowiedziami ekspertów w danej dziedzinie. Wypowiedź specjalisty zawiera najistotniejsze aspekty poruszanego tematu, do których można wielokrotnie powracać, bez konieczności przedzierania się przez mniej ważne fragmenty.

15 minut, to optymalny czas w trakcie którego jesteśmy w stanie skupić się na przekazywanej nam wiedzy. Kluczem jest odpowiednie podanie wiedzy, tak aby nasz mózg nie zdążył się znudzić i jednocześnie nie został przytłoczony zbyt dużą ilością informacji.

Nasze szkolenia