Szkolenia > Biznes

Pakiet biznesowy - jak rozwinąć firmę?

Dwóch ekspertów, dwa tematy jeden cel - pomóc Ci rozwinąć Twój biznes.

Jak rozkręcić biznes, nie mając właściwie żadnych środków na start, a następnie co zrobić, żeby ten biznes rozwijać szybko i z dużymi sukcesami.

Idealna kombinacja dla osób, które są na początku swojej biznesowej drogi.

Tylko teraz w specjalnej cenie.

W skład pakietu wchodzą:

Co trzeba wiedzieć, by prowadzić dobrze prosperujący biznes?

 • Długość nagrania: 48 min.
 • Cena poza pakietem: 47,00 zł

Jak dobrze prowadzić firmę?

Zastanawiasz się jak dobrze prowadzić firmę, by odnieść sukces? Co zrobić jeszcze przed startem firmy oraz jak wykorzystać swoje mocne strony?

Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając ten pakiet:

 • Jak efektywnie zanalizować sytuację na rynku przed rozpoczęciem działania?

  Każda armia, nim wyruszy w bój, wypuszcza niewielki oddział, by zbadał teren, na którym stoczy się bitwa. Każdy przedsiębiorca, który chce odnieść sukces, musi poznać obszar, w jakim przyjdzie mu działać oraz konkurencję, którą musi pokonać, by cieszyć się długą i zyskowną egzystencją na rynku. Osobom prowadzącym biznes często wydaje się to skomplikowane, trudne i kosztowne. Są jednak proste sposoby na to, jak to robić efektywnie, skutecznie i tanio.

 • Jak wykorzystać swoje umiejętności przy budowaniu biznesu?

  Wiele godzin spędzonych w szkolnych ławach, praca, która była tylko "na chwilę", szkolenia, na których obecność była zbiegiem okoliczności. Uważaj, bo za chwilę okaże się, że żadna z poświęconych godzin nie była zmarnowana. Jak dobrze prowadzić firmę? Dowiedz się, jak wykorzystać to, co już umiesz (choć może wydawać Ci się to nieprzydatne), by być lepszym od tych, którzy dopiero się tego uczą. Jak prowadzić biznes? Wykorzystując swoje mocne strony, nie skupiając się na słabych.

 • Żelazna zasada, czyli co zrobić, by wyróżniać się spośród konkurencji?

  Jedną z żelaznych zasad rynku jest: kto się nie wyróżnia, ten znika w otchłani. Jak sprawić, by przedmiot naszej działalności był atrakcyjniejszy niż konkurencji? Ekspert Pigułek Wiedzy odpowie na to pytanie i pomoże zmienić szkodliwe przyzwyczajenia, które być może uniemożliwiają dynamiczny rozwój Twojego biznesu.

 • Co trzeba zrobić, by klient do Ciebie wracał po więcej?

  Zadowolony klient, to lojalny klient. W jaki sposób sprawić, by wizyty kupujących nie były jednorazowe?

 

Marek Zabiciel

Marek Zabiciel - jak dobrze prowadzić firmę

Doświadczony menedżer zajmujący się konsultacjami oraz doradztwem odnośnie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Udziela porad nowopowstającym przedsiębiorstwom w zakresie, najważniejszych aspektów działalności firmy mających wpływ na jej sukces.

Jest autorem wysoko ocenionych, wydanych przez wydawnictwo Złote Myśli książek: "Jak wygrać w biznesie" oraz "Program rozwoju firmy. Z zamiłowania pisarz oraz muzyk.

 

Jak z sukcesem rozkręcić własny biznes, nie mając nic na starcie?

 • Długość nagrania: 1 godz. 12 min.
 • Cena poza pakietem: 47,00 zł

Bartosz Nosiadek

Bartosz Nosiadek

Autor książki "Zarabianie prawdziwych pieniędzy" - bestsellera wydanego nakładem wydawnictwa Złote Myśli. Autor jest przykładem człowieka, który nie posiadając kapitału i znajomości, dorobił się fortuny przed 30. rokiem życia. Bartosz Nosiadek to wieloletni doradca finansowy oraz ubezpieczeniowy. Prowadzi firmę zajmującą się doradztwem finansowym, a także inwestowaniem w nieruchomości. Posiada także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu biznesu. To osoba, która nie tylko wie co trzeba zrobić, ale także, przede wszystkim wie, jak to zrobić.

Osobiście znalazł drogę, która wyzwoliła go z "wyścigu szczurów" i doprowadziła do wolności finansowej. Teraz swoją praktyczną wiedzą podzieli się z innymi w postaci Pigułek Wiedzy, odowiadając bardzo konkretnie na pytania, dając gotowe recepty i wskazówki, co trzeba zrobić, aby osiągnąć prawdziwą wolność finansową.

Na poniższe pytania otrzymasz odpowiedzi w postaci Pigułek Wiedzy zamawiając ten pakiet:

 • Jak rozkręcić sprzedaż w małej firmie, nie wydając znacznych pieniędzy na reklamę?

  Rozkręcając biznes, rzadko mamy do dyspozycji spory kapitał. Trudno ten fakt pogodzić z kosztowną reklamą, która przecież jest dźwignią handlu. Ekspert Pigułek Wiedzy przekaże bezcenną wiedzę na temat efektywnego docierania do klientów, bez konieczności rujnowania budżetu.

 • Jak zbudować sieć partnerów polecających usługi Twojej firmy?

  Bardzo korzystnym rozwiązaniem dla przedsiębiorcy jest posiadanie szerokiej liczby osób polecających przedmiot jego działalności. Taki stan rzeczy nie tylko zwiększa sprzedaż, ale także buduje renomę marce. Pytaniem pozostaje, jak to zrobić? Wie to Bartosz Nosiadek, który z powodzeniem stosował metody, które pozwoliły na rozkwit jego firmy.

 • Jak skutecznie sprzedać klientowi produkt lub usługę?

  Umiejętność sprzedawania jest sztuką, którą niektóre osoby wysysają z mlekiem matki, inni muszą się jej po prostu nauczyć. Jest to o tyle ważne, że sprzedaż jest przecież sensem prowadzenia działalności. Posłuchaj, co na ten temat ma do powiedzenia Ekspert i zostań skutecznym sprzedawcą.

 • Z jakiego źródła czerpać kontakty do promocji usług swojej firmy?

  Bartosz Nosiadek przekaże z własnego doświadczenia, jak promować swoją firmę w sposób tani i skuteczny. Wbrew powszechnej opinii, jest to możliwe. Wystarczy wiedzieć CO, JAK i KIEDY zrobić. W ramach tej Pigułki Wiedzy otrzymasz odpowiedź na te pytania.

Pigułki Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

194,00 zł

49,00 zł

(39,84 zł netto) Kup teraz! i oglądaj online!
Prowadzący: Bartosz Nosiadek, Marek Zabiciel
Łączna długość wideo: 2 godz. 1 min.
Zawartość pakietu: 2 produkty

O autorze

Pigułki Wiedzy

Pigułki Wiedzy - Codziennie poświęcamy od czterech do pięciu godzin na korzystanie z telefonu, komputera, tabletu i innych urządzeń mobilnych. Jesteśmy przystosowani do przyswajania... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta