Fitness

Moja figura zależy ode mnie

Prezentujemy Państwu kurs "FITNESS - Moja figura zależy ode mnie". Kurs zawiera ponad 30 ćwiczeń “post cardio” i szereg praktycznych wskazówek mówiących o tym jak wymodelować własną sylwetkę, usprawnić ciało oraz polepszyć samopoczucie. Prezentowane w kursie ćwiczenia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki, a ponadto uzupełnione fachowymi poradami w zakresie diety, doboru odpowiedniego sprzętu treningowego oraz wieloma cennymi informacjami gwarantującymi każdemu posiadaczowi kursu osiągnięcie od dawna oczekiwanych rezultatów. Tajniki FITNESSu dsłaniają przed Państwem: Krzysztof Mrożek, Joanna Zawadzka i Monika Gzyl - czołowi instruktorzy FITNESSu w Polsce z Międzynarodowego Centrum Szkolenia - Elite Poland Fitness School. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie ćwiczeń z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie została wykorzystana grafika oraz animacja komputerowa, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych ćwiczeń była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziałysprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę.

Zawartość kursu

Wiadomości podstawowe

Omówienie podstawowych pojęć obowiązujących w nauce ćwiczeń fitness. Szczegóły dotyczące rozgrzewki, stretchingu i roli muzyki w czasie ćwiczeń.

Menu zawiera następujące podrozdziały:

 • Rozgrzewka
 • Stretching
 • Muzyka do ćwiczeń

Sprzęt do ćwiczeń

Prezentacja i szczegółowy opis sprzętu używanego w trakcie ćwiczeń fitness, m.in. hantle, gryfy, sztangi, ekspandery, maty, stepy oraz gymstick.

Zestawy ćwiczeń

Zestawy ćwiczeń na poszczególne partie mięśniowe wykonywane w rytm muzyki. Na każdą partię mięśniową przedstawionychjest kilka zestawów ćwiczeń z różnymi przyrządami takimi jak hantle, sztangi czy ekspanderyl.

Menu zawiera następujące podrozdziały:

 • Biceps
 • Triceps
 • Piersiowy
 • Grzbiet i barki
 • Brzuch
 • Nogi i pośladki

Informacje dodatkowe

Zbiór informacji niezbędnych dla lepszego rozumienia wykonywanych ćwiczeń. Omówione są w tym dziale kolejno funkcje poszczególnych mięśni organizmu, zalety płynące z uprawiania ćwiczeń fitness oraz czynniki mogące wpłynąć na urazowość podczas treningu i sposoby zapobiegania im.

Menu zawiera następujące podrozdziały:

 • Zalety uprawiania ćwiczeń
 • Funkcje poszczególnych mięśni
 • Czynniki wpływające na urazowość

Dieta - jak się zdrowo odżywiać

Rola właściwego odżywiania w czasie treningu. Omówienie podstawowych składników pokarmowych takich jak: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne i woda. Właściwe proporcje i sposoby komponowania codziennej diety.

Press-Media poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Press-Media

Press-Media - Zapotrzebowanie na wiedzę od zawsze łączyło się ze sposobem jej pogłębiania. Do tej pory rolę tę spełniały wydania książkowe, jednak obecnie ze względu na coraz większe upowszechnienie domowych... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

19,90 zł

(16,18 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Trenerzy Koga
Długość szkolenia: 1 godz. 7 min.
Dodano: 19 grudnia 2009