Szkolenia > Komputery i Internet > Tworzenie stron WWW

Jak Tworzyć Strony Bez Znajomości HTMLa? Kurs Joomla Dodatki 1.5

Mogliśmy nazwać ten projekt” Joomla – dla zaawansowanych”. Ale wiemy, że Ty już jesteś zaawansowanym użytkownikiem Joomla, znasz już potencjał, jaki daje używanie w handlu tego standardu, wiesz jak nim skutecznie zarządzać, jak administrować i obserwować z zachwytem statystyki dzięki zainstalowanemu Google Analytics. I jak każdy jesteś głodny nowej wiedzy, uzupełnienia tego, co już wiesz, o nowe rzeczy, lepsze narzędzia pozwalające na lepszą interakcję z Klientem, na lepszą prezentację towaru, na lepszą sprzedaż. W efekcie na większy zysk, rentowność firmy, dostatnie życie, może lepszy samochód albo większe mieszkanie… Wszystko to jest w zakresie możliwości Joomla 1.5 wraz z dodatkami i rozszerzeniami, których nie brakuje, a tym samym wszystko to jest w Twoim zasięgu. Po prostu wyciągnij po to rękę!

 

Z pewnością wiesz, jakie masz oczekiwania od najdoskonalszego systemu sprzedażowego na świecie. Nie może to być po prostu klon tego, co ma już milion innych firm. Czujesz potrzebę bycia indywidualnym, wyjątkowym. Przecież Twoja branża nie jest taka sama, jak innych, Twoje know-how różni się od innych, Twój sposób działania i Twoi Klienci czynią Cię niepowtarzalnym. Dlatego specjaliści i hobbyści z całego świata przygotowują kolejne rozwojowe wersje Joomli i dodatków do niego. Już teraz możesz więcej i lepiej, skuteczniej i zyskowniej.

 


 

Nie pytamy, czy chcesz lepiej zarabiać. Pytamy: na kiedy oczekujesz wzrostu zysków. Zastanawia Cię to samo? Odpowiedź brzmi: jutro. Może być?

 

W ostateczności w 3 dni uwzględniając wysyłkę naszego doskonałego produktu, doskonałego, bo doskonale wpływającego na Twoje finanse.

 

Niedawno przygotowaliśmy kilkaset megabajtów danych, które przerobiliśmy na ponad 30 godzin materiału video. Z tego powstał 8-godzinny multimedialny kurs zaprzęgający do nauki zarówno wzrok, jak i słuch. W 8 godzin przedstawiamy Ci najnowsze dokonania z zakresu rozszerzeń i dodatków, jakie proponuje Joomla i z jakich korzystają już najwięksi sprzedawcy. A przecież nie stać Cię na oddawanie zysków konkurencji, zgadza się?

 

Wyobraź sobie, że masz możliwość uczestniczenia w 8-godzinnym seminarium, podczas którego profesjonaliści wykładają i tłumaczą Ci, dlaczego jakaś rzecz jest lepsza od innej, co należy zrobić, by podnieść efektywność swojej sprzedaży, jakich zmian i jak dokonywać, by być jeszcze bardziej konkurencyjnym na rynku. Wykłady prowadzą wybitni specjaliści znający temat od podszewki, a zajęcia zawsze możesz powtórzyć, jeżeli jakikolwiek aspekt Ci umknął. W dodatku za całość płacisz mniej niż za obiad w restauracji. Czy to możliwe?

Teraz tak!

 

Jesteś zaawansowanym użytkownikiem Internetu, świadomym sprzedawcą i przedsiębiorcą. Dlatego nie musimy chyba odpowiadać na pytanie, po co to wszystko. Sam wiesz najlepiej, że nikt nigdy nie zajmie się Twoją firmą tak dobrze, jak zrobisz to Ty sam. My też to wiemy i dlatego możesz teraz z naszą pomocą wziąć swoje sprawy we własne ręce.

Jak to zrobić?

 

Za wiedzę się płaci – to fakt. Podobnie jak płaci się za efekt Twojej czy naszej pracy. Ale tylko mądry wie, że za bezcenną wiedzę nie trzeba płacić fortuny. Dlatego kup właśnie teraz zaawansowany kurs obsługi Joomla, samodzielnie zajmij się stworzeniem newslettera oraz galerii zdjęć, zarządzaj reklamami, pozwól odwiedzającym Twoją stronę zostawiać własne wpisy, twórz własne moduły, oceniaj ich przydatność, wdrażaj i zmieniaj. Zrób coś wyjątkowego dla swojej przyszłości. A możesz zrobić to nawet teraz, gdy zamówisz w tej chwili pierwszy i najlepszy kurs w Polsce.

 

W czasie trwania szkolenia czekają na Ciebie takie zagadnienia jak:

*Tworzenie własnego modułu pod JOOMLA
*Tworzenie newslettera na naszej stronie
*Tworzenie albumów, galerii zdjęć oraz udostępnianie filmów wideo
*Wdrożymy system komunikacji pomiędzy użytkownikami Naszej strony
*Ukażemy możliwość zarządzenia reklamami na stronie
*Wdrożymy księgę gości oraz omówimy jej konfigurację
*Oraz wiele innych! Łącznie zmieszczonych podczas 8 godzin trwania materiału wideo!

Pamiętaj, że nasz kurs jest jak dotąd najbardziej obszernym na polskim rynku. Za tak niewielką cenę dostajesz ponad 8 godzin ciągłej wiedzy. To 2 razy więcej niż u konkurencji! A to tylko jedna z 4 części kursów Joomla. Zastanów się co wybierzesz zanim wydasz swoje pieniądze.

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
       

1. Omówienie budowy komponentu MVC

Objaśnienie budowy komponentu na podstawie komponentu „sondy”. Dowiesz się co oznaczają parametry które istnieje w języku programowania komponentów np. parametr „controller” (tworzenie, przypisywanie zadań).
13:25
                 
                 
                 
       

2. Instalacja, spolszczenie i omówienie rozszerzenia ccNewsletter

Ukazanie instalacji rozszerzenia ccNewsletter. Omówienie jego funkcji i możliwości. Objaśnienie wszystkich konfiguracji znajdujących się w panelu głównym rozszerzenia. Tworzenie i zarządzanie już istniejących newsletterów. Przekazanie ważnych wskazówek dotyczących newsletterów.
26:37
                 
                 
                 
       

3. Instalacja i omówienie rozszerzenia EventList

Ukazanie instalacji rozszerzenia EventList. Objaśnienie jego możliwości i funkcji. Objaśnienie kolejnych zakładek ( Lista Zadań, Zdarzenia, Miejsca, Kategorie, Archiwum, Grupy, Help, Ustawienia). Instalacja i objaśnienie modułu „Calender”
52:57
                 
                 
                 
       

4. Instalacja i Omówienie rozszerzenia RokBox

Omówienie Instalacji rozszerzenia RokBox. Tworzenie efektu Lightbox na stronie dzięki któremu jest możliwość efektywnego umieszczania grafik na stronie np. w albumach. Lightbox daje również możliwość umieszczania Filmików bezpośrednio na stronie.
16:50
                 
                 
                 
       

5. Zarządzanie linkami

Omówione zarządzanie linkami, tworzenie i dzielenie na kategorie. Omówienie ustawień które dotyczą linków już istniejących na stronie.

      8:37
                 
                 
                 
       

6. Struktura katalogów w Joomla 1.5

Objaśnienie katalogów znajdujących się w systemie Joomla 1.5 w celu lepszego zrozumienia zasady jej działania. Ukazanie kolejnych katalogów wyjaśnienie za co są odpowiedzialne, co przechowują i czego dotyczą.
6:57
                 
                 
                 
       

7. Instalacja i objaśnienie rozszerzeni GTranslate i Joom!Fish

Objaśnienie Instalacji i omówienie dwóch rozszerzeń GTranslate i Joom!Fish. Zarówno jedno jak i drugie rozszerzenie daje możliwość wprowadzenia na stronie wielojęzykowości. Porównanie ich działania ukazanie zalet i wad a także wyjaśnienie parametrów i konfiguracji jakich można w nich dokonywać.
27:02
                 
                 
                 
       

8. PhocaGallery ( Objaśnienie instalacji, spolszczenia i ustawień rozszerzenia Phoca Gallery

Objaśnienie instalacji rozszerzenia Phoca Gallery które daje możliwość tworzenia na stronie profesjonalnej galerii zdjęć. Ukazanie i omówienie parametrów które są w rozszerzeniu.
42:05
                 
                 
                 
       

9. Pluginy

Ukazanie i podanie ważnych wskazówek dotyczących zakładki dodatki. Pokazanie ich podziałów objaśnienie do czego służą oraz o czym warto pamiętać przy korzystaniu z nich.
7:58
                 
                 
                 
       

10. Private Message System

Ukazanie instalacji oraz omówienie ustawień rozszerzenia uddelM 1.7 który tworzy system komunikowania się poprzez prywatne wiadomości miedzy użytkownikami zarejestrowanymi na naszej stronie.
31:29
       
       
       
       

11. Reklamy

Ukazanie możliwości zarządzania reklamami, tworzenie i podział kategorii reklam. Tworzenie klienta. Tworzenie, publikowanie oraz zarządzanie wyświetlaniami publikowanych reklam.
21:37
                 
                 
                 
       

12. Zarządzanie rozszerzeniami i modułami

Omówienie zarządzania rozszerzeniami i modułami poprzez zakładki instalator (objaśnienie wszystkich możliwych sposobów do zainstalowania i odinstalowania rozszerzeń) moduły (daje możliwość zarządzania modułami na stornie i w panelu administratora. Kopiowanie, usuwanie, edytowanie i przyporządkowywanie modułów ) Dodatki ( Segregowanie edytowanie, włączanie i wyłączanie dodatków ) Szablony ( przypisywanie szablonów do stron i edycja ) Języki ( ustawianie domyślnego i wprowadzanie innych )
19:31
                 
                 
                 
       

13. Instalacja, spolszczenie i omówienie dodatku Sobi2

Rozszerzenie Sobi2 daje możliwość stworzenie na naszej stronie katalogu firm. W filmie omówione są ustawiania rozszerzenia w zakładce menadżer pól, konfiguracje, menadżer kategorii. Omówione jest tworzenie nowych wpisów w katalogu i zarządzanie nimi. Ukazana jest instalacja modułu w wtyczkach oraz edycja.
1:12:43
       
       
       
       

14. Instalacja i omówienie rozszerzenia My Favorite Pages module

Omówienie, instalacji, możliwości jakie daje i edycji rozszerzenia My Favorite Pages module. Dzięki temu dodatkowi użytkownicy mogą dodawać aktualnie oglądane strony do zakładek jako najlepsze i najbardziej interesujące. Ukazanie jak ten system działa i jak dodawać strony do zakładek ulubione.
15:04
                 
                 
                 
       

15. Tworzenie własnego modułu

Omówienie wszystkich czynności które trzeba wykonać by stworzyć własny nowy moduł. Programowanie go w języku HTML zapisywanie i zainstalowanie go na stronie.
15:39
       
       
       
       

16. Instalacja, omówienie i edytowanie rozszerzenia xtypo

Omówienie instalacji rozszerzenia xtypo dzięki któremu komunikaty teksty i krótkie informacje dla użytkowników mogą być wyświetlane w sposób bardziej wyostrzony i efektywniejszy. Omówienie Edycji styli tekstowych.
11:26
                 
                 
                 
       

17. Zdalna publikacja treści

Omówienie czynności które trzeba wykonać by wprowadzić na stronie system zdalnego dodawania artykułów. Pobranie rozszerzenia MetaWehlog, instalacja i omówienie parametrów które można edytować. Ukazanie możliwości oraz zalet.
23:10
                 
                 
                 
       

18. Księga gości

Zainstalowanie rozszerzenia z komponentem księga gości oraz omówienie wszystkich zakładek dotyczących zrządzania i edytowania opcji.
16:43
       
       
       
       

19. Rozszerzenie o przeglądarkę Kunena forum

Omówienie możliwości edytowania rozszerzenia Kunena w zakładce Control Panel, Configuration (opcji: Basics, Frontend, Security, Avaters, Uploads, Ranking, BBCCode, Integration, Plugins )oraz Kunina Administration
36:10

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

27,00 zł

(21,95 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 7 godz. 47 min.
Dodano: 22 kwietnia 2012