Szkolenia > Komputery i Internet > Tworzenie stron WWW

Jak Stworzyć Za Darmo Własny Sklep internetowy? Kurs Prestashop

Gdybyś dostawał złotówkę za każdym razem, gdy słyszałeś, że ten lub ów produkt jest najlepszy, dziś byłbyś bogaty. Więc pozwól, że Twój olbrzymi majątek wzbogacimy o kolejną złotówkę. Mamy przyjemność powiedzieć Ci, że istnieje na rynku rozwiązanie Co najmniej połowy Twoich życiowych problemów, a wszystkich, które są związane z finansami. Nazywa się PrestaShop i warte jest pięciocyfrową kwotę. A każda cyfra to… zero.

 

W następne 3 minuty zmienimy całkowicie Twoje wyobrażenie o handlu i biznesie, a przede wszystkim o dużych, naprawdę dużych pieniądzach.

 

Trzymajmy się zasady: najważniejsze jest to, co jest najważniejsze. Dlatego nie marnujmy czasu na definicje tego, czym jest PrestaShop. Dość napisać, że jest to darmowa i otwarta aplikacja do tworzenia, instalowania i zarządzania profesjonalnym sklepem internetowym. Znacznie ważniejsze jest to, co PrestaShop może zrobić dla Ciebie.

 

Chcesz stworzyć własny sklep od podstaw? Proszę bardzo. Nadaj mu grafikę, wskaż rozmieszczenie najważniejszych elementów, jak i tych mniej ważnych. Potrzebujesz pełnej kontroli i administracji? Żaden problem. Zadbaj również o odpowiednie taki i opisy dla potrzeb pozycjonowania. Masz Klientów w wielu krajach? To świetnie! Przyda Ci się obsługa zamówień w wielu różnych językach! Wystawiaj faktury od razu do pliku PDF albo pozwól, by Twoi Klienci sami to robili. Nowoczesne płatności elektroniczne – kto by ich nie chciał. Ty także? I słusznie! Zintegrujesz się w mgnieniu oka z PayPal, Przelewy24 albo innymi sieciami. W dodatku obsłużysz płatności w różnych walutach! Klienci pytają, gdzie jest przesyłka? Daj im szansę to sprawdzić! PrestaShop umożliwia śledzenie przesyłki i informowanie o jej statusie przy pomocy maili lub SMS-ów. A jeżeli masz wiele produktów, przyda Ci się kompletny katalog i dobra wyszukiwarka, nie zaszkodzi obsługa kanałów RSS, a newsletter zawsze przyciągnie Ci kilku nowych Klientów. Chcesz, by każdy wybrał coś dla siebie? My także! Niech porównują produkty zestawiając ze sobą ich kluczowe cechy. A jeśli masz już pewność, że to najlepsze rozwiązanie na świecie, zaimportuj dane na przykład z osCommerce.

 

Pozwól komentować swoją ofertę, wstawiaj banery reklamowe i udzielaj rabatów, twórz wyjątkowe promocje. Zrób to wszystko i znacznie więcej tylko dzięki instalacji istniejących już dodatków! Są ich tysiące, a Ty nie musisz nawet znać się na programowaniu!

Wiesz, co? To było ważne. Mocne i ważne. Ale nie najważniejsze.

 

 

PrestaShop to aplikacja działająca w oparciu o darmową licencję. To znaczy, że nic za nią nie zapłacisz! A wiesz, jaką kwotę zobaczysz na fakturze od firmy, która wykorzystując tę darmową aplikację wykona sklep dla Ciebie? 800 zł. Zapomnij! To jest cena za machnięcie ręką! Takie sklepy nigdy nie kosztują mniej niż 3000 złotych, a coraz częściej w etapach produkcyjnych pojawiają się niedomówienia. I kto za nie dopłaci? Oczywiście Ty.

 

A my mówimy: skończ z tym od dzisiaj. Zmień to już teraz!

 

Tak naprawdę najważniejsze przeczytasz dopiero teraz.

 

Proponujemy Ci fantastyczną wymianę. Ty kup od nas za 30 złotych jeden kurs, eleganckie etui z płytą DVD, a my uczynimy z Ciebie jednego z najważniejszych przedsiębiorców w Twojej branży. Dzięki nam dowiesz się, jak samemu stworzyć, zarządzać, kontrolować i rozwijać własny sklep oparty na PrestaShop, czerpać z tego wiedzę, przyjemność, a zwłaszcza korzyści finansowe. Innymi słowy: zrób sam to, za co inni chcą sporo pieniędzy.

 

Stworzyliśmy z myślą o Tobie trwający pełne 6 godzin instruktaż video, kurs, podczas którego w zaciszu swojego domu poznasz wszystkie arkana dotyczące profesjonalnego handlu w Sieci z pomocą tytułowej aplikacji. 6 godzin, 19 lekcji, to dokładnie tyle, ile potrzebujesz, by dowiedzieć się, że to właśnie Ty jesteś najmocniejszym atutem własnej firmy. Jeżeli możesz ją kontrolować od początku do końca sam, to dlaczego tego nie robić?

 

Wiesz, znajomość PrestaShop zmieniła całkowicie pracę naszej firmy, pozwoliła nam kilka lat temu z szemranej firmy z poddasza stać się poważnym partnerem największych instytucji w kraju. Teraz Ty możesz zrobić równie wiele dla siebie. Kup w tej właśnie chwili ten legalny i doskonały merytorycznie kurs tworzenia i zarządzania sklepami PrestaShop. To szansa, jakiej jeszcze nie miałeś. Zamów dziś i od jutra ciesz się lepszym życiem.


 

 

Zaczynamy od wstępnej konfiguracji sklepu, ustawiamy podatki, waluty, wystawiamy towar. Ustawiamy promocje, kupony i rabaty, zarządzamy pracownikami, obsługujemy zamówienia. Omawiamy integrację systemu płatności z transferuj.pl oraz dostępne moduły dla PrestaShop.

Całość to niemal 6 godzinny materiał opatrzony lektorem podzielony tematycznie na 18 lekcji.

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
        1. INSTALACJA I SPOLSZCZENIE
      13:36
                 
                 
                 
        2. KONFIGURACJA SKLEPU I PANELU ADMINA       48:32
                 
                 
                 
        3. PODSTAWOWA STRUKTURA SKLEPU       14:05
                 
                 
                 
        4. PODATEK OD WALUTY
      7:31
                 
                 
                 
        5. PIERWSZY PRODUKT
      12:12
                 
                 
                 
        6. PRODUKTY - ZAAWANSOWANE ATRYBUTY       40:32
                 
                 
                 
        7. MAPY OBRAZÓW
      7:18
                 
                 
                 
        8. PROMOCJE       2:41
                 
                 
                 
        9. KLIENCI - PODSTAWY
      8:36
                 
                 
                 
        10. PRODUKTY - PRZESYŁKA
      20:46
                 
                 
                 
        11. PŁATNOŚCI       13:38
                 
                 
                 
        12. ZAMÓWIENIA       14:55
                 
                 
                 
        13. IMPLEMENTACJA MODUŁÓW
      52:10
                 
                 
                 
        14. IMPLEMENTACJA MODUŁÓW CZ. 2 - STATYSTYKI       36:36
                 
                 
                 
        15. KUPONY       8:42
                 
                 
                 
        16. PRACOWNICY       11:19
                 
                 
                 
        17. MODUŁY - POZYCJE
      11:04
                 
                 
                 
        18. POLSKIE ZNAKI - PDF
      6:43
                 
                 
                 
        19. EDYCJA TEMPLATKI
      36:27

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

42,00 zł

(34,15 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 6 godz. 10 min.
Dodano: 25 kwietnia 2012