Szkolenia > Rozwój osobisty

Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy

Dr Joe Vitale oraz "Zaginiony Sekret Przyciągania Pieniędzy" dostępne ONLINE!

Chcesz dowiedzieć się jak można przyciągnąć do siebie pieniądze? Joe Vitale, wiecznie uśmiechnięty multimilioner wyjawił, jak to zrobić podczas szkolenia, które odbyło się 26 czerwca 2010 w Warszawie. Jeśli nie udało Ci się trafić na szkolenie na żywo, nic straconego! Szkolenie było nagrywane przez profesjonalną ekipę filmową i jest już dostępne online. Dzięki temu możesz wziąć udział w tym wydarzeniu, nie ruszając się z domu!

Usiądź wygodnie w fotelu i pozwól Dr Vitale zademonstrować jego najnowsze odkrycie - klucz do prawidłowego stosowania Prawa Przyciągania Pieniędzy, oparty o metodę 7 praktycznych kroków.

Wydaje Ci się to niewiarygodne? To zupełnie naturalna reakcja. Prawdopodobnie, jak większość, uważasz, że bogactwo można zdobyć wyłącznie ciężką pracą, poprzez znajomości, lub innymi niedostępnymi dla Ciebie metodami. Przyjrzyj się jednak największym bogaczom. Czy oni wyglądają na zapracowanych? A może pojedli wszystkie rozumy?

Jedyną rzeczą, którą wyróżnia Ciebie od nich jest wiedza o tym JAK DZIAŁAJĄ PIENIĄDZE oraz jak je do siebie przyciągać. Jak, poprzez modelowanie umysłu, poprzez usunięcie blokad związanych z pieniędzmi, możesz je sukcesywnie zdobywać. Tego właśnie pragnie nauczyć Cię jeden z amerykańskich multimilionerów, Dr Joe Vitale.


Czy odważysz się wykonać pierwszy krok w kierunku przyjemnego i majętnego życia?

Możesz mieć, robić lub być, kimkolwiek... chcesz.

- Dr Joe Vitale

 

Szkolenie, które przygotował dla Ciebie Joe Vitale, to rozwinięcie i uzupełnienie o praktyczne metody prawd zawartych w książce i filmie „Sekret”. Wspólnie z innymi praktykami i teoretykami Dr Vitale mówił tam o Prawie przyciągania. Obejrzyj film, aby poznać istotę tego Prawa.

 


 

Jednak „Sekret”, to tak naprawdę tylko absolutne podstawy. Wprowadzenie do tego, co możesz osiągnąć dzięki Prawu przyciągania. Od powstania „Sekretu” Joe udoskonalał te techniki i prowadził dalsze badania, które zaowocowały odpowiedzią na pytanie:

Jak najskuteczniej wykorzystać Sekret do przyciągania Pieniędzy?

Na tej podstawie opracował bardzo szczegółowe techniki, które możesz zacząć stosować zaraz po zakończeniu szkolenia!


Dlaczego jedni przyciągają do siebie pieniądze, gdy tymczasem od innych one "uciekają"?

Mateusz Chłodnicki"Witam serdecznie. Nazywam się Mateusz Chłodnicki i jestem założycielem oraz wiceprezesem Wydawnictwa Złote Myśli. Wraz z Instytutem Neurolingwistyki Andrzeja Batko organizujemy kolejny już przyjazd Joe Vitale do Polski.

Chciałbym Ci osobiście zagwarantować, że to co usłyszysz na tym szkoleniu może naprawdę odmienić Twoje życie w sposób jaki się tego nie spodziewasz. Ci, którzy znają Joe Vitale nie potrzebują dodatkowej zachęty. Jeśli jednak Ty masz wątpliwości to bardzo dobrze - to znaczy, że podchodzisz realistycznie do życia, a fakt, że nadal znajdujesz się na tej stronie, świadczy o tym, że masz otwarty umysł na nowe, nieznane często możliwości.

Jestem gorącym zwolennikiem Prawa Przyciągania, które choć często jest opisywane jako coś "niesamowitego i nadprzyrodzonego" jest po prostu pewnego rodzaju filozofią życia, która pozwala na "przyciąganie" do siebie rzeczy, o których się marzy. Brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe?

Nie wiem czy Ci to wystarczy, ale na co dzień jestem świadkiem i jednocześnie dowodem tego jak to działa w praktyce. Zawsze marzyłem o własnym biznesie, dynamicznie rozwijającej się firmie i robieniu tego, co sprawiać mi będzie satysfakcję. Chciałem być otoczony wspaniałymi, pozytywnymi ludźmi, którzy będą mnie wspierać i dopingować, oraz żebym kwestie finansowe nigdy nie były dla mnie problemem.

Teraz mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że wszystko to właśnie się spełnia. Wszystko nabrało dynamicznego tempa odkąd poznałem osobiście Joe Vitale w 2006 roku. Wówczas też dowiedziałem się czym jest Prawo Przyciągania i zacząłem je wykorzystywać w praktyce. Zbieg okoliczności? Szczęście? Nie sądzę. W życiu nie ma przypadków. To nasze decyzje tworzą naszą przyszłość każdego dnia. Nasze zachowania, nasz sposób myślenia i działania. Jak to robić, możesz dowiedzieć się już niebawem.

Wierzę, że Ty dzisiaj jesteś w podobnym miejscu w jakim ja byłem w 2006 roku. Twoje życie może nabrać rozpędu, możesz zacząć przyciągać do siebie pieniądze i nie tylko, bo one są tylko przykładem, który najbardziej do ludzi przemawia. Dlatego wzywam Cię do podjęcia tego wyzwania, gdyż jestem absolutnie pewien, że to może być jedna z lepszych inwestycji w Twoim życiu."

- Mateusz Chłodnicki,
Wiceprezes Wydawnictwa Złote Myśli

Zapomnij przez chwilę o szkoleniu i Prawie Przyciągania Pieniędzy
Skup się na tych 2 niezwykle istotnych faktach:

 • 1% ludzi na świecie zarabia ok. 96% wszystkich pieniędzy, które istnieją w obrocie.
 • Statystyczny człowiek wykorzystuje od 5% do 10% możliwości swojego mózgu.

Dlaczego? Ponieważ prawdziwe źródło potencjału Sukcesu nie leży w Twojej pracy, w układach, odpowiednich okolicznościach, czy nawet potencjale gospodarczym danego kraju. Ta siła tkwi w Tobie i TWOIM UMYŚLE!

 

To szkolenie, na którym Joe Vitale pokaże, jak w praktyce wykorzystywać tą siłę do zdobywania tego, czego pragniesz.

Czy można przyciągać pieniądze?Na czym to polega i dlaczego jest skuteczne?

Większość osób zastanawia się, czy coś takiego w ogóle jest możliwe. Z góry zakładają, że brzmi to tak niewiarygodnie, że musi być w tym jakiś haczyk. I prawdę mówiąc jest. Tym haczykiem jest Twoja podświadomość i podejście do pieniędzy. Nie dowiesz się na tym szkoleniu jak w magiczny sposób pomnożyć swoje pieniądze, czy wyczarować coś, z niczego. Dowiesz się czegoś znacznie bardziej wartościowego...

Dzięki temu szkoleniu dowiesz się:

 • jak odkryć i zlikwidować ograniczenia związane z pieniędzmi, które posiadasz choć zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy;
 • w jaki sposób wpływając na swoją podświadomość i nastawienie do pieniędzy uaktywniać procesy, które w efekcie będą uwalniać Twój potencjał związany z bogaceniem się;
 • że istnieją proste metody, dzięki którym Joe Vitale osiągnął sukces i przyciągnał do siebie pieniądze, zdrowie, miłość i pracę, która jest jednocześnie pasją i misją;
 • jakie elementy sprawiają, że procedury omawiane w filmie i książce "Sekret" naprawdę działają, jeśli tylko dobrze się je zrozumie i potrafi wykorzystać;
 • gdzie tak naprawdę tkwi "ZAGINIONY SEKRET" Przyciągania Pieniędzy i dlaczego, choć to jest takie proste, tak niewielu ludzi z tego korzysta?
 • Przede wszystkim jednak, szkolenie to jest unikalną szansą na spotkanie osoby, która realnie pomaga ludziom w osiągnięciu sukcesu i robi to w sposób niezwykle prawdziwy, szczery, realizując swoją misję. Dzięki temu masz absolutną pewność, że to, czego się dowiesz, zostało sprawdzone w praktyce, a zarówno Joe, jak i wielu ludzi, którzy mieli okazję uczestniczyć w jego szkoleniach, są tego najlepszym dowodem. Potrzebujesz czegoś więcej?

Co znajdziesz w nagraniu?

UWAGA: Na nagraniu znajduje się kompletny zapis całodniowego szkolenia, zawierającego metody, które Dr Vitale odkrył podczas ostatnio prowadzonych szkoleń, na podstawie problemów, zgłaszanych przez uczestników.

Podzieli się również nowymi spostrzeżeniami i faktami na temat prawa przyciągania, jakie nasunęły mu się przy okazji rozmów z krytykami i sceptykami prawa przyciągania na całym świecie.

Jednym z głównych punktów szkolenia będzie odkryty przez Joe klucz do Prawa przyciągania pieniędzy: odpowiedź na pytanie „dlaczego prawo przyciągania nie działa we wszystkich przypadkach?”, oraz metoda, która pozwoli tego uniknąć.

To unikale szkolenie (szczególnie jeśli chodzi o Polskę) nauczy Cię praktycznych technik przyciągania pieniędzy, które możesz zacząć stosować zaraz po jego obejrzeniu. Potraktuj zamówienie tego materiału jak inwestycję, dzięki której raz na zawsze możesz pozbyć się jakichkolwiek kłopotów finansowych.

 

Złote Myśli poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Złote Myśli

Złote Myśli - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

297,00 zł

97,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Joe Vitale
Długość szkolenia: 3 godz. 34 min.
Dodano: 2 czerwca 2014