Szkolenia > Rozwój osobisty

Spal tłuszcz

Nagrania należy słuchać wyłącznie z wykorzystaniem słuchawek !!!

Nagranie  SPAL TŁUSZCZ  pomoże Ci schodnąć i przywrócić optymalną wagę ciała. Pomoże Ci zwiększyć twoją aktywność fizyczną. Pomoże Ci zmienić twoje nawyki żywieniowe i przeprogramuje twój umysł tak, by spalił nadmiar tkanki tłuszczowej, który zgromadziłeś w swoim ciele. Dzięki temu jakość twojego życia i poziom zadowolenia z siebie w istotny sposób wzrośnie. Nagranie pozwala zaprogramować w podświadomości  idealną wagę ciała. Aktywizuje procesy spalania tkanki tłuszczowej a także wpływa na zwiększenie poziomu wydzielania hormonów odpowiedzialnych za spalnie tłuszczów. Nagranie wpływa na zwiększenie motywacji do wykonywania aktywości fizycznej niezbędnej w procesie redukcji wagi. Pozwala zaprogramować zmianę nawyków żywieniowych na zdrowsze, pozwalające utrzymać optymalną wagę ciała. Nagranie pomaga pokonać podświadome programy odpowiedzialne za utrzymywanie nadwagi. W trakcie słuchania indukcji nie należy określać pożądanej wagi niższej niż pięć kilogramów od wagi aktualnej. Lepsze efekty osiągniesz metodą małych kroków. Zaprogramów sobie 5 kg mniej i nie zmieniaj tej wartości do czasu aż ją osiągniesz. Dopiero wtedy zmodyfikują pożadaną wagę o kolejne 5 kg. Umysł podświadomy nie będzie się wtedy opierał zmianie.

Samo nagranie nie zastąpi aktywności fizycznej i zmian w diecie. Aby odnieść trwały sukces niezbędne jest całościowe działanie.

Nagrania należy słuchać przynajmniej  raz dzienie przez okres min. 30 dniu. Najlepsze efekty daje słuchania nagrania rano i wieczorem. Słuchamy go używając słuchawek w pozycji siedzącej w wygodnym fotelu lub w pozycji leżącej.

mgr Paweł Krzemiński jest hipnoterapeutą z ponad 20 latnim doświadczeniem w stosowaniu hipnozy terapeutycznej. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi i traumą. Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także International Assotiation of NLP Institute oraz International Assotiation of Coaching Institute. Pracownik Pracowni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej SENS. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie i Nisku. 

Dostępna wersja mp3

Materiały dodatkowe:

Spal tłuszcz.mp3 50,77 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Paweł Krzemiński poleca również

Podobne szkolenia

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

25,00 zł

(20,33 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Paweł Krzemiński
Długość szkolenia: 37 min.
Dodano: 15 maja 2018