TurboZarzadzanieCzasem

TurboMatura nie jest kolejnym kursem, który „odmieni Twoje życie”. Nie zda za Ciebie matury, nie pójdzie za Ciebie na studia. Czym w takim razie jest ten system?

KLIKNIJ TUTAJ -> Zapewnij sobie dostęp do modułu:

TurboZarządanieCzasem - odkryjesz system zarządzania czasem, który testowałem i ulepszałem przez lata - dzięki niemu jesteś w stanie tak skompresować czynności, które robisz, że zyskasz nawet 2 godziny wolnego czasu dziennie.

Lub zgarnij cały pakiet wszystkich 6-ciu modułów w promocyjnej cenie 99 ZŁ zamiast 282 ZŁ. <- KLIKAJĄC TUTAJ

Przez ostatnie lata zbierałem wiedzę i doświadczenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Przeczytałem dziesiątki książek, spędziłem godziny na salach szkoleniowych, a przede wszystkim rozmawiałem z maturzystami. Chciałem poznać ich problemy, dowiedzieć się, dlaczego rok w rok, prawie 25% z nich, nie zdaje tego egzaminu. Wszystko, czego się dowiedziałem, skondensowałem i poskładałem w jedną całość. Zrozumiałem, że kluczową rolę, jeśli mowa o wysokim wyniku na Maturze, największą rolę odgrywa 6 czynników. Na bazie tych sześciu czynników powstała TurboMatura.

Jakie to czynniki?

Motywacja

Planowanie

Zarządzanie czasem

Stres

Nawyki

Notatki

Bez odpowiedniej motywacji, zaplanowania procesu nauki w czasie, zarządzania stresem, zbudowania odpowiednich nawyków i sprytnie zrobionych notatek, Twoje szanse spadają drastycznie.

Dlatego przygotowałem 6 modułów, w formie video, tak by wszystkie techniki i strategie były dla Ciebie możliwie najbardziej przystępne i przyswajalne.

Same konkrety. Bez lania wody i zbędnej filozofii.

 

Dlaczego to robię?

Jedna na 4 osoby z Twojej klasy nie zda matury. Tak mówią statystyki. Takie są fakty.

System szkolnictwa perfekcyjnie zadbał o prawidłowo ułożony program wiedzy potrzebnej do zdania matury. Zapomnieli nam tylko powiedzieć JAK zapamiętać cały niezbędny materiał, JAK uspokoić oddech przed egzaminem ustnym, CO zrobić, kiedy nie mamy już siły do nauki.

Musiałem poprawiać Maturę z matematyki. Dzięki temu, że pochodziłem do niej dwa razy, zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowań. Gdy tylko otrzymałem wyniki pierwszego egzaminu, załamałem się - 28 z 30 wymaganych procent, żeby zdać. Na tamten moment miałem wizję całych wakacji spędzonych przy książkach, w końcu, zostały mi tylko 3 miesiące. Spojrzałem na statystyki - prawie 1/4 maturzystów była w tej samej sytuacji co ja. Spojrzałem na poprzednie, poprzednie i poprzednie. Co rok do matury podchodzi około 300 000 uczniów, co rok 75 000 z nich oblewa egzamin.

Zacząłem zastanawiać się nad rozwiązaniem tego problemu. Chciałem stworzyć coś, co z roku na rok będzie zmniejszać liczbę niezdających. Od lat moją największą pasją jest psychologia. Teraz sam jestem na wymarzonych studiach z psychologii. Ta dziedzina pozwala szukać rozwiązań problemów każdego człowieka, w dodatku jest masa badań, które sprawdzają i udowadniają działanie wielu technik i strategii. Stwierdziłem, że wykorzystam ten potężny potencjał tkwiący w psychologii, czego nie zrobił jeszcze nikt dotąd. Najpierw spytałem ponad 460 maturzystów o ich problemy. Z czym spotykają się na co dzień? Skąd biorą wsparcie? Jak oceniają swój poziom stresu?

Wyniki mnie przeraziły. Okazało się, że aż 80% podchodzących odczuwa paniczny strach, ma problemy z motywacją, a jedyne czego używają jako pomoc to KAWA i MUZYKA. Przeanalizowałem wyniki i znalazłem rozwiązanie na każdy z problemów, o których powiedzieli mi maturzyści. Tak powstała TurboMatura.

KLIKNIJ TUTAJ -> Zapewnij sobie dostęp do modułu:

TurboZarządanieCzasem - odkryjesz system zarządzania czasem, który testowałem i ulepszałem przez lata - dzięki niemu jesteś w stanie tak skompresować czynności, które robisz, że zyskasz nawet 2 godziny wolnego czasu dziennie.

Lub zgarnij cały pakiet wszystkich 6-ciu modułów w promocyjnej cenie 99 ZŁ zamiast 282 ZŁ. <- KLIKAJĄC TUTAJ

Antek Płuciennik - Blog 

Antek Płuciennik poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Antek Płuciennik

Antek Płuciennik - Wierzę, że wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, żeby go osiągnąć. Od 5 lat poświęcam cały wolny czas na rozwój osobisty, szukam niecodziennych rozwiązań codzienn... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

47,00 zł

(38,21 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Antek Płuciennik
Długość szkolenia: 7 min.
Dodano: 3 stycznia 2018