Szkolenia > Programowanie

Zostań Programistą i Zarabiaj - Kurs Języka Python

Wreszcie trafiłeś na propozycję, która może zmienić bardzo wiele w Twoim życiu. Masz okazję, jedyną i niepowtarzalną, aby zrobić ten olbrzymi krok naprzód w Twojej karierze, w osiąganiu perfekcji i rozwijaniu wiedzy w stronę lepszej przyszłości. Jeżeli poświęcisz 2 minuty na przeczytanie naszej propozycji dla Ciebie, zrozumiesz, że będą to być może najważniejsze minuty Twojego życia.

 

Jeżeli to czytasz, oznacza to, że podobnie ja setki tysięcy innych osób w Twoim wieku próbujesz swoich sił w programowaniu. Nauczyłeś się do tej pory, że to niełatwa sztuka, a konkurencja jest ogromna. W dodatku wszyscy inni zdają się być wciąż przed Tobą. Teraz więc wrzuć tę pesymistyczną wiedzę do śmietnika i zapomnij o niej raz na zawsze. Programowanie to wspaniała przygoda dająca tyle samo zadowolenia, ile włożysz w nią trudu. A każdy szlak, jaki wybierzesz, może być łatwiejszy do przejścia, gdy wspiera Cię zaufany przewodnik.

 

Pierwsza lekcja na dziś brzmi: możesz być najzdolniejszym, najlepszym programistą w kraju, który dokładnie pojmuje właściwe trendy i zawsze trafnie ocenia rozwój technologiczny. Możesz, jeśli tylko zechcesz.

 

W tym miejscu otrzymujesz od nas możliwość poznania jednego z najważniejszych języków programowania, jaki jest obecnie stosowany zarówno w małych i średnich aplikacjach, jak również jako jeden z języków przy tworzeniu olbrzymich projektów. Ponieważ sami jesteśmy programistami, wiemy, jak ważne było i nadal jest dla nas stosowanie tego wciąż rozwijającego się narzędzia.

 

Python jest tym narzędziem, które często będziesz stosować zaczynając dopiero swoją wyprawę do świata programowania, stale będziesz korzystać z niego w swojej pracy zawodowej lub hobbystycznej, a pracując nad największymi aplikacjami z zadowoleniem będziesz sięgać po rozwiązania języka Python, które wyprzedzają inne pod względem prostoty wykonania i skuteczności działania.

 

W Internecie możesz natrafić na szczątkową i niepoukładaną wiedzę z zakresu niektórych zagadnień tego projektu. My przedstawiamy Ci trwający aż 9 godzin multimedialny kurs scalający i porządkujący Twoją wiedzę, na zdobycie której potrzebowałbyś przeczytać ok. 3 książek!


Niektórzy internauci oferują ciekawe wprowadzenia do tego języka. My dajemy Ci możliwość szybkiego poznania podstaw i sięgnięcia po zaawansowane rozwiązania, bo właśnie dzięki nim powstają prawdziwe programy.

 

Na wielu stronach można natrafić na wiele ciekawych komend albo na sprytne haki. Nasz kurs sprawi, że Ty sam wpadniesz na najlepsze rozwiązania, bowiem zanim go ukończysz, razem z nami będziesz autorem kilku ciekawych i złożonych programów o praktycznym zastosowaniu. Nauczymy Cię Pythona podczas prawdziwego programowania! Nie uwierzysz, jakie to wciągające i ile daje ekscytacji.

 

Czasami uda się natrafić na ciekawe opracowanie pewnych zagadnień, niektóre z nich zajmują 3 linijki, inne 20 stron. Nasz kurs, jedyna taka oferta na rynku polskim, zapewni Ci sukcesywne przyswajanie wiedzy dzięki doskonałej jakości nagraniom na płycie DVD, gdzie dokładnie zobaczysz, krok po kroku, jak wykorzystywać wszelkie funkcje, wszystko sprawdzisz na ukazanych przykładach, a finalny efekt obejrzysz zarówno na naszym filmie, jak i na swoim komputerze. Mało tego. Całość przygotowana jest proporcjonalnie do Twoich możliwości uczenia się, a materiał został przygotowany przez wieloletnich specjalistów od języka Python na co dzień zarabiających, dobrze zarabiających dzięki niemu. Każdy Twój kolejny krok na drodze do lepszej kariery będzie wspierany przez profesjonalnego polskiego lektora, dzięki czemu nasz wyjątkowy kurs wideo uczyni z Ciebie programistę, jakim zawsze chciałeś być.

 

9 godzin nauki z ekspertem to wiedza, której nie można przecenić. Przez 9 godzin staniesz się autorytetem w swoim fachu, sam stworzysz kilka mniejszych, przydatnych programów i jeden naprawdę duży projekt.

 

Pamiętaj: jeśli z Pythonem pracuje Google, a Google ma zawsze rację, to warto skorzystać z doświadczenia najlepszych.

Zafunduj sobie lepszą pracę, większe pieniądze i prawdziwe zadowolenie z bycia programistą. Kup właśnie teraz ten wyjątkowy kurs. To Twoja najlepsza szansa, by wziąć własny sukces w swoje ręce.Czym w ogóle jest Python?

Python to popularny język programowania, wykorzystywany w wielu różnych dziedzinach. Używa się go zarówno w samodzielnych programach, jak i skryptach. Jest wyposażony w dynamiczny system typów oraz automatyczne zarządzanie pamięcią. Ponadto — co istotne — jest on darmowy, łatwo przenośny i bardzo prosty w użyciu. Podobnie jak inne języki, również Python ciągle się rozwija.

Python jest łatwym programem dla początkujących lecz jego możliwości są na tyle duże że coraz więcej programistów przywiązuje się do niego. Z zastosowań Pythona korzysta m.in. korporacja google.


Poznaj tajniki programowania w Pythonie. Prawdopodobnie za kilka lat Python będzie wiodącym językiem z racji jego możliwości, łatwości w programowaniu oraz ciągłemu rozwijaniu. Jednakże Ty już będziesz znał jego możliwości z praktyki, dzięki naszemu kursowi.

  Rozdział: Czas trwania:
  1. Wstęp

Omówienie możliwości oraz zastosowań Pythona. Krótkie wprowadzenie.

11:53
  2. Pierwszy Program - Polecenie 'Print'

Lekcja wprowadzająca do programowania w języku Python. W tej lekcji zajmiemy sie poleceniem 'Print'. Pokażemy 2 przykłady użycia tego polecenia.

04:58
  3. Zmienne

Wyjaśnimy czym są tytułowe zmienne. Wykonamy kilka operacji na zmiennych aby zaznajomić Ciebie z nimi, zobaczysz jak się zachowują w danej sytuacji oraz jak je modyfikować.

07:34
  4. Podstawowe Typy Danych

Definiujemy Typy dla Zmiennych. Ukażemy różnice między liczbami "int" oraz "long". Omówimy liczby typu 'float" czyli liczby nie całkowite oraz "complex" czyli liczby zespolone. Omówimy zmienne typu "string"

12:15
  5. Operatory - Działania arytmetyczne

Pokażemy podstawowe działa arytmetyczne na zmiennych. Omówimy działanie konwersji typów

12:12
  6. Operatory bitowe

Omówimy takie operacje jak: negacja, or, and, xor. Omówimy przesuwanie liczb

11:24
  7. Boolean - Operatory porównania

Omówimy operatory porównania - True i False. Wykonamy kilkanaście różnych przykładów dla zrozumienia idei tej lekcji

11:10
  8. Kolejność Operacji

Omówimy w jakiej kolejności Python wykonuje operacje

05:26
  9. Komentarze

Powiemy o możliwości komentowania naszego kodu. Jest to bardzo przydatne zadanie m.in gdy piszemy rozbudowany program.

04:17
  10. Program zapisany w pliku

Omówimy ważną rzecz jaką jest zapisanie programu w pliku po to aby po ponownym uruchomieniu komputera można było do niej powrócić. W końcu nie na darmo go robimy:)

10:33
  11. Środowisko SPE - Instalacja

Przejdziemy do instalacji środowiska SPE na naszym komputerze. Pomoże to na w programowaniu dzięki np. kolorowaniu składni

12:00
  12.Środowisko SPE - Omówienie

Zapoznamy się z najważniejszymi funkcjami środowiska SPE. Omówimy zakładki oraz wstępnie wypróbujemy jego możliwości.

15:17
  13. Debugger

Omówienie debuggera który jest bardzo przydatny podczas programowania

08:56
  14. Funkcje cz.1

Lekcja objaśniająca tworzenie funkcji wywołującej powtarzanie kodu. Bardzo istotna rzecz z której korzystamy do tworzenia wspólnego programu "kalkulator"

16:57
  15. Funkcje cz. 2

Omówimy to jak funkcje mogą być wywoływane za pomocą inych funkcji. Tak, może wydawać się to skomplikowane ale wyjaśnimy Ci to:)

05:40
  16. Funkcje - Argumenty

Kod naszego programu wzbogacimy o dodanie argumentów

07:01
  17. Wartości Zwracane Przez Funkcje

Dowiesz się jak zmodyfikować program by wartości wejściowe modyfikowane przez stworzone funkcje były zwracane jako wynik.

10:14
  18. Referencje Do Funkcji cz.1

Omówienie konstrukcji referencji do funkcji. Podanie do czego służy owa konstrukcja.

8:50
  19. Referencje Do Funkcji cz.2

Przedstawione jest w tym filmiku praktyczne wykorzystanie referencji do funkcji

7:24
  20. Funkcje Anonimowe Lambda

Dowiesz się definicji funkcji anonimowych. Nauczysz się tworzyć i dowiesz się o funkcji Lambda

7:32
  21. Funkcje Anonimowe Lambda cz. 2 03:58
  22. Zmienne Lokalne i Globalne

Omówienie zmiennych lokalnych i globalnych podanie ich różnic i zastosowań.

6:43
  23. Przegląd Funkcji Wbudowanych

W tej lekcji opisane są funkcje podstawowe już wbudowane w język Python.

9:04
  24. Wczytywanie Danych Z Klawiatury

Omówienie funkcji raw_input dzięki której dane są wczytywane prosto z klawiatury.

4:35
  25. Wstęp Do Programowania Obiektowego cz.1

Wstęp do dalszych lekcji dotyczących programowania obiektowego. Przekażemy dużo wskazówek i wyjaśnimy pojęcia przydatne w dalszych lekcjach.

8:44
  26. Wstęp Do Programowania Obiektowego cz.2

Przekażemy dużo wskazówek i wyjaśnimy pojęcia przydatne w dalszych lekcjach.

5:33
  27. Wstęp Do Programowania Obiektowego cz.3

Wykonanie kilka wstępnych modyfikacji w programie.

4:01
  28. Medody Z Parametrami

Nauczysz się dodawać parametry do metod. Oraz przekazywać parametry do funkcji.

5:18
  29. Dziedziczenie - Figura

W lekcji omówiony jest zapis tworzenia funkcji dziedziczenie.

7:22
  30. Koło

Definiowanie nowej klasy na przykładzie tworzenia klasy Koło zaliczającej się do klasy figura.

11:55
  31. Atrybuty Statyczne

Nauczysz się dodawać atrybutów statycznych do klas.

7:54
  32. Metody I Atrybuty Prywatne I Publiczne

Dowiesz się jak nazywać dane tak by były widoczne publiczne lub były ukryte i widziane tylko prywatnie

5:10
  33. Dziedziczenie Wielobazowe

Dowiesz się jak klasa pochodna może dziedziczyć z klasy bazowej.

4:08
  34. Pusta Klasa

W tej lekcji jest omówione grupowanie danych logicznie ze sobą powiązanych za pomocą stworzenia pustej definicji klas.

4:30
  35. del Garbage Collection

Omówienie automatycznie tworzącej się metodzie del która się tworzy przy usuwaniu obiektu.

4:43
  36. Dokumentacja Klas

Nauczysz się dokumentować klasy na przykładzie dokumentowania jednej z klasy istniejącej w programie.

4:42
  37. Wszystko Jest Obiektem Omówienie wszystkich podstawowych funkcji pod względem traktowania ich jako obiekt.

 

3:58
  38. Listy cz.1

Dowiesz się jak zażądać danymi w postaci list

6:03
  39. Listy cz.2

W tej lekcji ukazane są modyfikacje jakie można dokonywać w danych zapisanych w postaci listy.

10:45
  40. Listy cz.3

Omówienie funkcji map. Dowiesz się jak z niej korzystać i jak za jej pomocą modyfikować listę

4:09
  41. Tuple

Omówiona jest w tej lekcji sekwencyjne zapisywanie danych za pomocą Tuple.

4:58
  42. Zbiory cz.1

Dowiesz się o zapisywaniu danych w postaci zbiorów.

5:42
  43. Zbiory cz.2

Dowiesz się jak zarządzać danymi ze zbiorów.

5:54
  44. Słownik

W tej lekcji omówione jest niesekwencyjny typ danych słownik. Dowiesz się jak zapisywać dane w postaci słownika i jak nimi zarządzać.

8:41
  45. String

Zapoznasz się z sekwencyjnym typem danych który jest łańcuchem znaków. Zapoznasz się z podstawowymi funkcjami.

9:46
  46. Formatowanie Stringów

Dowiesz się jak formatować String w dwóch metodach.

5:21
  47. Wyrażenie If cz.1

Omówienie funkcji i wykorzystania wyrażenia If. Podanie przykładu i zastosowania tego wyrażenia.

4:35
  48. Wyrażenie If cz.2

Zapoznanie się z modyfikowanym wcześniej programem kalkulator. Omówienie wszystkich wyrażeń i funkcji wykorzystanych w tym programie.

8:30
  49. While cz.1

Wyjaśnienie funkcji While. Stworzenie przykładowej pętli oraz na jej przykładzie omówienie kilku modyfikacji.

4:22
  50. While cz.2

Prześledzenie jeszcze raz krok po kroku czynności tworzenia pętli.

2:56
  51. While cz.3

Modyfikacja programu kalkulator za pomocą tworzenia w nim pętli.

4:41
  52. For cz.1

Omówienie funkcji For. Na przykładzie wyjaśnienie problemów występujących przy zastosowaniu wyrażenia For.

11:21
  53. For cz.2

Modyfikacja programu kalkulator za pomocą pętli For. Wyjaśnienie jej funkcji i zastosowań.

7:55
  54. While For Else

Omówienie konstrukcji While – For. Dowiesz się czym się różnią gdzie i jak się nią posługiwać.

3:14
  55. Generator

Dowiesz się jak rozwiązywać problem z zbyt długą listą elementów. Zbyt duża czyli taką która zawiesza program przy jej wczytywaniu.

8:05
  56. Funkcja ListComprehension

Omówienie konstrukcji funkcji ListComprehension za pomocą której można swobodnie przemienić jedną listę w drugą

3:48
  57. Iteratory cz.1

Nauczysz się tworzyć Iterator pętli opisujący własną kolekcje

5:19
  58. Iteratory cz.2

Omówienie zmodyfikowanej wersji programu kalkulator

2:36
  59. Funkcja MutableImmutable

Omówienie funkcji Mutable i Immutable, zastosowania i zasady działania

4:30
  60. Przekazywanie Parametrów Do Programu cz.1

Omówienie przyjmowania argumentów wejściowych przy uruchamianiu z linii poleceń

2:04
  61. Przekazywanie Parametrów Do Programu cz.2

Rozbudowanie programu kalkulator przypisywanie mu wersji

2:08
  62. Funkcje O Zmiennej Liczbie Argumentów

Ukazanie Funkcji przekazywania dowolnej liczby argumentów do programu. Omówimy przykłady oraz podpowiemy wskazówki

10:02
  63. InteractiweStartup

Przypisanie wykonania programu przy uruchomieniu z interaktywnej linii poleceń

2:47
  64. Moduły cz.1

Wyjaśnienie i podanie funkcji modułu oraz tworzenie przykładowego modułu

6:05
  65. Moduły cz.2

W tej lekcji jest opisane importowanie modułu i uruchamianie jego w programie

5:45
  66. Moduły cz.3

Ukazanie modyfikacji kalkulatora z modułem

2:27
  67. Gdzie Python Szuka Modułów

Podanie ważnych wskazówek w importowaniu modułów

1:42
  68. Moduły Prekompilowane

Ukazanie i omówienie Modułów prekompilowanych czyli częściowo zinterpretowane z programem i zapisane w postaci pośredniej

2:35
  69. Moduły Biblioteki Stanardowej

Omówienie Biblioteki standardowych modułów. Omówienie najczęściej wykorzystywanych modułów

8:01
  70. Funkcja Dir

Omówienie zastosowania i konstrukcji Funkcji Dir. Dodanie jej do modułu

4:20
  71. Pliki cz.1

NZ tej lekcji dowiemy się jak tworzyć plik danych. Omówienie korzystania z funkcji open.

5:37
  72. Pliki cz.2

Omówienie sposobu odczytywania i edytowania danych z pliku.

8:13
  73. Pliki cz.3

Ukazanie odczytywania danych z pliku za pomocą opcji read line które jest przydatne przy dużych plikach. Dodawanie znaku końca linii.

4:54
  74. Pliki cz.4

Tworzenie pliku z danymi binarnymi czyli takimi które zawierają informacje graficzne itp. A następnie przerabianie tego pliku na plik z danymi tekstowymi.

4:51
  75. Pliki cz.5

Sprawdzenie czy plik o danej nazwie już istnieje. Zastosowanie funkcji dzięki której dane będą automatycznie zapisywane do pliku z inną nazwą.

3:17
  76. Pliki cz.6

Omówienie modyfikacji kalkulatora w taki sposób by wszystkie wykonane operacje zapisywał automatycznie do pliku.

5:06
  77. Serializacja cz.1

Omówienie serializowania (w kilku formatach) danych do pliku, omówione na przykładzie.

10:55
  78. Serializacja cz.2

Modyfikacja kalkulatora tak aby zapisywał historie w pliku z swych poprzednich pięciu operacji

5:02
  79. Wyjątki cz.1

Omówienie błędów składniowych, logicznych podanie różnic. Omówienie mechanizmu obsługi wyjątków.

5:30
  80. Wyjątki cz.2

Rozwiązanie błędu wyjątkowego na przykładzie błędu dzielenia przez zero.

3:48
  81. Wyjątki cz.3

Rozwiązanie błędu wyjątkowego na przykładzie błędu dzielenia przez zero sposób drugi.

4:57
  82. Wyjątki cz.4

Omówienie obsługiwania wyjątku powstałego w wyniku wpisania tekstu zamiast liczby.

7:25
  83. Wyjątki cz.5

Omówienie problematyki wyjątków i ukazanie ich definicji w katalogu wyjątków zdefiniowanych przez Python

6:25
  84. Wyjątki cz.6

Omówienie tworzenia i definiowania własnych wyjątków.

5:12
  85. Wyjątki cz.7

Modyfikacja programu kalkulator tak aby dane wpisywane z klawiatury korzystały z systemu wyjątków.

4:06
  86. Wyjątki cz.8

Zmiana miejsca w którym jest sprawdzane istnienie pliku z serializowanymi obiektami historii

1:37
  87. Wyjątki cz.9

Modyfikacja programu w celu pozbycia się błędu w działaniu dzielenia przez zero.

2:30

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

47,00 zł

(38,21 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 9 godz. 31 min.
Dodano: 25 kwietnia 2012