Szkolenia > Muzyka

Naucz Się Tworzyć Muzykę w Programie Fruity Loops

Jeżeli kochasz muzykę, jej piękno i doskonałość, jeśli interesujesz się jej tworzeniem, to z pewnością słyszałeś o najlepszym programie do aranżowania, komponowania i edycji muzyki. Pod zabawną nazwą Fruity Loops Studio kryje się potężnie bijące serce, serce tętniące równym rytmem i najgłębszym bitem. To serce napędzane jest prawdziwą muzyką, kompletnymi doskonałymi utworami, nie zaś losowo generowanymi gotowymi samplami. To serce artysty i twórcy, nie automatu perkusyjnego.

 

Zajmujesz się muzyką zawodowo? Kilku moich znajomych  - tak. Uwielbiasz tworzyć muzykę hobbystycznie? To tak samo, jak ja. Kręci Cię nagrywanie prawdziwej, dobrej muzyki? Wielu puszcza ją nawet w radiu. Należę do grupy zajmującej się tworzeniem profesjonalnej muzyki. To, co gra nam w duszach, tworzymy na komputerach, aby potem inni mogli to usłyszeć na imprezie, w radiu czy nawet w kilku filmach, które pewnie widziałeś. Razem mamy ponad 20 lat niesamowitych doświadczeń z najlepszym narzędziem dającym wielką szansę każdemu, kto uwielbia przygody z muzyką. Z myślą o Tobie, o Twoim zaangażowaniu i sercu, jakie masz dla dobrych i czystych brzmień, przygotowaliśmy kompendium wiedzy, wielogodzinny kurs, który przygotuje Cię i nauczy, jak zostać najlepszym w swoim rodzaju DJ-em lub kompozytorem.


 

Zacznijmy od najważniejszego: nasz kurs jest dla każdego. Dla całkowicie początkującego młodego kompozytora, dla wprawnego DJ-a, jak również dla zawodowego twórcy muzyki. Nasz kurs jest dla fana hip-hopu, techno, popu czy rocka. Nasz kurs nie wymaga od Ciebie przestudiowania specjalistycznych tutoriali w obcych językach, bo nasz kurs, podobnie jak program Fruity Loops Studio 9, jest dla każdego, kto uwielbia zajmować się muzyką. Sam możesz sprawdzić w Internecie, co piszą na jego temat zawodowi muzycy.

 

Czy Fruity Loops Studio 9 jest jak orkiestra symfoniczna wraz z pełnym składem zespołu Metallica? Nie. Ale potrafi zrobić dokładnie to samo, co legendarna grupa rockowa, jeśli tylko jesteś wystarczająco zdolnym twórcą. A możesz się nim stać korzystając z naszej pomocy. Ta pomoc mieści się na jednej płycie DVD, na której zamieściliśmy całe lata naszych doświadczeń z tworzeniem muzyki. W fascynującym materiale trwającym kilka godzin pokażemy Ci krok po kroku, jak z najbardziej podstawowych pomysłów w Twojej głowie potrafi zabrzmieć kawałek, który powali na kolana znajomych na imprezie, a przy odrobinie szczęścia cała Polska usłyszy go w radiu. Na jednej płycie zamieściliśmy w zasadzie wszystko, co sami wiemy o tworzeniu muzyki. A wiemy bardzo dużo. I dzięki tej płycie Ty możesz wiedzieć i umieć to samo.


 

Czy próbowałeś już uczyć się muzyki z książek? To kiepskie rozwiązanie. Multimedialny kurs pozwoli Ci poznać krok po kroku funkcje programu, z jakiego korzystają najwięksi twórcy muzyki techno, elektro, dance czy hi-hop. Zobaczysz, jak używać poszczególnych funkcji, ale przede wszystkim usłyszysz konkretne przykłady, które sam potem zdołasz wykorzystać przy własnych aranżacjach. Każdy Twój krok w muzycznej karierze będzie komentowany przez zawodowego polskiego lektora, dzięki czemu lekcje z nami będą zrozumiałe, przyjemne i ubarwione realnie brzmiącymi przykładami. To encyklopedia wiedzy o tworzeniu muzyki, jaką dziś udostępniamy Tobie. Warto, byś właśnie teraz zdecydował się na jej zakup, bo za kilka dni może się już nie pojawić.

 

Masz chęci i entuzjazm, masz talent i uwielbiasz muzykę. Masz prawie wszystko, co niezbędne, by zasłynąć jako twórca ulubionej muzyki. Teraz najważniejszy krok. Kup właśnie w tej chwili nasz kurs tworzenia muzyki dzięki Fruity Loops Studio 9. Stań się gwiazdą, ekspertem w oczach innych, zachwycaj swoimi dźwiękami, twórz, nagrywaj i wydawaj muzykę. Z naszym kursem dokonasz tego bez trudu. Zamów ten niepowtarzalny kurs i poczuj w sobie muzykę.


 

Pamiętaj, niemal we wszystkich podręcznikach książkowych do Fruity Loops 9 autorzy ograniczają się tylko do pokazania jak posługiwać się programem. My natomiast dajemy ci dodatkowo dokładne omówienie zagadnień, które są niezbędne podczas tworzenia muzyki!

Pamiętaj koniecznie! Dzięki naszemu kursowi, produkcja muzyki, nigdy nie była tak łatwa!


Chcesz poznać podstawowe i zaawansowane funkcje programu FL Studio?

Chcesz dowiedzieć się, kiedy i dlaczego warto stosować poszczególne narzędzia?

Chcesz nauczyć się przygotowywać produkcje muzyczne najwyższej jakości?
 

Nie zwlekaj! Twórz profesjonalne utwory już od dziś!
Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak proste stanie się tworzenie muzyki dzięki temu kursowi!
To nie wydatek - To inwestycja!


Całość to niemal 5 godzinny materiał opatrzony lektorem podzielony tematycznie na 38 lekcji

  Rozdział: Czas trwania:
  1. Interfejs

W Pracę z programem zaczynamy od omówienia interfejsu tak aby każdy poruszał się po nim swobodnie. Głównym elementem interfejsu jest górna belka którą dokładnie omawiamy. Przybliżymy również przy okazji na przykładach do czego służą kolejne funkcje programu które widoczne są zaraz po uruchomieniu FL Studio.lekcji omówimy funkcje które zawarte są w ekranie powitalnym programu.

 
  2. Step Sequencer

Step Sequencer to moduł umożliwiający tworzenia sekwencji w programie dla naszych utworów. Pokażemy w jaki sposób można dograć sample z poza programu. Omówimy okno samplera które jest mnogie w funkcje.Jedną z funkcji to rozciąganie sampla która zawiera kilka parametrów do zmiany maniery odtwarzania. Omówimy dodatkowe funkcje takie jak Fade In, Fade Out, Fade Stereo, Swap Stereo, Normalize, Reverse, Pogo itd. Przejdziemy do kolejnej zakładki generatora która służy do generowania obwiedni a co za tym idzie manipulowania takimi parametrami jak głośność, częstotliowość odcięcia filtracji, rezonans. Zakładka ta służy do generowania barw które możemy wykorzystać do syntezatorów. Omówimy filtry częstotliwości które możemy nakładać na nasze sample. Zademonstrujemy jaki wpływ na tonacje utworu ma dodatek 3xOscylator. Przedstawimy opcje polifonii, echo delay oraz arpeggiator w naszym projekcie.

 
  3. Graph Editor & Keyboard Editor & Piano Roll

Pokażemy jakim prostym sposobem wykonać płynne przejście z lewego na prawy kanał lub odwrotnie. Omówimy funkcję Velocity która stymuluje moc uderzenia w klawisz np. fortepianie przez co głośność danego brzmienia można dowolnie ustawiać. Następnie kolejno omówimy takie funkcje jak: Relase, którą znacie z poprzedniej lekcji, tym razem dowiecie się w jaki drugi sposób możecie manipulować tą wartością. Następnie omówimy funkcje: Mod X, Mod Y, Pitch oraz Shift. Następnie przejdziemy do zakładki Keyboard Editor gdzie możemy dokładnie modyfikować nasz sampel. Natomiast na samym końcu wyeksportujemy nasz krótki projekt do Piana Roll'a gdzie zakres modyfikacji jest bardzo szeroki, przybliży Ci kilka przydatnych funkcji do użycia.

 
  4. Riff Machine. Legato, Articulate

Przechodzimy do zakładki "Piano Roll"Omawiamy kolejno funkcje Riff Machine, Quick Legato oraz Articulate. Są to trzy pierwsze podstawowe funkcje w "Piano Roll"

 
  5. Quantize & Quick Quantize

W pierwszej Funkcja która pomoże nam wyelimonować chaotyczne położenie elementów w Piano Roll. Wykorzystamy również ustawienia gotowych presetów. Omówimy funkcje które zawarte są w ekranie powitalnym programu.

 
  6. Chop & Quick Chop

Funkcja która umożliwia nam cięcie nut dopasowanych do siatki. Wykorzystamy presety. Pokażemy dodatkowe funkcje.

 
  7. Arpeggiate

Funkcja służącą do tworzenia szybkich sekwencji dzięki dostępnym presetom. Dzięki możliwości edycji w łatwy sposób możemy stworzyć podkład.

 
  8. Strum

Strum pozwoli nam na uzyskanie efektu gry na gitarze, pokażemy w jaki sposób modyfikować tą opcję.

 
  9. Flam

Funkcja ta pozwala nam na dodanie nutki przed istniejącymi elementami. Pokażemy w jaki sposób możemy modyfikować tą funkcję.

 
  10. Claw Machine

Funkcja która usuwa i dodaje elementy do sekwencji oraz zmienia ich długość i położenie w sekwencji. Pokażemy w jaki sposób możemy modyfikować tym elementem

 
  11. Flip

Funkcja która pozwala na odwrócenie sekwencji zarówno w poziomie jak i w pionie. Pokażemy jak tego dokonać.

 
  12. Randomize

Omówimy funkcję która służy do automatycznego rozmieszczenia elementów w sekwencji

 
  13. Scale Levels

Omówimy funkcję służącą to automatyzacji efektów.

 
  14. Narzędzia: Draw, Paint,  Mute, Slice, Select, Zoom, Playback Omówimy funkcje których możemy używać podczas pracy na naszym stole kompozycyjnym.

 

 
  15. Mixer

Omówimy wbudowany w FL Studio Mixer. Pokażemy w jaki sposób mixować ścieżki ze sobą, w jaki sposób manipulować panoramą. Zademonstrujemy możliwość mixowania sygnału ze zewnątrz np. mikrofonu. Pokażemy możliwość dodawanie efektów na daną ścieżkę.

 
  16. Playlist

Omówimy tryb Playlisty w którym w szybki sposób możemy stworzyć utwór. Zanim tego dokonamy stworzymy kilka Patternów które wykorzystamy.

 
  17. Automatyzacja efektów w trybie Playlist Editor

Przedstawimy sposób na automatyzację efektów w trybie Playlist Editor. Dzięki możliwości szerokiej manipulacji możemy uzyskać naprawdę ciekawe efekty.

 
  18. Pierwszy projekt

Pokazujemy w jaki sposób tworzy się utwór. W praktycznej lekcji ukazujemy techniki tworzenia, dodawania efektów, ustawiania patternów itd.

 
  19. 3xOSC

Pokażemy w jaki sposób za pomocą funkcji 3 x Oscylator możemy stworzyć nową, ciekawą, indywidulną barwę brzmienia.

 
  20. Wasp

Kolejna funkcja do tworzenia nowych barw które świetnie nadają się jako pattern. Szeroka gama modyfikatorów którą omówimy pokaże Ci w jaki sposób od podstaw stworzyć barwę która usatysfakcjonuje Cię

 
  21. SimSynth

Kolejna wtyczka do programu. Rozbudowany generator barw który nadaje niepowtarzalne dświęk, dzięki możliwości manipulowania wieloma właściwościami.

 
  22. BeepMap

Bardzo ciekawe narzędzie dzięki któremu wytworzymy automatycznie melodię pod wgrany obrazek. Wtyczka posiada wiele możliwości edycji tego efektu co zaprezentujemy na kursie

 
  23. Layer

Funkcja która umożliwia łączeniu w grupy dzięki czemu będzie mogli jednym ruchem nadać modyfikacje kilku przedmiotom.

 
  24. Edison

Wtyczka FL Studio dzięki której możemy nagrywać ściężki z zewnątrz np. wokal. Pokażemy funkcje tej wtyczki podczas nagrywania oraz póśniejsze filtry do post produkcji nagrania.

 
  25. Wasp XT

Rozbudowana wersja efektu WASP. Pokażemy różnice między nimi oraz omówimy ich funkcjonalność.

 
  26. TS404

Efekt dzięki któremu możemy stworzyć ostre barwy. Omówimy funkcje dostępne w tej zakładce.

 
  27. Ogun

Syntezator o praktycznie nieograniczonych możliwościach tworzenia barw.

 
  28. Granulizer

Narzędzie do manipulowania samplami a mianowicie tonacją oraz długością dzięki modulacji granularnej. Pokażemy w jaki sposób modyfikujemy sample tym narzędziem.

 
  29. Fruit Kick

Narzędzie służące do emulowania stopy perkusyjnej. Omówimy zakładkę tego efektu, pokażemy efekty

 
  30. Slayer

Narzędzie do emulowania gry na gitarze elektrycznej. Jak sami zobaczycie efektami tego narzędzia oraz szeroką gamą ustawień. Omówimy każde pokrętło, przycisk...

 
  31. FL Keys

Narzędzie emulujące grę na pianinie.

 
  32. DX 10

Narzędzie do emulowania instrumentów akustycznych dzięki syntezie 2 modulacji. Wtyczka słuzy głównie do wygenerowania nowych dświęków. Omówimy funkcje zawarte w tym narzędziu.

 
  33. Drum Synth Live

Omówimy funkcje automatu perkusyjnego który jest dość rozbudowany i zadowoli wszystkich użytkowników

 
  34. Buzz

Narzędzie dzięki któremu możemy dodać pluginy dodane przez producenta. Pluginy które dają na prawdę świetne brzmienia. Pokażemy jak tego dokonać.

 
  35. Boobass

Dzięki tej wtyczce możemy stworzyć akustycznie brzmiący bass. Pokażemy jak tego dokonać

 
  36. Autogun

Ciekawa wtyczka która pojawiła się w najnowszej wersji FL Studio. Wtyczka która wybiera automatycznie barwę z pośród 4 294 967 296 barw! Tak, to nie przypadkowa liczba :)

 
  37 & 38 - Aranżacja utworu

Podczas piątej godziny kursu zajmiemy się stworzeniem i zaaranżowaniem pełnego utworu. Dowiesz jak się to wykonuje, jakich efektów warto unikać, jakie dodatki stosować.

Market Wiedzy poleca również

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

67,00 zł

(54,47 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 5 godz. 8 min.
Dodano: 19 kwietnia 2012