Szkolenia > Hobby

Taniec towarzyski

Zostań mistrzem parkietu

Prezentujemy Państwu kurs "TANIEC TOWARZYSKI - Zostań mistrzem parkietu". Kurs zawiera szereg figur i kroków tanecznych wchodzących w skład tzw. tańców standardowych: walc angielski, walc wiedeński i tango oraz tańców latynoamerykańskich: samba, rumba i cha-cha. Materiał zawarty w kursie został dobrany pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki, a tajniki tańca towarzyskiego prezentują Państwu: Aleksandra Jurga i Robert Drobiński - doświadczeni instruktorzy oraz wielokrotni medaliści turniejów tańca towarzyskiego. Cały materiał zawarty w kursie można dokładnie obejrzeć i wypróbować w domowym zaciszu. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie figur z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie zostały wykorzystane zwolnienia obrazu, stopklatki, grafika oraz animacje kroków, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz lektora oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych technik była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziały sprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę. Mamy nadzieję, że zdobywanie nowych umiejętności tanecznych przyniesie Państwu dużą satysfakcję!

Zawartość kursu

Walc angielski

Taniec z grupy tańców standardowych, nieco wolniejszy od walca wiedeńskiego. W kursie zostały przedstawione następujące figury: krok podstawowy, krok po kwadracie w prawo i w lewo oraz krok zmienny.

Tango

Kolejny taniec należący do grupy tańców standardowych. W dziale tym umieszczone są następujące figury: krok podstawowy oraz promenada zamknięta. Do figur zostały dodane animacje kroków zwolnienia obrazu i liczenie taktu.

Walc wiedeński

Ostatni z grupy tańców standardowych, nieco szybszy od walca angielskiego. Figury taneczne przedstawione w tym dziale to kolejno: krok podstawowy, krok podstawowy w obrocie oraz kroki balansowe.

Samba

Taniec z grupy tańców latynoamerykańskich. W kursie przedstawione są następujące figury: krok podstawowy, krok podstawowy w obrocie, whisks oraz obrót partnerki pod ręką. Figury zostały uzupełnione o animacje kroków.

Cha Cha

Kolejny taniec z grupy tańców latynoamerykańskich. W dziale umieszczone są następujące figury: krok podstawowy, krok alemana, new york w prawo i w lewo, obroty wspólne oraz lockstep.

Rumba

Ostatni taniec z grupy tańców latynoamerykańskich. Figury taneczne przedstawione w tym dziale to kolejno: krok podstawowy, krok alemana, new york w prawo i w lewo, hand to hand oraz obroty wspólne.

Muzyka taneczna

Do kursu dodajemy muzykę taneczną w formacie mp3 - idealną do samodzielnych ćwiczeń!

Materiały dodatkowe:

tango.mp3 3,96 MB
walc angielski.mp3 3,93 MB
walc wiedenski.mp3 3,48 MB
samba.mp3 4,79 MB
cha cha.mp3 3,83 MB
rumba.mp3 3,93 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Press-Media poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Press-Media

Press-Media - Zapotrzebowanie na wiedzę od zawsze łączyło się ze sposobem jej pogłębiania. Do tej pory rolę tę spełniały wydania książkowe, jednak obecnie ze względu na coraz większe upowszechnienie domowych... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

19,90 zł

(16,18 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Aleksandra Jurga, Robert Drobiński
Długość szkolenia: 1 godz. 3 min.
Dodano: 21 grudnia 2009