Szkolenia > Rozwój osobisty > Hipnoza

Rzuć palenie

Nagrania należy słuchać wyłącznie z wykorzystaniem słuchawek !!!

Nagranie  do autohipnozy pt. RZUĆ PALENIE  pomoże Ci przestać palić i rozstać z nim na zawsze. Pomoże Co przerwać szkodliwy nawyk i przeprogramuje twój umysł tak, by rozstanie z nałogiem było płynne i bezbolesne. Nagranie wprowadzi do twojego umysłu awersje do palenia a także pozwolić Ci rozwiązać twoje wewnętrzne problemy, które były odpowiedzialne za jego powstanie i podtrzymywanie.  Gdy będziesz słuchał tego nagrania z każdym dniem twoja motywacja i zdecydowanie do rozstania się z nałogiem będzie się wzmacniać.  Wystarczy, że będziesz podążąć za sugestiami autora, a rzucenie palenia przyjdzie Ci łatwo i lekko.

Nagrania należy słuchać przynajmniej  raz dzienie przez okres min. 30 dniu. Najlepsze efekty daje słuchania nagrania rano i wieczorem. Słuchamy go używając słuchawek w pozycji siedzącej w wygodnym fotelu lub w pozycji leżącej.

mgr Paweł Krzemiński jest hipnoterapeutą z ponad 20 latnim doświadczeniem w stosowaniu hipnozy terapeutycznej. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi i traumą. Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także International Assotiation of NLP Institute oraz International Assotiation of Coaching Institute. Pracownik Pracowni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej SENS. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie i Nisku. 

 

Dostępna wersja mp3

Materiały dodatkowe:

Rzuć palenie .mp3 51,46 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Paweł Krzemiński poleca również

Podobne szkolenia

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

25,00 zł

(20,33 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Paweł Krzemiński
Długość szkolenia: 37 min.
Dodano: 29 maja 2018