Szkolenia > Grafika i fotografia

Jak Obrobić Zdjęcie oraz Grafikę Rastrową ? Poznaj Kurs Corel PaintShop Pro Photo x3

Dlaczego kładziemy tak mocny akcent na profesjonalne szkolenia z zagadnień graficznych? Bo nie potrafimy gotować ani wylewać posadzki. Czemu skupiamy się na takich, a nie innych programach? Bo kopaliny i skamieliny zostawiamy dinozaurom. Dlaczego sądzimy, że nasze kursy są aż tak dobre? My tak nie uważamy. Po prostu realizujemy tysiące zamówień, przyjmujemy setki gratulacji i podziękowań listownie, mailowo i telefonicznie, a tuziny naszych Klientów z wdzięcznością informują nas, jak bardzo poprawiło się ich życie, odkąd opanowali kolejną bardzo wartościową umiejętność w sposób szybki, skuteczny i kompletny.

 

Może jeszcze warto dodać, że jako grupa grafików z ponad 20-letnim doświadczeniem rozumiemy potrzeby rynku, znamy najnowsze trendy na nim panujące, wiemy, „co w trawie piszczy”. Dlatego ucząc się z nami masz pewność, że dostajesz to, czego się nie spodziewasz, ale to, czego najbardziej potrzebujesz.

 

To tyle o nas. Czas na kilka słów o programie, z którym pracujemy na co dzień, który wykorzystuje nasz znajomy grafik składający nasze materiały do druku oraz inny grafik projektujący i realizujący nasze ulotki. A także inny nasz kolega… W zasadzie nie znamy ani jednego grafika, któremu zbędna byłaby znajomość tak znakomitego i kompleksowego programu, jakim jest Paintshop Pro Photo X3. Najmłodsze, najukochańsze i najbardziej dopieszczone dziecko firmy Corel, drugiego – obok Adobe – producenta prawdziwych kombajnów do pracy w środowisku graficznym. Zasadniczą różnicą jest tu jednak cena – Paintshop jest zdecydowanie tańszy od konkurencyjnych produktów, a to jest bardzo mocnym atutem w świecie grafików.

 

Co może Twój program Paintshop Pro Photo X3? Nic, jeżeli nie potrafisz z niego skorzystać. I wszystko, jeżeli wiesz już, w czym rzecz. A my mamy dla Ciebie propozycję, która może w jeden dzień zmienić Twoje „nic” w Twoje „wszystko”.

 

Jedno z niewielu tak kompletnych i zunifikowanych narzędzi, jak omawiany program, w zasadzie może Ci wystarczyć na lata pracy. Bez znaczenia, jakiego rodzaju są Twoje projekty, czy służą drukarniom, czy stronom internetowym – praktycznie wszystko to możesz tworzyć teraz w swoim domu z tym jednym tylko narzędziem. To naprawdę wspaniałe, że firma Corel w ten sposób podeszła do tematu grafiki i nie każe Ci kupować 10 różnych programików, z których każdy robi to samo, co to jedno fantastyczne narzędzie. Narzędzie dla artystów i marzycieli, dla poważnych grafików, dla webmasterów – coś dla każdego. I dla Ciebie także.

 

Dla Ciebie również powstał kurs, za który bardzo się nam dostało. Dostało się nam olbrzymią ilość zamówień, taką samą ilość podziękowań i stale napływające prośby o wznowienie kolejnych edycji. Dostało się nam i to porządnie, nieprawdaż? A ponieważ takie doświadczenie uczy, prezentujemy teraz właśnie Tobie jedyny kurs video na płytach DVD, z którego dowiesz się tego, czego inni chcą Cię nauczyć przez wiele miesięcy i za wiele tysięcy.


 

Nasz zespół, który – jak już wiesz – robi tylko to, na czym zna się najlepiej, przygotował najnowsze wydanie multimedialnego uniwersytetu jedną płytą spisanego, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez tajemniczą, enigmatyczną wiedzę z zakresu edycji grafiki, by po kilku godzinach wyprowadzić Cię na szerokie wody całkowitego zrozumienia tematu. To skarbnica prawie 6 godzin praktycznej wiedzy i konkretnych zadań do wykonania, po opanowaniu której posiądziesz minimum niezbędnej wiedzy teoretycznej, za to maksimum umiejętności. Jak? Nasz kurs jako jedyny nie jest stosem książek czy audiobookiem mówiącym o czymś, zamiast uczyć. Nasz kurs to 5 i pół godziny materiału video intensywnie szkolącego z zakresu konkretnych, pogrupowanych tematycznie zagadnień, a nad całością czuwa tworzący scenariusz zespół oraz polski lektor będący Twoim prywatnym konsultantem, mentorem wyjaśniającym każdą wątpliwość.

 

Chyba udzielił się nam nastrój naszych Klientów – to z pewnością wynik ostatnich gratulacji, jakie przyjęliśmy. Wobec tego już nie zwlekamy.

 

Co zrobić, by mieć szansę realizować się jako grafik?

 

Najlepszym i pierwszym krokiem jest zamówić nasz multimedialny kurs. To naprawdę tyle! Kup teraz, zamów dla siebie albo dla kogoś, komu naprawdę dobrze życzysz, i przekonaj się, że w jeden dzień rzeczywiście można opanować materiał wielomiesięcznego studium. Zamów w tej chwili nasz kurs, który wyślemy do Ciebie w eleganckim etui, zrób coś dobrego dla siebie, popraw standard swojej pracy, na nowo określ swoje hobby. Odkryj, jak prosto być profesjonalistą.

  Rozdział: Czas trwania:
  1. Organizer

Pierwszą lekcję będzie omówienie organizera - miejsca gdzie przechowywany jest zbiór naszych fotografii.
Zaprezentujemy Ci jakie funkcję posiada organizer dzięki którym łatwiej odnajdziesz się w swoich zbiorach.

9:19
  2. Pracowania Ekspresowa 

W tej lekcji omówimy zakładkę " Pracowania Ekspresowa " która jak sama nazwa wskazuje do szybkiego retuszu naszych fotografii. Zawiera szereg podstawowych narzędzi do szybkiego retuszu, przedstawimy je Wam oraz pokażemy zastosowanie aby jak najlepiej wykorzystać tą funkcję.

20:10
  3. Edycja RAW

Omówimy okno pracowni obrazków RAW z aparatu fotograficznego gdzie przed załadowaniem zdjęcia do edycji mamy szeroki dostęp do manipulacji atrybutami naszego zdjęcia. Pokażemy Ci w jaki sposób możemy tego dokonać, pokażemy w jaki prosty sposób dzięki wbudowanym presetom możemy nadać dany styl naszemu zdjęciu.

2:50
  4. Nawigacja

W tej lekcji omówimy narzędzia niezbędne do manipulacji oraz poruszania się po naszych projekcie

9:52
  5. Kadrowanie oraz prostowanie zdjęcia 

W tej lekcji omówimy funkcję kadrowania oraz prostowania zdjęcia w programie. Dowiemy się kiedy warto stosować poszczególne funkcje

7:42
  6. Usuwanie efektu czerwonych oczu

W tej lekcji zademonstrujemy Ci w jaki sposób można usunąć efekt czerwonych oczu z naszych fotografii

4:58
  7. Kosmetyka

Obszerna lekcja w której omówimy następujące zagadnienia:
Poprawa twarzy tj. wymazanie skaz oraz wygładzenie zmarszczek
Wybielanie zębów
Poprawa zaczerwienionych oczu
Dodawanie opalenizny

20:30
  8. Wyszczuplanie

W tej lekcji zapoznamy Cię z opcją wyszczuplania. Wykorzystamy również niestandardowe narzędzia do wyszczuplania.

9:20
  9. Klonowanie, usuwanie obiektu

Tym razem pokażemy Ci w jaki sposób możesz klonować obiekty, postacie etc. oraz usuwać niechciane elementy ze swojej fotografii

18:10
  10. Pędzle i aerograf

Pokażemy Ci jakich modyfikacji możesz dokonywać na tych 2 narzędziach

4:47
  11. Zmiana Koloru Tła - Gumka Zmieniacz Kolorów 

Przedstawimy Ci bardzo ciekawe narzędzie służące do zmiany koloru tła. np. nieba. Niezwykle ciekawe oraz przydatne narzędzie.

11:15
  12. Manipulacja oraz narzędzia malarskie

Czas w tej lekcji poświęcimy na przedstawienie Ci narzędzia do wypaczania fotografii. Narzędzie przydatne np. podczas tworzenia karykatur. W 2 części zapoznamy Cię z narzędziami malarskimi.

15:41
  13. Zdjęcia HDR 

Dzięki tej lekcji poznasz możliwości HDR. Dzięki wbudowanej opcji w Photo Paincie zbliżysz swoje zdjęcia do doskonałego ujęcia z widocznymi wszystkimi szczegółami

10:04
  14. Głębia Ostrości

Dzięki głębi ostrości Twoje fotografie na prawdę na biorą charakteru

8:15
  15. Style Mieszania Warstw

Style mieszania warstw to niezwykła opcja. Dzięki swoim możliwością oraz gamą ustawień zaczniesz tworzyć zaskakujące efekty. Sprawdś sam co możesz dzięki nim wykonać. My postanowiliśmy nałożyć tatuaż na plecy pięknej kobiety

7:52
  16. Efekty

W tej lekcji zapoznamy Cię z dodatkowymi efektami w programie Corel Paint Pro Photo X3

4:29
  17. Stylizacja

Poznasz w jaki sposób możesz wystylizować swoje zdjęcia dzięki czemu będą bardzo oryginalne

6:50
  18. Ramki

Poznasz w jaki prosty sposób możesz dodać ramki do swoich fotografii

4:37
  19. Projekt - Kartka

Obszerna lekcji w której dzięki poznanym efektom oraz narzędziom stworzymy kartkę okolicznościową

28:30
  20. Drukowanie

W tej lekcji omówimy proces drukowania. Dowiesz jak ergonomicznie rozmieścić fotografie aby nie tracić cennego miejsca

6:28
  21. Dynamiczny Zoom 4:14
  22. Efekt Poruszania 9:56
  23. Przejście z Czarno-Białego w Kolor 5:50
  24. Projekt Lupa 11:16
  25. Odbicie Lustrzane 5:24
  26. Panorama ze zdjęć 9:15
  27. Pół szkic - Pół zdjęcie 8:33
  28. Usuwanie obiektu 8:16
  29. Wyszczególnienie Obiektu [Maska] 8:50
  30. Winieta 6:41
  31. Płomienny tekst 10:12
  32. Malowanie Sprayem 5:05
  33. Tekst z dowolnej tekstury 8:19
  34. Tekst Woda 8:04
  35. Efekt Tekstu Wyszywanego 8:27
  36. Własny pędzel/podpis 2:14

Opinie o kursie

  1. | 20 września 2014

    Szkolenie spełniło moje oczekiwanie, ale nie do końca. Szkoda, że pokazywane lekcje nie doprowadzają do końca omawianych zagadnień. Bardzo często sugeruje się co można zrobić, a nie jest to wykonane. Poza tym lektor podkreśla, że nie wykonuje tego bardzo dokładnie , bo to jest tylko dla celów szkoleniowych. Myślę, że przydałoby pokazać się jak precyzyjnie i perfekcyjnie wykonuje się poszcególne modyfikacje. Dla początkujących osób z programem byłaby to świetna sprawa. Poza tym mało mówi się o pracy z warstwami, z maskami. No i wogóle nie ma omówienia wykorzystania gradientów. Chyba że taka bardziej zaawansowana praca w tym programie jeszcze się pojawi, to bardzo chętnie zakupię. Podsumowując, cieszę się, że takie szkolenie możźna zakupić. Jest fajne, ale w/w kwestii mi brakuje. Pozdrawiam

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

42,00 zł

(34,15 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 5 godz. 29 min.
Dodano: 18 kwietnia 2012