Szkolenia > Komputery i Internet > Grafika

Jak Modelować Grafikę 3D w Blender - Modelowanie Wnętrza Pokoju

Najchętniej uczysz się czegoś, o czym marzysz. Jeszcze szybciej to robisz, gdy marzysz o tym i musisz się tego nauczyć. Najszybciej dokonujesz tego, gdy mocno tego chcesz, gdy musisz i gdy dokładnie wiesz, jak to zrobić.

 

Właśnie dzisiaj w taki przyjemny, konsekwentny i oszałamiająco skuteczny sposób również Ty możesz nauczyć się, jak zaprojektować i od początku do końca zwizualizować na komputerze mieszkanie swoich marzeń. Ja się tak nauczyłem i była to najprzyjemniejsza i najkrótsza nauka w moim życiu, dzięki której naprawdę nieźle zarabiam.

 

Już wiesz, jakiego nastawienia Ci potrzeba. Gdy już je masz, potrzebujesz jeszcze świetnego programu graficznego oraz sposobu na najlepszą naukę, a więc wspaniałego, osobistego nauczyciela będącego zawsze do Twojej dyspozycji.

 

 

Blender 3D to narzędzie idealne dla Ciebie. Jest jednym z najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i najpopularniejszych „kombajnów” graficznych na świecie. Od lat z jego kolejnych edycji korzystają miliony speców od efektów specjalnych i filmów reklamowych, teraz także Ty możesz do nich dołączyć tworząc najpiękniejsze projekty wnętrz zarówno komercyjnie, jak i z czystej pasji.

 

Teraz potrzebujesz doskonałego nauczyciela, biegłego, dostępnego cały czas, który doskonale przekaże Ci całą wiedzę i nauczy Cię na konkretnych przykładach. Z taką myślą, z myślą o Twoich oczekiwaniach powstało stworzone przez kilku specjalistów, doświadczonych grafików studium modelowania wnętrz w programie Blender 3D. To jedyne dostępne w Polsce tak skuteczne, tak kompleksowe i tak kompetentne narzędzie. Korzystając z niego wiele osób zrealizowało już swoje marzenia i potrzeby. Teraz także Ty możesz spełniać swoje oczekiwania.

 

Dla kogo powstał nasz kurs?

 

Dla Ciebie i dla mnie.

 

Gdy założyłem rodzinę i trzeba było zmienić dotychczasowe wygodne życie, czyli znaleźć własne mieszkanie, wiedziałem, że jest ono czymś, o czym marzę. Własny kąt urządzony dokładnie tak, jak chcę, a nie tak, jak muszę. Mocno marzyłem o czymś ekstrawaganckim, zaskakującym, czego nie ma jeszcze nikt. Ale zawsze istniała obawa, że to się nie sprawdzi, nie spodoba, nie będzie pasować do reszty domu. Ponieważ wiedziałem, że i tak muszę w końcu „być na swoim”, czułem silną potrzebę poradzenia sobie z tym problemem. Wreszcie trafiłem na idealną szansę dla siebie, gdy znajomi zaproponowali, by razem stworzyć multimedialny kurs modelowania wnętrz każdego pomieszczenia. To była ta wyjątkowa szansa, na jaką czekałem. W kilka tygodni zebraliśmy całą naszą wiedzę na ten temat, która była w naszych głowach od lat, źle poukładana, chaotyczna i bez praktycznego zastosowania.

 

Teraz Ty możesz już od jutra cieszyć się wyjątkową szansą na zdobycie bezcennej wiedzy. Możesz nauczyć się tworzyć wygląd każdego Twojego pokoju, łazienki, kuchni czy przedpokoju. Wstawiaj dowolne meble, komponuj wygląd ścian, przemieszczaj i obracaj, a potem zmieniaj wszystko od nowa. Robisz to na komputerze, nic Cię to nie kosztuje, bawisz się tym, a jednocześnie sprawdzasz idealne rozwiązanie dla swoich bliskich. I oczywiście dla siebie.

 

 

Swoją przygodę możesz rozpocząć nawet od jutra. Nauczymy Cię w 4 godziny, jak w miły i rodzinny sposób umeblować wirtualnie swoje mieszkanie i obejrzeć je z każdej strony, jak zachwycić najbliższych profesjonalnymi i funkcjonalnymi modelami wnętrz. Podczas 12 spotkań z doświadczonymi praktykami poznasz od początku do środka proces tworzenia takiego wyglądu wnętrza, jaki sobie sam zażyczysz, a efekt Cię zachwyci.

 

Dlaczego nie uczymy do końca? Bo końcowy efekt, mieszkanie swoich marzeń, zaprojektujesz sam. I nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie.

Zdecyduj się i kup teraz ten monumentalny projekt naukowy. Ten wyjątkowy kurs jest wszystkim, czego potrzebujesz, by w 4 godziny stworzyć pierwszy wspaniały dom, pierwsze zachwycające wnętrza. A każdy kolejny będzie jeszcze lepszy.

 

Stale pomoże Ci profesjonalny polski lektor, który użyczył głosu, byś dokładnie zrozumiał, jak postępować, jakich opcji i efektów używać i dlaczego jedno rozwiązanie jest lepsze od drugiego.

 

W zasięgu ręki masz już wszystko, o czym marzysz, wszystko, by spełnić marzenia rodziny. Zamów w tej chwili kurs modelowania wnętrz, zmieniaj i baw się każdego dnia.

 

 

Całość to niemal 4 godzinny materiał opatrzony lektorem podzielony tematycznie na 12 lekcji.

 

  Rozdział: Czas trwania:
  1. Modelowanie Pomieszczenia 5:17
  2. Stolik 23:51
  3. ściany 9:03
  4. TV i głośniki 32:22
  5. Meblościanka 22:28
  6. Stół 12:34
  7. Fotel 33:47
  8. Drzwi 42:29
  9. Wazon 8:39
  10. Globus 23:28
  11. Teksturowanie cz.1 19:59
  12. Teksturowanie cz.2 47:54

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

67,00 zł

(54,47 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 4 godz. 43 min.
Dodano: 17 kwietnia 2012