Szkolenia > Komputery i Internet > Grafika

Jak Modelować Grafikę 3D w Blender - Poznaj Podstawy Obsługi

Zaprezentowanie komuś tak wymagającemu, jak Tobie, absolutnie fantastycznych recept na nową, lepszą pracę i wspaniałą płacę wymaga ciekawego, zaskakującego podejścia. Aby udowodnić Ci, że już od dziś możesz zarazić się wciągającym bez reszty hobby, musieliśmy sporo się nagłówkować. Nie wystarczy po prostu napisać, że natrafiłeś na wyjątkową i naprawdę niepowtarzalną okazję, by zdobyć umiejętności i rozwinąć talent tak rzadki i tak perfekcyjny, że Twoi znajomi i przyjaciele, Twoja rodzina, a nawet osoby całkowicie obce będą zabiegały o Twoje towarzystwo i próbkę możliwości.

 

Twoje możliwości – to podkreślamy – są olbrzymie. A my proponujemy Ci szokująco skuteczne narzędzie do tego, by Twój talent graficzny rozwinął się do rangi wirtuozerii.

Zacznijmy od kilku przykładów: gry komputerowe, filmy, okładki, animacje dla dzieci, profesjonalne witryny internetowe, specjalistyczne wizualizacje, spoty reklamowe, teledyski, projekty, szablony… - nieskończenie wiele produkcji korzysta dziś z trójwymiarowej grafiki i animacji. Szerokim kanałem nieustającego zapotrzebowania na profesjonalne projekty płynie mnóstwo pieniędzy. A korzyści materialne w połączeniu z radością, jaką daje realizowanie swojej pasji, zapewnia bardzo przyjemne życie.

Nasz kurs, jedyne tak dobre narzędzie sukcesu w Polsce, otworzy przed Tobą bramę do poznania wszystkich technik tworzenia, modelowania i animowania grafiki trójwymiarowej. Następnym krokiem jest już tylko Twoja fantazja.

Blender 3D jest liderem wśród oprogramowania do grafiki przestrzennej. Od lat znajduje szerokie zastosowanie w tysiącach różnych projektów, dużych i wielkich, komercyjnych i hobbystycznych. Pracują z nim zawodowcy i profesjonaliści, sięgają po niego amatorzy, artyści i fascynaci. Ale największą jego zaletą jest to, że kosztuje mniej niż 3DS Max, mniej niż Photoshop, mniej niż jakikolwiek inny program. Blender 3D jest po prostu całkowicie za darmo! To doskonałe środowisko pracy możesz legalnie pobrać z Internetu i już dziś zacząć przygodę z zaawansowaną grafiką dzięki naszemu unikalnemu kursowi video.

 

To fantastyczne, że masz okazję zostać prawdziwym ekspertem od zaawansowanych rozwiązań graficznych zupełnie za darmo. Teraz masz także możliwość zdobycia wiedzy wartej około 7 tysięcy złotych… w 1 dzień i kilkaset razy taniej!

 

Wraz z zespołem moich kolegów, którzy także na co dzień pracują zarobkowo jako graficy, przygotowaliśmy niespotykany dotąd materiał szkoleniowy z obsługi, pracy i tworzenia w Blender 3D. Według naszych Klientów nasz kurs jest co najmniej tak dobry i skuteczny, jak studium grafiki. A poświęcisz na niegy tylko 5 i pół godziny i 30 złotych!

Na płycie DVD znajdziesz dla siebie bezcenną wiedzę. W czasie krótszym niż 1 dzień w pracy staniesz się równy zawodowcom, którzy latami szkolili swój talent. To wszystko i znacznie więcej możliwe jest dzięki setkom konkretnych przykładów w postaci filmów video, które wykonasz, krok po kroju, przy wsparciu ekspertów. Zobaczysz wyraźnie, jaką opcję wybrać i jak ją zastosować. Dowiesz się, dlaczego używasz najlepszych metod, gdyż podczas całego nagania towarzyszy Ci profesjonalny polski lektor. Wyjaśni, dopowie i doprecyzuje każde zagadnienie.

 

UWAGA!

Inwestując w nasz kurs, masz największą szansę na tworzenie takich prac: http://www.blender.org/features-gallery/gallery/art-gallery . Przyznasz nam rację, że robią imponujące wrażenie. Zapewniamy Cię, że każda z prac powstała dzięki umiejętnościom artystycznym autora, oraz doskonałemu przyswojeniu przez twórcę podstaw Blednera. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś tworzyć tak samo?

Na pewno nie stanowi dla Ciebie zaskoczenia fakt, że praca grafika zajmującego się modelowaniem 3D to jeden znajlepszych opłacanych zawodów. Chyba, że jesteś zdania, iż kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie to nic okazałego, i wcale nie interesują Cię ogromne wygrane w prestiżowych konkursach.

Decydując się na wybór niniejszego kursu, otrzymasz 5,5 godzinny materiał wideo. Zawiera on dokładne omówienie zagadnień dotyczących programu. Poniżej aukcji zamieściliśmy szczegółowy opis kolejnych lekcji. Spójrz w niego, a przekonasz się, że kupując nasz materiał szkoleniowy otrzymujesz zapewnienie najwyższej jakości przekazanej wiedzy.

Co najważniejsze, po obejrzeniu tego kursu spojrzysz inaczej na proces modelowania. Każdy film, reklama z wykorzystaniem grafiki 3D, będzie dla Ciebie stanowiła kolejną przygodę- wyzwanie do stworzenia jeszcze ciekawszej pracy. Miej pewność, że dzięki naszemu kursowi przyjdzie Ci to znacznie łatwiej. Bowiem przez te kilka godzin postaraliśmy się wyselekcjonować wszystkie najważniejsze rzeczy, które wprowadzą Cię w wir tworzenia grafiki trójwymiarowej.

Całość to niemal 5.5 godzinny materiał opatrzony lektorem podzielony tematycznie na 23 lekcji. Dzięki kursowi video z lektorem do programu Blender nauczysz się i to za jedyne 27,75 zł:

- przystosować program do komfortowej pracy
- skonfigurować parametry programu
- modelować bryły
- nadawać im światło, cień, połysk
- wprawić je w animację
- dodać efekt poruszającej kamery
- nadać pożądane tekstury
- wymodelować dowolny przedmiot
- i wiele, wiele więcej

 

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
     

1. Omówienie interfejsu

Szeroka lekcja w której przedstawimy wszystkie aspekty interfejsu Blendera

      23:12
                 
                 
                 
     

2. Skróty Klawiaturowe

Przedstawimy skróty klawiaturowe dotyczące modelowania

      07:33
                 
                 
                 
     

3. Gdzie Blender Zapisuje Pliki?

Powiemy o tym gdzie możemy odszukać pliki naszego projektu kiedy nastąpi awaria bądź omylnie zakończymy pracę z programem.

      02:55
                 
                 
                 
     

4. Transformacja Numeryczna

Zaznajomimy Was z transformacja numeryczną w programie Blender a więc tworzenie obiektów lub też zmienianie ich materii za pomocą wpisywania danej wartości.

      14:07
                 
                 
                 
     

5. Podręczne Menu

Omówimy podręczne menu wywoływane prawym przyciskiem myszy bądź też spacją. Przedstawimy najciekawsze opcje których możemy używać przy pomocy tegoż menu. Omówimy w jaki sposób możemy dzięki niemu tworzyć obiekty oraz modyfikować je.

      28:32
                 
                 
                 
     

6. Animacja

Na początku przystosujemy obszar pracy programu do animacji. Następnie przejdziemy do omawiania animacji przedmiotów w Blenderze. Jak sami zobaczycie możemy manipulować pod każdym aspketem nasz przedmiot.

      19:18
                 
                 
                 
     

7. Animacja - Zmiana koloru przedmiotu

Przedstawimy Ci proces koloryzacji danego przedmiotu w czasie który zapewne będziesz mógł często używać.

      08:58
                 
                 
                 
     

8. Metody modelowania

W tej lekcji zapoznamy Cię z operacjami dotyczącymi modelowania obiektów. Poznasz różne metody modelowania oraz funkcje które ułatwią Ci tą pracę.

      15:22
                 
                 
                 
     

9. Metody modelowania cz.2

Kolejna lekcja dotycząca modelowania. Tym razem poznasz operacje odnoszące się do krawędzi, wierzchołków oraz ścianek obiektu. Następnie poznasz funkcje łączenia obiektów poprzez wierzchołki, krawędzie oraz ścianki. Dodatkowe zapoznamy Cię z wbudowanymi metodami modelowania w Blenderze.

      17:35
                 
                 
                 
     

10. Metody modelowania cz.3

Poznamy tajniki modelowania obszarowego, które może znacznie przyśpieszyć naszą pracę.

      04:50
                 
                 
                 
     

11. Modyfikatory

Poznasz operacje które ułatwią i skrócą Twój czas pracy

      15:56
                 
                 
                 
     

12. Światło

Wprowadzimy Cię do używania światła w scenie. Zapoznamy Cię z rodzajami światła oraz podejmiemy się kilku modyfikacjom dzięki którym poznasz funkcje dotyczące światła oraz cieni.

      28:32
                 
                 
                 
     

13. Rendering

Omówimy proces renderingu naszej sceny dzięki któremu będziesz mógł pochwalić się swoimi projektami.Omówimy funkcje które niezbędne są do prawidłowego renderingu.

      18:05
                 
                 
                 
     

14. Biblioteki Materiałów

Omówimy proces "narzucania" na obiekt materiałów dzięki którym możemy nadać realistyczny wygląd oraz kolorystykę.

      09:41
                 
                 
                 
     

15. Symulacja Fizyki cz.1: Projekt: "Obrus"

Ciekawa funkcja i dość dopracowana. W tej lekcji stworzymy symulację powiewającego obrusu na stole.

      09:08
                 
                 
                 
     

16. Symulacja Fizyki cz.2: Projekt "Zasłona"

Tym razem stworzymy symulację zasłon na karniszu.

      09:42
                 
                 
                 
     

17. Cząsteczki

Pokażemy w jaki sposób w programie Blender możemy utworzyć cząsteczki. Następnie poddamy je animacji, omówimy ich parametry.

      04:41
                 
                 
                 
     

18. Projekt "Rakieta+Cząsteczki"

W tej lekcji stworzymy makietę rakiety kosmicznej oraz dodamy wcześniej omówione cząsteczki które dadzą efekt dymu

      16:08
                 
                 
                 
      19. Projekt "Rakieta+Cząsteczki" - Blender współpraca z Adobe After Effects cz.1       09:24
                 
                 
                 
      20. Projekt "Rakieta+Cząsteczki" - Blender współpraca z Adobe After Effects cz.2       16:26
                 
                 
                 
     

21. Tekstury

Pokażemy w jaki sposób nakłada się tekstury w programie

      13:06
                 
                 
                 
     

22. Displace Map

Pokażemy w jaki sposób używać tekstur które umiejętnie deformują nasz obiekt

      08:15
                 
                 
                 
     

23. Przydatne funkcje

Omówimy funkcje których użycie daje bardzo dobre efekty

      12:05

 

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

52,00 zł

(42,28 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 5 godz. 15 min.
Dodano: 17 kwietnia 2012