Szkolenia > Komputery i Internet > Grafika

Jak Modelować w 3D Studio Max - Modelowanie Wnętrza Pokoju

Możliwości dzisiejszego rynku są nieograniczone. Podobnie jak Twoje.

 

Jeżeli chcesz, możesz dziś kupić prawie wszystko, nie wykluczając wiedzy. Płacąc mniej więcej 20 tysięcy złotych za studia i inwestując od 3 do pięciu lat zdobywasz wykształcenie, a inwestując kolejne tysiące i następne miesiące zdobywasz wiedzę. Płacąc kilkaset złotych na podręczniki i dodatkowe narzędzia, jak również poświęcając tygodnie, możesz stać się dobrym, nawet bardzo dobrym grafikiem, specjalistą od modelowania włochatej różowej kuli o bujnej sierści, która skacze w miejscu, a dokoła niej krąży kamera ukazując ją z różnych stron… Ale po co?

 

Za nieporównywalnie mniejsze pieniądze i dosłownie w kilka godzin masz teraz szansę posiąść bardzo praktyczną wiedzę, niezwykle cenioną przy dzisiejszych potrzebach rynkowych.

 

 

Teraz Ty możesz skorzystać z naprawdę unikalnej okazji. Właśnie teraz możesz zamówić jedyny taki kurs, który kładzie nacisk na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy i umiejętności.

 

Wizualizacja pomieszczeń, czyli sztuka modelowania dowolnego wnętrza każdego z pomieszczeń domu, to niesłychanie poszukiwana umiejętność. Nie musisz pracować w biurze projektowym, w dziale marketingu czy w firmie zajmujące się budowaniem domów, by skorzystać z tej bezcennej wiedzy. Ty, Twoi przyjaciele i Twoja rodzina stale coś zmienianie, kupujecie nowe meble, robicie przemeblowania, planujecie i realizujecie małe remonty i wielkie przebudowy. I zawsze ich rezultat jest nieznany aż do ostatniej chwili.

 

Teraz masz niesamowitą szansę zobaczyć, jak będzie wyglądać Twoje wymarzone mieszkanie, Twój wyśniony pokój po nowej aranżacji. Możesz go zobaczyć zanim jeszcze przesuniesz choćby jedną szafkę! Całość zupełnie sam możesz teraz wykonać na ekranie komputera korzystając z własnych umiejętności i wyobraźni. To wszystko umożliwi Ci jedyny tak doskonały kurs 3DS Max – jednego z najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia i animowania grafiki. Pokażemy Ci, jak można go wykorzystać dla własnych potrzeb po prostu tworząc zachwycające projekty pokoi, pięter czy całych domów!

 

W 10 godzin pokażemy Ci, krok po kroku, jak z całkowitego, przysłowiowego zera, stworzyć projekt, którym oczarujesz swoich najbliższych. Twoi znajomi od miesięcy wahają się, czy ich pomysł im się spodoba? Teraz możesz im to ułatwić w jeden dzień! Stwórz dla nich projekt, pokaż każdy szczegół, każdy detal, zademonstruj, jak będzie padać światło, jak będzie wyglądać telewizor obok kredensu albo lustra. Sam w jeden dzień zrobisz remont i urządzisz dowolny pokój, a następnie poprawisz cały projekt i przebudujesz do woli, jeśli zechcesz. Sam tego dokonasz!

 

Nasz kurs to potężne narzędzie do praktycznego wykorzystania programu graficznego 3DS Max – jednego z najbardziej cenionych „kombajnów” graficznych na świecie. Nie musisz jednak uczyć się tygodniami wszystkich jego możliwości. Tylko dziś w tej wyjątkowej cenie dajemy Ci możliwość, byś zamówił kurs projektowania wnętrz. Nie uwierzysz, jak wspaniałym i twórczym zajęciem stanie się projektowanie całego Twojego mieszkania na komputerze.


 

 

UWAGA!

 

Ta wyjątkowa edycja naszego kursu opatrzona jest pomocą polskiego lektora. Jego nieocenione wskazówki krok po kroku przeprowadzą Cię przez każdy etap nauki programu i modelowania pomieszczeń. Praca zawodowych grafików i profesjonalnego lektora zawarta w jedynym takim kursie w kraju! To niespotykana okazja dla Ciebie i Twoich bliskich!

Zamów teraz kurs dla siebie albo Twoich bliskich, pomóż sobie i innym w podejmowaniu bardzo kosztownych i czasochłonnych decyzji. Od teraz urządzanie mieszkania stanie się Twoim największym hobby.


 

 

 

  Rozdział: Czas trwania:
  1. MODELOWANIE POMIESZCZENIA 6:33
  2. DODAWANIE OKIEN I DRZWI 11:16
  3. KONWERSJA I EDYCJA ŚCIAN 13:20
  4. TWORZENIE LISTWY PODŁOGOWEJ 13:15
  5. ŻALUZJE CZ.1 12:10
  6. ŻALUZJE CZ.2 14:40
  7. TWORZENIE KOMODY 15:25
  8. ELEMENTY DEKORACYJNE 24:33
  9. TWORZENIE ZEGARA 18:33
  10. TWORZENIE SZAFY 21:43
  11. KAMERA 3:56
  12. ELEMENTY DEKORACYJNE 4:52
  13. TWORZENIE ŁÓŻKA 28:12
  14. TWORZENIE PODUSZEK 13:22
  15. KOŁDRA - SYMULACJA TKANINY 13:31
  16. NOCNE STOLIKI 11:24
  17. TWORZENIE LAMP NOCNYCH 1:01:11
  18. DEKORACJA - OBRAZ 21:39
  19. DEKORACJA - ROŚLINY 35:48
  20. DETALE -TWORZENIE RADIO BUDZIKA  39:41
  21. DETALE - PRZEŁĄCZNIK ŻALUZJI 15:21
  22. DETALE - GNIAZDO I PRZEWÓD 30:34
  23. TEKSTUROWANIE - ŚCIANY 10:55
  24. TEKSTUROWANIE - LAMPY 11:33
  25. TEKSTUROWANIE I DEKORACJE 11:08
  26. TEKSTUROWANIE - PODŁOGA 5:30
  27. TEKSTUROWANIE - CERAMIKA 7:36
  28. TEKSTUROWANIE -  KSIĄŻKI 9:49
  29. TEKSTUROWANIE - ZEGAR 7:59
  30. TEKSTUROWANIE - LISTWY I UCHWYTY 4:53
  31. TEKSTUROWANIE - MEBLE ORAZ TKANINA 21:28
  32. OŚWIETLENIE I RENDERING - NOC 28:39
  33. OŚWIETLENIE I RENDERING - DZIEŃ 27:19

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

97,00 zł

(78,86 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 9 godz. 40 min.
Dodano: 13 kwietnia 2012