STYL - STUDIO

STYL - STUDIO

Placówka Kształcenia Ustawicznego „Styl-Studio” prowadzi profesjonalne kursy zawodowe z zakresu kosmetyki, wizażu, makijażu, stylizacji paznokci oraz fryzjerstwa. Na łódzkim rynku usług szkoleniowych funkcjonuje od 1997 roku, nieustannie rozbudowując swoją ofertę o coraz to nowe, cieszące się ogromną popularnością, kursy zawodowe – dietetyka, opiekunka dziecięca, opiekun osób starszych, przedstawiciel handlowy.

Placówka „Styl-Studio” posiada wpis do ewidencji placówek niepublicznych, co oznacza że wydaje, honorowane przez każdy organ nadzoru państwowego, zaświadczenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej. Placówka „Styl-Studio” posiada również wpis do ewidencji instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy solidnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy, jednocześnie zarażając pasją do wykonywania zawodu.

Kursy zawodowe w „Styl-Studio” prowadzone są w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy z kursantów ma zapewnioną fachową pomoc instruktora. Szkolenia skomponowane są z części teoretycznej i praktycznej, na którą przeznaczamy aż do 90% czasu. Praktyka jest szczególnie istotna, głównie w przyszłym poszukiwaniu zatrudnienia.

Przedstawiamy naszą nową ofertę szkoleniową – kursy online. Szkolenia przez Internet kierowane są do osób, które szybko i skutecznie pragną zdobyć nowe umiejętności, poświadczone certyfikatem. Kursy e-learningowe niosą ze sobą same korzyści – można podnosić swoje kwalifikacje nie wychodząc z domu, dzięki czemu możemy elastycznie dysponować swoim czasem. Kurs online składa się z filmu instruktażowego z pełnym opisem wykonywanych czynności krok po kroku oraz notatek w formie konspektu edukacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kursów e-learningowych!

Nasze szkolenia