Paulina Lupa

Paulina Lupa

Paulina to producent szkoleń e-lerningowych, fotograf, grafik, stylista i choreograf. Od 2008 roku prowadzi firmę PaulinaLupa.com Na co dzień zajmuje się kreowaniem i nagrywaniem szkoleń do Internetu, profesjonalną fotografią, doradztwem w zakresie ubioru i stylizacji. Od 1999 roku jest choreografem mody oraz prowadzi szkolenia z modelingu oraz reżyseruje pokazy mody i wybory miss. Jest także grafikiem, marketingowcem i eventowcem. Projektuje, kreuje i wprowadza w czyny to co wymyśli. Kocha to co robi i umie to wszystko połączyć.

Damian to trener i coach. Przez ponad 10 lat pracował jako menadżer i trener na rynku angielskim w branży gastronomicznej. Przeprowadził dziesiątki szkoleń z zakresu zarządzania i obsługi klienta oraz szkoleń rozwojowych i sesji coachingowych. Obecnie pracuje jako specjalista w międzynarodowej korporacji, w której zajmuje się przygotowywaniem i wdrożeniem szkoleń tradycyjnych i elearningowych dla kadry menadżerskiej. W obsłudze klienta kieruje się zasadą : „traktuj swoich gości w restauracji tak dobrze, jak traktujesz dobrze gości w swoim domu”.

Paulina i Damian połączyli swoje umiejętności, doświadczenie i pasje po to, aby przygotować program szkoleniowy, który ma pomóc restauratorom w krótkim czasie przeszkolić pracowników do roli kelnera. Program dzięki, któremu poziom obsługi będzie znacznie lepszy, klient bardziej zadowolony, a co za tym idzie biznes bardziej opłacalny

Nasze szkolenia