JBB International

JBB International

O MNIE

Nazywam się Jakub B. Bączek. Mam trzydzieści kilka lat. Jestem mówcą inspiracyjnym i trenerem mentalnym. Jakiś czas temu zainteresował mnie buddyzm i osiągnąłem coś w rodzaju wolności finansowej po latach mniejszych i większych sukcesów w przedsiębiorczości.

Moją pasją życiową jest pomaganie innym i dzielenie się wiedzą. Moje metody są czasem dziwne, czasem zabawne, ale są skuteczne, o czym przekonasz się czytając poniższe paragrafy (wg Google Analitics wystarczy przeczytanie 6-ciu by wyjść z tej strony lub kupić moją książkę).

SUKCESY

Choć nie miałem łatwego startu w życie, byłem dość przeciętnym uczniem (nigdy nie miałem świadectwa z paskiem) i nie zapowiadało się, że cokolwiek w życiu osiągnę, z czasem zacząłem korzystać z szans, które dostawałem. Zakończyły się już w mojej historii 3 ważne etapy (cykle). Najpierw sportowy, później naukowy, a potem biznesowy. Teraz jestem w czwartym, pod tytułem ,,wolność finansowa”.

Jako siatkarz zdobyłem w 1999 roku tytuł Mistrza Polski juniorów. Jako człowiek zainteresowany nauką napisałem swoją pierwszą książkę w wieku 23 lat. Później nadszedł czas na biznes…

Nasze szkolenia