Szkolenia > Komputery i Internet > Tworzenie stron WWW

Kurs Tworzenia Sklepu Internetowego w osCommerce

Świat pełen jest zaskakujących szans i korzystnych okazji. Jedną z nich jest bodajże najwartościowszych z kursów video, jaki kiedykolwiek powstał. Kurs o tym, jak optymalizować i zwiększać swoje zarobki, jak sprawować nad nimi kontrolę, jak zacząć zarabiać naprawdę poważne pieniądze i przestać się martwić. W skrócie: zarządzaj mądrze własnymi stronami komercyjnymi w systemie osCommerce dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu. Ciesz się zyskami i wyprzedź konkurencję, która pracuje również z tym, chyba najpopularniejszych na Ziemi oprogramowaniem do e-handlu. Zdobądź wiedzę, której oni nie mają.

 

Czym jest handel w Internecie? Myślę, że znasz lepszą odpowiedź niż ja kiedykolwiek sformułuję. Zajmujesz się tym na co dzień, realizujesz dziennie setki zamówień, a przynajmniej chciałbyś lub jesteś na to gotowy. Internet rządzi się własnymi prawami, wymaga odrębnej oprawy dla Twoich towarów i usług. Nie ma w nim miejsca na uścisk dłoni Twojego przyszłego Klienta. Dlatego powstał osCommerce – jeden z najbardziej funkcjonalnych, a przez to najpopularniejszych systemów do tworzenia i zarządzania sklepami internetowymi.

 

Tworzyliśmy o wciąż tworzymy platformy e-biznesowe dla małych firm z akcesoriami dla zwierząt. Generuje mało przychodów, ale taka jest polityka założyciela firmy. Zajmujemy się również pisaniem e-sklepów dla olbrzymich konsorcjów sprzedających maszyny i części przemysłowe. Jednego dnia taka witryna przynosi zysk większy niż właścicielowi sklepu zoologicznego przez 10 lat! I w obu przypadkach są to najbardziej podstawowe narzędzia sprzedaży internetowej: sklepy internetowe, bez których sprzedaż, ta mała, jak i ta wielka, byłaby niemożliwa. Chcesz poznać sekret prawdziwej zyskownej sprzedaży naszych Klientów? To osCommerce. A wiesz, jaki jest nasz sukces? Nazywa się także osCommerce.

 

 

 

Szukasz dla siebie najlepszego, najpewniejszego, mające najszersze możliwości konfiguracyjne rozwiązania? My także szukaliśmy. Dlatego nawet najbardziej wymagające projekty przygotowujemy w oparciu o oprogramowanie osCommerce. Po prostu stawiamy na najlepszą ze wszystkich opcji!

 

Wciąż nie wiesz, gdzie leży Twój zysk? Tkwi w Twoim potencjale, w potrzebie, jaką ma każdy przedsiębiorca: by jego firma zarabiała coraz więcej, a praca w niej była jak najbardziej wydajna. Jeżeli przy tym można administrować całością procesów, to jest to opcja idealna. Stworzono już taką i nawet znasz jej nazwę.

 

Już wiesz, czego Ci trzeba. Rozwiązania sprawdzonego przez setki tysięcy firm na świecie, dającego się łatwo i dowolnie konfigurować, umożliwiającego Ci stworzenie czegoś niepowtarzalnego, unikalnego, niepodobnego do innych stron, a jednak sprawdzonego i przetestowanego, z możliwościami kompletnego monitoringu zachodzących procesów w czasie, z modułami służącymi do automatycznej promocji w wyszukiwarce Google, niezliczonymi funkcjami do opiniowania produktów czy formami interakcji z Klientami, w dodatku całkowicie darmowego i dostępnego również w języku polskim!


 

 

My wiemy, czego Ci potrzeba, zanim zaczniesz być może pierwszą podróż w porywający świat handlu elektronicznego, biznesu nie znającego granic, przedsięwzięcia, które wreszcie sam możesz stworzyć i samodzielnie prowadzić. Gruntowna i pełna wiedza o osCommerce jest niezbędna, by zainstalować i zbudować krok po kroku pierwszy własny sklep. A drugi i kolejne pojawią się z łatwością. I nie musisz umieć programować! Inni zrobili to za Ciebie. Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat osCommerce masz teraz zebrane w jednym miejscu. Przygotowaliśmy dla Ciebie unikalne szkolenie, możliwe, że najpotrzebniejsze w całym Twoim życiu, po którym świat handlu w Sieci nie będzie mieć przed Tobą żadnych tajemnic. Podczas trwającego 2 godziny multimedialnego szkolenia dowiesz się wszystkiego o instalowaniu sklepu internetowego oraz o tym, jak z modułów stworzyć rozwiązanie dedykowane dokładnie Twoim potrzebom. Podczas 2 godzin pracy z profesjonalistami w zakresie handlu, 2 godzin komentarzy i podpowiedzi polskiego lektora, dowiesz się, jak naprawdę zacząć zarabiać i żyć godnie.

 

Wreszcie wiesz, że każda godzina zwłoki to godzina zmarnowana. Nie czekaj dłużej. Zamów teraz tę bezcenną porcję wiedzy zastrzeżoną do tej pory tylko dla dużych firm zarabiających krocie. Kup już dziś swoją życiową szansę, aby od jutra zmieniać swoje życie na lepsze.

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
        1. INSTALACJA       07:35
                 
                 
                 
        2. SPOLSZCZENIE SKLEPU       02:17
                 
                 
                 
        3. KONFIGURACJE       18:32
                 
                 
                 
        4. LOKALIZACJE       06:35
                 
                 
                 
        5. KATEGORIE PRODUCENCI       09:18
                 
                 
                 
        6. WPROWADZANIE PRODUKTÓW       12:32
                 
                 
                 
        7. PROMOCJE RECENZJE       08:09
                 
                 
                 
        8. ZAKŁADKA WYSYŁKI       09:06
                 
                 
                 
        9. METODY PŁATNOSCI       09:03
                 
                 
                 
        10. PROCES ZAMÓWIENIA       13:50
                 
                 
                 
        11. RAPORTY MIEJSCOWOŚCI PODATKI       08:10
                 
                 
                 
        12. NARZĘDZIA       20:45

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

32,00 zł

(26,02 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 2 godz. 5 min.
Dodano: 25 kwietnia 2012