Szkolenia > Komputery i Internet > Tworzenie stron WWW

Wzbogać Swoją Stronę WWW - Kurs Jquery - Dynamiczne Efekty

Czas na kosmetykę. Wszyscy ją uwielbiają. Wszyscy wolimy wyglądać piękniej, preferujemy dopieszczone graficznie witryny od innych. Epoka archaicznych projektów lub dziwacznych tworów generowanych przez programy typu WYSIWYG jest już dawno za nami. Na szczęście. Dziś wiesz, że dobrze wyglądająca strona jest wynikiem trudu, wysiłku i pracy. I jak zawsze z pomocą przychodzą nowe, doskonałe standardy i kuszące propozycje dla mądrych: upiększ własne strony olbrzymim nakładem pracy albo dokonaj tego samego znacznie prościej i szybciej. Dobrze czytasz: dokładnie tego samego. Jak? Już to napisaliśmy: dokonaj mądrego wyboru.


jQuery, bo taka jest oryginalna pisownia, to nie lada gratka dla mnie, dla kolegów zawodowo zajmujących się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych i dla tysięcy innych programistów. Ale przede wszystkim to niesamowity handicap dla Ciebie! Jesteś programistą i umiesz ocenić własne możliwości. Jeżeli miałbyś już opanowane umiejętności, które Ci właśnie proponujemy, pracowałbyś w świetnie łacącej korporacji bądź zbijał kokosy jako freelancer. A ponieważ czytasz tę doskonałą propozycję, ta przyjemność jest jeszcze przed Tobą.


Z pewnością wiesz także, czym jest jQuery oraz że jest rozwiązaniem dla szalenie popularnego JavaScript. Nie jest w naszym interesie zanudzanie Cię albo zaimponowanie tym, co możesz wyczytać w Sieci na temat jQuery lub otwierając pierwsze forum o tej tematyce. O JS dowiesz się równie wiele przeglądając rozmaite witryny. Ale dopiero dzięki nam możesz posiąść tę szczególną wiedzę na temat programowania skryptów Javy, jak też znajomość biblioteki programistycznej tego języka, czyli jQuery. Naszym celem jest zaproponowanie Ci wyjątkowej szansy, kolejnego kroku na drodze do doskonalenia swoich możliwości, umiejętności i techniki.


jQuery pozwala Ci stworzyć bardzo efektowne efekty przy olbrzymiej oszczędności czasu, energii i kodu, podczas gdy w przeciwnym wypadku kod musiałby być kilkanaście razy cięższy! I o ileż bardziej skomplikowany! Dynamicznie tworzone galerie, atrakcyjne efekty i animacje – możliwości jQuery są niemożliwe do ocenienia, a dla wirtuozów, specjalistów od programowania stanowią najbardziej podstawowy element upiększania witryny. A przecież diabeł, jak i najlepszy zysk, tkwi w szczegółach.


jQuery otwiera przed Tobą drogę do kariery. Wśród zwyczajnych programistów Ty stań się liderem wytyczającym nowe trendy. Możesz tego dokonać korzystając z szansy równie wyjątkowej, jak dzień, kiedy pojawiła się pierwsza wersja biblioteki jQuery. Właśnie teraz masz szansę stać się właścicielem jedynego w swoim rodzaju multimedialnego kursu na płycie DVD, który kompleksowo przygotuje Cię do pracy w tym środowisku. Ty znasz najlepiej własne oczekiwania i potrzeby, a my najlepiej znamy się na swojej pracy. Od lat pracujemy jako programiści, a dodatkowo zajmujemy się organizowaniem prywatnych szkoleń z zakresu najbardziej wymagających elementów sztuki programowania. Dziś możesz zafundować sobie Twój własny, indywidualny kurs opatrzony bezcennymi poradami i komentarzami polskiego lektora. W 6 i pół godziny, podczas 23 lekcji, nauczymy Cię pełnego wykorzystania zaawansowanych możliwości jQuery. Nie uwierzysz, jak proste stanie się stworzenie czegoś, na co z zazdrością do tej pory spoglądałeś.


Takiego materiału jeszcze w Polsce nie było. Kompendium fachowej wiedzy podanej w sposób zrozumiały dla każdego programisty, czysta wiedza, a nie sucha informacja, sześć i pół godziny konkretnych zadań, przykładów i poleceń do wykonania, które stworzysz razem z instruktorem pod dyktando lektora. Żaden aspekt nie zostanie pominięty, wszystko będzie wyjaśnione i dopowiedziane. Zanim pozyskasz tę fantastyczną wiedzę i zdobędziesz miano świetnego specjalisty i estety, musisz zrobić tyle jedną rzecz. Zamów teraz, tak, właśnie w tym momencie ten niespotykany nigdzie indziej kurs dynamicznych efektów w jQuery i zmień raz na zawsze własne wyobrażenie o naprawdę dobrze wyglądających witrynach w Internecie.


Kup teraz i wygraj największą nagrodę od życia: zadowolenie i przyjemność z pracy, która daje satysfakcję, doświadczenie finezji i estetyki w każdym Twoim projekcie, opinię prawdziwego eksperta, z którym praca to przyjemność. Ciesz się efektami swojej wyobraźni z naszym kursem – pierwszą tak wielką ofertą. Właśnie dla Ciebie.

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
       

1. Wstęp

Dowiesz się jakich narzędzi używać, jak ułatwić sobie pracę korzystając z mechanizmu „Ulubione” edytora PSPad.

      5:06
                 
                 
                 
       

2. Selektory podstawowe

Dowiesz się jak wybrać obiekt z dokumentu podając jego id klasę lub Tag.

      14:33
                 
                 
                 
       

3. Selektory hierarchia

W tej lekcji zobaczysz metody na wybranie obiektów, posługując się zależnościami w hierarchii obiektów, jak wybrać potomka obiektu o danym id, jak wybrać element występujący po innym elemencie? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym miejscu.

      11:19
                 
                 
                 
       

4. Filtry podstawowe

W jaki sposób wybrać tylko pierwszy element? Jak wybrać co drugi element z grupy? Na te pytania odpowie czwarta lekcja kursu.

      14:35
                 
                 
                 
       

5. Filtry treści i widoczności

Dowiesz się w jaki sposób wybrać wszystkie ukryte lub widoczne elementy z danej grupy, jak wybrać elementy zawierające określony tekst.

      13:04
                 
                 
                 
       

6. Filtry atrybutów

Ta lekcja pozwoli Ci zrozumieć w jaki sposób wybierać obiekty posiadające dany atrybut, lub posiadające atrybut o konkretnych wartościach.

      13:20
                 
                 
                 
       

7. Filtry z grupy Child

Za pomocą tych filtrów będziesz mógł uzyskać dostęp do konkretnego potomka danej grupy, lekcja przedstawia wszystkie możliwości jakie dają filtry z grypy Child

      6:08
                 
                 
                 
       

8. Filtry form

Filtry z tej grupy ułatwiają dostęp do pól formularzy, dowiesz się w jaki sposób używać wszystkich filtrów formularzy oferowanych przez Framework jQuery.

      10:23
                 
                 
                 
       

9. Selektory filtry - podsumowanie

W jaki sposób automatycznie oznaczyć linki zewnętrzne? jak napisać skrypt który automatycznie będzie formatował wstęp naszego artykułu?, w jaki sposób pokolorować tabelę? na te pytania odpowiadają przykłady zawarte w podsumowaniu informacji o selektorach i filtrach.

      14:35
                 
                 
                 
       

10. Modyfikacje atrybutów

Z tej lekcji dowiesz się w jaki sposób pobierać i modyfikować wartości atrybutów obiektów.

      12:44
                 
                 
                 
       

11. Manipulacje klasami i treścią.

Po skończeniu tego fragmentu będziesz wiedział w jaki sposób manipulować klasami, jak zmienić zawartość danego obiektu.

      14:03
                 
                 
                 
       

12. Operacje na zawartości

Dowiesz się w jaki sposób dopisać obiekt do drugiego obiektu, jak sklonować wybrany fragment, Lekcja zawiera wiadomości z zakresu manipulacji strukturą dokumentu.

      17:58
                 
                 
                 
       

13. Obsługa zdarzeń

Obsługa zdarzeń to najciekawsza część jQuery dowiesz się jak obsłużyć zdarzenie kliknięcia, podwójnego kliknięcia, jak wykryć czy myszka znajduje się nad danym obiektem.

      35:03
                 
                 
                 
       

14. Efekty

Efekty zanikania, zwinięcia i rozwinięcia pozwolą uatrakcyjnić twój skrypt, dowiesz się w jaki sposób z nich korzystać

      12:28
                 
                 
                 
       

15. Przykłady

Kilka praktycznych przykładów między innymi jak podświetlić komórkę tabeli nad którą znajduje się kursor, jak wyświetlić okienko dialogowe pytające czy użytkownik na pewno chce wyjść ze strony gdy kliknie w link zewnętrzny. Jak zrobić przycisk ukrywania i pokazywania formularza i wreszcie jak przeprowadzić prostą walidację formularza.

      28:19
                 
                 
                 
       

16. Ajax

Dowiesz się w jaki sposób za pomocą jednej linijki kodu wysłać żądanie POST lub GET do serwera, lekcja zawiera również informację o tym w jaki sposób przesyłać zmienne i jak odbierać odpowiedź od serwera.

      12:28
                 
                 
                 
       

17. jQueryUI

Prezentacja bardzo rozbudowanego dodatku do jQuery, który pozwoli na wyświetlanie kontrolek takich jak kalendarz, slider, zakładki, okienka dialogowe i wiele innych.

      8:55
                 
                 
                 
       

18. Projekt 1 – Kółko i krzyżyk cz.1

Jak sama nazwa wskazuje w tej części skupisz się na praktycznym wykorzystaniu jQuery tworząc razem z autorem prostą grę w kółko i krzyżyk dla dwóch graczy.

      34:14
                 
                 
                 
       

19. Projekt 1 – Kółko i krzyżyk cz.2

Jak sama nazwa wskazuje w tej części skupisz się na praktycznym wykorzystaniu jQuery tworząc razem z autorem prostą grę w kółko i krzyżyk dla dwóch graczy.

      14:15
                 
                 
                 
       

20. Projekt 1 – Kółko i krzyżyk cz.3

Jak sama nazwa wskazuje w tej części skupisz się na praktycznym wykorzystaniu jQuery tworząc razem z autorem prostą grę w kółko i krzyżyk dla dwóch graczy.

      11:07
                 
                 
                 
       

21. Projekt 1 – Kółko i krzyżyk cz.4

Jak sama nazwa wskazuje w tej części skupisz się na praktycznym wykorzystaniu jQuery tworząc razem z autorem prostą grę w kółko i krzyżyk dla dwóch graczy.

      29:56
                 
                 
                 
       

22. Projekt 2 – SlideShow cz.1

Wykorzystując swoją znajomość jQuery stworzysz pokaz slajdów na własnej stronie, następnie rozbudujesz go o możliwość automatycznego odtwarzania i ręcznego przełączania slajdów dowiesz się także jak można przerobić skrypt w element do wyświetlania newsów.

      19:42
                 
                 
                 
       

23. Projekt 2 – SlideShow cz.2

Wykorzystując swoją znajomość jQuery stworzysz pokaz slajdów na własnej stronie, następnie rozbudujesz go o możliwość automatycznego odtwarzania i ręcznego przełączania slajdów dowiesz się także jak można przerobić skrypt w element do wyświetlania newsów.

      41:20

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

47,00 zł

(38,21 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 6 godz. 32 min.
Dodano: 23 kwietnia 2012