Szkolenia > Rozwój osobisty

VOD z Seminarium Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Masz wrażenie, że kręcisz się w swoim życiu w kółko?

Od czasu do czasu pojawiają się w Twojej głowie marzenia, plany i cele, aby chwilę później ustąpić STRACHOWI, BRAKOWI KONSEKWENCJI, WYMÓWKOM?

Co powoduje, że jedni ludzie realizują swoje cele jak po sznurku, podczas gdy inni wciąż natrafiają na problemy i NIGDY nie dochodzą do mety? Jak odnaleźć swoją życiową misję i zacząć ją realizować? Jak podążać w zgodzie z samym sobą? Jak codziennie motywować i programować się na SUKCES?

Przeczytaj, co chce powiedzieć Ci kobieta odpowiedzialna i zuchwała, Kamila Rowińska:Życie w XXI wieku nie jest higieniczne. Zapracowani, niewyspani, nakręceni, w pogoni za lepszym jutrem, staramy się sprostać wymaganiom świata. Media, pieniądze, moda, kariera, hedonizm, szczątki wartości, brak wiary…


Czy miewasz czasami takie chwile, gdy twoje życie zaczyna kręcić się w szybkim tempie, wykonujesz dzień po dniu rutynowe czynności i nagle łapiesz się na refleksji, że „coś” powinieneś zmienić? Chcesz zatrzymać się i na nowo określić kierunek działania? Sprawdzić stan swojego życiowego konta? Zajrzeć do szuflad, wyrzucić z nich wszystko i przejrzeć na nowo? Spojrzeć na swoje życie z lotu ptaka i na tyle, na ile to obiektywnie możliwe, sprawdzić swój poziom zadowolenia z poszczególnych jego części?


Wszystko pięknie, tylko jak to zrobić?

Nie wystarczy powiedzieć: zmieniam się i... się zmienisz. Nie ukrywam, że to wymaga pracy, jak każdy wartościowy cel. Jednak później owoce tego wysiłku sprawiają, że zostajemy wynagrodzeni stokrotnie. Aby nieco ułatwić Ci tę podróż i sprawić, byś mile ją wspominał, przygotowaliśmy razem z Kamilą Rowińską, autorką bestsellera "Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale", szkolenie pod tym samym tytułem.

Przez ponad 13 lat zarządzała zespołem 3500 osób, współpracując z koncernem kosmetycznym, gdzie osiągnęła spektakularne sukcesy. Dziś to właścicielka firmy Kamila Rowińskadoradczo-szkoleniowej Rowińska Business Coaching. Coach, trener, motywator. Specjalizuje się w business oraz executive coachingu. Autorka programów szkoleniowych skierowanych do firm usługowych i handlowych.

Wspiera managerów w opracowaniu strategii ich działania oraz tworzeniu własnych standardów działania i programów szkoleniowych. Absolwentka Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, kierunków: zarządzanie przedsiębiorstwem i coaching.

Współzałożycielka studiów podyplomowych „Marketing Bezpośredni i Mikroprzedsiębiorczość” przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Członkini International Coach Federation, Lady Business Club. Ambasadorka Akademii Przyszłości.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Najchętniej spędza czas ze swoją rodziną, która stanowi dla niej największą motywację i inspirację do działania.

Kamila Rowińska w ciągu 13 lat przeprowadziła kilkaset szkoleń i warsztatów z zakresu: asertywności, technik sprzedaży, metod rekrutacji, motywacji, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zespołem, komunikacji, działań prospektingowych, wystąpień publicznych, wizerunku w internecie, wykorzystania nowoczesnych mediów do pozyskiwania partnerów biznesowych, technik prezentacji, coachingu, train the trainers.

 

 1. Kamila Rowińska jest jednym z nielicznych znanych mi trenerów kompetencji. Kompetencji – powtórzyć to pragnę z całym naciskiem, nie zaś wiedzy, nawet tej praktycznej. Ma również dar napełniania ludzi entuzjazmem. Robi to prawie podprogowo. I w ten sposób uzyskujemy w trakcie warsztatów z nią
  ingrediencję doskonałą: gruntowne wyszkolenie merytoryczne wraz z wysokim poziomem zmotywowania.

 2. Jarosław Zychprezes Colway, sp. jawna

 

Czego się dowiesz?

 • Sprawdzisz, które obszary Twojego życia wymagają poprawy.
 • Poznasz swoje wymówki i dowiesz się, jak się ich pozbyć.
 • Dowiesz się, jakie 10 składników zagwarantuje osiągnięcie Twoich najśmielszych celów.
 • Poznasz Podstawowy Model Coachingowy, dzięki któremu nauczysz się prawidłowo wytyczać cele, określać zasoby i sporządzać plan działania. 
 • Poznasz 3 sposoby zachowywania się ludzi i dowiesz się, dokąd prowadzą, dzięki czemu sprawdzisz, czy jesteś na właściwej drodze.
 • Dzięki trójkątowi dramatycznemu Stephana Karpmana dowiesz się, jak uniknąć roli ofiary, wybawcy lub prześladowcy.
 • Zyskasz pewność siebie w działaniu, inspirację i motywację do realizacji najśmielszych z marzeń.

 

EXTRA BONUS

Pobierz ZESZYT ĆWICZEŃ, który pozwoli Ci zmaksymalizować korzyści z oglądanego seminarium!

 

 

Materiały dodatkowe:

zeszyt-cwiczen-plytaDVD.pdf 1,25 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Podobne szkolenia

O autorze

Rowińska Business Coaching

Rowińska Business Coaching - Witam, jestem Life & Business Coachem, pracującym w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation. Wybrałam ten zawód, ponieważ uwielbiam wzmacniać innych w drodze do... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

67,00 zł

47,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Kamila Rowińska
Długość szkolenia: 2 godz. 7 min.
Dodano: 23 maja 2014