Szkolenia > Muzyka

Kurs FL Studio 10 - Tworzenie podkładu HIP-HOP

Lubisz słuchać muzyki, więcej – kochasz muzykę.
Słuchasz jej przy każdej możliwej okazji, w autobusie, w metrze, na nudnych wykładach, w pracy, w domu, przed snem? Jesteś osobą w której sercu żyje muzyka? 

A może nawet uważasz, że fajnie by było samemu coś skomponować, przenieść to co masz w sercu na papier, ale tu pojawiają się pierwsze problemy – nie wiesz zbyt wiele wiesz o tworzeniu muzyki, lub jesteś już profesjonalnym muzykiem, który chciałby poszerzyć swoje horyzonty, ale nie wiesz jak.Wraz z tym jak czytasz ten tekst, Twój problem znika. 

Multimedialny kurs szkoleniowy tworzenia muzyki w programie FL Studio to coś w sam raz dla Ciebie. Dzięki niemu dowiesz się jak łatwo skomponować własny utwór, który będzie Ci służył przez lata.Kurs otwiera przed Tobą drzwi do nieograniczonych możliwości w tworzeniu muzyki jakie oferuje Ci program FL Studio, od muzyki klasycznej, przez elektronikę, do nawet disco polo. Każdy gatunek muzyczny może zostać stworzony w Twoim własnym całkowicie profesjonalnym studiu nagraniowym znajdującym się w komputerze, kto wie, może zapoczątkujesz zupełnie nowy gatunek muzyki. Istnieje tylko jeden sposób by to sprawdzić.


Można powiedzieć, że kurs ten nauczy Cię pracy progresywnej, czyli efekty Twojej pracy nigdy nie będą stać w miejscu. Stwórz swoją własną muzykę, a po dwóch, pięciu, dziesięciu latach, gdy Twoje gusta czy trendy się zmienią możesz ponownie otworzyć swój projekt i nadać mu zupełnie nowego oblicza. Myślisz, że umiesz coś więcej niż tylko powiedzieć „kocham muzykę”? Sprawdź to, przekrocz swoje własne granice - rozwiń skrzydła. Wierzę w Ciebie, teraz Ty uwierz w siebie.
Czy mi jest potrzebny taki kurs?

Nieważne czy jesteś programistą, zawodowym muzykiem bądź zwykłą osobą, która chce zacząć przygodę z programem FL Studio, poznanie działania tego potężnego programu na własną rękę zajmie długie dni. FL Studio jest wyjątkowo złożonym programem, którego obsługi najlepiej jest nauczyć się z jakiegoś źródła. Przed sobą masz właśnie trzygodzinny kurs, składający się jedynie z jedenastu lekcji, który pokaże Ci jak skomponować profesjonalny utwór muzyczny.

Największą zaletą tego kursu jest jego forma, czyli lekcje wideo. Już w latach .60 Marshall McLuhan przeprowadzając eksperyment na grupie studentów dowiódł, że materiał przyswaja się najszybciej przy wizualizacji lekcji. Nieważne jak długo można wczytywać się w treści spisane na jakiś stronach, nauka z ich użyciem nigdy nie będzie tak efektywna jak przy użyciu wizualnych kursów szkoleniowych.

Możesz o muzyce wiedzieć wszystko lub nic, program FL Studio pozwoli Ci w pełni rozłożyć swe skrzydła, a ten multimedialny kurs pokaże Ci jak to zrobić. Spraw by Twoja przyszłość stała się łatwa i przyjemna, twórz swoje własne utwory i zacznij dzięki temu zarabiać. Od małych zleceń jak podkład muzyczny pod reklamy lub krótkie filmiki na youtube, po prawdziwe kontrakty z telewizją czy nawet producentami muzycznymi, możesz osiągnąć wszystko.

Jak zawsze im więcej umiesz tym lepiej, dzięki temu kursowi rozwiniesz nie tylko swoje pasje, ale również zwiększysz atrakcyjność swojego CV dla potencjalnych pracodawców.Podsumowując kurs FL Studio 10 to:
· Trzy godziny nauki rozłożone na jedenaście lekcji.
· Szkolenie w zakresie tworzenia własnej, dowolnego rodzaju muzyki w programie FL Studio 10.
· Poznanie działania profesjonalnego programu muzycznego.
· Wskazówki odnośnie tworzenia utworów muzycznych zarówno dla laików jak i profesjonalistów.
· … i przede wszystkim – Twoja inwestycja w przyszłość.

 

 

CO ZYSKAM DZIĘKI TEMU MATERIAŁOWI?

  • Poznasz profesjonalne tajniki aranżacji i mastering'u materiału dźwiękowego
  • Zaoszczędzisz cenny czas i zdrowie, dzięki poznanych wskazówek
  • Zagłębisz się w tajniki pracy z programem FL Studio 10
  • Zaskoczysz bliskich i znajomych swoją pierwszą profesjonalną kompozycją - dołączysz do elitarnej grupy tworzącej muzykę przy pomocy FL Studio 10

Market Wiedzy poleca również

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

57,00 zł

(46,34 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 2 godz. 43 min.
Dodano: 4 stycznia 2013