Szkolenia > Komputery i Internet

Jak Stworzyć Własny Sklep Internetowy - Kurs ZenCart

Wśród wielu rozwiązań na rynku istnieją takie, które są idealne dla Twojej konkurencji, a tylko kilka takich, które są stworzone właśnie dla Ciebie. ZenCart, całkowicie darmowa aplikacja do tworzenia i obsługi profesjonalnych sklepów internetowych, jest właśnie tą dla Ciebie.

 

Musisz mieć witrynę, która będzie atrakcyjna pod względem wyglądu i intuicyjna w obsłudze. Musisz mieć stabilnie działający system, najlepiej oparty o nowoczesne i darmowe rozwiązania, które każdego dnia są rozwijane przez miliony internautów z całego globu. Musisz mieć system, który sprzeda dokładnie to, co chcesz oraz tak, jak chcesz. Ma obsłużyć wszelkie możliwe formy płatności i dostępne waluty, ma skutecznie oferować rabaty i zniżki, ale tylko tym Klientom, których sam wskażesz. Ma oferować wszystkie niezbędne funkcje sklepu internetowego, jak menu, kategorie, grupy rabatowe, newsletter, urozmaicone opcje dostawy i płatności, jak również łatwy system zarządzania treścią.

 

Musisz zarabiać i nie martwić się o to, czy Twoje dotychczasowe drogie rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania.

 

 

Ponieważ czytasz dalej, wiemy, że jesteś przedsiębiorcą, sprzedajesz przez Internet albo chcesz zacząć sprzedawać, a do tej pory nie masz najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania. Dlaczego?

 

Odpowiedź kryje się w 3 słowach: nie masz ZenCart.

 

Podobnie jak kilka innych aplikacji, ZenCart należy do największych na świecie systemów do tworzenia, instalowania i administrowania komercyjnymi witrynami internetowymi. Podobnie jak kilka innych, ZenCart jest całkowicie spolszczony, co szalenie ułatwia z nim pracę. Podobnie jak kilka innych opiera się na zupełnie darmowych rozwiązaniach rozwijanych z mocą na całym świecie dosłownie z godziny na godzinę. Ale zupełnie wyjątkowe w ZenCart jest to, że sam stwarzasz sklep pod swoje dyktando nadając mu własną grafikę, niepowtarzalny wygląd, unikalne funkcje i zaskakujące rozwiązania… - a wszystko to uczynisz sam. Bo ZenCart do najpotężniejszy na świecie kombajn do zarządzania małym i dużym handlem elektronicznym, którym sterować może każdy.

 

Wiesz, ile największych światowych sprzedawców stosuje w filozofii swojej firmy mądre rozwiązania oparte na tej właśnie aplikacji? My nie wiemy. Ale ważniejsze dla nas jest tworzenie najlepszych rozwiązań dla handlu i dla naszych Klientów.


 

Policz przez chwilę z nami: pieniądze dla firmy, która stworzy dla Ciebie sklep, pieniądze dla handlowca obsługującego realizację zamówień, czas i strata pieniędzy niezbędna do nauczenia się obsługi tego sklepu metodą prób i błędów (a więc tracąc gros Klientów)… Koszty idą w grube tysiące. Co możesz zrobić? To, na co decydują się mądrzy menedżerowie: zainwestuj w siebie.

 

Co możesz zyskać inwestując 30 złotych? Ładniejszą cerę po 5 wizytach w solarium albo kilka gramów zbędnego tłuszczu po wizycie w KFC. Albo nieocenioną i całkowicie unikalną wiedzę zebraną w jeden spójny kurs przygotowujący Cię do wypłynięcia na bardzo szerokie wody, do zarabiania pieniędzy, na jakie zasługujesz.

 

To prawda. Wydajesz 30 złotych, a ta kwota wraca do Ciebie większa o tyle razy, ile tylko sam zechcesz. My dajemy Ci 3 godziny i 15 minut czasu z ekspertami od handlu w Internecie, którzy przygotowali dla Ciebie materiał z zakresu instalacji i tworzenia sklepu, zarządzania sprzedażą i reklamą oraz technikami sprzedażowymi. Dajemy Ci 3 godziny i 15 minut czasu z profesjonalnym polskim lektorem, którego rady i wskazówki będziesz słyszeć przez cały czas trwania swojego szkolenia. Wyjaśni on i uzupełni każda informację, jaką zdobędziesz. Dajemy Ci liczący sobie 16 logicznie podzielonych etapów, lekcji, podczas których nauczysz się, jak stać się swoim własnym szefem i jak pozwolić sobie na pierwsze w życiu fantastyczne zarobki.

 

Co Ty powinieneś zrobić? Najprostszą rzecz na świecie.

 

Kup teraz, bez chwili zwłoki ten kurs, którego ilość jest mocno limitowana. Zafunduj sobie bezcenną wiedzę, jaką zawiera ten niepowtarzalny multimedialny kurs dobrego zarabiania. Wykorzystaj szansę na zmianę swojego życia. Sięgnij po więcej. Zamów już dziś. Kurs zarabiania dzięki e-sklepowi ZenCart jest właśnie tą szansą, na jaką czekałeś.

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
        1. INSTALACJA ZEN CART       11:18
                 
                 
                 
        2. SPOLSZCZENIE       3:54
                 
                 
                 
        3. KONFIGURACJA       33:19
                 
                 
                 
        4. LOKALIZACJA       8:48
                 
                 
                 
        5. KATEGORIE PRODUKTÓW       10:51
                 
                 
                 
        6. ATRYBUTY       20:14
                 
                 
                 
        7. OBNIŻKI * WYPRZEDAŻE * PROMOCJE       9:09
                 
                 
                 
        8. UŻYTKOWNICY       7:21
                 
                 
                 
        9. PŁATNOŚCI ORAZ DOSTAWA       13:30
                 
                 
                 
        10. ZAMÓWIENIA       4:45
                 
                 
                 
        11. BONY ORAZ KUPONY       9:18
                 
                 
                 
        12. NARZĘDZIA RAPORTÓW       14:55
                 
                 
                 
        13. DODAWANIE ZDJĘĆ PRODUKTÓW       11:32
                 
                 
                 
        14. GOOGLE ANALYTICS       4:26
                 
                 
                 
        15. EDYCJA TEMPLATKI       32:13
                 
                 
                 
        16. EDYCJA TEMPLATKI CZ. 2       19:37

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

30,00 zł

(24,39 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 3 godz. 16 min.
Dodano: 25 kwietnia 2012