Szkolenia > Komputery i Internet

Naucz Się Obsługi Programu Biurowego Excel 2007 - Kurs Zaawansowany

Wiesz, co sprawia, że zarabiasz tyle, ile zarabiasz? Co jest wyznacznikiem Twojego miejsca w firmie lub pozycji w piramidzie stanowisk? A wiesz, co decyduje o stopniu Twojego zadowolenia z siebie, z pracy, z zarobków, z czasu wolnego? Tym czymś jest Twój własny rozwój, własne zdolności i umiejętności, Twoja przydatność dla firmy, dla jej rozwoju. A wiesz, co sprawia, że być może zatrzymałeś się w rozwoju zawodowym? Co sprawia, że zapomniałeś o satysfakcji, jaką daje uznanie w oczach szefa i kolegów z biura? Tym problemem jest brak umiejętności, brak możliwości poszerzania swoich umiejętności. Jeżeli źródłem tego problemu jest nieumiejętność organizowania siebie i swoich wyników pracy, to mamy dla Ciebie naprawdę cudowne lekarstwo na to.

 

Stajesz się wartościowy dla każdej firmy, poczynając od jednoosobowej działalności, a kończąc na ogromnej korporacji, jeśli jesteś wydajny. A stajesz się wydajny, gdy potrafisz zebrać i uporządkować efekt Twojej pracy w jednym miejscu, gdy Twoje wyniki są dostępne natychmiast i w zrozumiałej dla każdego formie, gdy możesz je wysłać szefowi albo w jednej chwili wydrukować, gdy da się je przedstawić w słupkach albo w wykresie kołowym. Innymi słowy: gdy masz już gotową odpowiedź zanim padnie pytanie.

 

My mamy dla Ciebie odpowiedź na każde Twoje „nie wiem”, „nie umiem”, „nie znam się”. To jedyny, niepowtarzalny i absolutnie najlepszy kurs obsługi programu Excel 2007 dla zaawansowanych.

 

Jeżeli będziesz już niebawem zaawansowanym użytkownikiem Excela, nie trzeba Ci przedstawiać tego programu, prezentować jego definicji czy możliwości. Nie trzeba Cię przekonywać do tego, że jest najważniejszym narzędziem w pracy każdego, kto zarabia umysłem. Czy jesteś handlowcem, księgowym, kierownikiem czy prezesem, pracujesz na danych i z danymi, zbierasz je i przekształcasz. Stale modyfikujesz. A do tego wszystkiego potrzebujesz Excela 2007. Masz starszą wersję programu? Nic nie szkodzi. Doskonałe właściwości tego arkusza kalkulacyjnego są zawsze takie same, zmienił się tylko wygląd.

 

Spis rzeczy, jakie poznasz po blisko 7 godzinach nauki z nami, jest bardzo długi. Szczegółowo przedstawiamy go już na początku kursu. Ale dla Ciebie najważniejsze jest to, że oferujemy Ci żywą wiedzę, praktyczne wykorzystanie wspaniałych możliwości, jakie zyskujesz w pracy z niezwykłym narzędziem, programem Excel 2007.

 

Grupa kilku ekspertów, wieloletnich specjalistów i praktyków, przygotowała multimedialny kurs wideo na płycie DVD, który może sprawić, że wszystkie trudne, zawiłe i skomplikowane formuły staną się zrozumiałe, a Ty będziesz umiał w każdej chwili z nich skorzystać.

 

Dla Twoich potrzeb i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami powstał ten niepowtarzalny kurs, z którego w przystępny sposób dowiesz się, jak zarządzać swoimi i cudzymi danymi. I przekonasz się, jak wspaniale jest zyskać uznanie w oczach własnych, swoich przełożonych i kolegów, zachwyci się to, ile godzin i dni w ciągu roku możesz zyskać dzięki skutecznej racy z programem Excel 2007!

 

Proponujemy Ci całkowicie kompleksową wiedzę na temat wszystkich zaawansowanych rozwiązań przewidzianych przez twórców arkusza. Dzięki naszemu wideo, które trwa kilka godzin, opanujesz wszystkie ważne i przydatne możliwości tego najpotężniejszego narzędzia w Twojej pracy. Nasze uporządkowane lekcje przeprowadzą Cię przez każdy aspekt opracowywania i przekształcania danych. Sam zobaczysz na przykładach, jak szybko i łatwo jest wykonać te rzeczy, które do tej pory pozostawały tylko w sferze Twoich marzeń i nadziei.

 

Profesjonalny lektor polski, który wraz z Tobą przejdzie rzez całe szkolenie, odpowie, dopowie i wyjaśni Ci wszystkie kwestie, jakie poruszyliśmy podczas Twojego szkolenia. Wiedza spłynie do Twojego umysłu jednocześnie oczami i uszami.

 

Wiemy, że już rozumiesz, jak wielką szansą jest dla Ciebie ten jedyny w swoim rodzaju kurs multimedialny. Jego potencjał jest nieograniczony, podobnie jak i Twoje możliwości rozwoju. Musisz tylko dać sobie szansę, zrób teraz ten najważniejszy krok. Kup właśnie teraz ten kurs dla siebie i w ciągu kilku tygodni stań się cenionym profesjonalistą. Kup jeden zestaw osobie, które życzysz jak najlepiej, a dzięki Tobie zyska bezcenne zadowolenie z pracy i szczęście.

 

To najlepsza chwila na lepsze, na poprawę Twojego życia. Zamów teraz ten wspaniały kurs. Bądź najlepszy.

 

Specjalnie dla Ciebie, oprócz klasycznych lekcji, sporządziliśmy, ogromną ilość ćwiczeń, które wspólnie wykonasz wraz z prowadzącym kurs. Dzięki nim poznasz praktyczne zastosowanie poznanych funkcji i opcji programu. Zaufaj nam, będzie to czysta przyjemność. Dodatkowo stworzyliśmy schemat przekazywania informacji tak, byś mógł uczestniczyć zarówno w całym kursie, jak i mógł przejrzeć te lekcje, których tematyka jest Ci jeszcze nie znana.

O wartości naszego szkolenia może zapewnić Cię jego czas. To aż 7 godzin ciągłej, praktycznej nauki! Ważnym jest, że treść każdej, poszczególnej lekcji niesie ze sobą szereg nowych informacji w odniesieniu do pozostałych partii materiału.

Szybko zauważysz, że dużym  plusem jest także możliwość dostępu do arkuszy xls/xlsx, na których zamieściliśmy ćwiczenia wykonane podczas kursu. Pomoże Ci to błyskawicznie przypomnieć sobie działanie Excela, no i co ważniejsze, oszczędzi czas ponownego oglądania szkoleniowych  filmów.

Uwaga!
Jeżeli posiadasz wersję programu Excel 2003, możesz być spokojny. Ten kurs nadaje się również dla Ciebie. Bowiem zmienił się głównie interfejs programu, ale zasady jego działania pozostały bez zmian.

Jeżeli trafiłeś do naszego sklepu, lecz nie znasz jeszcze metod działań matematycznych wykonywanych na wybranych komórkach arkusza, nie martw się.  W naszej ofercie znajdziesz również kurs dotyczący podstaw programu Excel 2007. Te dwa szkolenia stanowią doskonały zestaw dla każdego, kto chce szybko i wygodnie opanować ten program zaczynając od podstaw, a kończąc na zaawansowanych narzędziach. Obie części tworzą razem zestaw aż 15 godzin nauki!

Przyjrzyj się czego dowiesz się z niniejszego szkolenia.
Oto schemat poszczególnych jego części:

Podstawy i przypomnienie z kursu podstawowego:

* wstęp,
* na czym polega nowy format xlsx - rozbicie skoroszytu na pliczki xml,
* co to takiego skoroszyt binarny.

Formatowanie niestandardowe :

* przypomnienie, jak po liczbie dopisać "szt", "kg", itp.,
* składnia trzech średników.

Istotne, zaawansowane opcje programu :

* tworzenie komentarzy do komórek,
* tworzenie nazw komórek i zarządzanie nazewnictwem,
* import do Excela z plików tekstowych,
* import do Excela ze stron internetowych,
* rozbijanie tekstu wpisanego w jednej kolumnie na wiele kolumn,
* inspekcja wprowadzonych formuł,
* opcje arkusza przydatne w dostosowaniu do wydruku,
* zaawansowane operacje na komórkach - przyrównywanie, suma rosnącego zakresu,
* zasady związane z datami,
* zaawansowane opcje wklejania specjalnego : przemnóż, szerokość kolumn, transpozycja, wklejanie łącza,
* wstawianie nad arkusz dokumentu MS WORD oraz wzorów matematycznych ( Microsoft Equation 3.0 ),
* wstawianie tabeli,
* znajdowanie i zamiana formatowania.

Kontrola arkusza, widoczności, wydruku, danych z wielu arkuszy :

* karta dane - poprawność danych,
* konsolidacja,
* grupowanie komórek,
* suma częściowa,
* śledzenie zmian,
* karta widok - widoki przydatne przy wydruku,
* blokada przewijania.

Zaawansowane operacje na skoroszycie, arkuszu i funkcjach :

* rejestracja makra,
* operowanie funkcją na wielu arkuszach,
* zagnieżdżanie funkcji w innej funkcji na przykładzie funkcji JEŻELI - dwa praktyczne zadania.

Funkcje statystyczne :

* funkcja statystyczna MAX.K,
* funkcja statystyczna LICZ.JEŻELI,
* funkcja statystyczna ILE.NIEPUSTYCH,
* funkcja statystyczna LICZ.PUSTE.

Funkcja daty i czasu :

* funkcja daty i czasu NETWORKDAYS,
* funkcje daty i czasu DZIŚ, ROK, TERAZ, DATA.

Funkcja tekstowa :

* funkcja tekstowa TEKST.

Funkcje logiczne :

* funkcja logiczna JEŻELI,
* funkcja logiczna JEŻELI i ORAZ.

Funkcje bazodanowe :

* specyficzne postępowanie dla funkcji bazodanowych,
* funkcja bazodanowa BD.SUMA,
* funkcja bazodanowa BD.ŚREDNIA,
* funkcja bazodanowa BD.ILE.REKORDÓW,
* funkcja bazodanowa BD.POLE.

Funkcje finansowe :

* specyficzne argumenty funkcji finansowych,
* funkcja finansowa PMT - obliczanie wysokości raty kredytu,
* funkcja finansowa PPMT i IPMT - tworzenie harmonogramu spłaty kredytu,
* funkcja finansowa FV - wyliczanie wyników inwestycji,
* funkcja finansowa PV - wyliczanie ile trzeba zainwestować, by uzyskać konkretną wartość lub na jaką wysokość kredytu nas stać,
* funkcja finansowa NPER - ustalenie liczby miesięcy potrzebnych do uzbierania konkretnej kwoty lub spłacenia kredytu,
* funkcja finansowa RATE - ustalenie korzystnego oprocentowania przy inwestycji lub kredycie,
* funkcje finansowe na amortyzację.

Funkcja wyszukań i odwołań :

* funkcja wyszukań i odwołań WYSZUKAJ.PIONOWO,
* umiejętność stosowania formantów i ich współpracy z funkcjami Excela.

 

 

UWAGA!

Kurs jest autorstwa Adama Fijaka która wyżej wymieniony kurs sprzedawał poprzednio na allegro. Jeżeli należysz do osób które zakupiły już ten kurs, prosimy nie kupuj tego przedmiotu. Nie marnuj swoich pieniędzy na ten sam kurs.

Praktyczny przewodnik po zaawansowanych opcjach programu Microsoft Excel 2007!

Drogi kliencie, nasz kurs to najobszerniejszy kurs na rynku. Za tak niewielką cenę dostajesz ponad 7 godzin ciągłej wiedzy! To prawie 2 razy więcej niż u konkurencji!

Zastanów się co wybierzesz zanim wydasz swoje pieniądze.

  Rozdział: Czas trwania:
  1. wstęp 1:35
  2. nowy format xlsx 17:27
  3. skoroszyt binarny 1:57
  4. formatowanie niestandardowe - przypomnienie 2:05
  5. formatowanie niestandardowe - trzy sredniki 11:14
  6. komentarze do komorek 3:37
  7. nazywanie komorek 5:02
  8. karata dane - import z tekstu 10:19
  9. karta dane - import z internetu 7:19
  10. karta dane - rozbicie tekstu na kolumny 3:37
  11. karta formuly - inspekcja formul 4:18
  12. karta uklad strony - opcje arkusza 2:21
  13. przyrownywanie komorek 1:06
  14. suma rosnacego zakresu 2:25
  15. typowe zasady przy datach 1:34
  16. ukrywanie wierszy i kolumn przy poszerzaniu 3:16
  17. wklej specjalnie - przemnoz dodaj odejmij podziel 2:41
  18. wklej specjalnie - szerokosci kolumn 2:00
  19. wklej specjalnie - transpozycja 1:31
  20. wklej specjalnie - wklej lacznie 1:01
  21. wstawianie dokumentu word 3:48
  22. wstawianie wzorow matematycznych 16:15
  23. wstawianie zwykłej tabeli 4:16
  24. znajdz i zamien formatowanie 1:48
  25. karta dane - poprawnosc danych 6:18
  26. karta dane - konsoliduj 10:53
  27. grupowanie komorek 2:08
  28. karta dane - suma czesciowa 10:09
  29. karta recenzja - sledzenie zmian 4:17
  30. karta widok - widoki przydatne do drukowania 3:03
  31. karta widok - blokada przewijania 1:40
  32. karta deweloper - rejestracja makra 17:24
  33. operacje na wielu arkuszach w argumentach funkcji 3:53
  34. zagniezdzanie funkcji - funkcja jezeli - przyklad 1 18:41
  35. zagniezdzanie funkcji - funkcja jezeli - przyklad 2 10:48
  36. funkcja statystyczna MAX.K 5:52
  37. funkcja statystyczna LICZ.JEŻELI - przyklad 1 2:36
  38. funkcja statystyczna LICZ.JEŻELI - przyklad 2 7:40
  39. funkcja statystyczna ILE.NIEPUSTYCH 6:07
  40. funkcja statystyczna LICZ.PUSTE 00:43
  41. funkcja daty i czasu NETWORKDAYS 2:40
  42. funkcja daty i czasu DZIŚ, ROK, TERAZ, DATA 4:07
  43. funkcja tekstowa TEKST 3:53
  44. funkcja logiczna JEŻELI - z obliczeniem 6:24
  45. funkcja logiczna ORAZ w funkcji JEŻELI 28:15
  46. funkcja bazodanowa BD.SUMA 12:32
  47. funkcje bazodanowe - reguly przy kryteriach 10:13
  48. funkcja bazodanowa BD.ŚREDNIA 3:08
  49. funkcja bazodanowa BD.ILE.REKORDÓW 1:59
  50. funkcja bazodanowa BD.POLE 4:20
  51. funkcja finansowa PMT 9:02
  52. funkcja finansowa PPMT i IPMT 12:16
  53. funkcja finansowa FV 3 przyklady 12:14
  54. funkcja finansowa PV 9:46
  55. funkcja finansowa NPER 7:48
  56. funkcja finansowa RATE 11:02
  57. funkcje finansowe na amortyzacje 8:48
  58. funkcja wyszukan i odwolan - WYSZUKAJ PIONOWO 16:10
  59. cw 1 na WYSZUKAJ PIONOWO 13:50
  60. cw 2 na WP i formanty 18:35

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

37,00 zł

(30,08 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 7 godz. 2 min.
Dodano: 19 kwietnia 2012