Szkolenia > Hobby

Tresura psa

Prezentujemy Państwu kurs "TRESURA PSA  - Mój czworonożny przyjaciel". W kursie znajdą Państwo wiele praktycznych wskazówek i porad objaśniających temat; począwszy od wyboru właściwego psa, poprzez niezbędne wyposażenie i akcesoria do tresury, sposoby zabawy z psem i oduczanie złych nawyków, po naukę podstawowych komend i omówienie rodzajów szkoleń specjalistycznych. Prezentowane w kursie metody szkolenia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki a sekrety psiego języka odsłania przed Państwem Jacek Lewkowicz  - międzynarodowy sędzia prób pracy i obedience, licencjonowany pozorant i instruktor szkolenia psów oraz właściciel szkoły tresury psów Hitt-Dog. Cały materiał zawarty w kursie można dokładnie obejrzeć i wypróbować w domowym zaciszu. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie metod szkolenia i tresury  z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie została wykorzystana grafika oraz animacja komputerowa, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz lektora oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych komend była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziały sprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę. Mamy nadzieję że, nowe doświadczenia i umiejętności związane ze szkoleniem własnego pupila przyniosą Państwu dużą satysfakcję.

Zawartość kursu

Zanim kupimy psa

Słowo wstępne dla przyszłych posiadaczy psów. Porady dotyczące wyboru rasy psa oraz stworzenia dla niego odpowiednich warunków bytowych. Omówienie niezbędnych badań i okresu kwarantanny oraz wskazówki dotyczące początków szkolenia i zabawy z psem.

Sprzęt i akcesoria

Wybór odpowiednich akcesoriów oraz sprzętu służącego do codziennej pracy z psem, jak i do bardziej zaawansowanych metod szkoleniowych. Dokładny opis przyborów i praktyczne porady dotyczące wyboru akcesoriów do tresury.

Pierwsze kroki

Podstawowe informacje dotyczące właściwego postępowania z psem. Oduczanie psa złych nawyków oraz zabawa z psem połączona z nauką pierwszych komend.

Menu zawiera następujące podrozdziały:

 • Odbieranie jedzenia
 • Skakanie na ludzi
 • Daj łapę
 • Daj głos
 • Z psem na spacerze

Podstawowe komendy

Opisy praktycznego wykorzystania metod szkoleniowych podczas nauki podstawowych komend.

Menu zawiera następujące podrozdziały:

 • Siad
 • Waruj
 • Stój
 • Chodzenie na smyczy
 • Chodzenie bez smyczy
 • Do mnie
 • Noga
 • Zostań
 • Aport
 • Czołgaj się

Rodzaje szkoleń

Szczegółowe omówienie rodzajów szkoleń specjalistycznych. Podział na szkolenia dla osób cywilnych i służb specjalnych. Uwagi dotyczące wyboru szkolenia zaawansowanego dla własnego psa, między innymi: agility, szkolenia obronne, szkolenia w zakresie pracy węchowej.

Press-Media poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Press-Media

Press-Media - Zapotrzebowanie na wiedzę od zawsze łączyło się ze sposobem jej pogłębiania. Do tej pory rolę tę spełniały wydania książkowe, jednak obecnie ze względu na coraz większe upowszechnienie domowych... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

19,90 zł

(16,18 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Jacek Lewkowicz
Długość szkolenia: 49 min.
Dodano: 21 grudnia 2009