Szkolenia > Grafika i fotografia

Twórz Projekty Graficzne w Programie Photoshop CS5

Grafika to nie tylko proste strony internetowe czy korekcja drobnych defektów. Tworzenie projektów graficznych to przede wszystkim te rozwiązania, które zachwycają, inspirują i przykuwają uwagę Twoją i innych. Do stworzenia prac, o których mówi się miesiącami, a setki tysięcy ludzi przesyłają między sobą linki do nich, potrzebujesz dwóch rzeczy: najnowszego i najdoskonalszego programu graficznego dla ekspertów Photoshop CS5 oraz profesjonalnych umiejętności i zaawansowanej wiedzy na temat tworzenia grafiki, którą teraz możesz mieć w jednym miejscu, naprawdę szybko i w wyjątkowo przystępnej formie.

 

Odkryj swoją szansę na tworzenie profesjonalnych i złożonych projektów graficznych dzięki naszemu multimedialnemu kursowi „Photoshop CS5 – zaawansowane projekty”.

 

Dzięki kursom firmy Digital-Art moje projekty stały się poszukiwane na rynku, a praca daje mi znacznie więcej satysfakcji. I pomyśleć, jak niewiele musiałem w to zainwestować… [Tomasz z Wrocławia]

 

Jeżeli do tej pory uważałeś, że czegoś nie da się zrobić, że to za trudne dla jednej osoby albo że Ty temu nie podołasz, to my w kilka dni udowodnimy, że właśnie Ty możesz wyznaczać nowe trendy myślowe, proponować nieszablonowe rozwiązania i zawstydzać innych doskonałym poziomem swojej twórczości. W siedem godzin i z pomocą przygotowanego przez zawodowych grafików z wieloletnim stażem kursu na płycie DVD dowiesz się nie tylko, jak stworzyć statyczną czy dynamiczną grafikę, której zawsze zazdrościłeś innym, ale nauczymy Cię przede wszystkim nieszablonowego podejścia do jednego z najbardziej twórczych zawodów świata, jakim jest grafik.

 

Dzięki naszej wiedzy będziesz potrafił stworzyć projekt tak samo dobry, jak najlepszy z konkurencyjnych, ale za sprawą najlepszych polskich specjalistów dowiesz się, jak dokonać rzeczy znacznie lepszych, ładniejszych, słowem: doskonalszych. Dajemy Ci naszą wiedzę i doświadczenie, siedem godzin bezcennego czasu i nieocenioną szansę na to, by w 14 lekcji stać się specjalistą, jakiego dziś potrzebuje rynek. 14 lekcji, z których każda jest osobnym, szczegółowo omówionym projektem, to 14 szans na rozwinięcie swojego hobby i sięgnięcie po nierealne do dziś marzenia. Kupując nasz kurs na płycie DVD dowiesz się, jak pracują najlepsi i jak realizują swoje pasje wielcy artyści. A To wszystko w ciągu 7 godzin konkretnych przykładów, szczegółowych rozwiązań i podpowiedzi i – co najważniejsze – podyktowane przez profesjonalnego polskiego lektora.

 

Myślałem, że potrzebuję szybko nauczyć się, jak robić grafikę równie dobrą, jak robi konkurencja. Myliłem się. Potrzebowałem robić ją jeszcze lepiej. I udało mi się to dzięki temu, że kupiłem podstawowy i zaawansowany kurs video Photoshop CS5 firmy Digital-Art. [Krystian z Radomia]

 

Od średniozaawansowanych do naprawdę spektakularnych projektów w siedem godzin! Czy to możliwe? My wiemy, że tak. Wielu naszych Klientów także to wie. Poznaj właśnie teraz swoje możliwości dzięki programowi Photoshop CS5 i unikalnemu kursowi zaawansowanych projektów, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie.

 

Nasza oferta nie jest dla wszystkich. Jest dla najlepszych i tylko najlepsi potrafią z niej skorzystać jak z najlepszej szansy. Daj sobie szansę, zapoznaj się z propozycją wartą każdej złotówki i od dziś bądź ekspertem, jakim zawsze chciałeś być. Ten niepowtarzalny i nigdzie więcej nie publikowany kurs może być Twój. Kup teraz i już za chwilę ciesz się własnymi pracami, pracami profesjonalisty.

  Rozdział: Czas trwania:
  1. Tekst 3D 29:12
  2. Szklany napis 16:52
  3. Tapeta 29:49
  4. Naklejka 20:51
  5. Dymny napis 12:39
  6. Banknot 16:19
  7. Neon 37:47
  8. Wodny napis 16:48
  9. Portret z dymu 24:33
  10. Wodna postać 49:19
  11. Abstrakcja 1:04:56
  12. Efekt bokeh 20:28
  13. Świetlny efekt 25:23
  14. Break 58:37

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

67,00 zł

(54,47 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 7 godz. 21 min.
Dodano: 24 kwietnia 2012