Szkolenia > Grafika i fotografia

Dowiedz się jak tworzyć praktyczne projekty w grafice DTP część druga kursu

Po raz pierwszy market wiedzy oferuje tak wszechstronny, obszerny materiałowo kurs, jak ten, poświęcony umiejętnościom i technikom pracy współczesnego drukarza: grafika mającego opanowaną do perfekcji znajomość wielu różnych programów graficznych służących do tworzenia odrębnych projektów. To wszystko, by na końcu przygotować mistrzowsko złożony materiał do druku.

 

Dla kogo jest ten kurs? Dla osoby szukającej nowych, ciekawszych wyzwań. Dla człowieka obdarzonego talentem graficznym i szukającego wspaniałych doświadczeń. Dla początkującego na runku pracy, który chce zacząć od świetnego portfolio. Dla Ciebie. Tak, właśnie dla Ciebie.

 

DTP to jeden prosty akronim skrywający w sobie cały łańcuch czynności, prac, działań, trwających często wiele dni, których finalnym efektem jest przygotowany do druku materiał, tekst i grafika po dokonaniu wszelkich korekt, naniesieniu poprawek i uwag dla drukarza i introligatora. DTP to wspaniałe wyzwanie dla każdego, kto interesuje się szeroko pojętą grafiką, bo prawie wszystko, co dziś trafia do druku jako ulotka, wizytówka, magazyn, gazeta, katalog, cennik czy prospekt, jest grafiką. Trudno o ciekawszy punkt w CV niż raca na takim stanowisku.

 

 

Co musisz wiedzieć i znać, zanim zadziwisz świat swoimi projektami?Bridge, Photoshop, Illustrator oraz InDesign. Cały wachlarz zaawansowanych programów do tworzenia i edycji grafiki stworzonych przez tytana światowej produkcji oprogramowania graficznego, firmę Adobe. Drobnostka, prawda?


Prawda.


Nauka musi być pozytywna. Nikt z nas nie nauczył się czegoś tylko dlatego, że był straszony. Ekspertem staje się każdy z nas tylko dlatego, że nauka staje się pasją, a rozwijanie własnej pasji jest przecież najradośniejszą i najbardziej porywającą częścią życia, nieprawdaż?


Dzisiaj chcemy Cię porwać, wciągnąć w wielką przygodę i równie wielką szansę na robienie czegoś wartościowego, twórczego i bardzo konstruktywnego. Wyciągamy do Ciebie rękę i dajemy szansę na przyłączenie się do nielicznego grona świetnych fachowców, którzy z nami opanowali pracę ze wszystkimi 4 programami. Było to ciekawe, przyjemne i – wyobraź sobie – zajęło mniej niż 8 godzin. I wiesz, co jeszcze? Dziś daje nam wszystkim frajdę i pieniądze.


Warto? Oczywiście, że tak!


Aby mieć pewność, że naszą pracę wykonujemy naprawdę dobrze, brakuje nam jeszcze Twojej opinii. Proponujemy więc bardzo uczciwy układ: Ty inwestujesz w siebie, wyłącznie w siebie 47 złotych, a my zainwestujemy sto razy więcej. I razem sprawdzimy, ile wspaniałego doświadczenia i wiedzy zdołałeś wynieść z unikalnego, całkowicie wyjątkowego szkolenia multimedialnego na płytach DVD, jakie w kilka tygodni dla Ciebie przygotowaliśmy.


Nasze szkolenie to pewna i niezawodna wiedza spakowana w trwające 7 i pół godziny studium pracy w środowisku firmy Adobe. To 8 lekcji całkowicie wyczerpujących tak ważne zagadnienia, jak tworzenie logotypu, plakatu, ulotki, prospektu czy wizytówki. To absolutnie wyjątkowa szansa na zdobycie umiejętności odpowiadającym kilku latom studiów. A Ty dokonasz tego w 7 i pół godziny, przed własnym komputerem z pomocą kilku zawodowych grafików i poligrafów i przy współudziale polskiego lektora objaśniającego każdy aspekt Twojego kursu.


Każdy milioner wie, że życie jest za krótkie, by do fortuny dochodzić drogą własnych błędów i porażek, własnych prób i doświadczeń. Mądry człowiek wie, że drogę o sukcesu wytycza ten, kto już go osiągnął. My przygotowaliśmy dla Ciebie bijące źródło sukcesu. Wszystko, co musisz zrobić, to zamówić za 46 złotych kurs grafiki DTP. Kup teraz, zacznij pracować na swój sukces, podążaj sprawdzonymi ścieżkami wydeptanymi przez kilku najlepszych w swoim fachu.  

 

Zamów w tej chwili pierwszy taki kurs video na płycie DVD i poczuj smak dumy i sukcesu.

Etap 1 - Przygotowanie Aplikacji do rozpoczęcia pracy - 40 minut
W pierwszej części kursu zapoznamy Cię z podstawowymi zagadnieniami grafiki DTP oraz pomożemy Ci w odpowiednim ustawieniu wszystkich programów biorących udział w procesie tworzenia grafiki DTP. Dzięki temu Twoja praca stanie się bardziej ergonomiczna.
 

Etap 2 - Projekt Logotypu oraz Stworzenie Wersji Barwnych Logotypu - 47 minut
W tej lekcji zapoznamy Cię w procesie tworzenia logotypu w programie Adobe illustrator. Co ważniejsze pokazujemy to od samej podszewki a mianowicie od projektu na zwykłej kartce a następnie projekt przenosimy do programu graficznego. Następnie wykonujemy wersje we wszystkich odcieniach barwnych naszego logotypu aby nasza identyfikacja wizualna była nienaganna.

 

Etap 3 - Praca z Grafiką Rastrową - 32 minuty
W tym rozdziale zapoznamy Cię z zasadami projektowania grafiki rastrowej w programie Adobe Photoshop.

 

Etap 4 - Projekt Plakatu - 1 godzina
W tym rozdziale podejmiemy się realizacji projektu plakatu. Poznasz reguły oraz techniki projektowania plakatu. Zagłębisz się w tajniki programu Adobe illustratora.

 

Etap 5 - Projekt Katalogu Firmowego - 1 godzina 35 minu
Jeden z poważniejszych projektów. Poznajemy nowy program InDesign ale dodatkowo wspieramy się zarówno Photoshop'em oraz Illustratorem. Razem tworzymy komplet katalog firmy wart około 500zł! Poniżej zrzuty ekranowe katalogu. Poznasz reguły łamania i cięcie katalogów.

 

Etap 6 - Projekt Ulotki Na Bazie Katalogu - 30 minut
Posługując się wykonanym katalogiem pokażemy w jaki sprawny sposób możemy wykonać ulotkę naszej firmy.

 

 

Etap 7 - Proejktowanie Ulotki A4 składanej na 3 części - 1 godzina 5 minut
Kolejny projekt identyfikacji naszej firmy. Tym razem stworzymy projekt ulotki A4 składanej na 3 części tzw. harmonijka.

 

 

Etap 8 - Stworzenie Wizytówki. Przydatne porady. Sztuczki i Kruczki - 1 godzina 20 minut
Końcowa lekcja w której zapoznamy Cię z procesem tworzenia wizytówki. Dodatkowo przytoczymy Ci kilka porad które na pewno ułatwią Ci dalszą pracę.

 


Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

27,00 zł

(21,95 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 5 godz. 33 min.
Dodano: 18 kwietnia 2012