Szkolenia > Grafika i fotografia

Corel Draw! - logotypy, ulotki, gazetki, plakaty

Kurs CorelDRAW

Numer ISBN: 978-83-61362-26


Co to jest CorelDRAW?
CorelDRAW to najczęściej wykorzystywane narzędzie do przygotowywania publikacji do druku przez agencję reklamowe, wydawnictwa i drukarnie.

W kursie CorelDRAW Video od zupełnych podstaw stworzymy profesjonalne logo, ulotkę, gazetkę reklamową oraz plakat omawiając przy tym najważniesze funkcję programu oraz zagadnienia związane z wydrukiem stworzonego dokumentu. Osoba prowadząca kurs od 8 lat współpracuje z największymi agencjami reklamowymi na terenie Polski i za granicą. Dlatego też otrzymują Państwo wiedzę od profesjonalisty z ogromnym doświadczeniem praktycznym.

Dlaczego DTP (stworzenie projektu i przygotowanie do wydruku) jest tak istotnym elementem pracy współczesnych firm, wydawnictw i agencji reklamowych?

Ulotka drukowana i inne materiały promocyjne są w chwili obecnej najsilniejszym narzędziem reklamowym pod względem cena/skuteczność działania. Jest to jedna z nielicznych reklam stosowna przez wszystkie rodzaje firm oraz innego rodzaju instytucje bez względu na ich wielkość. O sile odpowiednio przygotowanej reklamy mogą świadczyć słowa Marka Twaina

„Wiele rzeczy małych stało się wielkimi tylko dzięki odpowiedniej reklamie.”

Zastanów się przez chwilę jak możesz wykorzystać profesjonalną ulotkę, wizytówkę, logo czy gazetkę do reklamowania własnej działalności? A może chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje o znajomość najpopularniejszego programu DTP CorelDRAW ? W obu przypadkach powinieneś skorzystać z kursu video, który w prosty sposób przekaże Ci niezbędną wiedzę.

 

 

kurs coreldraw logotyp

kurs coreldraw ulotka

kurs coreldraw gazetka reklamowa

kurs coreldraw plakat

GlobalProfit poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

GlobalProfit

GlobalProfit - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

37,00 zł

(30,08 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Global Profit
Długość szkolenia: 2 godz. 57 min.
Dodano: 24 maja 2011