Szkolenia > Komputery i Internet > Grafika

Poznaj Tajniki Montażu w Adobe Premiere CS4

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad swoimi możliwościami jako twórcy filmów? Nie mówimy tu o t

Prawie razem z premierą najnowszej wersji najdoskonalszego kombajnu do tworzenia i edycji filmów, Premiere CS4 firmy Adobe, premierę miał także pierwszy, kompleksowy i najlepszy kurs video, który przygotuje Cię do pracy i zabawy w świecie montażystów. Zanim puścisz wodze wyobraźni i pogalopujesz na niej zadziwiać ludzi, daj nam jeszcze 2 minuty.

 

Adobe Premiere CS4 to przełom. Nigdy wcześniej nie pojawił się program o tak wszechstronnych możliwościach, o tak zaawansowanych funkcjach, a jednocześnie możliwy do obsługi przez jedną osobę! Przy odpowiednim nakładzie pracy i czasu umożliwia tworzenie efektów analogicznych do tych, które oglądasz w kinach. I tysiące razy taniej!

 

Aplikacja posiada w sobie wszystko, czego potrzebujesz, by dodać kilka pięknych przejść na nagraniu ze ślubu, jak również całe minuty zaawansowanej animacji komputerowej, jak w najdroższych filmach fantastycznych. W pierwszej kolejności umożliwia przechwycenie dowolnego obrazu, czy to z płyty DVD, z Internetu, z dysku albo z innego nośnika danych. Możesz dokonać wstępnej obróbki, jak wycięcie fragmentów albo zmontowanie z nich całości, aby potem przystąpić do prawdziwej zabawy. W czasie rzeczywistym, bez konieczności renderowania, możesz wstawić tytuły, śródtytuły, napisy i komentarze, podmienisz dźwięk, nawet na przestrzenny, a nawet podmienisz poszczególne elementy tła. Wreszcie zajmiesz się fantastycznymi efektami specjalnymi, które możesz łączyć i przekształcać tworząc nowe wrażenia wizualne. A to wciąż początek, bo program, który służy zarówno początkującym, jak i zawodowym montażystom, zapewnia pełnię możliwości profesjonalnego studia.

 

Przedstawimy Ci na jeden krótki moment drobny problem: jak opanować możliwości korzystania z tak zaawansowanego programu? Bez wątpienia zdołasz nauczyć się sam. Ale po co marnować na to tygodnie i miesiące żmudnego ślęczenia nad książkami i tekstowymi materiałami do nauki obsługi programów graficznych. Możesz też zapomnieć o marnowaniu czasu, energii i pieniędzy i skorzystać z fantastycznej propozycji, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie.


Uważasz, że można w jeden dzień, w jedną dobę nauczyć się dziesiątek opcji i funkcji Adobe Premiere przy optymalnej konfiguracji systemu i opanowaniu możliwości interfejsu?

 

Można. Daj sobie 4 godziny i przekonaj się, że warto zainwestować 4 godziny, by nadać nowych kolorów do swojego życia.


Dzięki zaangażowaniu kilku profesjonalnych grafików i pasjonatów dobrych efektów specjalnych powstał kompleksowy i najlepszy w Polsce multimedialny kurs pokazujący Ci krok po kroku, jak stać się profesjonalnym montażystą, jak zacząć od najprostszych wizualizacji i szybko przejść do zaawansowanych projektów. Dzięki wielu godzinom pracy zawodowców i profesjonalnego polskiego lektora stworzyliśmy dla Ciebie 4-godzinny film instruktażowy. Ten unikalny materiał pokaże Ci na bazie konkretnych projektów, jak przygotować środowisko pracy i jak przystąpić do zachwycania innych swoimi umiejętnościami. 4 godziny filmu, konkretne zadania, dokładne i najprostsze rozwiązania, bezcenne wskazówki i podpowiedzi lektora – to znacznie więcej niż otrzymałbyś przez cały semestr studium graficznego!

 

Co dalej? Dalej jest coraz łatwiej.

 

Kup właśnie w tej chwili ten unikalny kurs. Na płytach DVD zawarliśmy ogrom wiedzy zaprezentowanej tak, że jeszcze tego samego dnia stanie się Twoją wiedzą i wciągnie w wir przygody z filmem. Zamów jeszcze dziś ten doskonały materiał i przekonaj się, że dobra zabawa, ciekawa praca i wyjątkowe hobby mogą być jednym i tym samym. Zrób dla siebie coś wyjątkowego i wciągnąć do wspólnej zabawy przyjaciół. Zdecyduj się na tę niespotykaną szansę, zadbaj o swoje szczęście i baw się wspaniale z Adobre Premiere CS4.

Czego nauczę się za 37 złotych?

· przygotowanie programu oraz projektu do pracy
· szczegółowe omówienie interfejsu
· przygotowanie obszaru pracy
· przechwytywanie materiału
· import oraz organizacja plików
· funkcje przyśpieszające montaż
· narzędzia montażysty
· przejścia video oraz ich edycja
· edytor tytułów oraz animacja napisów
· efekty video
· kluczowanie
· korekcja obrazu
· przejścia oraz filtry audio
· presety
· funkcje exportu

Przekonaj się sam i dołącz do elitarnej grupy znającej program Adobe Premiere na wylot. Twórz profesjonalne projekty. Zaskakuj innych!
  Rozdział: Czas trwania:
1. Ustawienia Projektu

W pierwszej lekcji zajmiemy się przygotowaniem naszego projektu do pracy. Ustawimy wszystkie funkcje po to aby montaż stał jak najbardziej efektywny oraz oszczędzał nam czas podczas żmudnej pracy.

10:48
2. Ustawienia Programu

Ustawimy nasz program tak aby był jak najbardziej stabilny oraz jak najszybciej pracował z naszym projektem. Pokażemy nie zbędne funkcje które należy skonfigurować aby montaż był tylko przyjemnością

10:40
3. Interfejs Programu

Szeroko omówimy interfejs programu, omówiliśmy wszystkie zakamarki programu po to aby nie krył przed Tobą tajemnic. Poznasz przydatne funkcje które wykorzystasz do znakomitego montażu wideo

20:21
4. Obszar Pracy

Omówimy dla Ciebie obszar prac, miejsce pracy nad Twoim projektem. Pokażemy Ci jak go dostosować aby pracowało Ci się w programie jak najwygodniej

06:34
5. Capture - Przechwytywanie

Lekcja poświęcona przechwytywaniu materiału z kamer cyfrowych na dysk komputera

09:17
6. Skróty Klawiaturowe

Przedstawimy Ci najczęściej używane skróty klawiaturowe w programie co pomoże Ci w szybszym montażu.

04:34
7. Import Plików

Przedstawimy w jaki sposób przebiega proces importu wszelakich plików do projektu w Adobe Premiere CS4

03:09
8. Organizacja Plików

Często pomijane zadanie. Dobra organizacja plików zaoszczędzi Ci dużo czasu przy rozbudowanych projektach. Pokażemy Ci jak to wykonać!

05:41
9. Automatyczna Sekwencja

Omówimy funkcję która pozwoli Ci w szybki sposób dodać przejścia audio oraz video w Twoim projekcie

06:12
10. Okno Source

Omówimy okno Source które powinno być znane każdemu montażyście :)

04:03
11. Ścieżki Video

Omówimy podstawowe modyfikacje na ścieżkach video

02:57
12. Narzędzie Trim

Omówimy do czego służy narzędzie Trim - podstawowe narzędzie montażysty.

01:52
13. Narzędzie Razor

Omówimy do czego służy narzędzie Razor - podstawowe narzędzie montażysty.

03:14
14. Narzędzie Ripple Edit

Omówimy do czego służy narzędzie Ripple Edit - podstawowe narzędzie montażysty.

03:29
15. Narzędzie Rolling Edit

Omówimy do czego służy narzędzie Rolling Edit - podstawowe narzędzie montażysty.

02:48
16. Narzędzie Track Select

Omówimy do czego służy narzędzie Track Select - podstawowe narzędzie montażysty.

01:39
17. Pozostałe Narzędzia

Omówimy pozostałe narzędzia które z pewnością przydadzą się podczas naszej pracy nad projektem.

02:13
18. Przejścia Video

Omówimy przejścia video w naszym programie. Dowiemy się jak ich używać

04:14
19. Przejścia Video - Modyfikacje

Pokażemy w jaki sposób możemy dokonywać modyfikacji na przejściach video co pomoże nam otrzymać oczekiwany zamiar

07:41
20. Edytor tytułów

Omówimy funkcje oraz możliwości edytora tytułów czyli miejsca gdzie będziesz tworzył napisy w swoim filmie. Nie tylko napisy ;)

1:24
21. Import Napisów na Timeline

Tytuły, które dotychczas tworzyliśmy będziemy wstawiali do naszej sekwencji. Dowiesz się m.in. jak zdefiniować czas wyświetlania tytułu oraz jego położenie w sekwencji.

02:12
22. Polskie Znaki

Niestety w samym programie Adobe Premiere CS4 polskie znaki nie są aktywne. Jednak jest na to sposób, pokażemy Ci w jaki sposób otrzymać polskie znaki..

02:32
23. Templatki

Adobe Premiere CS4 posiada wbudowane gotowe templatki tytułów. Pokażemy Ci jak je wykorzystać oraz modyfikować

04:44
24. Przejścia Na Napis

Przejścia Video również możemy wykorzystać do tytułów. Pokażemy Ci jak je wykorzystać do ciekawego zainicjowania napisu oraz do efektownego zakończenia ich.

02:57
25. Roll Title

Roll Title to zaanimowanie tekstu w taki sposób jak na końcach filmach. Od dzisiaj nie będzie to dla Ciebie tajemnicą w jaki sposób to wykonać.

04:57
26. Crawl Title

Crawl Title to efekt napisów znany z pasków informacyjnych w telewizji. Ciągły tekst przesuwający się z jednego boku na drugi. Nie wiesz jak to wykonać? Czas to zmienić ;).

02:23
27. Napis Motion

Dzięki funkcji Motion w naszym programie jesteśmy w stanie poddać dowolnej transformacji nasz napis. Poznamy zasady działania klatek kluczowych co zaprocentuje w dalszej pracy

06:46
28. Video Efekty

W kilku kolejnych rozdziałach omówimy stosowanie efektów video. Zaczniemy od podstaw typu dodawanie i usuwanie efektu z filmu. Zapoznamy Cię z działaniem owych filtrów.

02:05
29. Kluczowanie

Kluczowanie to zaawansowane narzędzie, które często wykorzystywane jest w profesjonalnych produkcjach filmowych. Za jego pomocą można usunąć tło z klipu. Dzięki temu możesz np. umieścić osobę lub jakiś obiekt z filmu na zupełnie innym tle.

08:16
30. Poprawa jakości obrazu - Korekcja Obrazu

Pokażemy Ci w jaki sposób skorygować kolory w nagraniu, poprawić jasność oraz kontrast.

08:58
31. Kadrowanie

W tej lekcji pokażemy Ci w jaki sposób możesz skadrować swój materiał. Powiększyć, pomniejszyć, skorygować bądź odciąć jakąś część swojego nagrania.

09:01
32. Blur & Sharpen - Rozmycie oraz Wyostrzenie

W tej lekcji pokażemy Ci co możemy osiągnąć za pomocą tych filtrów. Pokażemy jak ich używac i jak modyfikować do uzyskania jak najlepszego efektu

09:01
33. Elementy upiększające

W tej lekcji omówimy pakiet filtrów które posłużą do efektownego montażu naszego materiału.

09:01
34. Pozostałe Efekty

Przedstawimy również pozostałe efekty godne zwrócenia uwagi podczas pracy

07:28
35. Ścieżka Audio

Omówimy ścieżkę audio. Podamy na niej klika modyfikacje takich jak poziomy dźwiękowe oraz ustawianie na niej klatek kluczowych. Omówimy dobre maniery miksowania ścieżek

10:19
36. Ścieżka Audio. Przejścia

Pokażemy Ci w jaki sposób wykorzystać gotowe przejścia na ścieżkę audio co uwydatni Twoją pracę

04:00
37. Efekty/Filtry Audio

Omówimy najbardziej przydatne filtry audio które pomogą nam skorygować ścieżkę audio

04:38
38. Presety

Pokażemy Ci w jaki sposób można skorzystać z gotowych ustawień/efektów programu.

03:58
39. Export do pliku

W tym rozdziale zajmiemy się eksportem gotowego filmu do pliku. Omówimy najważniejsze opcje, formaty i narzędzia związane z tym tematem.

07:31
40. Export do pliku DVD

W ostatniej lekcji omówimy export do pliku który pozwoli Ci na późniejszy authoring płyty DVD

05:31

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

47,00 zł

(38,21 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 3 godz. 40 min.
Dodano: 16 kwietnia 2012