Szkolenia > Komputery i Internet > Grafika

Poznaj Obsługę i Naucz się Tworzyć Projekty w Adobe After Efects CS5

Piękne rzeczy sprzedają się najlepiej. To oczywista prawda znana od lat. Piękno nie tylko doskonale się sprzedaje, ale także samo jest doskonałym sprzedawcą. A Ty jesteś najlepszym recenzentem piękna, bo wszystko dookoła stara się wyglądać jak najlepiej. Czemu? Byś poświęcił kilka chwil swojego życia, zapatrzył się i zachwycił. Zwrócił uwagę i zapamiętał. A na końcu przeczytał, obejrzał, zapłacił, kupił, wziął do domu. Piękno jest po to, by urzekać.

 

Czy chętniej obejrzysz nowoczesny i stworzony z pomysłem spot telewizyjny, czy zwykły zlepek następujących po sobie obrazów? Czy z większą przyjemnością zwrócisz uwagę na profesjonalnie stworzoną reklamę telewizyjną, czy na amatorski produkt rodem z podwórka? Czy lepiej się czujesz na stronie internetowej wykonanej ze smakiem i z pomysłowymi rozwiązaniami animacyjnymi, czy tam, gdzie przypadkowe elementy pojawiają się w przypadkowych miejscach, w dodatku nie wiadomo, po co? I wreszcie: czy chętniej obejrzysz materiał z wesela, ze studniówki albo z urodzin nagrywany przez znającego się na rzeczy profesjonalistę wykorzystującego miłe dla oka efekty specjalne, czy nagrany przez kuzyna z gimnazjum, który postanowił po praz pierwszy przetestować możliwości kamery, jaką tata dostał w prezencie ślubnym?


 

Telewizja, Internet, reklamy na ulicznych telebimach, a nawet spoty prezentowane w multimedialnej reklamie w środkach komunikacji miejskiej opływają w doskonałe graficznie efekty i animacje. Nie możesz pozostać z tyłu. Do tworzenia efektów zachwycających Ciebie i innych służy program After Effects CS5. Do pełnego wykorzystania możliwości tego niezwykłego kombajnu graficznego przygotowaliśmy kwintesencję wiedzy i niezbędnych umiejętności i zapisaliśmy na płycie DVD tworząc blisko 10-godzinny, niepowtarzalny kurs tworzenia praktycznych projektów. Statyczne, nieciekawe rozwiązania, banalne grafiki nie przykuwające niczyjej uwagi to już historia. Nie możesz zostawać w tyle. Dziś masz szansę opanować wiedzę, jaką inni opłacali przez wiele lat. Dla Ciebie stworzyliśmy rozwiązanie, o jakim my nigdy nawet nie marzyliśmy.

 

Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu obsługi After Effects, skupiliśmy się na najnowszych trendach w tworzeniu efektów, opracowaliśmy szereg najważniejszych zagadnień i odarliśmy je z niedomówień, skoncentrowaliśmy się na rzeczach uważanych za trudne i z tego wszystkiego powstał – w opinii naszych Klientów najlepszy na rynku – indywidualny kurs, multimedialny uniwersytet, który scala ogrom informacji, jakich potrzebujesz, i prezentuje je na bardzo konkretnych i praktycznych przykładach. Sam je zrealizujesz i poczujesz się naprawdę dumny z tego, że po 10 godzinach tego niezwykłego materiału potrafisz tyle samo, co bardzo dobrze opłacani specjaliści.


 

 

Zapomnij o ślęczeniu nad książkami, o szukaniu rozproszonych w sieci materiałów. Wyrzuć do śmieci ulotkę zachęcającą do odbycia kilkumiesięcznego kursu dla grafików. W dobie najnowszych technologii to, czego potrzebujesz, znajduje się na naszych płytach. Doświadczenie, wiedza, praktyka i bardzo konkretne projekty, które wykonasz zupełnie sam z pomocą profesjonalnego polskiego lektora – to wszystko możesz zamówić właśnie teraz i za moment cieszyć się swoimi sukcesami. Spraw sobie świetny prezent. Kup teraz, zamów właśnie dziś klucz do Twojej przyszłości.


 

 

 

        ROZDZIAŁ:       CZAS TRWANIA:
        1. ANIMACJA TEKSTU PO KSZTAŁCIE       09:05
                 
                 
                 
        2. PROJEKT - CHMURY       16:20
                 
                 
                 
        3. PROJEKT - TEKST HORROR       36:10
                 
                 
                 
        4. PROJEKT - NAPIS       48:00
                 
                 
                 
        5. PROJEKT - PISMO RĘCZNE       54:17
                 
                 
                 
        6. KOMPOZYCJA + UŻYCIE KAMERY       57:40
                 
                 
                 
        7. BOKS       1:52:17
                 
                 
                 
        8. PROJEKT - PRZEWIJANIE TAŚMY       49:40
                 
                 
                 
        9. PROJEKT - NEON       1:32:40
                 
                 
                 
        10. PROJEKT - SKACZĄCE TEKSTURY       1:32:12

Market Wiedzy poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Market Wiedzy

Market Wiedzy - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

77,00 zł

(62,60 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Market Wiedzy
Długość szkolenia: 9 godz. 15 min.
Dodano: 16 kwietnia 2012