Szkolenia > Giełda

W Co Warto Inwestować Pieniądze

W Co Warto Inwestować Pieniądze

jak zaczac inwestowac w instrumenty finansowe

Ile razy słyszałeś historię o kimś kto odniósł niesamowity sukces finansowy?

Z dumą przyglądasz się bogatym ludziom?

 

A może nie robi to na Tobie wrażenia i uważasz, że pieniądze szczęścia nie dają. Lecz bez pieniędzy trudno jest przeżyć. Bez pieniędzy trudno jest funkcjonować w dzisiejszych czasach.

W życiu każdego człowieka pojawia się ten moment kiedy zaczyna się usamodzielniać i zarabia pierwsze pieniądze. To na co je przeznaczymy zależy tylko i wyłącznie od Nas. Od naszego charakteru, osobowości, temperamentu czy przyzwyczajeń.

Po zarobieniu i wydaniu pierwszych pieniędzy przychodzi czas na następne pieniądze. Niektórym jest bardzo łatwo zarobić dodatkową sumę pieniędzy od innych wymaga to trochę więcej trudu czy poświęcenia.

Nadwyżka finansowa

Kiedy zaspokoimy już wszystkie Nasze podstawowe potrzeby pojawia się sytuacja, że zaczyna pojawiać się nadwyżka finansowa. Po prostu nagle pojawiają się czy to oszczędności czy to nie wydane środki. Możemy również wygrać na loterii, albo otrzymać w spadku pewną nieplanowaną sumę pieniędzy.

I wtedy stajemy przed wyzwaniem co zrobić z tymi pieniędzmi. Mniej rozsądni wydadzą wszystko w sposób mniej lub bardziej uzasadniony. Natomiast zawsze pojawią się osoby rozsądne, które nie akceptują marnotrawstwa i zadadzą sobie pytanie w co zainwestować? Mam nadzieję, że Ty jesteś osobą rozsądną.

Form i możliwości zainwestowania pieniędzy jest cała masa. Świat jest pełen okazji inwestycyjnych. Jedną z powszechnie znanych form jest inwestowanie w instrumenty finansowe.

Jak i od czego zacząć

Można udać się do doradcy finansowego. Trzeba się będzie liczyć z tym, że za darmo doradca niewiele nam powie. Ja również znajdowałem się kiedyś w takiej sytuacji. Odpowiedzi na pytanie szukałem w bankach, domach maklerskich na forach internetowych u przypadkowych osób.

Jednak wszystkie informacje jakie otrzymywałem były niewystarczające do tego, aby zacząć stawiać pierwsze kroki w świecie inwestycji finansowych. Nie mówię tutaj o znalezieniu świętego Grala, który odpowie na pytanie jak grać, żeby wygrać. Bardziej chodzi jak zacząć? Od czego?

Jest bardzo dużo ofert domów maklerskich czy innych instytucji finansowych. Inwestowanie w instrumenty finansowe jest również bardzo szerokim zagadnieniem akcje, obligacje, kontrakty terminowe, forex. W dzisiejszych czasach jest naprawdę sporo tego.

Jednak stając na początku drogi kluczowe jest poznanie podstawowych zagadnień takich jak m. in:

 • Prowizja domu maklerskiego.
 • Swap, spred.
 • Stop loss, take profit.
 • Pozycja krótka, pozycja długa.
 • Zakup, sprzedaż papierów wartościowych.
 • Handel krótkoterminowy.
 • Handel długoterminowy.
 • Handel online na rynkach.
 • Ile potrzeba pieniędzy, żeby zacząć.
 • Jakie jest potencjalne ryzyko.
 • Ile mogę zyskać.
 • Ile mogę stracić.

Dopóki nie zaczniemy zgłębiać tematu to nie za wiele się dowiemy. Trzeba poświecić trochę czasu i energii. Przeanalizować dostępną wiedzę i podjąć działanie. Na początku może pojawić się wiele niewiadomych i to nic strasznego. Inwestowanie może się okazać nową dziedziną w Naszym życiu. A jak to zwykle bywa na początku brakuje doświadczenia i praktycznych wskazówek.

Zacznij inwestować od TERAZ

Zastanawiasz się od czego zacząć przygodę z inwestowaniem w instrumenty finansowe? Jeżeli tak to właśnie dla takich osób jak Ty przygotowałem i zebrałem tylko i wyłącznie praktyczną wiedzę związaną z tym tematem.

Zapoznając się z materiałem wideo poznasz:

 • Jakie podejście do inwestowania wybrać.
 • Jak zacząć inwestować w instrumenty finansowe.
 • Gdzie zacząć.
 • Jaki wybrać rachunek maklerski.
 • Na co zwrócić uwagę podczas analizowania ofert maklerów/brokerów.
 • Jakie są najważniejsze elementy rachunku maklerskiego.
 • Jak otworzyć rachunek maklerski i z jakim kosztem się to wiąże.
 • Jaką platformę transakcyjną wybrać.
 • Jakie dane analizować przed podjęciem decyzji inwestycyjnej.
 • Czego unikać, aby nie stracić swoich pieniędzy.

Możesz te wszystkie kwestie rozważyć na własną rękę jeżeli tylko nie szkoda Ci Twojego czasu i pieniędzy. Polegając na praktycznej i co najważniejsze sprawdzonej wiedzy możesz znacząco ułatwić swoje wejście w świat inwestycji finansowych.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzymuje za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.


Cześć Michał.

Nigdy nie inwestowałem ani nie grałem na giełdzie. Zawsze przyglądałem się temu z dużym dystansem. Jednak to jest chyba jak ze wszystkim z wiekiem zaczęło mnie to interesować. Na początku to był jeden wielki dramat ten szum informacyjny jaki panuje, każdy wciela się w eksperta nie wiadomo co, jak, gdzie kupić i komu zaufać.

Znajomy podesłał mi linka do twojego kursu wideo. Postanowiłem wypróbować i nie żałuję ani trochę! Fajnie prowadzisz nowicjusza za rękę krok po kroku jak wystartować w tym zakłamanym i obłudnym świecie w którym rządzi tylko kasa.

Dziękuję!

Kamil z Poznania


 

Jeśli masz ogromny apetyt na osiągnięcie sukcesu finansowego to po obejrzeniu materiału jaki nagrałem powinieneś zrobić ten pierwszy krok i po prostu ZACZĄĆ.

W tym kursie nie nauczysz się zagrań długoterminowych takich jak moje na PKP

Akcje kupiłem 10.08.2016 po 37,60zł

Sprzedałem z zyskiem 17.05.2017 po 59,12zł

Materiał wideo znacząco ułatwi Twój początek przygody z inwestycjami finansowymi i rozwieje podstawowe wątpliwości.

 

"W inwestowaniu nie chodzi o to, aby zarobić więcej niż przeciętna giełdowa, tylko aby zarobić na zaspokojenie swoich potrzeb." - Benjamin Graham.

 

Poznając praktyczną wiedzę zawartą w wideo będziesz potrafił samodzielnie:

 • Zdecydować czy inwestowanie w instrumenty finansowe jest dla Ciebie.
 • Wybrać odpowiednie dla Ciebie podejście do inwestowania.
 • Przeanalizować dostępne oferty maklerów/brokerów działających na rynku.
 • Otworzyć rachunek maklerski.
 • Zawrzeć pierwszą transakcję na prawdziwym rynku finansowym.
 • Zminimalizować koszty prowadzenia rachunku inwestycyjnego.

Wszystkie praktyczne umiejętności przy niewielkim nakładzie czasu.

Trzeba poświęcić nieco ponad godzinę, aby zapoznać się z materiałem wideo. Za to w zamian będziesz potrafił samodzielnie poruszać się po wielkim świecie inwestycji finansowych co zwiększy Twoje prawdopodobieństwo na osiągnięcie sukcesu.

 

Na zakończenie bez względu na to czy zapoznasz się z materiałem wideo czy nie życzę Tobie WYSOKICH ZYSKÓW!

 

Pamiętaj Jesteś wolny od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Finanse w Praktyce poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Finanse w Praktyce

Finanse w Praktyce - Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Każdego dnia mierzę się z nieciekawą... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

499,00 zł

99,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Michał Kata
Długość szkolenia: 1 godz. 1 min.
Dodano: 11 stycznia 2018