Szkolenia > Finanse osobiste

Dekalog Zamożności

10 zasad według, których żyją ludzie bogaci. Wszystko w naszym świecie rządzi się określonymi regułami. Aby dostać pracę musisz spełnić określone normy, aby rozwijać firmę musisz zrobić pewne rzeczy, żeby wytrenować swoje ciało również trzeba działać w określony sposób.

Jeśli chcesz być bogaty, również powinieneś przestrzegać zestawu reguł.

To właśnie stworzony prze zemnie dekalog zamożności. Przekazuje Ci zestaw 10 zasad, które stosują ludzie bogaci. Sam poświęciłem 27 lat mojego życia na to aby odkryć te zasady i zacząć je stosować. Za każdym razem gdy ich przestrzegałem moje życie wznosiło się na nowe szczyty.

Wszystko zaczęło się od marzenia

Moja droga do zmiany zaczęła się od prostego marzenia. Chciałem mieć ogrzewanie w mieszkaniu. Zdaję sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie to standard.

Ale czy w gruncie rzeczy nie chodzi oto samo? Czy Twoje pragnienie posiadania większego domu, bardziej luksusowego samochodu czy po prostu nieograniczonych możliwości to w gruncie rzeczy nie to samo co moje marzenie o ogrzewaniu?

Każdy z nas czuję tę mocną wewnętrzną potrzebę aby się rozwijać. Aby zdobywać nową wiedzę i wdrażać ją. Aby każdego dnia posuwać się chociaż o krok naprzód. Aby zacząć wieść godne życie.

Nie znałem zasad

Na początku mojej drogi niestety nie znałem dekalogu zamożności. Nie było wtedy szkoleń, książek ani ludzi, od których mógłbym się uczyć sztuki stawania się człowiekiem zamożnym. Dlatego poszedłem jedyną znaną mi drogą – zacząłem pracować fizycznie.

Sama praca fizyczna nie była najgorsza. Najgorsze było to, że zacząłem przebywać z ludźmi, których szczytem ambicji było utrzymanie posady, zarabianie tyle by wystarczyło na przeżycie i broń boże nie marzyć bo przecież można się zawieść.

A wiesz jeśli wejdziesz między wrony… powoli przestałem marzyć, zacząłem akceptować to jak jest, zacząłem uważać, że nic mnie już więcej w życiu nie czeka.

Wake up call

Wtedy na całe szczęście moja żona uświadomiła mi, że przestaje we mnie widzieć człowieka, w którym się zakochała. Ambitnego, pełnego energii młodzieńca, którego wszędzie było pełno. Może młodzieńcem już nie mogłem zostać ale ambicję, energię i marzenia mogłem sobie przywrócić w każdej chwili.

Siadłem z kartką i zaplanowałem moje dalsze życie.

Zacząłem widzieć siebie jako kogoś więcej niż trybik w maszynie.

Jeśli Ty również masz ambicję być kimś więcej niż tylko zwykłym zjadaczem chleba, który całe życie pracuje za 3 tysiące złotych a później „cieszy się” zasłużoną emeryturą i tym, że już nie musi pracować. To dekalog zamożności jest fundamentem, który musisz znać i przestrzegać aby wejść na drogę do trwałego bogactwa i budowy majątku.

To właśnie dzięki dekalogowi zamożności potrafię dziś tworzyć nowe strumienie gotówki.

Generować pasywne dochody pozwalające mi wieść życie pełne pasji.

We wszystkich moich szkoleniach kieruję się zasadą równowagi. Równowagi w sześciu najważniejszych obszarach naszego życia

 • rodzina
 • zdrowie
 • praca
 • rozwój osobisty
 • pasja
 • finanse

To właśnie dobrze zadbany obszar finansów pozwala nam dbać o cały heksagon.

Dlaczego finanse są takie ważne?

Pomyśl jeszcze raz o pozostałych pięciu obszarach naszego życia. Rodzinie, zdrowiu, pracy, rozwoju i pasji. Czy zgodzisz się ze mną, że:

 • Utrzymanie rodziny kosztuje?
 • Zdrowie wymaga pewnych nakładów?
 • Abyś mógł przebierać ofertach pracy musisz mieć odłożone pieniądze?
 • Edukacja kosztuje?

Chętnie wydajesz pieniądze na realizowanie swoich pasji? Dokładnie tak. Żyjemy w takich czasach, że do zadbania o swoje szczęście potrzebne są nam pieniądze. Pieniądze, których zarabianie jest proste ale nie jest łatwe.

Pozwól mi nauczyć Cię określonych zasad

Jednym z moich największych marzeń jest że pewnego słonecznego dnia podejdziesz do mnie z wielkim uśmiechem na twarzy i powiesz „Fryderyku dziękuje Ci, zastosowałem tę wiedzę i moje życie Finansowe odmieniło się na stałe! Mam wspaniały związek, cieszę się dobrym zdrowiem, dużo podróżuję i cały czas uczę się nowych rzeczy”

Czas na decyzję. Naciskasz x i dalej na własną rękę błądzisz po różnych darmowych materiałach i w gruncie rzeczy nic się nie zmienia? Czy podejmujesz uczciwą wobec samego siebie decyzję, naciskasz przycisk ZAMAWIAM, opłacasz zamówienie, natychmiast przesłuchujesz całe szkolenie, robisz notatki i wprowadzasz te zasady w życie.

 

Gra o Milion poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Gra o Milion

Gra o Milion - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

198,00 zł

(160,98 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Fryderyk Karzełek
Długość szkolenia: 1 godz. 59 min.
Dodano: 15 marca 2017