Szkolenia > Finanse osobiste

Jak Wybrać Kredyt Gotówkowy, Żeby Nie Stracić

Jak Wybrać Kredyt Gotówkowy, Żeby Nie Stracić

W przypadku, gdy potrzebujemy dodatkowych pieniędzy na dowolny cel udajemy się z prośbą o pożyczkę do najbliższych. Do rodziny, przyjaciół, bliskich znajomych. Kiedy Oni nie są w stanie Nam pomóc pozostaje tylko opcja skorzystania z oferty banku bądź innej firmy pożyczkowej. Nie lada wyczynem jest przeanalizować wszystkie oferty, ponieważ jest ich dużo. Czy zdarzyło Ci się skorzystać z oferty kredytu gotówkowego, który to był okazją przygotowaną specjalnie dla Ciebie?

Nigdy nie ufaj kredytodawcy na słowo

Tak zapewniał pracownik banku z którym podpisywaliśmy umowę kredytową. Biorąc taki kredyt „okazja”, „specjalna oferta dla Ciebie” czujemy satysfakcję, że otrzymaliśmy kredyt na korzystnych warunkach. Przy najbliższym spotkaniu ze znajomymi postanawiamy się pochwalić jaką to okazję wyłowiliśmy. Dumnie opowiadamy o warunkach jakie otrzymaliśmy i podkreślamy na każdym kroku, że była to „specjalna okazja”.

Po czym jeden z grona Naszych znajomych mówi, że nasz kredyt gotówkowy to żadna tam okazja, ponieważ On otrzymał na lepszych warunkach. I wtedy cała satysfakcja, duma i uznanie w oczach znajomych pryska. Czujemy się przygnębieni i oszukani, wręcz naciągnięci. Czy zdarzyło Wam się w takim przypadku zastanawiać nad tym? Dlaczego otrzymałem właśnie taką ofertę od banku , a nie inna?

Co zrobić, żeby otrzymać lepszy kredyt?

Otóż jest na to sposób. W dzisiejszych czasach, szeroko rozwiniętej konkurencji na rynku kredytowym to klient (kredytobiorca) może wybierać spośród dostępnych ofert. Skończyły się czasy, że jest jeden bank, który ma monopol i nie mamy wyjścia po prostu musimy z jego oferty skorzystać.

Teraz to my możemy negocjować, wybierać niekiedy nawet stawiać warunki. Warto mieć tego świadomość. Lata praktyki i skorzystanie z kilku ofert kredytów gotówkowych w różnych bankach doprowadziły do stworzenia metody, która wspomaga wybór kredytu gotówkowego najbardziej korzystnego w danym czasie. Wszystkie najważniejsze elementy od strony praktycznej zostały omówione w wideo.

Dzięki poznaniu tej metody będziesz wiedział/a:

 • Jak negocjować z bankiem.
 • Jak szukać najlepszych ofert kredytu gotówkowego.
 • Na co zwracać uwagę przy „okazjach”, „promocjach” kredytowych.
 • Jak analizować najważniejsze elementy kredytu gotówkowego.
 • Jak wybrać najbardziej korzystny kredyt dostępny na rynku.
 • Jakich ofert unikać.
 • Co wpływa na Twoją historie finansową.
 • Jak poprawić swoją zdolność kredytową.
 • Co mówić bankowi, a czego nie mówić, żeby sobie nie zaszkodzić.
 • Jakie raty wybrać, aby zyskać.
 • Jak obniżyć całkowity koszt kredytu.

Materiał wideo przedstawia tylko praktyczne, sprawdzone „triki”, które w dużym stopniu wpłyną na to na jakich warunkach otrzymasz kredyt gotówkowy. I będą to warunki najbardziej korzystne dla CIEBIE, a nie dla banku.

Dostęp do materiałów otrzymujesz za opłatą, ponieważ jest tak, że człowiek jeśli otrzymuje za darmo to nie szanuje tego. Wiem po sobie, że jak za coś zapłacę to podchodzę z większym zaangażowaniem do tematu. A to właśnie od Twojego zaangażowania i skupienia zależy czy osiągniesz sukces.

Po zapoznaniu się z materiałem wideo będziesz wiedział wszystko co ma kluczowe znaczenie przy kredytach gotówkowych. Prowizja, odsetki, stopy procentowe, raty malejące, RRSO te zagadnienia przestaną być już dla Ciebie tajemnicą i po obejrzeniu wideo staną się Twoim sprzymierzeńcem w konfrontacji z kredytodawcą.

Kluczowe KORZYŚCI jakie otrzymasz:

 • Sposób wyszukiwania spośród wszystkich ofert najbardziej korzystnej dla kredytobiorcy.
 • Sprawdzone techniki negocjacji ze sprzedawcami kredytów gotówkowych.
 • Metoda analizy najważniejszych elementów kredytu gotówkowego.
 • Omówienie podstawowych zagadnień wpływających na aktualne oferty kredytowe na rynku.
 • Zwiększenie pewności siebie podczas rozmowy z bankiem.
 • Sposoby na obniżenie całkowitego kosztu kredytu.

Czasy, kiedy to kredytodawca dyktuje warunki na podstawie, których otrzymasz kredyt gotówkowy się skończyły. Weź sprawy w swoje ręce. Przyjmij z pełną świadomością, że masz wpływ na to jaki kredyt otrzymasz! 


Duża porcja merytorycznych i praktycznych wskazówek. Bardzo mi się przydało przed pierwszym moim kredytem. Wcześniej nie wiedziałam od czego zacząć i jak ugryźć temat. Pozdrawiam :) Laura Kowalczyk


Cześć Michał. Po Twoim kursie wideo oczy mi się mocno otworzyły. To jest masakra jak banki manipulują informacjami i mataczą. Wszystko po to żeby klienta złowić i namówić do podpisania umowy kredytowej. A później to już płać i płacz... Nie wiem jak opisać wdzięczność bo dzięki Tobie zaoszczędziłem dużo pieniędzy i dzięki metodyce jaką przedstawiasz w kursie negocjowałem jak szalony i to ja wybrałem kredyt a nie bank wybrał go dla mnie - DZIĘKUJĘ! Z pozdrowieniami. Rafał z Wadowic


 

Pamiętaj “Jesteś wolny od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 30 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.


     

Finanse w Praktyce poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Finanse w Praktyce

Finanse w Praktyce - Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Każdego dnia mierzę się z nieciekawą... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

57,00 zł

37,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Michał Kata
Długość szkolenia: 1 godz. 3 min.
Dodano: 18 lutego 2017