Szkolenia > Biznes

Jak Wydać Książkę Na AMAZON i AMAZON Kindle

Jak Wydać Książkę Na

AMAZON i AMAZON Kindle

Jak wydać książkę i ebook na amazon

 

FAKT 4 miliardy użytkowników Internetu w 2018 roku.

FAKT Amazon jest na ten moment największym sklepem internetowym na świecie.

FAKT W 2018 roku Amazon przekroczył 100 milionów użytkowników.

FAKT Liczba użytkowników Internetu i użytkowników Amazon stale rośnie!

 

Możesz sprzedawać swoją książkę na całym świecie, nawet jeśli jej w tym momencie nie masz

 

Wiesz dlaczego warto wydać swojego eBooka wraz z wersją papierową na Amazon?:

 

- Ponieważ raz wykonana przez Ciebie praca będzie przynosić Ci dochód pasywny do końca życia.

- Ponieważ masz dostęp do użytkowników Internetu z całego świata.

- Ponieważ możesz swoją publikację skalować w nieskończoność przy niewielkim nakładzie pracy.

- Ponieważ Internet jest najszybciej rozwijającym się medium na świecie i obecnie nie ma innego rynku zbytu, który by się rozwijał w tak zawrotnym tempie.

 

Dochód pasywny jest to dochód, który otrzymujesz bez aktywnego wykonywania pracy. Przez niektórych uważany za mityczny. Są opinie twierdzące, że taki dochód nie istnieje i jest niemożliwy do osiągnięcia.

Na Amazon poprzez wydanie swojej publikacji w postaci wersji papierowej i eBooka na Amazon Kindle wykonujesz pracę raz, czyli wgrywasz tam swoją publikację jako plik tekstowy, na którą poświęciłeś ileś czasu.

Robisz to raz, a ona jest w sprzedaży do końca Twojego życia i nawet bez wielkich akcji promocyjnych, marketingowych i reklamowych pojawia się sprzedaż, ponieważ Amazon o to dba.

Bo ludzie zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych szastają pieniędzmi, wydaję je na lewo i prawo. Nie mają tyle oporów przed zakupem co Europejczycy. Amerykanie po prostu kupują i nie zastanawiają się czy w ogóle tego potrzebują i czy ich stać na to.

Nie wiem czy wiesz, że w USA jest takie coś jak upadłość konsumencka.

Czyli mieszkaniec USA może się zadłużyć po uszy, kupić co mu się tylko żywnie podoba i w momencie, gdy stwierdzi, że nie daje rady ze spłacaniem swoich zobowiązań to ogłasza upadłość konsumencką.

Jego zobowiązania są umarzane i ta sama osoba może od nowa zacząć ten proces. Czyli kupować na kredyt do upadłego. Wiem, że to jest chore i nieroztropne pod względem finansowym. Ale w Stanach tak jest.

Z racji tego, że jest to bogaty i bardzo liczny Naród możesz mieć dla siebie kawałek tego tortu jakim są konsumenci amerykańscy.

 

Twój poziom znajomości języka angielskiego nie ma znaczenia

Nie musisz znać języka angielskiego, żeby zaistnieć na Amazon, czy żeby stworzyć swojego eBooka. Wiem, że na ten moment może Ci się to wydawać niemożliwe. Jednak ja Ci pokażę jak napisać swojego eBooka nie znając języka angielskiego, a nawet nie wiedząc o czym go napisać.

Na darmowe tłumaczenie jest sposób. Oczywiście będzie on wymagać trochę pracy z Twojej strony. Jednak warto.

Na zdobycie treści do Twojej publikacji jest również sposób, który Ci pokażę na przykładzie moich publikacji, które mam dostępne w sprzedaży na Amazon i Amazon Kindle

 

Co to jest Amazon Kindle?

Amazon Kindle jest to czytnik książek elektronicznych czyli czytnik eBooków. Wygląda podobnie do tableta czy iPada lub dużego smartfona.

Czyli urządzenie z ekranem dotykowym. Jest to produkt firmy Amazon i mając go masz dostęp do Kindle Store czyli sklepu z książkami elektronicznymi.

Można powiedzieć, że jest to swego rodzaju elektroniczna i wirtualna biblioteka w jednym. W Amazon Kindle możesz wypożyczać, kupować i oczywiście czytać eBooki.

 

Nie musisz mieć Amazon Kindle

To urządzenie nie jest Ci w ogóle potrzebne. Ty stworzysz swojego eBooka i wgrasz go do Kindle Store czyli będzie on dostępny dla użytkowników Amazon Kindle.

Następnie ze swojego pliku tekstowego, w którym będzie Twoja publikacja zrobisz z tego wersję paperback czyli jest to wersja papierowa w postaci fizycznej książki.

 

Nie musisz być wydawcą, nie musisz mieć drukarni ani magazynu z książkami

Dzięki usłudze druk na żądanie, która udostępnia firma Amazon w dosłownie kilka minut ze swojego eBooka robisz książkę w wersji papierowej.

Oczywiście nie musisz robić eBooka, a możesz od razu zrobić wersję papierową. Jednak robiąc najpierw eBook, a następnie wersję papierową niejako skalujesz swoje działania i działasz ze zdwojoną mocą.

Bo są ludzie, którzy korzystają z czytnika ebooków Amazon Kindle i są ludzie, którzy wolą wersję papierową publikacji. Dzięki temu zwiększasz rynek zbytu i zwiększasz liczbę swoich potencjalnych klientów.

Jeśli masz już w głowie pomysł lub nawet treść na własną publikację to super. Jeśli nie masz pojęcia jak się pisze eBook to się nie martw bo ja Ci pokażę skąd brać legalnie treści i jak opracować swojego eBooka, a następnie zrobić z niego książkę w postaci fizycznej.

 

Wiesz dlaczego lubię usługi Amazona?

Ponieważ nie muszę mieć magazynu, nie muszę pakować, wysyłać swoich książek, nie muszę jej mieć nawet w ręku. Bo to wszystko robi za mnie Amazon.

Jest to na tyle piękna sprawa, że wystarczy Ci tylko komputer z dostępem do Internetu, aby prowadzić ten biznes.

 

Zacznij zarabiać przez Internet już DZIŚ

 

Wolność i Swoboda w zasięgu Twojej ręki

Wyobraź sobie, że nie musisz dla nikogo pracować, nie musisz mieć szefa, ani być uzależnionym od kogokolwiek. Bo masz swój biznes książkowy na Amazon.

Pracujesz gdzie chcesz, kiedy chcesz, ile chcesz i jak chcesz. I to jest właśnie w tym najpiękniejsze.

Internet daje ogromne możliwości ludziom, którzy potrafią go umiejętnie wykorzystać. A ja Ci pokażę jak zaistnieć ze swoją publikacją na Amazon i Amazon Kindle.

Aby wytłumaczyć Ci krok po kroku jak tam zacząć i od czego zacząć nagrałem instrukcje na wideo, żebyś mógł/mogła zapoznać się z tym instrukcjami w miejscu, które jest dla Ciebie najlepsze do nauki.

 

Czego dowiesz się z materiałów wideo?

Jak zacząć:

 • Założenie konta na Amazon.
 • Założenie konta autora.
 • Gdzie i jak otworzyć konto walutowe.

Jak zrobić eBook na Amazon Kindle:

 • Jak napisać.
 • Formatowanie eBooka krok po kroku.
 • Jak i gdzie nadać numer ISBN za darmo.
 • Projekt okładki za darmo.
 • Gdzie i za ile można przetłumaczyć na język angielski.
 • Dodanie eBooka do Kindle Store krok po kroku.
 • Jak dodać eBook w języku polskim do Kindle Store.

Jak z eBooka zrobić wersję papierową książki i sprzedawać ją w Amazon:

 • Formatowanie wersji papierowej (paperback) od A do Z.
 • Dodanie książki do sklepu Amazon krok po kroku.


Obejrzyj ten krótki wstęp Teraz

 

Skąd wiem jak tam zaistnieć? Bo sam tam jestem i mam kilka publikacji dostępnych w sprzedaży. Zobacz na zdjęciu poniżej niektóre moje publikacje.

 

Na podstawie dwóch moich najlepiej sprzedających się publikacji pokażę Ci krok po kroku jak zrobić i wydać eBook na Amazon Kindle

 

A także dowiesz się jak zrobić wersję papierową swojej publikacji i wydać ją na Amazon od A do Z

 

Nie jest to teoretyczny wykład, a całość zobaczysz na podstawie praktycznego case study moich publikacji. Jak je stworzyłem, jak sformatowałem i jak je wydałem na Amazon i Amazon Kindle.

 

Po opłaceniu zamówienia otrzymasz 10 Wykładów

o łącznej długości 1 godz. 51 min.

 

Kurs Stworzył:

Cześć jestem Michał Kata :)

Interesuję się finansami i inwestycjami finansowymi. Każdego dnia zastanawiam się jak zaciągnąć do ciężkiej pracy swoje pieniądze tak, żeby to one pracowały na mnie nie ja na nie.

Wszystko po to, ponieważ nie wierzę w państwowy, powszechny system emerytalny. Zdaję sobie sprawę, że nikt poza mną nie zadba o moje finanse, a także o przyszłość moją i moich najbliższych.

Na swoim koncie nie mam żadnych spektakularnych bankructw czy jednorazowych strzałów, które mnie obsypały milionami złotych. Moja historia jest nudna jak każda inna.

Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Problemy napotkane na swojej drodze zamieniam na wyzwania, które mobilizują mnie każdego dnia do pracy.

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Pamiętaj "Jesteś wolny/a od ryzyka - gwarancja zwrotu pieniędzy". Nic nie ryzykujesz. W przeciągu 14 dni od zakupu, jeśli uznasz, że z jakiegoś powodu otrzymana wiedza nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo bez zbędnych formalności zażądać zwrotu wpłaty. I ją otrzymasz, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancje zwrotu pieniędzy.

Finanse w Praktyce poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Finanse w Praktyce

Finanse w Praktyce - Na co dzień prowadzę kilka przedsięwzięć w internecie i stacjonarnie. Uwielbiam pomagać ludziom. Chętnie dzielę się własnymi doświadczeniami z innymi. Każdego dnia mierzę się z nieciekawą... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

997,00 zł

197,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Michał Kata
Długość szkolenia: 1 godz. 51 min.
Dodano: 28 marca 2019