Szkolenia > Biznes

Zarzadzanie projektami

Przedsiębiorco,

Czy w Twojej firmie też codziennie gasisz pojawiające się pożary?

Czy ciągle nowe pojawiające się sprawy burzą Ci Twój plan pracy?

Czy zdarza się nie wziąć pod uwagę wszystkich kosztów w nowych projektach?

Jednak mam dla Ciebie dobrą informację.

Przedsiębiorcy często gnają. Sama robię tak samo. Mam ogrom rzeczy do zrobienia i mało czasu, aby przysiąść i zastanowić się, czy to robię ma sens, czy niczego nie pomijam. Może efekt byłby lepszy, gdybym zamiast tylko robićczasami też więcej myślała przed rozpoczęciem pracy.

Pamiętam taki tydzień, w którym dostaliśmy 4 reklamacje wynikające z błędnego przeprowadzenia procesów w firmie, kontrolę urzędu, ponieważ zapomniałam zrobić przelewu i okazało się na sam koniec, że budżet jaki mieliśmy na projekt od klienta nie starczy nawet na połowę realizacji, a umowa była już podpisana.

Właśnie wtedy powiedziałam sobie, że tak dłużej być nie może

Nie mogę ciągle gasić pożarów, które wynikają z moich błędów. Pożary po Prostu muszą się skończyć. Długo szukałam sposobu jak sobie z tym poradzić. W tamtym czasie trafiłam na kilka książek oraz szkoleń dotyczących zarządzania projektami. Okazało się, że metodyki zarządzania projektami biorą pod uwagę ryzyka, zajmują się dokładną analizą projektów jeszcze przed ich rozpoczęciem.

To było to !!!

Wdrażanie rozpoczęłam od małych rzeczy. Później w mojej firmie pojawiły się kolejne i kolejne. Dziś poza tym, że jestem fanem zarządzania projektami jestem również akredytowanym trenerem metodyki zarządzania projektami PRINCE2 (jest to jedna z dwóch najbardziej popularnych metodyk zarządzania projektami na świecie). Na własnej skórze przekonałam się, że jeżeli rozumie się, jak działa projekt to prowadzenie firmy wydaje się być wtedy prostsze, łatwiejsze. Czujemy się wtedy bardziej zrelaksowani, a nasz mózg zajmuje się konsekwentną realizacją. Pozwala to na efektywne, dokładne i możliwie najmniej ryzykowne działanie.

Na podstawie swoich doświadczeń przygotowałam kurs

Elementy zarządzania projektami w codziennym zarządzaniu firmą

Kurs pozwoli CI na zrozumienie podstaw związanych z zarządzaniem projektami, które pozwolą Ci na zdecydowanie efektywniejsze działanie. A to daje poczucie ogromnego wewnętrznego spokoju.

Dzięki temu nauczysz się:

 • jak wygląda faza planowania w projektach oraz jak wdrożyć to do Twojej firmy
 • na co zwrócić uwagę w fazie planowania
 • dlaczego należy być precyzyjnym do bólu
 • jak zbudować dobry harmonogram prac
 • jakie są narzędzia do budowania harmonogramów
 • jak i kiedy określać ryzyka
 • jak radzić sobie z zarządzaniem ryzykiem podczas realizacji
 • dlaczego warto zbierać i dzielić się doświadczeniami

Kurs zawiera najbardziej przydatne elementy. Wybrałam je na podstawie swojego doświadczenia oraz na podstawie informacji od uczestników szkoleń, które prowadziłam. 

Wdrożenie praktyk stosowanych w metodykach zarządzania projektami pomogły mi oraz wielu innym przedsiębiorcą.Pozwól, aby pomogły i Tobie. Kurs to godzina Twojego. Zbudowany jest w taki sposób, abyś już od dziś mógł wprowadzać elementy z zarządzania projektami i cieszyć się efektami swojej pracy.

Justyna Broniecka-Klim poleca również

Podobne szkolenia

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

79,00 zł

(64,23 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Justyna Broniecka-Klim
Długość szkolenia: 49 min.
Dodano: 22 lipca 2015