Szkolenia > Zdrowie i uroda

Choroby autoimmunologiczne - diagnostyka i dieta

Pakiet zawiera 3 webinaria:

Webinarium 11 - Choroby autoimmunologiczne 

Webinarium 12 - Protokół autoimmunologiczny

Webinarium 13 - Hashimoto i tarczyca dieta, choroby, diagnostyka

Zajrzyj rówież na http://www.ajwendieta.pl/

W skład pakietu wchodzą:

Webinarium Choroby autoimmunologiczne

  • Długość nagrania: 2 godz. 57 min.
  • Cena poza pakietem: 50,00 zł

Choroby autoimmunologiczne to przekleństwo obecnych czasów. Coraz więcej osób choruje na choroby, których w ogóle nie powinno być. Choroba autoimmunologiczna to defekt systemu immunologicznego, który zamiast bronić przed wrogiem – wirusami, bakteriami, pasożytami atakuje własne organy i struktury traktując je jako wroga.

Do najpopularniejszych chorób autoimmunologicznych zaliczamy Hashimoto, które często skutkuje niedoczynnością tarczycy, reumatoidalne zapalenie stawów, toczeń, łuszczycę, celiakię, zespół antyfosfolipidowy.

Chorób mamy dużo więcej, często nie są zdiagnozowane jako choroby, czasami mówimy o występowaniu przeciwciał, np. przeciwko plemnikom, jajnikom, łożysku, własnym komórkom układu pokarmowego czy mózgu.

Na tym webinarium dowiesz się jak diagnozować i jak rozpoznać chorobę, na webinarium nr 12 opowiem jaka dieta jest optymalna by wprowadzić chorobę w remisję lub złagodzić jej przebieg.

Więcej o treści webinrium: http://www.ajwendieta.pl/szkolenie/webinarium-11-choroby-autoimmunologiczne-diagnostyka-objawy-testy/

Materiały dodatkowe:

11 - choroby autoimmunologiczne - iwona wierzbicka.pdf 5,85 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Webinarium Hashimoto i tarczyca dieta, choroby, diagnostyka

  • Długość nagrania: 2 godz. 57 min.
  • Cena poza pakietem: 50,00 zł

Choroba, która dotyka coraz więcej kobiet ale i mężczyzn. Często rozwija się w sposób ukryty, długo nie daje o sobie znać. Czasami z pozoru zdrowa osoba, nie odczuwająca żadnych dolegliwości z lekko podwyższonym TSH (powyżej 2,5) może mieć we krwi przeciwciała antyTPO i antyTG , których przecież nikt nie zlecił oznaczyć.

Dla lekarza lekko podwyższone TSH, uczucie senności, wypadające włosy równie dobrze może oznaczać stan przemęczenia. „Proszę odpocząć, proszę się wysypiać” – słyszy pacjent.

Wokół Hashimoto i tarczycy powstało sporo nie prawidłowych informacji. M.in. to że lekko podwyższone TSH nic nie znaczy, jak się nic nie dzieje nie ma sensu oznaczać przeciwciał, jak na USG nic nie widać – to wszystko w porządku, dieta nie ma znaczenia, jod nie ma znaczenia. Sama kiedyś usłyszałam u lekarza „…z pustego i Salomon nie naleje„. Dzisiaj mam zdrową tarczycę.

Poznaj prawdę o tarczycy, Hashimoto, sposobach wczesnego wykrywania, zapobiegania, terapii dietą i suplementacją.

Więcej o treści webinarium: http://www.ajwendieta.pl/szkolenie/webinarium-13-hashimoto-tarczyca-dieta-choroby-diagnostyka/

Materiały dodatkowe:

13- Hashimoto.pdf 0,87 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Webinarium Protokół autoimmunologiczny

  • Długość nagrania: 2 godz. 52 min.
  • Cena poza pakietem: 60,00 zł

Choroba autoimmunologiczna to nie wyrok, to sygnał do zmian. Najprawdopodobniej choroba pozostanie już z tobą na całe życie ale dzięki diecie możesz wprowadzić ją w remisję, złagodzić dolegliwości lub zapobiec rozwojowi następnych chorób. Kobieta, która planuje poczęcie potomka, jeśli ma chorobę autoimmunologiczną lub problemy z jelitami ma większe szanse na urodzenie chorego dziecka niż kobieta absolutnie zdrowa.

Osoby stosujące protokół autoimmunologiczny potwierdzają złagodzenie objawów lub całkowite ozdrowienie, cofają się przeciwciała wykryte wcześniej w badaniach krwi. Codziennie jestem świadkiem „wyjścia” z Hashimoto, bóli stawów, zniknięcie przeciwciał ANA z krwi, polepszenia samopoczucia.

Dowiedz się jak stosować protokół, skąd wynika taki dobór produktów i jak długo musisz być na takiej diecie.

Więcej o treści webinarium: http://www.ajwendieta.pl/szkolenie/webinarium-12-protokol-autoimmunologiczny-dieta/

Materiały dodatkowe:

12 - Protokół autoimmunologiczny.pdf 2,25 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


AJWEN Dietetyka Kliniczna poleca również

Podobne szkolenia

190,00 zł

(154,47 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online!
Prowadzący: Iwona Wierzbicka
Łączna długość wideo: 8 godz. 47 min.
Zawartość pakietu: 3 produkty

O autorze

AJWEN Dietetyka Kliniczna

AJWEN Dietetyka Kliniczna - Iwona Wierzbicka, prowadzi dwie poradnie dietetyczne w Opolu, w których zatrudnia świetnych dietetyków. Uzyskała dyplom dietetyka klinicznego na PWSZ Nysa, kończąc studia z wyróżnieniem. Ponadto... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta