Szkolenia > Zdrowie i uroda

AJWEN - Fruktoza

Myślisz, że owoce są zdrowe? a może soczek - jako jedna z 5 zalecanych porcji warzyw i owoców w ciągu dnia? Fruktoza zamiast cukru? Jak często słyszysz - chcesz się odżywiać zdrowo to spożywaj warzywa i owoce. Ale czy słusznie należy pakować owoce do jednego "worka" z warzywami? Czy to jedno i to samo jeśli chodzi o witaminy? Owoce - to cukry, ale czy takie cukry są zdrowsze od białego cukru?

Cukier to biała śmierć, czy zatem owoce to również produkt śmiercionośny?

Ten film jest o fruktozie i jej wpływie na nasz organizm, na poziom trójglicerydów, cholesterolu, tkanki tłuszczowej i poziom kwasu moczowego.

PS. Dziękuję za zwrócenie uwagi, w kilku miejscach się przejęzyczyłam zamiast fruktoza powiedziałam glukoza, oczywiście miało być fruktoza, bo to jest główny temat mojego wystąpienia.

Miłego oglądania

Iwona Wierzbicka - dietetyk kliniczny. 

AJWEN Dietetyka Kliniczna poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

AJWEN Dietetyka Kliniczna

AJWEN Dietetyka Kliniczna - Iwona Wierzbicka, prowadzi dwie poradnie dietetyczne w Opolu, w których zatrudnia świetnych dietetyków. Uzyskała dyplom dietetyka klinicznego na PWSZ Nysa, kończąc studia z wyróżnieniem. Ponadto... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

25,00 zł

15,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Iwona Wierzbicka
Długość szkolenia: 30 min.
Dodano: 23 września 2014