Szkolenia > Rozwój osobisty > Uwodzenie

Perfect Dating - Swobodne Poznawanie Nowych Kobiet

 

Możesz być najprzystojniejszym i najbogatszym facetem w okolicy, jeździć super samochodem, ale dopóki nie rozpoczniesz rozmowy z kobietą, nie poznasz jej, to jesteś dla niej tylko kolejnym gościem, którego dzisiaj zobaczy. 

 

 

 

 

 

 

Uwaga! Zanim zdecdyujesz się na kupno tego kursu obejrzyj prezentację z której korzystałem nagrywając to szkolenie! Zobaczysz o czym dokładnie jest to szkolenie oraz zdobędziesz całkowicie za darmo dużo przydatnych informacji. Jeśli Ci się spodoba i będziesz chciał więcej dopiero wtedy kup to nagranie!

Prezentację możesz ściągnąć TUTAJ

 

 

Co jednak najciekawsze nie musisz być ani bogaty ani przystojny, żeby spotykać się z dziewczynami, które są 10 na 10.

 

 

!

Powiem Ci teraz co musisz zrobić, aby Twoją nową dziewczyną była najpiękniejsza kobieta jaką spotkasz.

 

 

Sam pomyśl ile znasz, chociaż z widzenia, kobiet, które są niesamowicie piękne i atrakcyjne, ale wciąż są same? One mają naprawdę bardzo mały wybór facetów! Te kobiety nie chcą być same,ale faceci boją się do nich podchodzić, a często nawet nie są w stanie wyobrazić sobie tak na serio, że taka dziewczyna mogłaby być moją dziewczyną. Zamiast na poznaniu ich, przełamaniu pierwszych lodów skupiają się na zdobywaniu pieniędzy, lepszych ubrań czy samochodu bo wierzą, że wtedy te kobiety same zaczną do nich wtedy podchodzić albo puszczać im zalotne spojrzenia.

Tymczasem czas mija. Kobieta czekają i czekają. I wiesz kto wygrywa?? Mężczyzna, który w ogóle rozpocznie rozmowę i umówi się z nią na randkę. Tylko i aż tyle. Nie ten, który jest najbogatszy, nie ten, który jest najprzystojniejszy bo nie ważne kim jesteś i co masz. Dla kobiety, powtórze to jeszcze raz, dopóki nie rozpoczniesz z nią rozmowy jesteś kolejnym facetem, którego dzisiaj minie na ulicy czy w klubie. Jesteś nic nie znaczącym tłem. Możesz jeździć nawet ferrari i nosić okulary Toma Forda, ale ona nie będzie tego po 15 minutach nawet pamiętać i podczas gdy ty znowu będziesz myślał, że musisz kupić nowy lepszy samochód i nowe lepsze ubrania i wtedy na pewno już samo wszystko się uda, ona tymczasem będzie siedziała na randce i zalotnie kokietowała gościa, który jeździ zwykłym oplem, ale zrobił coś co jest w tym wszystkim najważniejsze czyli zagadał do niej i zaprosił na randkę. 

 

 

!

Na tym właśnie skupiamy się w tym kursie. Na tym jak zagadać i zaprosić na randkę oraz pozbyć się wszystkich Twoich wewnętrznych wątpliwości, które sprawiały, że do tej pory tego nie robiłeś chociaż wiedziałeś jakie to proste.

 

 

 

 

Ten program jest dla Ciebie idealny, jeśli choć jedna z poniższych rzeczy pasuje do Twojej sytuacji:

 

  


   widząc dziewczynę która Ci się podoba nie za bardzo wiesz jak ją poznać

 


   nie wiesz co powiedzieć aby rozpocząć rozmowę i jak taką rozmowę prowadzić

 

 

-   opinia innych ma na ciebie zbyt duży wpływ

 

 

-   nie wiesz jak zaproponować dziewczynie randkę

 

 

     nie wiesz gdzie spotykać kobiety, które są w twoim typie

 

 

-    jesteś pewien, że stać Cię na więcej, ale ciągle odbijasz się od tej samej ściany i nie wiesz jak sobie z tym poradzić

 

 


Więc jeśli chciałbyś:

 

  - w swobodny sposób poznawać nowe kobiety

 

 - wnieść swoje relacje damsko-męskie na zupełnie inny poziom

 

 - znaleźć swoją drugą połowę

 

- mieć zawsze kogoś z kim będziesz mógł spędzić czas

 

 

To koniecznie czytaj dalej i dowiedz się jak to zrobić

 

 

Szanuję twój czas więc już na wstępie przejdę do konkretów i powiem Ci dlaczego uważam, że to szkolenie to totalne trzęsieni ziemi w tematyce poznawani kobiet.

 

Czym ten kurs wyróżnia sie od innych?

 

Nie daję ci sztywnych technik, które mają podobno czynić cuda i to od razu. To tak nie działa.

Wszystko rządzi się naturalnymi prawami. I nie dotyczy to tylko tematu związków damsko męskich.  Ważąc 100 kg nawet najlepsze techniki czy sposoby nie sprawią, że w ciągu kilku dni będziesz ważył 80 i miał kaloryfer na brzuchu. Jeśli chcesz być na poziomie 5, a teraz jesteś na 2 to najpierw musisz wejść na 3. Potrzebujesz nie cudu czy magicznych przycisków tylko wiedzy jak taką zmianę dokonać i przejścia przez proces, który pozwoli ci osiągnąć efekt, którego pragniesz.

Wiele rzeczy jest w naszym życiu powiązane. Ciało wpływa na umysł, umysł na emocje, emocje na działania etc. Aby osiągnąć upragniony efekt trzeba wziąć pod uwagę bardzo wiele zmiennych.

 

Tak właśnie wyglądać będzie to szkolenie!

 

Na początku przyjrzymy się temu co w tobie siedzi i jaki to ma wpływ na twoje życie oraz odpowiednio zmienimy to co wpływa na nie negatywnie. Doszlifujemy pozostałe detale po to aby następnie przejść na zewnątrz, na etap działania podczas którego dowiesz się jak wykorzystać swoje aktualne zasoby do poznawania kobiet i jak przejść przez cały ten proces zwycięsko.

Jestem zwolennikiem naturalności i dostrzegania swojej wartości, tego kim się jest naprawdę, a nie sztucznych technik czy zmieniania siebie tylko dlatego bo wydaję się, że ktoś taki nie może osiągnąć sukcesy z kobietami. Nie daj sobie tego wmówić.

 

 

Musisz tylko dwie rzecz: Być sobą i dostrzec swoją wyjątkowość.

 

Wtedy zobaczysz, że mimo, iż być może nie wyglądasz i nie zachowujesz się jak model mężczyzny z okładki Mens Health'a, to i tak zawsze będziesz otoczony pięknymi kobietami.

 

Pamiętaj również, że w tym wszystkim nie chodzi o to aby podobać się wszystkim kobieta i każdą być w stanie poderwać, tylko aby podobać się tym kobietą, którym chcesz się podobać i być w stanie poznać te kobiety, które naprawdę chcesz poznać.

 

 Możesz wyglądać nawet w ten sposób, mieć milion na koncie, chodzić cały dzień po mieście i klubach, a i tak żadna dziewczyna sama do Ciebie nie zagada. Ty musisz to zrobić. Każda facet, który idzie z dziewczyną za ręke to facet, który zaryzykował i zagadał bo wiedział, że możliwy zysk jest o wiele większy niż możliwa strata.

 

 

Dlaczego właściwie poświęciłem na to tyle czasu, pracy i pieniędzy?

 

Po prostu nie dawało mi to spokoju, że ludzie uczą się takich rzeczy jak doboru krawatu do garnituru czy kilkudziesięciu zasad savoir-vivre, a tak fundamentalna dziedzina naszego życia jak związki jest pomijana lub traktowana z góry.

Z jednej strony to rozumiem. Kiedyś był wielki BUM na tematy uwodzenia, czegoś co nazywało się PUA. W końcu jednak 95% tego umarło śmiercią naturalną ponieważ zbyt dużym kosztem (zmienianie tego kim się jest naprawdę) oferowało zbyt mało (na dłuższą metę to było meczące, efekty były znikome lub żadne, w końcu bańka pękła.)

 

No i do tego uważa się, że to jest coś naturalnego, że nie trzeba się tego uczyć, że to trochę jak w przypadku kobiet karmienie piersią. Tak się składa, że moja siostra jest położną i uczy między innymi młode matki karmienia piersią. Ktoś powie, czego tu się uczyć? Przez tysiące lat kobiety sobie z tym radziły, a teraz co? Zgadza się tylko, że kiedyś standardy były o wiele niższe. Nie było wiedzy, która pozwalała dziecku rozwijać się w jak najlepszy sposób.

Nie wiem czy wiesz, ale to właśnie odpowiednie karmienie piersią wpływa na prawidłowy rozwój ortodontyczny oraz zapobiega wadom wymowy. Wpływa też na bolesne odczuwanie karmienia przez matkę. A wystarczy kilka wskazówek aby zapewnić dziecku prawidłowy rozwój a matce komfort karmienia.

 

Podobnie jest obecnie z mężczyznami...

 

Świat bardzo mocno się zmienia. Kiedyś w kolejce u lekarza ludzie naturalnie rozpoczynali ze sobą rozmowę. Dzisiaj siedzą w telefonach, są rozgniewani czekaniem lub po prostu nie mają ochoty rozmawiać.

Badania pokazują, że około jedna trzecia nastolatków w Polsce ma objawy depresji. Kiedyś takie statystyki byłyby nie do pomyślenia!

Media i marki kreują obraz jakiegoś ideału faceta do którego musimy dążyć aby podobać się kobietą. Nie jest tajemnicą, że na singlach najlepiej się zarabia. To oni wydają najwięcej na ubrania, kosmetyki, drinki w klubie itp.  A każdy z nas chcąc nie chcąc podąża za modą. Jeśli myślisz, że ty nie, to jesteś w naprawdę olbrzymim błędzie ponieważ to wszystko dzieję się w nas bardzo nieświadomie.

Mógłbym napisać na ten temat osobną książkę, ale nie to jest teraz ważne, a to, że zdobywając pewne umiejętności rozwijamy się i stajemy lepszymi ludźmi.

 

Dlatego proponuję Ci ten materiał - ponieważ jako ludzie nie musimy uczyć się wyłącznie na swoim doświadczeniu, ale możemy korzystać również z wiedzy i doświadczenia innych.

 

"Już tworząc to szkolenie postawiłem sobie poprzeczkę bardzo wysoko ponieważ moim zdaniem nie ma obecnie dobrej publikacji, która pokazywałaby jak zwykły normalny chłopak może rozwinąć się do takiego poziomu gdzie potrafi swobodnie zagadać do dziewczyny, która mu się bardzo podoba i doprowadzić do czegoś więcej niż koleżeństwa."

 

 

Wiele osób trzeba po prostu nakierować, uświadomić im to co wiedzą, a co najważniejsze pomóc zdjąć im ograniczenia, które nie pozwalają osiągnąć efektu na który pracują.

Moja efektywność polega na tym, że sprawiam, że osoby z którymi pracuję wychodzą poza swoje granice, nie popełniają błędów które nie są potrzebne, że ich życie w sferze związków jest o wiele bardziej szczęśliwe.

 

Wiedza, którą ci daję nie sprawi, że będziesz lepszy bo już jesteś świetny. Żeby tego doświadczyć musisz po prostu odrzucić pewne rzeczy, a inne w sobie odkryć. Tym właśnie zajmiemy się na tym kursie.

 

"Jestem mężczyzną i trenerem dla którego liczy się jakość i konkretne efekty, a nie ilość i powierzchowne gadanie. To właśnie mam ci do zaoferowania dlatego mam nadzieję, że udzielisz mi kredytu zaufania i pozwolisz mi zabrać się w podróż dzięki której dostrzeżesz w sobie faceta , który ma prawo nie tylko do najlepszych kobiet ale również do bycia świetnym i odpowiedzialnym za swoje życie mężczyzną."

 

Czego możesz się spodziewać po przerobieniu tych materiałów:

 

Osiągniesz to co chcesz znacznie szybciej.

Miałeś kiedyś tak, że chciałeś się cofnąć w czasie, ale z tym co wiesz teraz? Dzięki temu co Ci proponuje nie będziesz musiał szukać zwariowanego naukowca z wehikułem czasu. Ile warte jest dla Ciebie doświadczenie, które musiałbyś zdobywać przez kilka lat?

 

 

Unikniesz wielu błędów i krępujących sytuacji

Być może miałeś tak, że widziałeś gdzieś kobietę niemal stworzoną dla Ciebie. Nie wiedzieć czemu coś cię jednak powstrzymało aby ją poznać (już teraz mogę Ci powiedzieć, że były to twoje wewnętrzne przekonania na swój jak i jej temat, które pokaże Ci jak zmieniać aby działały na twoją korzyść).

 

Pamiętaj, że szczęściu trzeba pomagać, okazje pojawiają się i znikają bez względu na to czy z nich skorzystasz czy nie. Od ciebie jednak zależy czy pozwolisz aby twoje ograniczenia przejęły kontrolę nad twoim życie czy będziesz działać świadomie i z pożytkiem dla swojej przyszłości.  Umysł ma czasami dziwne zagrywki, ale wszystko co robi, robi po to aby cię chronić.

 

Podejście do kobiety czasami wiąże się ze strachem, wejściem na cienki lód, umysł nie chce abyś czuł strach więc nie będzie cię wspierać w tym działaniu. Kluczem jest uświadomić sobie tego typu reakcję aby móc je odpowiednie przedefiniować o czym również mówię na tym kursie.

 

Będziesz potrafił przełożyć tę wiedzę na inne dziedziny życia i dokonać skutecznych zmian

Jeszcze jakiś czas temu występowanie przed kamerą było dla mnie frustrującym przeżyciem. Miałem pustkę w głowie, nie wiedziałem co mówić mimo, że dopóki kamera była wyłączona nie miałem z tym problemu. Pamiętam jak nagrywaliśmy 3 minutowy filmik prezentujący moją firmę. Powtarzaliśmy to przez ponad 2 godziny! Starałem się zaprezentować jakiś obraz siebie, który będzie podobać się ludziom, kombinowałem co wymyślnego powiedzieć. Dzięki wiedzy z tego materiału dosłownie w ciągu chwili uświadomiłem sobie co mnie blokowało i jakie były tego przyczyny. Odrzuciłem wszystko co nie potrzebne i następnego dnia mogłem nagrywać godzinne materiały za pierwszym razem!

Jak więc widzisz wiele informacji z tego kursu będziesz mógł zastosować również w innych dziedzinach swojego życia aby znacząco je poprawić.

 

 

80% treści to rzeczy, których nie znajdzie się w żadnej innej publikacji tego typu.

Moja poprzednia publikacja, mimo, że będąca ułamkiem tego co oferuję dzisiaj, znalazła uznanie u wydawcy, który skierował ją do największych dystrybutorów w Polsce - Empik, Gandalf, Google Play, Itunes i kilkanastu innych.

 

 

Od tego czasu stale pracowałem nad tym tematem i stworzyłem coś czego nigdy wcześniej nie było. To wiedza od najlepszych trenerów na świecie z wielu różnych dziedzin życia połączona pod szyldem rozwoju osobistego dla mężczyzn.

 

Jestem autorem ebooka o poznawaniu kobiet "Książę życia" (http://www.empik.com/ksiaze-zycia-majda-piotr,p1107408562,ebooki-i-mp3-p) Wcześniej prowadziłem bloga na temat poznawania kobiet i rozwijaniu swojego stylu życia www.ksiazezycia.pl oraz piotrmajda.pl ,przeprowadziłem również kilka webinarów na ten temat. Obecnie prowadzę firmę szkoleniową oraz zajmuję się prowadzeniem szkoleń z rozwoju osobistego i biznesu. Pomagam również osobom z cennymi umiejętnościami zaistnieć w internecie

 

 

100% Gwarancja Satysfakcji

 Nie masz nic do stracenia, ponieważ wszystkie nasze szkolenia objęte są 30-dniową gwarancją satysfakcji.

Zatem jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Żadnych pytań, żadnych kłopotów. Po prostu piszesz do nas maila i robimy zwrot w ciągu 24 godzin.

 

 

Od całej tej wiedzy dzieli Cię już tylko kilka klików i kilkanaście sekund ponieważ nagranie otrzymasz dosłownie w ciągu 3 minut od momentu zamówienia!

 

Jeśli nie chcesz więc już dłużej czekać aż kolejna okazja przejdzie Ci koło nosa złóż zamówienie już teraz i rozpocznij nowy rozdział w swoim życiu. 

P.S

Jeśli masz jakieś pytania zawsze możesz napisać do mnie email: piotr.majda@taospace.pl. Najważniejsze jest dla mnie to aby osoby, które ze mną współpracują były zadowolne z tego co otrzymują nie musisz się więc o nic martwić. Dzięki za uwagę i do usłyszenia!

 

 

P.S 2 Jest to szkolenie nad którym pracowałem niemal 8 miesięcy. Wcześniej prowadziłem przez prawie 2 lata bloga o poznawaniu kobiet, napisałem książkę na ten temat, stworzyłem specjalny stacjonarny program szkolenia w mojej firmie. Ucząc kolejne osoby zacząłem to wszystko udoskonalać. Po tym całym czasie w końcu mogę powiedzieć, że ten innowacyjny i autorski program jest gotowy i w końcu mogę przekazać go szerszemu gronu.

Materiały dodatkowe:

Książę życia.pdf 1,85 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Piotr Majda poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Piotr Majda

Piotr Majda - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

397,00 zł

297,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Piotr Majda
Długość szkolenia: 4 godz. 55 min.
Dodano: 10 stycznia 2016