Szkolenia > Rozwój osobisty

TurboMatura 2020


 

KLIKNIJ TUTAJ -> Zapewnij sobie dostęp do modułu TurboRelaks ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ:

KLIKNIJ TUTAJ I PRZETESTUJ TurboMaturę bez konsekwencji - masz 3 dni, żeby do nas napisać. Oddamy Ci pieniądze co do złotówki, bez zbędnych pytań.

 

TurboMatura nie jest kolejnym kursem, który „odmieni Twoje życie”. Nie zda za Ciebie matury, nie pójdzie za Ciebie na studia. Czym w takim razie jest ten system?

Przez ostatnie lata zbierałem wiedzę i doświadczenia z zakresu psychologii i rozwoju osobistego. Przeczytałem dziesiątki książek, spędziłem godziny na salach szkoleniowych, a przede wszystkim rozmawiałem z maturzystami. Chciałem poznać ich problemy, dowiedzieć się, dlaczego rok w rok, prawie 25% z nich, nie zdaje tego egzaminu. Wszystko, czego się dowiedziałem, skondensowałem i poskładałem w jedną całość. Zrozumiałem, że kluczową rolę, jeśli mowa o wysokim wyniku na Maturze, największą rolę odgrywa 6 czynników. Na bazie tych sześciu czynników powstała TurboMatura.

Jakie to czynniki?

Motywacja

Planowanie

Zarządzanie czasem

Stres

Nawyki

Notatki

Bez odpowiedniej motywacji, zaplanowania procesu nauki w czasie, zarządzania stresem, zbudowania odpowiednich nawyków i sprytnie zrobionych notatek, Twoje szanse spadają drastycznie.

Dlatego przygotowałem 6 modułów, w formie video, tak by wszystkie techniki i strategie były dla Ciebie możliwie najbardziej przystępne i przyswajalne.

Same konkrety. Bez lania wody i zbędnej filozofii.

KLIKNIJ TUTAJ -> Zapewnij sobie dostęp do modułu TurboRelaks ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ:

TurboRelaks - moim zdaniem, jeden z najważniejszych modułów, dowiesz się jak opanować stres związany z maturą, z przygotowaniami do matury. Wyposażysz się w zestaw konkretnych strategii które możesz użyć by zminimalizować swój stres.

Lub zgarnij cały pakiet wszystkich 6-ciu modułów w promocyjnej cenie 99 ZŁ zamiast 282 ZŁ. <- KLIKAJĄC TUTAJ

 

KLIKNIJ TUTAJ I PRZETESTUJ TurboMaturę bez konsekwencji - masz 3 dni, żeby do nas napisać. Oddamy Ci pieniądze co do złotówki, bez zbędnych pytań.

 

Projektując system, skupiłem się tylko na konkretach, technikach podpartych twardymi badaniami lub światowymi autorytetami. Nie znajdziesz tu pseudorozwojowych bzdur i wyniosłych haseł motywacyjnych. Wyposażysz się w arsenał strategii, które jeśli tylko z nich skorzystasz, poprowadzą Cię do sukcesu na egzaminie.

To, z jakich przedmiotów zdajesz Maturę nie ma najmniejszego znaczenia. W module TurboPlanowanie dowiesz się jak zorganizować sobie naukę tak, by nie tracić czasu na przygotowania i rozpraszacze.

TurboMatura została stworzona dla każdego Maturzysty, któremu zależy. Jeśli myślisz, że ten system w magiczny sposób sprawi, że nie będziesz musieć się uczyć, od razu wyłącz tę stronę. 

Jeśli natomiast chcesz przestać się stresować, zyskać ogrom motywacji i zapanować nad własnym czasem - TurboMatura jest dla Ciebie.

Jeśli już zdawałeś ten egzamin, ale nadal masz problemy z nauką na studiach, TurboMatura da Ci ogromne wsparcie!

Dlaczego to robię?

Jedna na 4 osoby z Twojej klasy nie zda matury. Tak mówią statystyki. Takie są fakty.

System szkolnictwa perfekcyjnie zadbał o prawidłowo ułożony program wiedzy potrzebnej do zdania matury. Zapomnieli nam tylko powiedzieć JAK zapamiętać cały niezbędny materiał, JAK uspokoić oddech przed egzaminem ustnym, CO zrobić, kiedy nie mamy już siły do nauki.

Musiałem poprawiać Maturę z matematyki. Dzięki temu, że pochodziłem do niej dwa razy, zdobyłem niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie przygotowań. Gdy tylko otrzymałem wyniki pierwszego egzaminu, załamałem się - 28 z 30 wymaganych procent, żeby zdać. Na tamten moment miałem wizję całych wakacji spędzonych przy książkach, w końcu, zostały mi tylko 3 miesiące. Spojrzałem na statystyki - prawie 1/4 maturzystów była w tej samej sytuacji co ja. Spojrzałem na poprzednie, poprzednie i poprzednie. Co rok do matury podchodzi około 300 000 uczniów, co rok 75 000 z nich oblewa egzamin.

Zacząłem zastanawiać się nad rozwiązaniem tego problemu. Chciałem stworzyć coś, co z roku na rok będzie zmniejszać liczbę niezdających. Od lat moją największą pasją jest psychologia. Teraz sam jestem na wymarzonych studiach z psychologii. Ta dziedzina pozwala szukać rozwiązań problemów każdego człowieka, w dodatku jest masa badań, które sprawdzają i udowadniają działanie wielu technik i strategii. Stwierdziłem, że wykorzystam ten potężny potencjał tkwiący w psychologii, czego nie zrobił jeszcze nikt dotąd. Najpierw spytałem ponad 460 maturzystów o ich problemy. Z czym spotykają się na co dzień? Skąd biorą wsparcie? Jak oceniają swój poziom stresu?

Wyniki mnie przeraziły. Okazało się, że aż 80% podchodzących odczuwa paniczny strach, ma problemy z motywacją, a jedyne czego używają jako pomoc to KAWA i MUZYKA. Przeanalizowałem wyniki i znalazłem rozwiązanie na każdy z problemów, o których powiedzieli mi maturzyści. Tak powstała TurboMatura.

Co odkryjesz w poszczególnych modułach?

TurboMotywacja - dowiesz się jak znacznie zwiększyć swój poziom motywacji poprzez zastosowanie kilku wskazówek. Dowiesz się co tak naprawdę stanowi istotę motywacji, jeśli chodzi o zdawanie matury, ale też o każdy inny aspekt w twoim życiu.

TurboPlanowanie - nauczysz się panować nad potężną ilością materiału do matury, tak by mieć czas na masę innych rzeczy i nie pogrążać się w nauce. Stworzysz swoją własną tablicę celów, dzięki której wszystko czego chcesz przyjdzie Ci dużo łatwiej i szybciej.

TurboZarządanieCzasem - odkryjesz system zarządzania czasem, który testowałem i ulepszałem przez lata - dzięki niemu jesteś w stanie tak skompresować czynności, które robisz, że zyskasz nawet 2 godziny wolnego czasu dziennie.

TurboZmianaNawyków - zdobędziesz umiejętność pracy nad swoimi nawykami, takiej pracy, która przyniesie realne efekty. Poznasz opartą o badania technikę zmiany swoich nawyków.

TurboRelaks - moim zdaniem, jeden z najważniejszych modułów, dowiesz się jak opanować stres związany z maturą, z przygotowaniami do matury. Wyposażysz się w zestaw konkretnych strategii które możesz użyć by zminimalizować swój stres.

KLIKNIJ TUTAJ -> Zapewnij sobie dostęp do modułu TurboRelaks ZA SYMBOLICZNĄ ZŁOTÓWKĘ:

TurboNotatki - notowanie stanowi podstawę nauki, bez notowania, używając samego słuchu lub wzroku, po 24h od momentu, gdy zaczerpniesz danej wiedzy zapominasz prawie połowę. Po kilku dniach, nie zostaje z tego praktycznie nic. Po co tracić czas, skoro możesz nauczyć się notować tak, by zapamiętywać praktycznie wszystko. Z tego modułu dowiesz się jak notować, tak by pamiętać.

 

Program zwrotu pieniędzy.


Masz całe 3 DNI na testy TurboMatury. Jeśli Ci się nie spodoba, napisz na pomoc@ementor.pl - bez zbędnych pytań otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie musisz podawać żadnego powodu.

 

KLIKNIJ TUTAJ I ODBIERZ SWÓJ DOSTĘP!

 

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Antek Płuciennik

Twórca pierwszego na świecie systemu przyśpieszonej i efektywnej nauki do matury - TurboMatura2018.

Antek Płuciennik - Blog 

Materiały dodatkowe:

Materiały Dodatkowe TurboMatura2017.pdf 0,90 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Opinie o kursie

  1. Angelika | 30 października 2016

    Korzystałam z TurboMatury 2 lata temu. Jest to bardzo dobry system i przede wszystkim przygotował mnie do matury, spowodował, że byłam spokojna! Polecam serdecznie każdemu :)

  2. | 26 listopada 2017

    Ogólnie materiały bardzo przydatne i tylko ogromna prośba o aktualizację materiałów dodatkowych. :)

Antek Płuciennik poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Antek Płuciennik

Antek Płuciennik - Wierzę, że wygrywa tylko ten kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, żeby go osiągnąć. Od 5 lat poświęcam cały wolny czas na rozwój osobisty, szukam niecodziennych rozwiązań codzienn... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

99,00 zł

(80,49 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Antek Płuciennik
Długość szkolenia: 1 godz. 43 min.
Dodano: 24 października 2016