Szkolenia > Rozwój osobisty

Kolekcja Urodzinowa - Pakiet Gold

W skład pakietu wchodzą:

DNA Autora

 • Długość nagrania: 5 godz. 48 min.
 • Cena poza pakietem: 497,00 zł

Jak napisać świetnie sprzedającą się książkę lub ebooka, który podbije serca czytelników? 

Nawet jeśli nie masz czasu, nie jesteś ekspertem,

brak Ci wiary w siebie i nie masz tzw. „lekkiego pióra”.

 

Zanim przejdziemy dalej …

Musisz wiedzieć, że każde słowo zostało użyte tutaj nieprzypadkowo. Szanuję swój jak i Twój czas, dlatego umieściłem tutaj wyłącznie konkretne informacje, które powinieneś wiedzieć na temat pisania i zarabiania na książkach oraz ebookach.

Co istotne, forma tej wiadomości jak widzisz jest nietypowa. Ułożyłem ją dla Ciebie w taki sposób, aby czytało się znacznie prościej i szybciej.

 

Przejdźmy do rzeczy

Drogi Przyszły Autorze,

Pozwól, że zacznę od sprawy podstawowej – możesz napisać książkę.

Przedstawię Ci najprostszy, a zarazem najskuteczniejszy model pisania świetnie sprzedających się książek i ebooków. Dzięki temu modelowi Twoja książka będzie dla Ciebie i Twojego biznesuprzepustką do zupełnie nowych możliwości biznesowych.

Wiem, że w tej chwili przed napisaniem książki mogą jeszcze powstrzymywać Cię  takie rzeczy jak:

 • obawa przed tym, że nie jesteś znanym ekspertem
 • brak czasu
 • jest już na rynku sporo książek z tematyki, która Cię pasjonuje
 • brak Ci wiary w siebie
 • nie wiesz w jaki sposób skutecznie promować książkę po jej wydaniu

Jeśli tego typu myśli do tej pory Cię powstrzymywały, to wycisz je na czas czytania tej wiadomości. Doskonale wiem co czujesz i jakie masz obawy ponieważ…

Przeżywałem dokładnie to samo! 

To, że napisałem swoją pierwszą książkę wyszło trochę przypadkowo. Już ponad rok prowadziłem szkolenia z zakresu szybkiego czytania i efektywnej nauki. Pracowałem dużo, ciągle się uczyłem,ale zauważyłem, że mimo coraz większych wysiłków moje zarobki stanęły w miejscu.

Kompletnie nie wiedziałem co mogę z tym zrobić.

Nagle uświadomiłem sobie, że jeżeli chcę dobrze poukładać swoją firmę, to muszę uczyć się od tych, którzy już sprawnie prowadzą swoje biznesy. Wysłałem wiadomość z prośbą o spotkanie do wielu przedsiębiorców ze Śląska, ale nikt, ale to nikt nie miał dla mnie czasu.

Wszystko zmieniło się jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, gdy zamiast umawiać się na rozmowę zacząłem pisać do przedsiębiorców z prośbą o…wywiad :D

Moja dziewczyna pracowała w tamtym czasie w salonie jednego z operatorów komórkowych i w nagrodę za dobrą sprzedaż wygrała kamerę.

Pożyczyłem od niej sprzęt i od kolegi dostałem namiary na Tomasza Kućmę – znanego lektora, którego głos można usłyszeć między innymi w audiobooku: „Jak zrobić przyjaciół i zjednać sobie ludzi?”.  Kiedy skończyliśmy rozmowę zapytałem Tomka, czy zna innych przedsiębiorców, z którymi mógłbym przeprowadzić wywiad. Tak trafiłem do Marcina Kądziołki – prezesa wydawnictwa Złote Myśli.

Po wywiadzie Marcin zadał mi pytanie:

- Bartek, dlaczego Ty jeszcze nie napisałeś książki?

Odpowiedziałem:

- Ja? Ale o czym?

- Może miałeś jakiś problem, z którym sobie poradziłeś?

- No tak, kiedyś wszystko odkładałem na później.

- W takim razie opisz co dokładnie zrobiłeś, bo pewnie mnóstwo ludzi ma z tym problem.

- OK

Zaraz po powrocie do domu zabrałem się za spisywanie swojej wiedzy na temat tego, jak poradzić sobie z odwlekaniem.

Napisanie i wydanie tej książki było strzałem w dziesiątkę, ponieważ w trzy dni po premierze moje małe „dzieło” wspięło się na szczyt listy bestsellerów i zagościło tam aż na cztery miesiące ( co jest rekordem po dziś dzień).

Po wydaniu książki byłem zapraszany na różne uczelnie w celu poprowadzenia wykładów o produktywności i innych aspektach efektywności osobistej.

Z miesiąca na miesiąc rosła ilość klientów, mimo podwojenia stawki za godzinę pracy.

Bez wątpienia wydanie książki sprawiło, że otwierały się przede mną zupełnie nowe możliwości.

Czytelnicy chcieli mnie poznać osobiście, więc w największych miastach Polski zorganizowaliśmy cykl szkoleń i sale ZAWSZE wypełnione były po brzegi.

Czas na sprawę, która jest dla Ciebie NAJWAŻNIEJSZA

Tak, chodzi o pieniądze. Niewątpliwie książka spowoduje, że ludzie zaczną Cię postrzegać jako eksperta. Dzięki temu będziesz mógł zażądać wyższego wynagrodzenia za szkolenia, konsultacje, coachingi czy inne produkty informacyjne.

Zauważ, że zwykle zanim trafisz na szkolenie lub seminarium jakiegoś uznanego trenera, to najpierw w ręce wpada Ci jego książka.

Uwierz mi, to nie jest przypadek, że tacy ludzie jak Iwona Majewska-Opiełka, Stephen Covey, Brian Tracy, Tonny Robbins, Robert Kiyosaki, Ewa Chodakowska czy goszczący niedawno w Polsce THarv Eker napisali książki.

Przez wiele miesięcy zgłębiałem co najbardziej znani na świecie trenerzy zrobili i zauważyłem pewne powtarzające się schematy. Kiedy to odkryłem i wdrożyłem u siebie okazało się, że natychmiastzacząłem odnosić większe sukcesy w branży szkoleniowej.

To właśnie poprzez książkę możesz kolosalnie zwiększyć ilość klientów w swoim biznesie, a co za tym idzie wzrosną także Twoje zarobki. Masz to gwarantowane jeśli wszystko wykonasz według receptury, którą opracowałem.

Możemy śmiało nazwać to recepturą na bestseller ponieważ…

Pisanie książki jest jak…

gotowanie :)

Jeżeli nie jesteś zawodowym kucharzem, to prawdopodobnie zanim zabierzesz się za przyrządzanie czegoś bardziej skomplikowanego sięgasz po sprawdzony przepis. W przepisie masz dokładnie określone jakich składników potrzebujesz, co masz ze sobą zmieszać i w jakiej kolejności dodawać poszczególne składniki.

Ponadto wiesz do jakiej temperatury nagrzać piekarnik i jak długo dana potrawa ma być poddawana obróbce termicznej.

Wiesz doskonale, że jak podążysz za sprawdzoną recepturą, to dana potrawa ZA KAŻDYM RAZEM wyjdzie wyśmienita.

Z pisaniem książek i ebooków jest dokładnie tak samo. Jeżeli podążysz za recepturą, którą stosuję u siebie osiągniesz takie same lub co najmniej bardzo zbliżone efekty.

Szkolenie, które przygotowałem składa się z takich modułów jak:

TYDZIEŃ 1- PLANOWANIE

Wiele osób mylnie sądzi, że najważniejszym etapem tworzenia książki jest jej pisanie. Błąd. Najważniejszy etap, to planowanie.

Jeszcze zanim zaczniesz pisać musisz mieć stworzony konkretny plan, w którym doprecyzujesz do kogo będzie skierowana książka i co będzie w niej zawarte. Ponadto musisz określić co mają osiągnąć Twoi czytelnicy i od czego mają zacząć.

W tym module dowiesz się:

 Jak się motywować do pisania?

► Jak sprawdzić, czy temat, o którym piszesz cieszy się zainteresowaniem?

► W jaki sposób zbadać czy dana dziedzina jest przyszłościowa, czy to tylko chwilowa moda?

► Poznasz źródła, z których możesz czerpać taką wiedzę, która pozwoli Ci się wznieść ponad wszystko, co zostało do tej pory wydane w Twoim temacie

 Najlepsze strategie organizacji, dzięki którym znajdziesz czas na pisanie nawet jeśli masz na głowie masę obowiązków domowych, dzieci i pracę

► Dowiesz się jaka jest pierwsza rzecz, którą musisz zrobić po wybraniu tematu

► Pokażę Ci z jakich narzędzi najlepiej korzystać przy gromadzeniu wiedzy

► Nauczysz się określać punkt, kiedy Twoja książka jest już gotowa do wydania, a na koniec poznasz…

TYDZIEŃ 2 – NAJLEPSZE METODY PISANIA

Ten moduł pokaże Ci, że potrafisz pisać teksty, od których nie można się oderwać. Być może nie byłeś orłem z polskiego, ale jeżeli zastosujesz się do wskazówek, z których korzystam ja oraz wielu innych poczytnych autorów, to przekonasz się, że przelewanie myśli na papier wcale nie jest takie trudne jak do tej pory sądziłeś.

W tym module:

 Dowiesz się jak pisać, aby przyspieszyć tworzenie tekstów co najmniej trzykrotnie

 Jak pisać, aby czytelnik nie potrafił oderwać się od tekstu

 Nauczysz się odblokowywać swój twórczy potencjał

 Poznasz strategię, dzięki której możesz napisać poradnik bez dotykania klawiatury! To strategia, z której korzysta Brian Tracy i zapewniam Cię, że jest niesamowicie skuteczna.

 Nauczysz się wykorzystywać mapy myśli do tego, żeby tworzyć teksty, które łapią czytelnika za serce i wywołują silne emocje

 Nauczysz się budować porównania i metafory, aby na twarzy Twojego czytelnika pojawiła się taka ciekawość, jaka pojawia się u dziecka oglądającego pokaz iluzjonisty

TYDZIEŃ 3- EDYCJA I ORGANIZACJA

W tym module zaczniesz dopieszczać swoją publikację, dzięki czemu nabierze ona takiego kształtu z jakiego klienci będą bardzo zadowoleni. Osobiście uważam ten etap za ważniejszy niż samo pisanie ponieważ to właśnie w tym momencie Twoje arcydzieło nabiera takiej formy, w jakiej trafi do klienta.

Z tego modułu:

 Dowiesz się na jakie błędy szczególnie wyczuleni są czytelnicy, a co są w stanie Ci wybaczyć

 Nauczysz się określania ostatecznej formy po to, żeby nie poprawiać swojej książki w nieskończoność. Musisz wiedzieć, kiedy wypuścić swoje dzieło z rąk.

 Dowiesz się gdzie i w jaki sposób znaleźć osoby, które za śmiesznie małe pieniądze poprawią Twoje teksty pod kątem gramatycznym i stylistycznym.

 Poznasz technikę, która pomaga mi samodzielnie korygować, rozbudowywać (lub upraszczać) moje teksty. Z tej strategii korzystała między innymi J.K. Rowling przy pisaniu Harrego Pottera.

TYDZIEŃ 4 - PUBLIKACJA I PROMOCJA

Na tym etapie Twoja książka już jest gotowa. Czas najwyższy zająć się jej promocją i sprzedażą. Tej części postanowiłem poświęcić najwięcej miejsca ponieważ reguła jest prosta – im lepszy będzie marketing Twojej książki lub ebooka, tym więcej zarobisz. Z tego modułu dowiesz się:

 Co trzeba zrobić, aby zmaksymalizować zyski ze sprzedaży książki lub ebooka

 Jak stworzyć linię kolejnych usług i produktów

 Poznasz szereg strategii, które sprawią stały dopływ nowych, spragnionych Twoich produktów i usług klientów

 W jaki sposób zawierać znajomości z blogerami, którzy zrecenzują i jednocześnie rozsławią Twoją książkę

 Jak rozpalić oczekiwanie na Twoją książkę lub ebooka ZANIM jeszcze ujrzy światło dzienne

 Jak sprawić, by czytelnicy Ci zaufali i chcieli kupować od Ciebie kolejne produkty i usługi

 Jak zatytułować książkę lub ebooka, żeby wzbudzić w potencjalnym nabywcy ogromną ciekawość

TYDZIEŃ 5 – VIDEO-MARKETING

To jasne, że w dzisiejszych czasach nie możesz pozwolić sobie na ignorowanie video-marketingu. Youtube.com jest 3 najczęściej odwiedzaną stroną na świecie, jest drugą największą wyszukiwarką (zaraz po Google.com), nagrania z youtuba są świetnie indeksowane przez Google.

W tym module nauczysz się:

 Jak wykorzystać youtube.com do promocji Twojej książki?

 Co robić i jak opisywać swoje filmy, żeby Google pokazywało je wysoko w wynikach wyszukiwania?

 Dowiesz się dlaczego 9 na 10 osób, które próbują wykorzystać youtube do promocji ponosi klęskę ( i jak tego uniknąć)

 Jak napisać scenariusz?

 Jak, gdzie i czym nagrywać materiały video?

 Jak montować swoje materiały?

 Dowiesz się jak nagrać ciekawe video NIE POSIADAJĄC KAMERY!

TYDZIEŃ 6 – LINIA PRODUKTÓW

Napisanie książki, to tylko wierzchołek góry lodowej. Jej wydanie otworzy przed Tobą szereg nowych, ekscytujących możliwości. Dlatego w tym module dowiesz się:

 Jak przygotować szkolenie stacjonarne?

 Jak i czym nagrać audiobooka? (oraz jak go promować?)

 Jak stworzyć kurs video? (nawet jeśli nie masz własnej strony internetowej)

 Jak komunikować się z potencjalnymi partnerami?

i wiele, wiele więcej!   

 

„Bartek, ale czy to wszystko jest łatwe w zastosowaniu?”

Jak najbardziej!

To szkolenie zawiera szereg strategii, które bez większego problemu będziesz mógł wprowadzić w życie.

To trochę tak, jakbyś dostał mapę z dokładnymi wskazówkami:

„Idź prosto 30m. Po prawej stronie będzie drzewo. Tuż za nim będzie ścieżka odbijająca na prawo. Skrędź w nią i idź 500m.”

Dostaniesz gotowe schematy działania co masz zrobić krok po kroku, żeby zaplanować, napisać, zrobić korektę i wydać książkę lub ebooka.

To szkolenie pomoże Ci bardzo szybko wynieść swój biznes na zupełnie nowy poziom. Wszystko co dostaniesz jest połączeniem najskuteczniejszych technik, które wykorzystują eksperci z USA z moim osobistym doświadczeniem.

Pomyśl tylko – nad książką lub ebookiem pracujesz tylko raz, a pieniądze z jego sprzedaży będą do Ciebie trafiać latami.

Te dodatkowe środki możesz gromadzić na wymarzone wakacje, samochód lub spłatę kredytu. Możesz także tak jak ja uczynić z tego pełnoetatowe zajęcie budując całą linię kolejnych usług oraz produktów audio-video.

UWAGA! Zaczniesz pisać już po pierwszym spotkaniu!

Początek jest zawsze gorszy niż kontynuacja zadania. Dlatego zaprojektowałem to szkolenie tak, aby wywrzeć na Tobie małą presję. Wiem, brzmi groźnie, ale spokojnie – już tłumaczę w czym rzecz.

Otóż, żeby dostać dostęp do kolejnych części po pierwszym tygodniu będziesz musiał mi przysłać wstępny plan i co najmniej 15 stron Twojego arcydzieła :-)  Wtedy Ty ruszysz z miejsca, a ja będę miał satysfakcję, że mam uczniów, którzy rzeczywiście coś robią, a nie tylko oglądają materiały.

Może będziesz na początku wściekły, że ustalam takie zasady, ale uwierz mi – jeszcze mi za to podziękujesz.

Dlaczego miałbyś mi zaufać?

 • Ponieważ moje dwie książki: „Zrobię To Dzisiaj!” i „Przestań Odwlekać i Zacznij Działać!” osiągnęły status bestsellera
 • Jestem autorem pierwszego na świecie 2booka „Liczy Się Efekt!
 • W ciągu trzech miesięcy na moich szkoleniach w całej Polsce pojawiło się ponad 400 osób
 • Od przeszło 4 lat prowadzę jeden z największych w Polsce blog o rozwoju osobistym BartekPopiel.pl
 • Jestem zapraszany do prowadzenia wykładów i warsztatów na uczelniach w całym kraju

Znasz video, które publikowałem w ostatnich dniach.
Znasz moje możliwości i umiejętności.
Wiesz czego możesz się spodziewać.
Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję!
Dołącz do kursu „DNA Autora” klikając w poniższy przycisk:

 
 
 
 

BIORĘ UDZIAŁ

 

 

Extreme Productivity

 • Długość nagrania: 8 godz. 50 min.
 • Cena poza pakietem: 397,00 zł

Jak w ciągu 3 dni zrobić więcej 
niż większość ludzi w tydzień?

Ponadto:
1) Zarabiać więcej
2) Skończyć z odwlekaniem spraw na później
3) Mieć dużo energii do działania przez cały dzień (bez konieczności sięgania po kolejną kawę)

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • Pracujesz od rana do wieczora, ale efekty przychodzą powoli i są znacznie poniżej Twoich oczekiwań
 • Masz do zakończenia dziesiątki różnych spraw (a ciągle pojawiają się nowe!)
 • Masz wyrzuty sumienia kiedy odpoczywasz (bo pewnie Twoja konkurencja w tym czasie pracuje)
 • Chcesz być na bieżąco z trendami panującymi w Twojej branży
 • Spędzasz długie godziny przed komputerem, a na koniec dnia okazuje się, że nie zrobiłeś nic ważnego, albo niewiele

to koniecznie czytaj dalej.

Wierz mi, szanuję zarówno Twój jak i swój czas dlatego żadne, ale to żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

Wszystko zostało przemyślane, a cały tekst ułożony jest tak, żeby czytało się go jak dobrą powieść kryminalną i z lekkością przechodziło do poszczególnych akapitów.

Jesteś gotowy?

Pozwól, że opowiem Ci krótką historię pewnego młodego człowieka. Nazwijmy go na ten moment „Pan X”.

Pan X od zawsze wiedział, że kiedyś będzie prowadził firmę. Chciał się do tego dobrze przygotować, więc pochłaniał książki o biznesie, sukcesie i rozwoju osobistym. Czytał przynajmniej jedną książkę dziennie.

Jednak ciągłe czytanie nie sprawiało żadnej zmiany na jego koncie, co doprowadzało go do frustracji.

Na studiach Pan X poznał Pana Y – człowieka, który zawsze na zajęcia przyjeżdżał w garniturze.

Pewnego dnia gdy wychodzili z zajęć rozmawiając o zbliżających się egzaminach przechodzili przez parking znajdujący się przy uczelni.

Nagle Pan Y zatrzymał się, wyjął z kieszeni kluczyki, dotknął kciukiem pilota, a światła samochodu przy którym stał zamigotały szybko dwa razy.

Tym samochodem był śliczny Jaguar XJ.

Panu X opadła szczęka i przez chwilę stracił kontakt z rzeczywistością. Zaczął zadawać sobie pytania: „ale…ale… jak to?”. Pan Y wsiadł do swojego pięknego Jaguara, a Pan X tylko kiwnął ręką i poszedł na przystanek.

Przy następnej okazji Pan X zaczął wypytywać Pana Y o to co robi i jak do tego doszedł. Pan Y chętnie dzielił się wiedzą i Pan X był zdumiony, że przecież…

on to wszystko już wie.

Czas mijał, drogi Pana X i Pana Y się rozeszły.

Przypadkowo po roku spotkali w galerii handlowej. Pan Y rozwinął swoją firmę jeszcze bardziej
a Pan X mimo, że był ciągle zajęty i zapracowany, to właściwie był cały czas w tym samym miejscu.

Odbyli krótką rozmowę, po której Pan X jeszcze długo nie potrafił dojść do siebie. Było tak:

Usiedli w restaurację i zamówili kawę.

Kiedy podszedł kelner Pan Y zamówił także…

pięćdziesiątkę wódki!

 

Pan X był zdumiony bo nie miał pojęcia co zamierza zrobić Pan Y.

Pomyślał: „Co on wyprawia? Przecież przyjechał samochodem.”.

Pan Y spojrzał na Pana X i powiedział:

- Widzisz ten kieliszek?

- Widzę – odpowiedział.

- Czy gapiąc się w niego możesz się upić?

- No nie.

- A co musisz zrobić?

- No jak to co, muszę wypić jego zawartość.

- No właśnie, musisz wypić. 

- Ale jak to się ma do biznesu? Przecież ja właśnie to robię. Chłonę wiedzę! To przecież tak, jakbym wlewał w siebie zawartość kieliszka.

- Nic nie zrozumiałeś. Czytanie książek bez zastosowania tej wiedzy, bez praktyki, to jest tak, jakbyś się godzinami gapił w kieliszek licząc, że w ten sposób się nawalisz.

Powyższa historia naprawdę miała miejsce, a Pan X to ja.

Dopiero po roku dotarło do mnie jak ważne jest efektywnej działanie.

Postanowiłem wyjść na szerszy rynek.

Kiedy wystartowałem z własną firmą zacząłem cenić swój czas jak nigdy wcześniej. Nagle pojawiło się mnóstwo spraw do załatwienia.

Na mojej głowie były opłaty, rachunki, obsługa klienta, marketing, prowadzenie bloga, odpisywanie
na komentarze i pytania, sprzedaż, spotkania z klientami.

Byłem szefem, pracownikiem, kierownikiem, marketerem kierowcą i księgowym w jednym.
Być może…

brzmi to dla Ciebie znajomo.

To były czasy gdy bardzo intensywnie prowadziłem szkolenia z szybkiego czytania i efektywnej nauki.

Pracowałem w szkołach, firmach i różnych instytucjach, a z czasem doszły także szkolenia indywidualne.

Pracowałem po dwanaście, czasem szesnaście godzin dziennie.

Nie mogłem narzekać na zarobki, ale prawda była niestety okrutna. Mimo, że miałem klientów
i całkiem przyzwoite zyski, to najzwyczajniej w świecie…

zaharowywałem się na śmierć.

Tak dłużej być nie mogło i gdybym w porę nie zareagował, to prawdopodobnie żyjąc na takich obrotach już byłbym po zawale.

Chciałem zmienić profil działalności, ale kiedy uczyć się nowych rzeczy skoro ciągle brakowało czasu na ogarnięcie bieżących spraw?

Wtedy postanowiłem poszukać porad odnośnie zarządzania sobą w czasie. Przerabiałem
i wdrażałem wszystko, co tylko wpadło mi w ręce. Książki, kursy, audiobooki i  szkolenia. Wszystko
o tym jak pracować efektywniej i wydajniej.

Przetestowałem mnóstwo systemów
zarządzania czasem

i przeczytałem wszystkie najlepsze publikacje na ten temat. W każdym z tych systemów były rzeczy bardzo wartościowe, ale duża cześć sprawdza się raczej w środowisku korporacyjnym.

Jeżeli czytałeś jakieś książki o zarządzaniu czasem, to wiesz co mam na myśli. Nagle kazano mi stosować planery, kalendarze i wypełniać różne pola.

Problem w tym, że już po kilku dniach zwyczajnie zapominałem o pilnowaniu tego wszystkiego i system umierał „śmiercią naturalną”.

Często w internecie polecano książkę „Getting Things Done” Davida Allena. To książka, która zrobiła naprawdę bardzo dużo dobrego dla zarządzania projektami, ale zauważ, że ta książka została wydana w 2002 roku!

Nie sądzisz, że przez 12 lat świat „trochę” się zmienił?

ZGADZA SIĘ.

Dlatego potrzebowałem czegoś, co działa dzisiaj, a nie co działało 10 lat temu. Potrzebowałem świeżych rozwiązań dostosowanych do obecnych czasów, które cechują się olbrzymim zalewem informacji.

Pewnie Ty też zauważasz, że ciężko się odnaleźć w gąszczu tych wszystkich książek, blogów, kursów
i szkoleń.

 

Jak „złamałem kod” do nowoczesnej produktywności?

Potrzebowałem dużo czasu (niestety), żeby zrozumieć, że czasem NIE DA się zarządzać. On upływa bez względu na wszystko.

Jedyne co możesz zrobić, to lepiej zarządzać sobą i tak zorganizować swoje życie, żeby skupiać się na rzeczach, które…

przynoszą najwięcej szczęścia,
frajdy i…pieniędzy

System, który początkowo przygotowałem na własny użytek to esencja tego, czego uczą najwybitniejsi specjaliści na świecie.

Przeanalizowałem wszystko co o produktywności powiedzieli i napisali tak znakomici eksperci jak Laura Stack, Brian Tracy, Eben Pagan, Graham Allcott, Tony Shwartz, Brendon Burchard czy wspomniany już David Allen.

W tym miejscu mam dobrą wiadomość

Widzę jak wiele osób ma problemy ze słomianym zapałem, determinacją, lenistwem i odwlekaniem.Dlatego postanowiłem udostępnić Ci system, który pozwoli Ci raz na zawsze rozwiązać powyższe problemy.

To system wyprzedzający pod kątem zaawansowania wszystkie inne metody dostępne na rynku. Zwiększysz efektywność swojej pracy, będziesz miał więcej energii i zarobisz więcej pieniędzy.

„Extreme Productivity”

wykracza daleko poza tradycyjne systemy zarządzania czasem. Bo tak naprawdę nie chodzi o czas, ale o Ciebie i podejmowane przez Ciebie wybory.

Krótko mówiąc: po tym szkoleniu już nic nie będzie takie jak teraz.

Słyszałeś powiedzenie: „zamiast ryb lepiej dawać ludziom wędkę i niech sami sobie łowią”?

To miało by sens, gdyby ludzie wiedzieli:

 • jak tej wędki używać
 • jaką założyć przynętę
 • oraz gdzie i kiedy należy łowić

Bez tej wiedzy możesz siedzieć ze swoją wędką całymi dniami i nic nie złowisz.

Dlatego na tym szkoleniu dostaniesz gotowe procedury, dokładnie krok po kroku dowiesz co robić, jak robić, kiedy robić i najważniejsze PO CO to robić.

Nie proponuję Ci tylko wędki: dostaniesz ode mnie wędkę, ryby i cały staw! A wisienką na torcie będzie mocne know-how i mnóstwo przykładów.

Jeżeli zrobisz wszystko jak należy będziesz pracował efektywnie niezależnie od tego czy za oknem świeci słońce czy aura jest pochmurna i przygnębiająca.

 

„Bartek mam pytanie”

Klienci często zadają mi pytanie: skąd masz tyle motywacji i energii do pracy?

Odpowiedzią jest właśnie ten system. Dzięki niemu pracuję niezależnie od nastroju czy pogody.

Nie ważne czy mi się chce, czy nie, po prostu robię swoje i dzięki temu osiągam efekty i odbieram przelewy, o których jeszcze trzy lata temu nawet nie śmiałbym marzyć.

Tylko w 2013 roku m.in. dzięki temu systemowi:

 • przebiegłem cztery maratony i jeden ultramaraton
 •  przeszkoliłem ponad 1000 osób
 • napisałem pierwszą na świecie książkę w formie 2booka
 • pracowałem znacznie mniej niż w roku poprzednim
 • zwiększyłem obroty w firmie o 400%
 • wprowadziłem na rynek 6 nowych produktów, które zarabiają dla mnie 24h na dobę
 • czterokrotnie zwiększyłem ilość czytelników bloga
 • przeszedłem z trybu „ja to najlepiej zrobię sam” i powiększyłem zespół do siedmiu osób

To wszystko w zaledwie 12 miesięcy, a muszę Ci się przyznać, że w zeszłym roku pozwalałem sobie na znacznie więcej wolnego niż kiedykolwiek wcześniej.

Aby stworzyć ten system przez ostatnie trzy lata zgłębiałem temat osobistej efektywności i gwarantuję Ci, że odczujesz kolosalne różnice już po pierwszym dniu wdrażania tej wiedzy.

 

Jaki jest program szkolenia?

 

Mistrzowski start – Jak budować poranne rytuały, które staną się solidnym fundamentem pod cały dzień. Dowiesz się jak zacząć rano wstawać i co zrobić, żeby cały organizm był gotowy do działania.

Wewnętrzne domino – Nauczysz się przerywać łańcuch zachowań, które marnują Twój czas. Jedna myśl jest początkiem reakcji łańcuchowej, której większość ludzi nie potrafi zatrzymać. Chyba, że znasz odpowiednie metody.

Budowanie nawyków – Czy Ci się to podoba czy nie, Twoje życie jest złożone z nawyków. Nauczysz się eliminować z życia destrukcyjne nawyki. Zastąpisz je nowymi. Praca będzie szybsza, działania skuteczniejsze, a wyniki każdorazowo jeszcze lepsze.

Krystaliczna koncentracja – TA metoda, to petarda! Dzięki tej strategii mój ebook „Przestań odwlekać!” powstawał w zaledwie 22,5 h. Jeśli go czytałeś, to wiesz, że pod względem merytorycznym, to jeden z najlepszych poradników na rynku.

Nauczysz się budować niczym niezmącone bloki pracy, żeby realizować projekty zadziwiająco szybko.

Koniec z odwlekaniem – Przypadłość, która wynika z lęków (poznasz je na szkoleniu),  przytłoczenia lub złych nawyków. Pokażę Ci jak skończyć z odwlekaniem i zarządzać napływającymi zadaniami.

Zarządzanie energiami – Aby realizować swoje zadania szybko i profesjonalnie potrzebujesz zadbać o cztery najważniejsze poziomy energii: mentalną, fizyczną, emocjonalną i duchową. Nauczę Cię jak zregenerować każdy z tych obszarów.

Zerwanie więzów – Próbując wykonywać wiele zadań jednocześnie niczego nie robisz doskonale. Jak w powiedzeniu: „Jak złapiesz sto srok za ogon, to niczego nie osiągniesz, a tylko strasznie się zmęczysz”.

Dowiesz się jak wyjść z „szarej strefy” i skupiać się z pełnym zaangażowaniem na jednym rodzaju działania.

„Mistrzowska Arena” – Zidentyfikujesz czy Twoje mocne strony pokrywają się z Twoimi priorytetami. Kiedy najwięcej czasu i zaangażowania spędzisz w „Mistrzowskiej Arenie”, to efekty przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Efekt lawinowego sukcesu – Totalna nowość w metodologii realizacji zadań. Dostaniesz wytyczne do stworzenia takich warunków, które zagwarantują Twój sukces.

Doświadczysz jak skuteczna jest motywacja wypływająca z rzeczywistości.

Kiedy stworzysz dobre warunki – osiągniesz taki efekt, jakiego oczekujesz. Do tej pory takich rzeczy nie uczono.

Multitasking – Nauczysz się robić kilka rzeczy na raz, w taki sposób, żeby zachować najlepszą efektywność wykonywanych zadań.

Dowiesz się jakie zadania można łączyć oszczędzając czas, a na jakie musisz zarezerwować osobne bloki krystalicznej koncentracji.

Delegowanie – dowiesz w jaki sposób pozyskiwać podwykonawców, którzy za niewielkie pieniądze wykonają za Ciebie ogromną ilość zadań.

Na ten moment zatrudniam siedem osób, które zajmują się: programowaniem, grafiką, montowaniem video, odpisywaniem na maile, księgowością i organizacją szkoleń.

W tym czasie ja robię rzeczy, które uwielbiam, w których jestem dobry i nikt nie może mnie w nich zastąpić. 

 

Jestem przekonany o tym, że…

ten system nawet największego lenia zamieni w osobę pracującą z niesłychaną efektywnością.
To sama esencja najskuteczniejszych i najmocniejszych technik jakie tylko znam.

Jeżeli do tej pory:

1. Wstawałeś późno

2. Spędzałeś długie godziny przeglądając facebooka, youtube i inne „rozpraszacze”

3. Szukałeś „magicznych sposobów” na to, jak zarobić, a się nie narobić

to przygotuj się na mocne trzęsienie ziemi i zapamiętaj co robiłeś bo to już przeszłość. To wszystko odejdzie w niebyt, a Ty staniesz się zupełnie innym człowiekiem.

Będziesz:

1. Wstawał wcześniej

2. Zadbasz o swoje ciało i zrzucisz zbędne kilogramy

3. W końcu pokażesz na co naprawdę Cię stać

4. Zamiast frustracji i niezadowolenia z życia poczujesz, że teraz ster jest w Twoich rękach

 

Dla kogo jest to szkolenie?

Stworzyłem to seminarium dla bardzo konkretnych grup ludzi. Jeżeli jesteś jednym z tych typów to polecam poważnie rozważyć inwestycję w „Extreme Productivity”.

1. Internetowi przedsiębiorcy

Internet dał szansę zarabiania w domowym zaciszu milionom ludzi na całym świecie (należę do tej grupy).

Jednak kiedy pracujesz w domu ciągle dostajesz nowe maile, sprawdzasz facebooka, statystyki, komentarze, śledzisz ilość odwiedzin i ciągle przerywasz pracę. Skończy z tym i zacznij generować wyższe zarobki.

2. Pracujący studenci

Jeżeli uczysz się i jednocześnie pracujesz, to prawdopodobnie mas problem, żeby zrównoważyć naukę, pracę, życie prywatne, własne pasje i znajomych. Dowiesz się jak mieć czas na każdą z tych sfer.

3. Autorzy, marketerzy, właściciele małych firm, rodzice

Jesteś autorem, prowadzisz małą firmę lub jako rodzic musisz w ciągu dnia żonglować ogromną ilością zadań?

Maile, telefony, korekty, poprawki, spotkania z klientami, zawieść dzieci do szkoły, zakupy, opłaty, rozliczenia i tak na okrągło?

Siedzisz do późna w nocy i zamiast iść spać z poczuciem dobrze zrealizowanego planu czujesz złość, że minął cały dzień, a Ty nie zrobiłeś nic wartościowego?

Jeśli czytając powyższe choć raz powiedziałeś „To o mnie!”, to zarezerwuj sobie miejsce na sali już dziś!

 

Ale to nie wszystko!

Poza nagraniem ze szkolenia na żywo dostaniesz także dwa webinary (każdy trwa ponad 90 minut), na których omawiam dodatkowe strategie, oraz odpowiadam na pytania.

Większość trenerów po szkoleniu nie interesuje się efektami swoich kursantów. Zarobili swoje, więc jak nie wdrożysz wiedzy, to Twoja wina.

Osobiście nie do końca się z tym zgadzam. Przecież jak nauczyciel w szkole stawia swoim uczniom same dwóje ze sprawdzianów, to możemy stwierdzić, że:

a) uczniowie, to banda głąbów i leniuchów – to jest pójście na łatwiznę.

b) nauczyciel robi coś źle, skoro zdecydowana większość sobie nie radzi – to wymaga wzięcie
na siebie odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, co dla wielu trenerów jest nie do przełknięcia.

Miałem to szczęście, że przez kilka lat pracowałem w szkołach podstawowych i gimnazjach i wierz mi – potrafiłem wyprowadzić na prostą nawet takich uczniów, na których wszyscy już postawili krzyżyk.

Zarówno nauczyciele jak i (o zgrozo) rodzice byli przekonani, że te dzieciaki kiedyś zasilą grono osób odsiadujących kary za różne przestępstwa w poprawczakach i więzieniach.

Dzisiaj moi podopieczni uczą się w dobrych szkołach. Potrafią się uczyć szybciej i zapamiętują na dłużej.

 

Z czego to wynika?

Z tego, że wierzę w swoich uczniów bardziej niż oni sami w siebie. Widzę w nich ludzi, którymi
oni dopiero się staną. Jestem nieustępliwy, wymagający i brutalnie szczery.

Tak jak i w nich, tak samo wierzę w Ciebie.

Wierzę, że stać Cię na znacznie więcej, niż teraz pokazujesz.

Wierzę, że gdybyś dostał do ręki konkretny i działający system, to realizacja planów będzie tak prosta, jak budowa helikoptera z klocków Lego z wykorzystaniem instrukcji. Jak tej instrukcji nie ma, to czeka Cię długa, żmudna i męcząca nauka na zasadzie prób i błędów.

Wierzę, że możesz spełniać swoje marzenia i być przykładem dla ludzi z Twojego otoczenia.

 

Wyobraź sobie teraz taką sytuację

1. Wstajesz skoro świt pełen energii i entuzjazmu.

2. Zabierasz się za poranne rytuały, które ustawiają Cię mentalnie tak,  żeby cały dzień był niezwykle wydajny i efektywny.

3. Wykonujesz dwie rzeczy (nie mogę ich tutaj wyjawić), których wykonanie sprawi, że będzie odporny w ciągu dnia na wszelkie pokusy, które marnują Twój cenny czas.

4. Zabierasz się za pracę w środowisku, które jest tak stworzone, żeby wręcz wymusić na Tobie skuteczne działanie.

Kiedy słoń wejdzie na łąkę może iść w dowolnym kierunku. Ale jeżeli wpuścisz go do wąskiego wąwozu, nie będzie miał innego wyjścia jak tylko iść przed siebie.

5. Po kilku godzinach pracy robisz jedną rzecz ( trwa ok.30 min), po której czujesz się jak nowo narodzony. Masz taki poziom energii jakbyś dopiero zaczynał pracę! (prosta, ale szokująco skuteczna technika)

6. Wybija 16:00 i 90% rzeczy, które miałeś wykonać masz za sobą. Czujesz się szczęśliwy, spełniony i widzisz, że wszystko to co robisz ma ręce i nogi.

7. Następnie możesz pracować dalej (jeśli chcesz) albo spędzasz czas na zabawach z rodziną lub przyjaciółmi. Możesz ten czas przeznaczy także na edukację. Hej! Masz wolne i w zasadzie możesz zrobić, co tylko chcesz.

8. Robisz podsumowanie dnia i z uśmiechem na twarzy stwierdzasz: „to był naprawdę dobry dzień”.

9. Następnie planujesz kolejny dzień (według odpowiedniej struktury) i już nie możesz się doczekać kolejnego poranka.

 Tak może wyglądać każdy Twój dzień.

„Dobrze Bartek, to ma sens.
Powiedz ile to wszystko jest warte?”

Jak wiesz szkolenia stacjonarne potrafią być bardzo drogie. Ich cena sięga nawet do 4000 zł za dwa dni szkolenia.

Posłuchaj, gdybym miał wycenić szkolenie, webinary i nagrania, które dostaniesz wyglądałoby
to następująco:

a) Szkolenie na żywo z bogatym cateringiem wyceniam na 770 zł

b) Dwa dodatkowe webinary, na których będę wspierał proces Twojej zmiany wyceniam na 99 zł

c) Nagranie ze szkolenia będzie oferowane w cenie 297 zł  – Ty jako uczestnik szkolenia na żywo dostaniesz je w prezencie!

Podsumowując:

Nabywając ten cały pakiet po standardowych cenach zapłaciłbyś dokładnie 1166 zł

Gdybyś chciał, abym przekazał Ci wiedzę pracując 1 na 1, to Twoja inwestycja wyniosłaby 1600 zł
(350 zł – pierwsza godzina, 250 zł kolejne pięć godzin).

Takiej wiedzy, opieki i troski o klienta nie dostaniesz na żadnym innym szkoleniu o studiach
nie wspominając.

 

Jaka jest cena?

Początkowo planowałem od całej wyceny odjąć 20%, czyli szkolenie kosztowałoby 932 zł za całość.

Jednak dobra wiadomość jest taka, że nie zapłacisz 1166 zł. Nie zapłacisz nawet 932 zł ponieważ domyślam się, że dla wielu osób taki wydatek nadal byłby zbyt duży.

Zależy mi, abyś przeszedł proces, który faktycznie będzie wpływał na Twoje wyniki. Zależy mi na tym, żebyś przejął kontrolę nad własnym życiem, przestał marnować czas i zaczął zarabiać godziwe pieniądze.

Zasługujesz na to, dlatego chcę, aby ta wiedza była dostępna po cenie, na którą każdy może sobie pozwolić bez specjalnego obciążenia budżetu dlatego cenę ustaliłem na 397 zł. 

Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse, i które rozumieją, że faktyczna wartość tego szkolenia jest znacznie większa.

 

Dlaczego skoro szkolenie jest

warte więcej kosztuje tylko tyle?

Nie chciałbym, żebyś odebrał to jako chwalenie się, ale rok 2013 był dla mnie naprawdę znakomity. Dlatego pierwsze szkolenie w tym roku zorganizowane było po bardzo atrakcyjnej cenie :)

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona

wybitnie skutecznych osób

Jeżeli chcesz dołączyć do grona uczestników szkolenia nie bądź jednym z tych nieboraków,
którzy czekają z zapisami do ostatniej chwili, a później rozżaleni piszą, że się spóźnili.

Ten pakiet jest w wyśmienitej cenie i wszystko co musisz teraz zrobić to kliknąć w  „ Zamawiam”.

 

Masz dwie możliwości:

Możesz stwierdzić, że chcesz, aby ten rok był naprawdę wyjątkowy i stworzyć taki system pracy
lub nauki, żeby nadać wszystkiemu co robisz głębszy sens.

Będziesz mógł pracować mniej i zarabiać więcej.

Będziesz miał wreszcie czas na to, żeby zadbać o swoje zdrowie.

Będziesz mógł spokojnie spędzić czas z rodziną. Nie tylko ciałem, ale także duchem i umysłem
(ile razy myślałeś o swoim biznesie przy kolacji albo na spacerze?)

Będziesz widział realne efekty swojej pracy, co pozwoli Ci stworzyć solidną „poduszkę finansową”, którą możesz reinwestować i przyspieszyć rozwój biznesu.

Albo… możesz zlekceważyć tę wiadomość i zostać kolejny rok w tym samym miejscu z tymi samymi problemami.

 

Zobacz jak wyglądało szkolenie:

 

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć
do grona osób, których wyniki są zdumiewające.

Materiały dodatkowe:

extreme-productivity.pdf 1,36 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Marketing Machine Video

 • Długość nagrania: 9 godz. 6 min.
 • Cena poza pakietem: 997,00 zł

Jak szybko zwiększyć zyski, dzięki sprawdzonemu systemowi, który przyciągnie do Twojej firmy lawinę klientów?

Drogi Przyjacielu, obecny lub przyszły Przedsiębiorco,

Jeśli chcesz mieć więcej Klientów, chcesz zwiększyć zyski, mieć więcej czasu dla rodziny, masz dość użerania się z klientami, którzy ewidentnie wykorzystują Twoje dobre serce i chcesz spać spokojnie, to rozsiądź się wygodnie i przeczytaj uważnie tą wiadomość.

To naprawdę jest ważne

WIEM, ŻE TY...

Kiedy spojrzałeś na ofertę pomyślałeś być może:
„Ale to długie, nie chce mi się tego czytać”.

Rozumiem to.

Wiedz jednak, że szanuję zarówno Twój jak i swój czas dlatego żadne, ale to żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo. Wszystko zostało przemyślane, a cały tekst ułożony jest tak, żeby czytało się go jak dobrą powieść kryminalną i z lekkością przechodziło do poszczególnych akapitów.

Mam nadzieję, że, że znajdziesz trochę czasu, aby przeczytać to, co napisałem bardzo dokładnie. I sugeruję, abyś zrobił to natychmiast. Nim się obejrzysz dojdziesz do ostatniej linijki – masz na to moje słowo.

Gotowy?

Kim jest Bartek Popiel?

Bartek Popiel – trener, konsultant, twórca najpopularniejszego bloga o rozwoju osobistym liczysiewynik.pl. W swoim dorobku Bartek ma tysiące godzin szkoleniowych i konsultacji.

Bartek jest autorem pierwszego na świecie 2booka "Liczy się Efekt", bestsellera "Zrobię To Dzisiaj", oraz licznych kursów audio oraz video.

Jest inicjatorem, oraz głównym trenerem w projekcie „Mind Evolution”, którego celem jest tworzenie strategii marketingowych i sprzedażowych dla firm, dzięki czemu osiągają one znacznie wyższe zyski.

Biega maratony i ultramaratony. Skakał ze spadochronem oraz na bungee, latał szybowcem, uwielbia podróżować. Przez swoje nagrania, artykuły, książki i szkolenia zainspirował dziesiątki tysięcy ludzi do wprowadzania w życiu zmian na lepsze.

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś
z poniższych problemów:

 • Pracujesz 70-80 godzin tygodniowo

 • Masz mało wolnego czasu

 • Masz wyrzuty sumienia, że za mało czasu spędzasz ze swoją rodziną

 • Brakuje Ci stałego dopływu nowych Klientów

 • Musisz dzwonić, albo odwiedzać ludzi, którzy wcale nie chcą z Tobą rozmawiać, bo dla nich jesteś zwykłym akwizytorem

 • Nie masz pojęcia jak skontaktować się z osobami, które już zrobiły u Ciebie zakupy

 • Nie wiesz co robić, żeby Klienci wracali i przyprowadzali swoich znajomych

 • Czujesz, że Twoja przyszłość jest niepewna

 • Robisz przed rodziną i znajomymi „dobrą minę do złej gry”, ale w głębi duszy wiesz, ze to wszystko nie kręci się tak, jak sobie to wszystko na początku wymarzyłeś

to poświęć dosłownie 5 minut i czytaj dalej

ponieważ mam dla Ciebie prawdopodobnie najlepszą wiadomość dla Twojego życia, biznesu i kariery zawodowej.

W ostatnich latach ekonomia naprawdę mocno się zmieniła. Media co rusz straszą kryzysami, upadkami, sankcjami i wojnami gospodarczymi.

Musisz wiedzieć jedno: recesja gospodarcza spędza ludziom sen z powiem, ale tworzy także olbrzymie możliwości, dla ludzi, którzy dostrzegają nowe szanse.

Pamiętasz masową emigrację z Polski? Mam kolegę, który kupił w tamtym czasie busa i woził ludzi do Anglii. W tej chwili jest posiadaczem siedmiu busów, które dla niego pracują.

Podczas gdy media ogłaszały, że z Polski uciekają młodzi, zdolni i wykształceni on nie płakał, tylko…

Zauważył w tym olbrzymią szansę!

Naprawdę, jeśli poznasz odpowiednie narzędzia i strategie, to tzw. „niepewne czasy” mogą przyciągnąć do Twojej firmy tylu klientów, że możesz mieć problemy z ich obsłużeniem.

Możesz zarabiać naprawdę duże pieniądze bez dzwonienia i nagabywania potencjalnych klientów. Możesz spędzać więcej czasu z rodziną, jeździć częściej na wakacje i spać spokojnie bez zamartwiania się jak poradzi sobie Twoja firma.

Możesz mieć wreszcie czas na to, żeby pracować bardziej nad firmą, a nie zajmować się tylko gaszeniem pożarów.

UWAGA: za chwilę nastąpi twarde zderzenie
z rzeczywistością

Nie wiem ile lat prowadzisz swoją firmę. Nie wiem od czego zaczynałeś. Nie wiem też od kogo się uczyłeś jak prowadzić biznes.

Jednak wiem na pewno, że Twoja firma nie przetrwa i nie będzie się rozwijała bez stałego dopływu nowych Klientów.

Założę się, że…

marketing w Twojej firmie jest robiony z doskoku. Raz zrobisz to, a raz coś innego. Żadnej systematyczności, żadnych sekwencji, żadnego planu na co najmniej kilka miesięcy do przodu.

Dopiero wtedy, jak telefon milczy, zapytania drogą mailową przestają spływać, a klientów, którzy przychodzą do sklepu (jeśli działasz stacjonarnie) z dnia na dzień jest coraz mniej zastanawiasz się…

„Co ja teraz zrobię?”

Zwykle wtedy jakimś cudem udaje Ci się wyjść z opresji.

Czytasz książki, artykuły, przeglądasz internet w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Podejmujesz jakieś działania, ale rozwój nie jest taki jakiego oczekujesz, bo często jedne porady zaprzeczają całkowicie innym!

Jednak jest jedna rzecz, którą powinieneś zapamiętać:

Im lepszy masz marketing,
tym prostsza jest sprzedaż.

Przeczytaj powyższe zdanie jeszcze raz.
Kiedy przeczytałeś powyższą listę być może w Twojej głowie pojawiło się pytanie:

„Bartek, skąd to wszystko wiesz?”

Nie jestem żadnym wróżbitą, nie mam paranormalnych zdolności. Po prostu w ciągu ostatnich miesięcy bardzo dużo pracowałem z przedsiębiorcami i wiedzę jak to wszystko wygląda od zaplecza.

Poza tym… sam przez to przechodziłem.

Jak zatem ten proces wyglądał u mnie?

Posłuchaj, pierwszy biznes, na którym zacząłem zarabiać dotyczył kursów związanych z szybkim czytaniem i efektywną nauką. Być może o tym słyszałeś bo powtarzałem swoją historię na różnych szkoleniach, seminariach i warsztatach. Jednak w ostatnich miesiącach zaczęło mnie obserwować mnóstwo nowych osób, dlatego nie miej mi za złe, że po raz kolejny o tym piszę :-)

Na początku było mi naprawdę bardzo ciężko, bo wszystko musiałem robić sam. Byłem marketerem, księgową, trenerem, kierowcą i biurem obsługi klienta.
Mój pomysł na marketing był banalny w swej prostocie, ale działał piorunująco skutecznie.

To co mnie bardzo mocno wyróżniało spośród mojej konkurencji to…

edukacja!

Zacząłem na blogu publikować w ogromnych ilościach długie i bardzo merytoryczne artykuły, z których moi czytelnicy mogli ZA DARMO nauczyć się podstaw szybkiego czytania i efektywnej nauki.

Ci, którzy regularnie wracali na blog i byli z mojego lub okolicznych miast przybywali na szkolenia. Miałem nawet Klienta, który przyjeżdżał do Mysłowic z Mikołowa (ok.30km) chociaż kursy szybkiego czytania były organizowane w jednej ze szkół.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ta szkoła mieściła się…

Po drugiej stronie ulicy!

To jest właśnie potęga dobrego marketingu.
Z czasem zacząłem działać zupełnie inaczej niż moja konkurencja. Wszyscy organizowali szkolenia grupowe, więc ja postanowiłem, że będę robił tylko szkolenia indywidualne.

„Kiedy wszyscy uciekają
w popłochu pożaru, Ty musisz być strażakiem, który idzie w ogień”

Moi podopieczni mieli fenomenalne wyniki i w latach 2010 – 2012 nie wydałem ani złotówki na marketing.

Prawie wszystkie zlecenia pochodziły z polecenia. Kiedy jeździłem do klientów na pierwsze, zupełnie niezobowiązujące spotkanie przedstawiałem jak wygląda program kursu oraz jak bardzo umiejętności szybkiego czytania i efektywnej nauki pomogły mi na studiach.

Wtedy jeszcze nie posiadałem praktycznie żadnych umiejętności sprzedażowych. Nie znałem żadnych zasad perswazji, ani nic takiego, a mimo to 9 na 10 spotkań kończyło się sukcesem.

Zacząłem się zastanawiać dlaczego mimo braku fachowych umiejętności sprzedaży nie mam z tym żadnego problemu.

Okazało się, że moim największym atutem był…

ENTUZJAZM!

Klienci mówili, że jak zaczynałem opowiadać o szybkim czytaniu, to sposób mówienia, mowa ciała, ton głosu – wszystko to pokazywało jak bardzo wierzę w to co mówię.

I wtedy to wystarczyło.

Nie miałem z tym żadnego problemu, bo wszystko to, czego uczyłem sam stosowałem w praktyce.

Wiedziałem jak bardzo pomaga mi to w życiu i jak wiele dobrego te umiejętności mogą zrobić dla moich klientów.

Wskazówka: Sam musisz korzystać z tego, co sprzedajesz. Wtedy jesteś znacznie bardziej wiarygodny. Po prostu musisz emanować wiarą w to, że to co oferujesz zmieni na zawsze życie Twojego klienta.

Od początku mojej działalności prowadzę blog, który okazał się także strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o marketing. Zawsze dostarczałem dużo praktycznej wiedzy, w bardzo prosty i przystępny sposób. Z czasem coraz więcej osób zaczęło mnie pytać o kwestie biznesowe takie jak:

 • Jak zwiększyć sprzedaż?

 • Jak promować swoją firmę?

 • Jak budować listę mailingową?

 • Jak stworzyć długofalową strategię działania?

 • Jak stworzyć produkt video?

 • Jak wejść na rynek szkoleniowy?

 • Jak przyciągnąć klientów i co zrobić, aby chcieli wracać po kolejne produkty?

Okazało się, że udzielam znacznie więcej porad z zakresu biznesu niż efektywnej nauki. Jednak nie chciałem być jednym z tych trenerów, którzy ledwo zaczynają biznes i już mówią o sobie „trener biznesu”.

To nie jest w moim stylu dlatego przez ostatnie pięć lat działałem na rynku szybkiego czytania i efektywnej nauki, a później z dużymi sukcesami na rynku rozwoju osobistego.

Wszystko po to, żeby mieć realne doświadczenie biznesowe.

Dzisiaj mam na koncie wiele projektów, z których jestem ogromnie dumy, ale są i takie, które okazały się całkowitą porażką.

Popełniłem wiele błędów, ale mam na koncie znacznie więcej projektów, które osiągnęły szokujące rezultaty.

Chciałem wejść na rynek doradztwa biznesowego z naprawdę mocnym akcentem, więc nie mogłem sobie pozwolić na kosztowne eksperymentowanie.

W listopadzie ubiegłego roku zdecydowałem się wziąć udział w czteromiesięcznym programie mentoringowym prowadzonym przez wielu wybitnych trenerów marketingu i sprzedaży z USA. Miałem dostęp do ludzi, którzy są niezależnymi konsultantami w takich firmach jak Coca-Cola, General Motors, Samsung czy Amazon.

Kosztowało mnie to…

mnóstwo pieniędzy, ale dzięki temu moje wejście na rynek doradztwa biznesowego było najbardziej przemyślanym strategicznie projektem.

Ze względu na różnice czasowe z wtorku na środę musiałem posiłkować się mocną kawą, ponieważ szkolenia online odbywały się na żywo o 2:00 w nocy.

Na szczęście rynek amerykański wyprzedza nas pod kątem marketingu o co najmniej kilka, jak nie kilkanaście lat.

Dlatego miałem okazję poznać i zastosować metody, które w Polsce staną się powszechne dopiero za jakiś czas.

Przeszedłem od razu do działania i wdrażania ( po dostosowaniu tych metod do polskich warunków) tej wiedzy w praktykę.

W styczniu bieżącego roku zorganizowałem szkolenie „Extreme Productivity”. Przy promocji tego szkolenia skorzystałem z metod, o których wspomniałem i…

oniemiałem z wrażenia!

Wynajęliśmy salę na 55 osób i wszystkie wejściówki rozeszły się w ciągu czterech dni, a do szkolenia było jeszcze ponad dwa tygodnie.

Najciekawsze: sprzedaliśmy wszystkie bilety, a nawet nie zdążyłem przeprowadzić ostatniej fazy kampanii!

Posłuchaj, wielu trenerów i szkoleniowców musi odwoływać swoje szkolenia ponieważ zebranie grupy jest dla nich ogromnym problemem.

A nawet jeśli uda im się zebrać grupę, to często pieniądze pozyskane od uczestników z ledwością pozwalają na pokrycie kosztów.

Myślałem, że może miałem szczęście…

Przecież to mógł być szczęśliwy zbieg okoliczności. Ale od tamtej pory wraz z moim zespołem powtórzyliśmy to jeszcze kilka razy.

Oto zdjęcia ze szkoleń, które przeprowadziliśmy w zeszłym roku:

Ty także możesz wykorzystać te metody w swoim biznesie bez względu na to czy jesteś coachem, trenerem, konsultantem, właścicielem komisu samochodowego czy trenerem personalnym.

Na szczęście dla Ciebie…

to czego uczę na szkoleniach to nie budowa statku kosmicznego tylko rzeczy, których może się nauczyć każdy (nawet jeśli jest kompletnym laikiem i do tej pory na samą myśl o tworzeniu strategii marketingowej i sprzedawaniu dostawałeś gorączki).

Pozwól, że zanim przejdziemy dalej zadam Ci jeszcze kilka bardzo istotnych pytań:

 • Czy chcesz mieć stały strumień klientów, dla których cena nie jest najważniejszym czynnikiem przy zakupach?

 • Czy chcesz znacząco poprawić sprzedaż w swojej firmie (być może nawet o kilkaset procent!)?

 • Czy chcesz chodzić spokojnie spać ze świadomością, że jutro także pojawią się klienci?

 • Czy chcesz sprzedawać więcej i po wyżej cenie poświęcając na to mniej czasu niż to jest obecnie?

 • Czy chcesz mieć klientów, którzy lojalnie do Ciebie wracają po każdy produkt i przyprowadzają kolejnych klientów?

 • Czy chcesz wiedzieć jak budować relacje z Klientami?

 • Czy chciałbyś jednym mailem generować zyski od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych?

Jeśli na choćby jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś „TAK”,
to koniecznie czytaj dalej bo najlepsze przed Tobą, bo…

Mam dla Ciebie wyśmienitą wiadomość

Widzę jak wiele osób ma problemy z tym,
żeby sensownie poukładać działania marketingowe i sprzedażowe w swojej firmie.

 • Może Ty także w ostatnim czasie odczułeś, że Twoje zarobki nie są na takim poziomie, jaki w pełni by Cię satysfakcjonował?

 • Może masz już dość Klientów, którzy kłócą się o każdy grosz i chcieliby, żebyś najlepiej oddał im towar za darmo?

 • To odbiło się prawdopodobnie na tym, że przestało Ci zależeć na klientach, a kiedy miałeś zaprezentować swój produkt, usługę czy firmę, to zamiast dzikiej pewności siebie czułeś zwątpienie.

 • Może czasami czujesz się zrezygnowany i zastanawiasz się czy to wszystko ma sens bo z tygodnia na tydzień jest coraz gorzej?

 • Może powoli zacząłeś się sam przed sobą i rodziną tłumaczyć, że „teraz jest kryzys”, że „to przez konkurencję”, choć doskonale wiesz ( i być może doprowadza Cię to do szału), że są w Twojej branży firmy, które mają stabilną sytuację i wzrost zysków.

 • Jeśli się mocniej nad tym zastanowisz, to pewnie dojdziesz do wniosku, że te firmy, które doskonale sobie radzą działają prawdopodobnie według jakiegoś planu.

Teraz zdradzę Ci coś bardzo osobistego.

Jak być może wiesz w lutym 2014 roku urodziła się moja córeczka Anastazja.

Nie chcę być jednym z tych ojców, którzy harują jak woły od rana do nocy i później mówią dziecku: „przecież ja to wszystko robię dla Ciebie”.

Moi przyjaciele mówili mi, że dzieci rosną zaskakująco szybko i żadne zabawki, żadne domki dla lalek, żadne gadżety, ani kolonie nie zastąpią dziecku czasu jaki z nim spędzasz.

Nie wiem jak Ty, ale…

ja chcę widzieć jak moje dziecko dorasta.

Chcę słyszeć jak mówi pierwsze słowa i chcę widzieć jak robi pierwsze kroki. Dlatego na cztery miesiące przed jej narodzinami zdecydowałem się zrobić radykalne i może nieco ryzykowne zmiany w swojej firmie.

Z dzisiejszej perspektywy wiem, że było warto.

Pracuję znacznie mniej, mam więcej czasu dla rodziny i odczuwam takie zwykłe poczucie szczęścia.

Mam klientów, którzy mówią, że jestem Geniuszem marketingu (choć sam o sobie bym tak nigdy nie powiedział) bo jak ktoś zaczyna się interesować rozwojem osobistym, to nie sposób na mnie nie trafić.

To jest Fakt.

Bardzo dużo czasu, energii i pieniędzy włożyłem w to, żeby być widocznym. Dzisiaj powoli zaczynam odcinać od tego kupony. Nadal pracuję dużo, ale dlatego, że mam do osiągnięcia duży cel.

Niektórzy się z niego śmieją i mówią, że to niemożliwe, ale to jeszcze bardziej mnie motywuje.

Chcę…

Doprowadzić 1000 osób, do zdobycia
majątku w wysokości miliona złotych.

Tak, wiem jak to brzmi, ale jak to napisał Patrick Süskind w „Pachnidle”:

„Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami”.

Wiem, że ten cel jest ogromny, ale mały i średni biznes to paliwo tego kraju.

Widzisz, część moich zarobków pochodzi z działań online. To oznacza, że mógłbym pracować z dowolnego miejsca na świecie, gdzie tylko jest ineternet.

Jednak ja naprawdę kocham ten kraj, mimo że politycy traktują przedsiębiorców jak krętaczy i złodziei. To bardzo przykre, że tak traktuje się ludzi, którzy uczciwie pracują, płacą podatki i dają miejsca pracy.

Dlatego stwierdziłem, że skoro te metody tak bardzo pomogły mnie, to trzymanie ich „pod kluczem”…

jest wręcz przestępstwem..

Zorganizowałem więc szkolenie „Marketing Machine”, które wyprzedza pod kątem zaawansowania wszystko co do tej pory znałeś i stosowałeś.

Mało tego, uzyskasz do nich dostęp wręcz za ułamek ceny, jaką ja musiałem za to wszystko zapłacić.

To zestaw praktycznych strategii, które aktualnie działają w prężnie rozwijających się firmach.

Być może brałeś już udział w różnych kursach, seminariach, albo czytasz książki o marketingu. Problem w tym, że nikt nie pokazał jednego spójnego systemu, który możesz wdrożyć krok po kroku do swojej firmy.

Nikt nie powiedział Ci co możesz zrobić, żeby uzyskać jak największy zwrot z pieniędzy zainwestowanych w reklamę.

W twojej firmie musi być wdrożony kompletny system, który zapewni stały napływ Klientów. Nie możesz polegać na nadziei, że w końcu coś się zmieni i nagle pojawią się klienci. To tak nie działa.

Dopóki nie poukładasz wszystkiego tak jak należy, to nie licz na to, że jakaś "niewidzialna siła" sprawi, że telefon będzie dzwonił jak szalony, a klienci będą szturmowali drzwi Twojej firmy.

Piękno systemu "Marketing Machine" polega na tym, że zadziała zarówno dla firm działających stacjonarnie jak i dla tych, które nastawione są głównie na działania internetowe.

Na szkoleniu:

 • Poznasz sekwencję zaskakująco skutecznych metod, aby przyciągnąć, zdobyć i przekonać klienta do zakupu.

 • Zdefiniujesz grupę docelową i stworzysz „avatar” idealnego klienta. Tylko ta jedna rzecz może dramatycznie zwiększyć Twoje zyski!

 • Będziesz wiedział jak szybko zamienić osobę, która tylko przegląda stronę internetową (albo ogląda produkty na wystawie) w Klienta, który wielokrotnie do Ciebie wróci.

 • Dowiesz się jak uzyskać ogromny rozgłos bez wydawania wielkich pieniędzy na reklamę.

 • Dowiesz się jak znacznie przyspieszyć budowę relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami.

 • Nauczysz się pisać teksty i nagrywać video, które ludzie pokochają.

 • Dostaniesz sprawdzone scenariusze oraz listy „to-do”, żebyś nie musiał uczyć się metodą prób i błędów.

 • Dowiesz się jak szybko zbudować wizerunek eksperta, który sprawia, że przestajesz być sprzedawcą, a jesteś kimś, kogo Klient prosi o rady i wskazówki.

 • Nauczysz się budować listę mailingową, adresową i telefoniczną i dowiesz się dlaczego jest to KLUCZOWE dla działania Twojego biznesu.

 • Co robić, żeby Klienci przestali patrzeć jedynie na to w jakich cenach są Twoje produkty i usługi. Cena jest tylko jednym z elementów sprzedaży.

 • Będziesz wiedział jakie metody stosować, aby już nigdy nie walczyć ceną.

 • Poznasz strategie na to, żeby docierać do klientów w taki sposób, w jaki nie robi tego ABSOLUTNIE NIKT z Twojej branży.

 • Dowiesz się jakie elementy koniecznie powinny znaleźć się na Twojej stronie, a czego powinieneś unikać jak ognia.

„Co?! To niemożliwe!!!” Tak do słuchawki krzyczał mój partner biznesowy, gdy powiedziałem mu jakie 3 słowa dodałem na stronę „Dziękuję” i jak ten mechanizm zarobił dla mnie dodatkowe 3876 zł w… 36 godzin.

Pokażę Ci jeden mały kawałek biznesu, który ogromna część biznesów ignoruje, a który może przynieść nawet do kilku tysięcy dodatkowego zysku! (UWAGA: jego wdrożenie trwa niespełna 10 minut)

To zaledwie wierzchołek góry lodowej!

Pokażę Ci rzeczy, które działają dla mnie i dla moich klientów. Możesz ominąć wieloletnią tułaczkę metodą "prób i błędów".

Jeśli masz dobry marketing, to Twoja firma jest odporna na kryzysy i zawirowania rynkowe. Dostaniesz zestaw narzędzi i strategii, które są solidnym fundamentem dla rentownej sprzedaży.

Twoja firma uzyska przewagę o lata świetlne nad konkurencją.

Twoi konkurenci będą się dwoić i troić, żeby Cię skopiować, ale najlepsze jest to, że 80% Twoich działań jest dla nich zwyczajnie niewidoczna.

"Czy Marketing Machine zadziała w mojej firmie?"

Odpowiedź brzmi: TAK. Pomagałem i pomagam wdrażać ten system w takich branżach jak: branża szkoleniowa, branża IT, windykacja wierzytelności, branża odzieżowa, branża remontowo-budowlana i wiele, wiele innych.

Posłuchaj, coraz rzadziej robię szkolenia otwarte ponieważ mam sporo pracy z indywidualnymi klientami. Jak we wrześniu robiliśmy szkolenie „Nowoczesne Strategie Sprzedaży”, to zapisy zamknęły się na dwa tygodnie przed szkoleniem.

Dlatego szczerze zachęcam Cię do tego, żebyś obejrzał nagranie z tego szkolenia, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że nie będą już organizował tego typu szkolenia na żywo.

Jeśli kiedykolwiek będzie druga edycja, to cena z pewnością będzie co najmniej o 50% wyższa.

PILNE: kto pierwszy zastosuje te metody
na swoim rynku, ten po prostu wygra.
Będziesz to Ty czy Twoja konkurencja?

To nie żart. Pierwsze osoby, które zastosują to w swoich branżach mają szansę uzyskać olbrzymią przewagę i zdominować dany rynek. Jeśli stwierdzisz, że „jakoś sobie poradzisz”, to masz do tego pełne prawo.

Ale jeśli wdrożysz to, co dostaniesz na tym szkoleniu, to od maja do końca 2016 roku zobaczysz większe dochody niż w ciągu ostatnich pięciu lat łącznie.

Bartku, jaka jest cena szkolenia „Marketing Machine”, które pomaga zdobywać uwagę osób zainteresowanych i zamieniać ich
w lojalnych Klientów?

Będziesz mile zaskoczony.

Jak wiesz szkolenia potrafią być bardzo drogie. Ich cena sięga nawet kilku tysięcy złotych, szczególnie jeśli są to szkolenia z marketingu i sprzedaży.

Gdybyś chciał, abym przekazał Ci wiedzę pracując 1 na 1, to Twoja inwestycja wyniosłaby 9000 zł. Takiej wiedzy, opieki i troski o klienta nie dostaniesz na żadnym innym szkoleniu, o studiach nie wspominając.

Jaka jest cena?

Zależy mi, abyś przeszedł proces, który faktycznie będzie wpływał na Twoje wyniki.

Zależy mi na tym, żebyś przejął kontrolę nad własnym życiem, przestał marnować czas i zaczął zarabiać godziwe pieniądze.

Zasługujesz na to, dlatego chcę, aby ta wiedza była dostępna po cenie, na którą każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić, gdy wie, że ta inwestycja zwróci mu się wielokrotnie.

Postanowiłem zastosować naprawdę dobrą cenę i całość jest dostępna za 997 zł.

Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse, i które rozumieją, że faktyczna wartość tego szkolenia jest znacznie większa.

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona
wybitnie skutecznych Przedsiębiorców

Jeżeli chcesz dołączyć do grona uczestników szkolenia nie bądź jedną z tych osób, które czekają z zapisami do ostatniej chwili, a później rozżalone piszą, że nie zdążyły skorzystać z promocji.

Masz dwie możliwości:

Możesz stwierdzić, że chcesz, aby kolejne miesiące tego roku były naprawdę wyjątkowe i stworzyć taki system marketingu, żeby wszystko działało jak w dobrze naoliwionej maszynie i miało głębszy sens.

 • Będziesz mógł pracować mniej i zarabiać więcej.

 • Będziesz miał wreszcie czas i pieniądze na to, żeby zadbać o swoje zdrowie.

 • Będziesz mógł spokojnie spędzić czas z rodziną i zabrać ich w miejsca, które do tej pory były poza Twoim zasięgiem.

 • Będziesz widział realne efekty swojej pracy, co pozwoli Ci stworzyć solidną „poduszkę finansową”, którą możesz reinwestować i przyspieszyć rozwój biznesu.

Albo… możesz zlekceważyć tę wiadomość i zostać kolejny rok w tym samym miejscu z tymi samymi problemami.

Zobacz regulamin.

Oto co mówią Klienci:

Przez ostatnie dwa dni nauczyłem się ekstremalnie dużo. Był to fantastycznie wykorzystany czas. Bartek jest osobą bardzo charyzmatyczną. Jest fantastycznym mówcą i ma niesamowitą energię.

Bardzo dużo z siebie daje i to się udziela, ponieważ uczestnicy też chcą dawać z siebie jak najwięcej. Byłam także na szkoleniu z produktywności i wiele zmieniło się w moim życiu. To co wskazał Bartek daje mi o wiele lepsze efekty niż to co ja chciałam zastosować.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, masz własną firmę lub chcesz ją mieć, i poszukujesz konkretnej wiedzy za rozsądne pieniądze to przyjdź na szkolenie Bartka.

 

Gabriela Dziewa-Ostapiuk

Właścicielka kancelarii podatkowej

 

Nazywam się Kinga Taukert i jestem fotografem. Tak jak wielu artystów miałam ten problem, że w swojej działalności chciałam się skupić wyłącznie na stronie artystycznej. Nie myślałem o tym, że zaniedbuję stronę biznesową mojej działalności.

Na szczęście mam przyjaciół, którzy mi doradzili, że powinnam coś z tym zrobić i polecili mi szkolenia Bartka, o którym nic nie wiedziałam. Sprawdziłam stronę internetową, poczytałam i stwierdziłam, że warto spróbować.

Już po 15 minutach szkolenia wiedziałam, że dobrze trafiłam. Te dwa dni to był dobrze zainwestowany czas. Bartek otworzył mi oczy na rzeczy, o których do tej pory w ogóle nie myślałam. Myślę, że dzięki jego radom mój biznes lepiej się rozwinie

 

Kinga Taukert

Fotograf, StudioNavigo.pl

 

Po pierwszym module szkolenia napisałem do brata takiego sms’a: „Sobotnio-niedzielny kurs, ale sam tego chciałem. Sporo notowania, jest ciekawie. Zmiana środowiska, młodzi ludzie, energia.

Może nie znajdę odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, ale na kilka owszem. Nie jestem notorycznym uczestnikiem takich szkoleń, raczej sami organizujemy takie wydarzenia dla stomatologów. Jednak zmiana perspektywy i bycie tu jako słuchacz, to zupełnie coś innego. Staram się korzystać z pobytu i pokornie wchodzę w rolę ucznia."

Szkolenie naprawdę polecam każdemu. Sam zapoznałem się z opiniami uczestników poprzednich szkoleń i to mnie przekonało, żeby się zapisać.

Co do prowadzącego – Bartek jest niesamowicie charyzmatyczny. Jest fantastycznym facetem. Podoba mi się to jak podchodzi do tematu uczenia.

Na szkoleniach, które ja organizuje patrzę na merytoryczny poziom osoby prowadzącej. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciwnie. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz będę miał okazję szkolić się u Bartka.

Chciałem jeszcze dodać kilka słów o kosztach. Byłem zaskoczony bo szkolenia Bartka są w bardzo rozsądnych cenach. W zasadzie nie pamiętam kiedy ostatni raz zapłaciłem za coś znacznie mniej niż to było rzeczywiście warte!

 

Marek Zakrzewski

DobraPasta.pl

 

Na szkolenie Bartka przyleciałem specjalnie z Niemiec :-) Uważam, że jest to jeden z najlepszych trenerów jacy uczą w języku polskim. Bartek zachwycił mnie swoimi szkoleniami i swoją wiedzą, dlatego koniecznie musiałem zobaczyć go na żywo.

Na szkolenie Bartka przyleciałem specjalnie z Niemiec :-)

 

Oskar Felkel

Swissgolden Company

 

Jestem na szkoleniu u Bartka po raz czwarty. Pewne rzeczy o których rozmawialiśmy na dzisiejszym, oraz na poprzednim szkoleniu są mi znane ponieważ prowadzę firmę ponad dwadzieścia lat. Jednak Bartek przekazuje wiedzę w bardzo prosty i przystępny sposób. To dodaje chęci do działania i pokazuje nowe możliwości.

 

Marian Janus

DrzwiDlaCiebie.pl

 

Mam ponad 30 lat doświadczenia w biznesie, ale dwa lata temu postanowiłem zmienić swoje życie i zainteresowałem się marketingiem sieciowym. Dla mnie najlepszym trenerem jest Bartek Popiel. Mam prawie wszystko co wydał, słucham tego w samochodzie, a wręcz się tym „karmię”.

Nie mogłem nie pojawić się na szkoleniu na żywo. Chciałem uścisnąć rękę Bartkowi i podziękować za wszystko co nieświadomie dla mnie zrobił. Bardzo wpłyną na zmianę mojego sposobu myślenia, uświadomił mi moje słabe punkty i pokazał jak z tego wyjść.

 

Wojciech Borna

DuoLife

 

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję
i dołączyć do grona uczestników.

Tak Bartku, jestem gotowy!

 • Wiem, że na szkoleniu „Marketing Machine” poznam strategie, które pomogą mi zwiększyć sprzedaż i wygenerować znacznie większe zyski.

 • Wiem, że z niektórymi technikami będę musiał obchodzić się bardzo ostrożnie i obiecuję Ci, że wykorzystam je tylko w etyczny sposób.

 • Wiem, że dostaję 60-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać strategie, których nauczę się na szkoleniu.

 • Rozumiem, że najszybszy wzrost z inwestycji uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co poznam na szkoleniu.

Gwarantuję, że to Ci się zwróci, albo oddam Ci pieniądze.

Nie masz nic do stracenia ponieważ szkolenie objęte jest 60-dniową gwarancją satysfakcji. Zatem jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Żadnych pytań, żadnych kłopotów. Po prostu piszesz do nas maila i robimy zwrot w ciągu 24h.

Rozumiem i chcę się zapisać

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. czy tego chcesz czy nie, najbliższe pięć lat minie w mgnieniu oka. Czy zamierzasz spędzić te pięć lat zamartwiając się o swoją firmę siedem dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę? Czy może wolałbyś przez następne pięć lat systematycznie przyciągać do swojej firmy wspaniałych klientów, za pomocą efektywnych i niedrogich rozwiązań, które poznasz na szkoleniu „Marketing Machine”?

PPS. Wyobraź sobie życie, w którym nie musisz się martwić czy pojawi się kolejny klient. Życie, w którym możesz mieć tych klientów dosłownie „na zawołanie”, podczas gdy Twoja konkurencja będzie ledwo wiązała koniec z końcem. Taka możliwość jest właśnie teraz w Twoim zasięgu.

PPPS. Wiedz, że obawy związane z utrzymaniem biznesu wpływają nie tylko na Ciebie i Twoją firmę, ale także na Twoją rodzinę i relację z przyjaciółmi. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale większość kłótni i rozwodów dotyczy właśnie…pieniędzy. „Marketing Machine” to nie tylko system, który przyciąga do Ciebie klientów. Tu chodzi o tworzenie lepszego życia, w którym sukces zawodowy przelewa się na inne obszary życia. Ale samo nic się nie stanie, dlatego podejmij działanie już teraz.

Serdecznie Pozdrawiam,

 

 

 

 

 

Copyright - BartekPopiel.pl & ZloteMysli.pl

 

 

Motywacja 2.0

 • Długość nagrania: 4 godz. 52 min.
 • Cena poza pakietem: 397,00 zł

3„Motywacja 2.0″ – Jak się zmotywować
do działania i być zdeterminowanym,
aby wytrwać do końca?

Być może byłeś na różnego rodzaju szkoleniach na których łamie się deskę ciosem karate, albo chodzi po rozżarzonych węglach. Zwykle uczestnicy takich seminariów są nabuzowani i wydaje im się, że mogą dosłownie góry przenosić.

Jest tylko jeden problem – mija tydzień, emocje opadają i pojawia się zniechęcenie kiedy znów trzeba zabrać się do pracy.

Zdarza się, że wtedy taki człowiek idzie na kolejne szkolenie, bo tamto jednak nie do końca go zmotywowało, albo zmotywowało, ale tylko na kilka dni.

Możesz wyznaczać sobie kary i motywować się marchewkami w różnych kolorach i o różnej długości, ale dopóki nie znajdziesz w sobie prawdziwego motywu, który Ciebie porusza do działania, to zawsze, ale to zawsze takie zabiegi prędzej czy później, będą skazane na porażkę.

Mam dla Ciebie małą zagadkę. Wyobraź sobie, że mamy rok 1995. Dostajesz opis dwóch encyklopedii i musisz przewidzieć, która z nich osiągnie sukces w roku 2010. Gotowy?

Encyklopedia nr jeden jest tworzona i finansowana przez firmę Microsoft. Będą nad nią pracować profesjonalni autorzy i rzesza redaktorów. Całość będą nadzorować dobrze wynagradzani menadżerowie. Wszystko po to, żeby projekt został ukończony w zaplanowanym czasie. Ta encyklopedia ma być sprzedawana na płytach CD oraz online.

Encyklopedia nr dwa nie będzie tworzona przez żadną firmę. Będzie tworzona i redagowana przez pasjonatów – ochotników. Żaden z autorów nie dostanie nawet złamanego grosza za wykonanie swojej pracy, a niektórzy będą pracować nawet 30 godzin tygodniowo.

Encyklopedia będzie dostępna online i będzie całkowicie darmowa. Dotacje będą dobrowolne.

Wróćmy do pytania: która z tych encyklopedii odniesie sukces w 2010 roku?

Doskonale wiesz która :-) Pierwszy projekt to MSN Encrata i Microsoft ostatecznie zamknął go w 2009 roku.

Z kolei druga encyklopedia, to Wikipedia, która w tej chwili jest największą encyklopedią na świecie. Zawiera ponad 13 milionów artykułów w 260 językach!

Jak to możliwe, że ludzie pracujący za darmo wygryźli z rynku taką potęgę jak Microsoft?

Co napędzało tych wszystkich pasjonatów?

Dlaczego byli gotowi poświęcać ZA DARMO swój czas na tworzenie internetowej encyklopedii?

Nikt nie obiecywał im wycieczek na rajskich wyspach, luksusowych samochodów, tytułów, ani premii pieniężnych.

Swoją drogą – czy zdajesz sobie sprawę z tego, że naukowe badania udowadniają, że wszelkie premie i wycieczki nie tylko nie motywują pracowników (zwłaszcza umysłowych) do efektywniejszego działania, ale wręcz sprawiają, że stają się oni mniej efektywni niż przed ogłoszeniem, że dla najlepszych są nagrody?

Zauważ, że nikt się nie zastanawia jak zachęcić autorów do pisania w Wikipedii. Oni to robią, bo chcą. Sami się motywują i dlatego Wikipedia działa tak dobrze.

Kiedy spotkamy się na sali poznasz wyniki wspomnianych badań i wspólnie zastanowimy się jak te mechanizmy wdrożyć do Twojej firmy lub organizacji.

Na szkoleniu dowiesz się:

• Kiedy nagrody zewnętrzne nie tylko nie poprawiają efektów, ale wręcz je pogarszają?

• W jakich okolicznościach i  w stosunku do jakiego typu pracowników nagrody będą skuteczne?

• Jakie trzy elementy muszą być zagwarantowane, żebyś był zmotywowany do działania?

• Poznasz sposoby na to, aby Twoja motywacja nie była chwilowym uniesieniem, ale żeby stale utrzymywała się na znacznie wyższym poziomie

Wszystko w oparciu o liczne eksperymenty i badania naukowe.

 

 

ZAMAWIAM

Pewność siebie

 • Długość nagrania: 1 godz.
 • Cena poza pakietem: 27,00 zł

Zapis webinaru na temat pewnosci siebie

Potęga Dobrych Decyzji

 • Długość nagrania: 4 godz. 7 min.
 • Cena poza pakietem: 497,00 zł

Jak myślisz - jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie gdybyś raz za razem zaczął podejmować decyzje poprawiające Twoje zdrowie, biznes i relacje z innymi ludźmi?

Drogi Przyjacielu, 

Każdego dnia dokonujesz wyborów. Toważyszą Ci one już od chwili przebudzenia. Zaraz po otwarciu oczu zastanawiasz się czy już wstać bo praca czeka, czy może jeszcze "kilka minut" poleniuchować.

Decyzje jakie podjąłeś w przeszłości sprawiły, że jesteś tu gdzie jesteś i masz to co masz, i...czego nie masz. 

Być może tak jak i ja w przeszłości dokonałeś kilku złych wyborów. Cóż, jesteśmy tylko ludźmi, więc każdy ma prawo do pomyłki. Sytuacja zaczyna się komplikować gdy ten sam błąd popełnisz po raz kolejny i kolejny. 

Przerabiałem to. 

Nie potrafiłem podjąć konkretnej decyzji i działało to na mnie wręcz paraliżująco, a im dłużej się zastanawiałem, tym większy mętlik miałem w głowie. Z pewnością wiesz o czym mówię. 

W końcu zacząłem się zastanawiać w jaki sposób decyzje podejmują ludzie, których nazywa się seryjnymi trumfatorami. To osoby, które wręcz zamieniają w złowo wszystko, czego się dotkną.

Dotarłem do badań takich osób jak Daniel Kahneman, Paul Slovic, Amos Tversky, Suzy Welch i wielu innych. 

Byłem w szoku kiedy okazało się, że nauka już od dawna wie jak przebiegają behawioralne procesy decyzyjne, ale ta wiedza po prostu nie jest rozpowszechniona. 

Początkowo zgrodzamadziłem to wszystko na własny użytek, dzięki czemu moje życie stało się lepsze pod każdym względem, ale byłoby grzechem gdybym trzymał tę wiedzę pod kluczem.

Widząc jak entuzjastycznie zostały przyjęte materiały dotyczące podejmowania decyzji na moim blogu postanowiłem, że stworzę kurs, który pomoże także innym ludziom, w tym Tobie wejść w temat znacznie głębiej. 

Dlaczego powinieneś nauczyć się podejmować lepsze decyzje?

 • Dlatego, że nic tak nie wpływa na jakość Twojego życia jak trafność podejmowanych decyzji
 • Dlatego, że od dobrych decyzji zależy to ile zarabiasz, jakie masz relacje z innymi ludźmi i jaki jest stan Twojego zdrowia
 • Dlatego, że wiemy jak usprawniać proces podejmowania decyzji
 • Dlatego, że decyzje, które podejmujesz są potężną siłą kształtującą Twoje życie

Umiejętność podejmowania słusznych decyzji mają kluczowe znaczenie w tym, aby wieść bogate i szczęśliwe życie. 

Czego dokładnie nauczyć się w tym kursie: 

 • Określisz swój obecny styl decyzyjny
 • Dowiesz się co wpływa na Twoje decyzje
 • Poznasz metody podejmowania decyzji jakie stosują pionierzy biznesu
 • Dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję
 • Będziesz wiedział kiedy kierować się zdrowym rozsądkiem, a kiedy dopuścić do głosu intuicję 

Ponadto:

 • Będziesz wiedział jak sobie radzić z tzw."wujkami dobra rada"? 

 • jak odmawiać, aby nie zachwiać relacjami?
 • Jak zadbać o swoje prawa z poszanowaniem godności innych osób?

Tego wszystkiego i wiele więcej nauczysz się w kursie "Potęga Dobrych Decyzji"

Jak będzie przebiegał kurs? 

Zaraz po zakupie otrzymasz dostęp do pierwszej części. Kolejne części będą wysyłane zgodnie z poniższym harmonogramem: 

Część 1 - zaraz po zapisie

Cześć 2 - środa 9.10.2013 

Część 3 - środa 16.10.2013

Część 4 - środa 23.10.2013

Część 5 - środa 30.10.2013 

Pamiętaj, że kurs objęty jest 100% gwarancją zatem całe ryzyko biorę na siebie. 

Materiały dodatkowe:

tydzien1-cwiczenia.pdf 0,29 MB
tydzien2-cwiczenia.pdf 0,30 MB
tydzien3-cwiczenia.pdf 0,40 MB
tydzien4-cwiczenia.pdf 0,35 MB
tydzien5-cwiczenia.pdf 0,23 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Potężna Motywacja

 • Długość nagrania: 53 min.
 • Cena poza pakietem: 27,00 zł

Power Networking

 • Długość nagrania: 5 godz. 52 min.
 • Cena poza pakietem: 997,00 zł

Oto sposób, dzięki któremu zbudujesz
sieć bogatych kontaktów i relacji biznesowych

                                A przy tym:
                                1) Zwiększysz zyski ze swojej sieci kontaktów
                                2) Rozwiniesz siec kontaktów i napędzisz swoją karierę
                                3) Stworzysz taką wartość, żeby inni czerpali korzyści z tego, że znają ciebie!
                                3) Będziesz miał wokół siebie ludzi, którzy będą dodawać Ci otuchy w momentach słabości

 

WIEM, ŻE TY

Kiedy spojrzałeś na ofertę pomyślałeś być może: „Ale to długie, nie chce mi się tego czytać”. Rozumiem to.

Wiedz jednak, że szanuję zarówno Twój jak i swój czas dlatego żadne, ale to żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

Wszystko zostało przemyślane, a cały tekst ułożony jest tak, żeby czytało się go jak dobrą powieść kryminalną i z lekkością przechodziło do poszczególnych akapitów.

Nim się obejrzysz dojdziesz do ostatniej linijki – masz na to moje słowo.

Gotowy? 

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • Nie wiesz jak poznawać wpływowych ludzi, których podziwiasz (wysyłasz do nich emaile, ale albo odpowiadają jednym, dwoma zdaniami albo wcale)
 • Chciałbyś robić w życiu ciekawe rzeczy, ale kiedy mówisz o tym znajomym i rodzinie to… patrzą na Ciebie jak na wariata
 • Chcesz poznawać ludzi, którzy znają ludzi, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać
 • Nie masz wokół siebie ludzi, którzy będą Cię motywować zamiast podcinać skrzydła
 • Chciałbyś zmienić pracę na lepiej płatną, ale nie masz znajomości, więc kurczowo trzymasz się tego co jest (jak długo jeszcze tak wytrzymasz?)
 • Nie wiesz jak zdobywać nowe kontakty i budować relacje
 • Chodzisz na szkolenia, poznajesz ludzi, wymieniacie się numerami telefonów i….NIC
 • Chcesz być lepiej widocznym w branży, ale nie wiesz jak to zrobić
 • Nie znasz skutecznych technik i praktyk budowania sieci kontaktów biznesowych
 • Nie masz za wiele pieniędzy na marketing i reklamę, a chcesz zdobywać nowych klientów

 

to poświęć dosłownie 5 minut i czytaj dalej

ponieważ mam dla Ciebie prawdopodobnie najlepszą wiadomość dla Twojego życia, biznesu i kariery zawodowej.

Jednak zanim przejdziemy do dokładnego omówienia systemu opowiem Ci krótko swoją historię.

Już na studiach wiedziałem, że chcę mieć firmę, ale nie do końca wiedziałem jak się za to wszystko zabrać. Czytałem, szukałem, błądziłem.

Udało mi się pozyskać kilku klientów, ale zarobki nie były zbyt imponujące.

Miałem trochę szczęścia ponieważ już na studiach miałem okazję poznać człowieka, który prowadził duży biznes. To właśnie on powiedział mi, że największy kapitał jaki można mieć to relacje z ciekawymi ludźmi.

Powiedział mniej więcej coś takiego: „Bartek, jak będziesz miał znajomości, to łatwiej pozyskasz klientów i to bez wydawania pieniędzy na reklamę.

Jak będziesz miał znajomości, to wszystko szybciej załatwisz.

Jak będziesz miał znajomości, to w razie kłopotów, ktoś zawsze Ci pomoże.

Jak będziesz miał znajomości będziesz mógł ludzi ze sobą kojarzyć. Będziesz łącznikiem, a ludzie zawsze pamiętają dzięki komu się poznali”.

Wtedy ja zapytałem…

„No dobrze, ale skąd ja w ogóle mam mieć te znajomości? Jak mam  docierać do tych ludzi, którzy już prowadzą swoje firmy?”

Odpowiedział mi: „Nie wiem. Kombinuj”. Po czym mrugnął okiem, uśmiechnął się, wstał i zostawił mnie na ławce w stanie całkowitej konsternacji.

Wróciłem do domu, włączyłem portal Goldenline.pl i zacząłem szukać przedsiębiorców z Katowic. Wysłałem setki wiadomości, w których pisałem, że jestem początkującym przedsiębiorcą i czy mogliby się ze mną spotkać na kawie.

Chciałem się od nich dowiedzieć co powinienem robić, a czego się wystrzegać. Chciałem wiedzieć jak udało im się osiągnąć sukces i jakie po drodze popełnili błędy.

Najgorsze było to, że… nikt nie miał czasu się ze mną spotkać.

Jeżeli już ktokolwiek mi odpisał (a takich było zaledwie kilku), to odpowiedź była negatywna.

Byłem załamany.

Nie sądziłem, że to będzie takie trudne.

Pewnego razu jeden z klientów zapytał mnie czy mogę mu polecić jakąś książkę lub audiobooka. Poleciłem mu „Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie” Franka Bettger’a.

Po czym Rafał (tak miał na imię mój klient) powiedział, że zna tą książkę. Mało tego! Znał też człowieka, który tą książkę czytał czyli Tomasza Kućmę.

 

Zapytałem Rafała, czy może mnie poznać z Tomkiem bo jego głos bardzo często mi towarzyszy w samochodzie. Kilka dni później miałem okazję poznać Tomka, ale… byłem tak onieśmielony, że zapomniałem wszystkiego o co chciałem go zapytać.

W tym czasie moja dziewczyna, a obecnie żona, pracowała wtedy w punkcie sieci Era (obecnie T-Mobile) i w nagrodę za bardzo dobrą sprzedaż dostała kamerę.

Na kamerze była naklejka, że jest ona kompatybilna z zyskującym coraz szerszą popularność portalem youtube.com.

Nagle doznałem olśnienia. Wszystkie klocki dosłownie w sekundzie trafiły na swoje miejsce.

Trzymając tą kamerę w ręce powiedziałem: „Będę robił wywiady!”.

Złapałem za telefon i zadzwoniłem do Tomasza Kućmy. Tomek zgodził się na wywiad i po kilku dniach siedzieliśmy w małym biurze wypożyczonym na ten czas z uczelni.

Nie miałem żadnych mikrofonów, oświetlenia, ani nic takiego. Mieliśmy tylko biuro, kamerę i pytania do wywiadu.

Po wywiadzie jeszcze długo rozmawialiśmy o biznesie i jego prowadzeniu.

Zapytałem Tomka czy zna jeszcze kogoś z kim mógłbym przeprowadzić taką rozmowę i tak trafiłem do Marcina Kądziołki – prezesa wydawnictwa „Złote Myśli”.

Po wywiadzie Marcin doradził mi, abym napisał książkę. Posłuchałem jego porady i mój poradnik „Zrobię To Dzisiaj!” przez cztery miesiące zajmował pierwsze miejsce na liście bestsellerów wydawnictwa.

Docieranie do kolejnych osób było już znacznie prostsze. Po prostu mówiłem, że chciałbym przeprowadzić wywiad i że takie rozmowy przeprowadziłem już z osobami X, Y, Z.

Tym razem sytuacja wyglądała diametralnie inaczej bo 9 na 10 osób bez chwili zawahania godziło się na rozmowę. Tak poznałem wielu wpływowych ludzi.

Nabrałem odwagi, blog się rozrastał, a ja w pewnym kręgu stałem się rozpoznawalny.

 

Z czasem moje kontakty…

zaczęły poszerzać się o przedsiębiorców, dyrektorów, ludzi pracujących w administracji, a także polityków urzędujących na poziomie lokalnym i krajowym.

Dzięki znajomościom mój biznes znacznie przyspieszył. Pojawiali się klienci z polecenia oraz coraz więcej klientów z „górnej półki”.

W tym momencie właściwie nie ma dnia, żebym nie był zaproszony do współpracy przy jakimś projekcie.

Może zabrzmieć to nieco dziwnie, ale jestem wręcz przytłoczony różnymi ofertami i możliwościami współpracy.

Oczywiście taki krąg znajomych nie powstał z dnia na dzień. Wymagało to kilku lat, ale ten czas i tak upłynie, a wierz mi – chyba nic tak mocno nie wpłynęło na mój sposób myślenia, motywację i biznes jak to, że jestem otoczony wspaniałymi ludźmi.

Potwierdzają to badania naukowe

Tom Rath w książce „Vital Friends” przytacza badania, które pokazują, że jesteś średnią pięciu najbliższych Ci osób.

Jeżeli w Twoim najbliższym kręgu znajduje się dużo osób z nadwagą, to prawdopodobnie Twoja waga też jest nieco zawyżona.

Jeżeli otaczasz się ludźmi, dla których liczy się tylko dzień dzisiejszy, to prawdopodobnie sam także będziesz miał problem z tym, żeby oszczędzać pieniądze. Nieświadomie będziesz przejmował pewne wzorce.

Nicholas Christakis, socjolog z Harvard Medical School w Bostonie, w książce „Connected. The amazing power of social networks and how they shape our lives” udowadnia, że wpływ na nas mają nie tylko przyjaciele, ale także przyjaciele przyjaciół, oraz przyjaciele przyjaciół naszych przyjaciół.

 

Zastanów się nad tym…

jak wielki wpływ miałoby na Ciebie to, gdybyś w swoim najbliższym kręgu miał osoby, które zarządzają firmami generującymi obroty w milionach złotych rocznie?

Jaką miałoby to dla Ciebie wartość, gdybyś mógł zwrócić się do nich z prośbą o radę w momencie podejmowania trudnej decyzji?

Uwierz mi – mieć takich ludzi za przyjaciół to skarb.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak potężny wpływ ma na nas to, kim się otaczamy.

Pokażę Ci jak nawiązywać wspaniałe relacje z ludźmi, którzy w Ciebie wierzą, którzy Cię motywują i inspirują.

Ludźmi, którzy wyciągną do Ciebie pomocną dłoń, gdy nagle pojawi się na Twojej drodze jakaś bariera.

Będę szczery – życie jest za krótkie, żeby spędzić je w gronie wiecznie narzekających ludzi, którzy zazwyczaj sami wiodą dość nudne życie i swoje frustracje przelewają na wszystkich w koło. Z takimi ludźmi delikatnie rzecz ujmując powinieneś „poluzować” swoje kontakty dla swojego zdrowia psychicznego i emocjonalnego.

Kiedy startowałem nie miałem żadnych znajomości. Ten krąg znajomych został zapoczątkowany w 2010 roku i z każdym dniem staje się coraz większy.

Przerobiłem mnóstwo sposobów nawiązywania znajomości i chętnie opowiem Ci co działa najlepiej.

 

Opowiem także czego nie robić, żeby nie zrazić do siebie ludzi, którzy mogą okazać się naprawdę bardzo pomocni (niestety, takie błędy też mam na koncie).

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość

Przyspiesz swoje sukcesy dzięki budowie wspaniałych relacji prywatnych i biznesowych. Nawiązuj kontakty, otaczaj się ciepłymi i serdecznymi ludźmi, a wiele w Twoim życiu się zmieni.

Będziesz bardziej zmotywowany do pracy, będziesz myślał w zupełnie inny sposób niż dotychczas, będziesz tworzył takie życie, o jakim zawsze marzyłeś.

Czy ten system rzeczywiście przynosi te wszystkie obiecywane efekty?

Startując ze swoją firmą nie miałem żadnych tradycji biznesowych. Żadnych znajomości.

Próbowałem docierać do ludzi sukcesu, do wpływowych osób, ale bezskutecznie. Straciłem wiele czasu i pieniędzy nieumiejętnie budując sieć kontaktów.

Wszystko zmieniło się gdy poznałem i wprowadziłem do swojego biznesu techniki, które przekażę na szkoleniu. Zacząłem budować wspaniałe relacje biznesowe i zaczęły dziać się niewiarygodne rzeczy! Tylko w samym 2013 roku:

- przeszkoliłem ponad 1000 osób

- zwiększyłem obroty w firmie o 400%

- zyskałem zaufanych i sprawdzonych współpracowników i poszerzyłem swój zespół do siedmiu osób

a przy tym pracowałem znacznie mniej niż rok wcześniej.

Tych i jeszcze wielu innych wyników nie byłoby gdyby nie zdobyte kontakty!

Tylko na tym szkoleniu

Dowiesz się:

 • dlaczego musisz poznawać ludzi i jak działać tak żeby samemu być znanym
 • jak wejść w relacje i współpracować z przedsiębiorcami
 • jak nawiązywać kontakty gdy jest się cichym, skrytym i nieśmiałym (tak, tak – nawet będąc introwertykiem możesz stworzyć sieć wspaniałych znajomych!)
 • jak zdobyć szacunek wpływowych osób
 • dlaczego przebywanie z wpływowymi ludźmi w jednym pomieszczeniu jest ważne
 • co zrobić, aby to z Tobą ludzie chcieli nawiązywać kontakt – wtedy to Ty decydujesz z kim się spotkasz i wręcz przebierasz w ofertach współpracy
 • jak nawiązywać kontakty na spotkaniach biznesowych i szkoleniach
 • jak tworzyć tzw. fuzje
 • jak jedna rzecz sprawi, że w mgnieniu oka zupełnie nieznana osoba będzie się czuła, jakbyście znali się od lat
 • jak opanować narzędzia komunikacyjne: słuchanie, pytanie, życzliwość na starcie, nie przerywanie, bezinteresowny kontakt
 • jak ustawić własne kryteria relacji – przecież nie z każdym chcesz się przyjaźnić
 • jak działają grupy i spotkania networkingowe i czy w ogóle warto poświęcać na to czas

 

 • co to jest fontanna przywództwa i jak się do niej dostać?

 

To wszystko będzie pierwszego dnia.
Natomiast w drugi dzień zajmiemy się takimi tematami jak:  

 • jak znaleźć mentora i dowiedzieć się ciekawych rzeczy od wyjątkowej dla Ciebie osoby
 • czym i jak się wyróżnić, żeby ważna osoba mogła się w ogóle Tobą zainteresować
 • jak poznawać i kierować relacje z ludźmi, którzy znają innych ważnych ludzi tak żeby biznes się kręcił
 • jak dbać o jakość swoich kontaktów
 • jak podtrzymywać wartościowe dla Ciebie relacje
 • jak budować i umacniać sieć kontaktów biorąc udział w ciekawych wydarzeniach
 • jak dbać o poprawę relacji wysyłając odpowiednie wiadomości
 • co robić po otrzymaniu wizytówki
 • jak z korzyścią dla siebie dzielić się kontaktami
 • jak nie stracić swojej reputacji dając złą rekomendację? Co z Twoją reputacja gdy polecisz kogoś kto mówiąc kolokwialnie „nawali”?
 • na co zwrócić ogromną uwagę w nawiązywaniu korzystnych kontaktów biznesowych
 • zdobycie kontaktu to nie wszystko- co robić potem?
 • jak wywierać dobre wrażenie? – bez tej umiejętności zapomnij o nawiązywaniu korzystnych kontaktów
 • jak  odpowiednio przygotować się do spotkania
 • jak polecać zaprzyjaźnione firmy i jak być polecanym?
 • jak budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną
 • jak nawiązywać i jak nie nawiązywać kontaktów z wpływowymi ludźmi
 • jak odświeżać stare znajomości
 • wreszcie – jak to wszystko zorganizować skoro pewnie już masz mnóstwo spraw na głowie

 

Buduj relacje! 

 

O tym, że warto nawiązywać kontakty wie każdy. Twoja widoczność i umiejętność budowania wokół siebie i swojej firmy KORZYSTNYCH KONTAKTÓW jest kluczowa.

Kontakty  nadają odpowiedniego pędu karierze. Zdobywasz błyskawicznie nowe umiejętności i dostrzegasz szanse oraz możliwości, które oficjalnie pojawią się na rynku dopiero za kilka lub kilkanaście miesięcy!

Obojętnie czy zaczynasz czy masz już ugruntowaną pozycję musisz nauczyć się budować i pielęgnować wspaniałe relacje zarówno biznesowe jak i prywatne!

Power Networking to ogromna umiejętność biznesowa. Kontakty to klucz do dalszych działań. Bez dobrych relacji nie ma zleceń.

Dostajesz gotowe, sprawdzone i najlepsze praktyczne techniki na rozpędzenie swojej kariery i biznesu.

 

Jeżeli…

- jesteś pracowity i kompetentny, ale jednak mimo to nie potrafiłeś budować sieci kontaktów

- nie miałeś żadnych wartościowych kontaktów biznesowych z ludźmi z Twojej branży

-bezskutecznie próbowałeś docierać do wpływowych ludzi i nie wiedziałeś, co robisz źle i w czym jesteś nieskuteczny

To system POWER Networking mocno zatrzęsie Twoim biznesem i karierą. Wchodzisz na nową drogę. Po poznaniu i wdrożeniu tych konkretnych technik w swoje życie…

Będziesz…

- z łatwością budował wspaniałe relacje prywatne i biznesowe

- człowiekiem poszukiwanym przez headhunterów – a oni bardzo często korzystają z rekomendacji

- polecany innym firmom, co nada ogromny pęd Twojej karierze

- przeżywał niezwykle emocjonujące chwile w gronie cudownych ludzi

 

Dlaczego to szkolenie jest na żywo?

Szkolenie z budowania sieci bogatych kontaktów będzie najbardziej efektywne, gdy ludzie spotkają się ze sobą na żywo. Tak poznajesz ludzi mających problemy, które Ty możesz rozwiązać.

Oni mają swoje biznesy i znają inne osoby. Każda z osób obecnych na szkoleniu może Tobie pomóc. Pomyśl – będzie kilkadziesiąt osób, z którymi spędzisz dwa dni!

Sprawdzisz poznane techniki i rozpoczniesz jeszcze na szkoleniu budowanie sieci swoich bogatych kontaktów.

Tak naprawdę może wystarczy, że pozyskasz tylko jednego klienta na tym szkoleniu, a cała inwestycja natychmiast Ci się zwróci. Ja Ci w tym pomogę – obiecuję.

 

Kto wie – może to właśnie na tym szkoleniu poznasz partnera biznesowego, klienta, pracownika, albo… miłość swojego życia ;)

Ale to nie wszystko!

Po szkoleniu na żywo zostaniesz zaproszony na webinar (120 minut), na których omówię dodatkowe strategie, oraz odpowiem na Twoje pytania.

Większość trenerów po szkoleniu nie interesuje się efektami swoich kursantów. Zarobili swoje, więc jak nie wdrożysz wiedzy, to Twoja wina.

Osobiście nie do końca się z tym zgadzam. Przecież jak nauczyciel w szkole stawia swoim uczniom same dwóje ze sprawdzianów, to możemy stwierdzić, że:

a) uczniowie, to banda głąbów i leniuchów – to jest pójście na łatwiznę.

b) nauczyciel robi coś źle, skoro zdecydowana większość sobie nie radzi – to wymaga wzięcie na siebie odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, co dla wielu trenerów jest nie do przełknięcia.

Miałem to szczęście, że przez kilka lat pracowałem w szkołach podstawowych i gimnazjach i wierz mi – potrafiłem wyprowadzić na prostą nawet takich uczniów, na których wszyscy już postawili krzyżyk.

Zarówno nauczyciele jak i (o zgrozo) rodzice byli przekonani, że te dzieciaki kiedyś zasilą grono osób odsiadujących kary za różne przestępstwa w poprawczakach i więzieniach.

Dzisiaj moi podopieczni uczą się w dobrych szkołach. Potrafią się uczyć szybciej i zapamiętują na dłużej.

 

Z czego to wynika?

Z tego, że wierzę w swoich uczniów bardziej niż oni sami w siebie. Widzę w nich ludzi, którymi oni dopiero się staną. Jestem nieustępliwy, wymagający i brutalnie szczery.

Tak jak i w nich, tak samo wierzę w Ciebie.

Wierzę, że stać Cię na znacznie więcej, niż teraz pokazujesz.

Wierzę, że gdybyś dostał do ręki konkretny i działający system, to realizacja planów będzie tak prosta, jak budowa helikoptera z klocków Lego z wykorzystaniem instrukcji. Jak tej instrukcji nie ma, to czeka Cię długa, żmudna i męcząca nauka na zasadzie prób i błędów.

Wierzę, że możesz spełniać swoje marzenia i być przykładem dla ludzi z Twojego otoczenia. Pokaż im, że można.

Dla kogo jest to szkolenie?

Ten system nie jest dla każdego. Komu najbardziej przyda się POWER Networking?

1. Właściciele firm

Jako właściciel firmy powinieneś budować dobre relacje ze swoimi klientami, kontrchentami, wspólnikamii  partnerami biznesowymi. Im więcej różnych ludzi znasz, i im lepsza jest Twoja reputacja, tym szybciej dotrzesz do klientów z „górnej półki”. Dzięki odpowiednim relacjom wiele spraw można załatwić szybciej, łatwiej i w przyjaznej atmosferze :-)

2. Przyszli przedsiębiorcy

Jeżeli dopiero zamierzasz otworzyć firmę, to zacznij od budowania szerokich relacji z różnymi ludźmi. Zacznij to robić nawet jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanego pomysłu na biznes! Dzięki temu, że będziesz otoczony ludźmi znacznie bogatszymi w doświadczenie unikniesz wielu błędów, rozczarowań i… zachowasz w kieszenie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, które prawdopodobnie byś stracił działając metoda prób i błędów.

3. Osoby, pragnące zmienić pracę lub awansować

Jeżeli pracujesz na etacie i jest Ci z tym dobrze, to świetnie! Podwyższaj swoje kompetencje i buduj relacje – dzięki temu znacznie zwiększysz swoje możliwości uzyskania wyższego stanowiska. Pamiętaj – 50% ogłoszeń o pracę nigdzie się nie ukazuje ponieważ dzisiaj jak nigdy wcześniej liczą się rekomendacje.

4. Freelancerzy

Jesteś freelancerem? Robisz strony internetowe, zdjęcia, programujesz, montujesz video, piszesz teksty, zajmujesz się szeroko rozumianą reklamą i marketingiem? To szkolenie jest dla Ciebie. Twój biznes to Ty i Twoje relacje. Zatem buduj i pielęgnuj je jak należy, a Twój kalendarz będzie wypełniony zleceniami co najmniej na kilka miesięcy do przodu.

 

Decydujące pytanie

Stać cię na to, żeby każdego dnia tracić wspaniałe możliwości i potencjalnych klientów?

Tak być może się dzieje właśnie przez nieumiejętność budowania sieci kontaktów.

Jeśli jesteś gotów na prawdziwą rewolucję to…

POMOC JEST TU!

Tylko od Ciebie zależy czy staniesz się POWER Networkerem. Wtedy każda Twoja relacja biznesowa i każdy kontakt będą nawzajem się napędzać. Pomyśl tylko, że:

 • będziesz umiejętnie pielęgnował swoje kontakty i bogacił się dzięki nim. Dostaniesz szanse o których teraz nawet ciężko Ci myśleć. Niesamowicie przyspieszy to Twój rozwój i rozwój Twojego biznesu (jeśli takowy prowadzisz)
 • będziesz zdobywał nowe kontakty i zlecenia. Wreszcie poczujesz jak raz dobrze wykonana praca potrafi procentować
 • będziesz znał rynek, a rynek będzie znał ciebie. Dostaniesz szanse i możliwości, których mógłbyś nigdy nie dostać

Są osoby wolące narzekać, że trudno jest zdobywać dziś kontakty. Nikt nie urodził się z notesem pełnym kontaktów. Niektórzy wolą czekać, aż sukces i znajomości same do nich przyjdą.

Mam nadzieję, że Ty taki nie jesteś?

W takim razie zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu i zdobądź umiejętność budowania sieci bogatych relacji, każdego dnia napędzających Twoją karierę i wzbogacającą Twoje życie o ciekawych i inspirujących ludzi.

„Dobrze Bartek, to ma sens.
Powiedz ile to wszystko jest warte?”

Jak wiesz szkolenia stacjonarne potrafią być bardzo drogie. Ich cena sięga nawet do 4000 zł za dwa dni szkolenia (możesz to łatwo sprawdzić).

Posłuchaj, gdybym miał wycenić szkolenie, webinar i nagrania, które dostaniesz wyglądałoby
to następująco:

a) Szkolenie na żywo z bogatym cateringiem wyceniam na 1500 zł

b) Dodatkowy webinar, na którym będę wspierał proces Twojej zmiany wyceniam na 99 zł

c) Nagranie ze szkolenia będzie oferowane w cenie 297 zł  – Ty jako uczestnik szkolenia na żywo dostaniesz je w prezencie!

Podsumowując:

Nabywając ten cały pakiet po standardowych cenach zapłaciłbyś dokładnie 1896 zł

Gdybyś chciał, abym przekazał Ci wiedzę pracując 1 na 1, to Twoja inwestycja wyniosłaby 2850 zł
(350 zł – pierwsza godzina, 2500 zł kolejne dziesięć godzin).

Takiej wiedzy, opieki i troski o klienta nie dostaniesz na żadnym innym szkoleniu o studiach nie wspominając.

Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse, i które rozumieją, że faktyczna wartość tego szkolenia jest znacznie większa.

Bardzo Cię proszę – jeżeli czujesz, że to coś dla Ciebie, to sugeruję się pospieszyć. Na ostatnie szkolenie w Warszawie wszystkie 55 miejsc zostało wyprzedane w zaledwie kilka dni. 32 osoby wpisały się na listę rezerwową, a 9 osób chciało zapłacić podwójną stawkę byleby tylko znaleźć się na sali.

Było mi strasznie przykro, że musiałem odesłać z kwitkiem wielu stałych klientów :-(

100% Gwarancja Satysfakcji

Nie masz nic do stracenia ponieważ szkolenie objęte jest 30-dniową gwarancją satysfakcji.

Zatem jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Żadnych pytań, żadnych kłopotów. Po prostu piszesz do nas maila i robimy zwrot w ciągu 24h.

 

 

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona
wybitnie skutecznych osób

Jeżeli chcesz dołączyć do grona uczestników szkolenia nie bądź jednym z tych nieboraków, którzy czekają z zapisami do ostatniej chwili, a później rozżaleni piszą, że nie się spóźnili i zabrakło dla nich miejsca.

Ten pakiet jest w wyśmienitej cenie i wszystko co musisz teraz zrobić to kliknąć w  „ Zamawiam!”.

 

ZAMAWIAM

Strategie Nauki Geniuszy 2.0

 • Długość nagrania: 36 godz. 14 min.
 • Cena poza pakietem: 97,00 zł

Materiały dodatkowe:

Prezentacja1-miejsce.pdf 2,01 MB
Prezentacja2-zapamietywanie-cz1.pdf 2,63 MB
Prezentacja3-mapy-mysli.pdf 1,95 MB
Prezentacja4-mapy-czytanie.pdf 3,55 MB
Prezentacja5-matematyka.pdf 0,76 MB
Prezentacja6-sketchnoting.pdf 1,42 MB
Prezentacja7-sprenger.pdf 2,77 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Think Big!

 • Długość nagrania: poniżej 1 min.
 • Cena poza pakietem: 397,00 zł

Czy wiesz jak stworzyć biznes,
który na 100% będzie dochodowy?

Dosłownie za chwilę dowiesz się dlaczego jedne osoby zakładają własne firmy,
które dobrze zarabiają, a inni… ledwo wiążą koniec z końcem.

 

Mam to szczęście, że dzięki odpowiednim ludziom spotkanym na swojej drodze, oraz umiejętności szybkiego czytania (czytam ok. 50 książek rocznie) należę do tej pierwszej grupy.Oczywiście nie zawsze było lekko, łatwo i przyjemnie. Swego czasu wątpiłem czy to co robię w ogóle ma sens.

B
yłem przygnębiony bo uważałem, że mój pomysł na biznes jest genialny.Niestety myliłem się.

 

Mało tego! Nawet jak widziałem, że nie ma z tego pieniędzy, to brnąłem w to dalej z nadzieją, że się odkuję. Prawda była taka, że nie potrafiłem spojrzeć sobie w oczy i przyznać, że mój pomysł jest nietrafiony.
Być może czytałeś w różnych książkach, albo usłyszałeś od kogoś, że najważniejsze to mieć pomysł na biznes.

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Zaczynanie od pomysłu, to jedna z NAJGORSZYCH RZECZY jaką możesz zrobić na starcie. Zdaję sobie sprawę z tego, że to co teraz czytasz może przeczyć temu co do tej pory słyszałeś i czytałeś, ale daj mi jeszcze kilka minut, a przekonasz się, że racja jest po mojej stronie.

Robienie biznesu w takiej kolejności:

1. Mam pomysł

2. Realizuję go (tworzę produkt)

3. Próbuję go sprzedać

to dla 99% nowo powstałych firm prosta droga do bankructwa.

Prędzej wygrasz w totolotka niż stworzysz w ten sposób biznes, który zarabia. Pomysłem tego typu jest Facebook, ale zauważ, że w totolotka ludzie na całym świecie wygrywają raz w tygodniu, a Facebook istnieje już 10 lat i póki co nie widać na horyzoncie poważnego konkurenta.

Znacznie pewniejszą drogą jest…

Podążanie za ludźmi 

Podam Ci przykład mojego klienta. Otóż otworzył on sklep internetowy, w którym sprzedaje głównie żarówki. Niestety sprzedaż nie idzie tak, jakby sobie tego życzył.

Powiedziałem mu, że tak się dzieje ponieważ zaczął od pomysłu (stworzę sklep internetowy z żarówkami). Gdyby zaczął od obserwacji swojej grupy docelowej miałby znacznie większe i znacznie pewniejsze dochody.

Oto jak należy to wykonać

1. Wybierz grupę docelową – to może być grupa , do której sam przynależysz, lub taka której możesz się przyglądać. To mogą być młode matki, osoby zakładające biznes, budowlańcy, księgowi, prawnicy, biegacze lub prezesi spółek notowanych na giełdzie.

2. Sprawdź jakie mają problemy – po wybraniu grupy zacznij jej się bardzo dokładnie przyglądać. Sprawdź z czym sobie Ci ludzie nie radzą, jakie mają problemy, co spędza im sen z powiek? Równie dobrze możesz przyjrzeć się problemom, które są na Twojej drodze.

Przykładowo jeżeli jesteś biegaczem, to doskonale wiesz, że czasami nie wiadomo gdzie włożyć klucze, żeby nie brzęczały podczas biegania. Zawsze mnie to irytowało, więc po wyjściu z domu zakładałem na nie gumkę recepturkę.

Widocznie ktoś miał taki sam problem i stworzył taki mini-portfel, który zakładasz na ramię.

tatonka

 

Klucze są w nim ściśnięte i nie brzęczą, a wszystko mogło się zacząć od tego, że ktoś nadstawił ucho, gdy jakiś biegacz powiedział: „strasznie mnie wkurza to, jak biegam i mi brzęczą w kieszeni klucze”.

3. Dostarcz im rozwiązanie – zamiast opierać się na swoim „genialnym pomyśle” bądź wyczulony na problemy konkretnej grupy docelowej i po prostu dostarczaj rozwiązanie. Wtedy ludzie sami będą ustawiać się w kolejce po Twoje produkty i usługi.

Posłuchaj, mam znajomego, który pisze wiersze. Nawet wydał jakiś tomik, ale nie zarabia na tym tyle, żeby z tego wyżyć, nie mówiąc już o utrzymaniu rodziny. Takie mamy czasy, że dzisiaj mało kto czyta poezję.

Był bardzo oburzony, że moja książka „Zrobię to dzisiaj!” bardzo szybko osiągnęła status bestsellera. Dziwił się, że na takim poradniku można w ogóle zarobić.

Tylko, że ja przed wydaniem książki zapytałem czytelników swojego bloga (a wtedy to byli głównie studenci) jaki jest ich największy problem w rozwoju osobistym. Zdecydowana większość pisała, że ich głównym problemem jest odwlekanie.

Nie zastanawiałem się ani chwili i zacząłem szybko pisać na ten temat książkę. Po prostu dostarczyłem rozwiązania, którego brakowało na rynku.

4. Udoskonalaj – kiedy wyprzedaż pierwszą partię swojego towaru zapytaj klientów co jeszcze można poprawić? Co można udoskonalić? Dzięki temu otrzymasz masę pomysłów, na które sam byś nie wpadł.

Przedsiębiorczość, to stan umysłu

 

Przedsiębiorcy zmieniają świat znajdując rozwiązania dla świata biznesu i gospodarstw domowych.Aby dobrze rozwinąć swoją firmę należy wypracować taki sposób myślenia,takie przekonania i podejście do świata, które naprawdę będzie dla ludzi pomocne.

Jako przedsiębiorca musisz myśleć nieco innymi kategoriami.

Musisz widzieć więcej, dostrzegać możliwości tam gdzie inni widzą same problemy. Twoim zadaniem jest wynosić odpowiednie wartości na wyższy poziom produktywności.

Być może towarzyszą Ci takie przekonania jak:

 • Nie mam talentu do języków
 • Życie to walka
 • Nie jestem dość bystry, aby pokierować ludźmi
 • Wychowuję dzieci i nie mam czasu na edukację
 • Można liczyć tylko na siebie
 • Nie można mieć wszystkiego
 • Pierwszy milion trzeba ukraść
 • Pieniądze szczęścia nie dają
 • Nie chcę być bogaty, bo pieniądze zmieniają ludzi na gorsze
 • Żeby pomnożyć pieniądze trzeba najpierw je mieć
 • Po co zarabiać więcej pieniędzy, skoro rząd i tak wszystko zabierze
 • Nie zasługuję na to, aby mieć dużo pieniędzy
 • Żeby być zamożnym trzeba oszukiwać
 • Nigdy nie będzie stać mnie na….

i kilkadziesiąt innych.

Takie przekonania wpływają na nasze myśli. Nasze myśli wpływają na nasze działania. A nasze działania przynoszą takie, a nie inne efekty.

Jeżeli jesteś zadowolony ze swoich efektów – szczerze gratuluję.

Jednak jeżeli uważasz, że gdzieś się zatrzymałeś, że trafiłeś na jakąś ścianę i nie potrafisz przeskoczyć pewnego pułapu, to prawdopodobnie na wszystko co robisz musisz spojrzeć z innej perspektywy.

Na wielkich konferencjach biznesowych każdy mówi o zmianach zarządu, zmieniającym się świecie w którym żyjemy, o zmianach w sferze społecznej i ekonomicznej. To nic złego, bo świat rzeczywiście zmienia się coraz szybciej i na najbliższą przyszłość przewiduje się, że wskaźnik zmian będzie wzrastał.

Zmiany są nieuchronne, więc nie masz wyjścia – musisz wiedzieć jak się w nich odnaleźć.

Zadam Ci pytanie:

czy widziałeś kiedykolwiek osobę która wygląda dokładnie tak samo jak 10 lat temu, np. w szkole średniej?

Nosi te same ubrania, ma taką samą fryzurę i można powiedzieć, że próbuje żyć nadal na takim samym poziomie jak wtedy gdy miała 17 lat? Wygląda jakby utknęła w mentalnym rozwoju.

W pewnym momencie, czy też aspekcie naszego życia dzieje się tak z każdym, lecz może to być bardzo trudne jeśli dotyczy to Twojego obecnego lub przyszłego biznesu.

Dzieje się tak dlatego, że być może utknąłeś na pewnym poziomie i nie możesz przejść na kolejny.

Nie nabywasz nowych umiejętności, więc nie kreujesz nowych wartości. Nie budujesz nowych relacji. Nie zmieniasz tego, jak postrzegasz siebie i swoje możliwości. A ostatecznie: nie tworzysz wartości, które dostarczają pieniędzy, które wytwarzają kapitał, który tworzy bogactwo.

Ważne jest to byś wiedział, że jeżeli zamierzasz się rozwijać to czeka cię wiele przemian i musisz czuć się z tym dobrze.

A jak jest z Tobą?

Czy po to otwierałeś firmę, żeby myśleć o niej dniami i nocami?

Czy po to chciałeś własnego biznesu, żeby teraz harować jak wół?

Czy zyski z tego co robisz są takie, o jakich marzyłeś?

Odpowiedz sobie szczerze na te pytania.

Wiem, że masz dość zastanawiania się jak przyciągnąć kolejnych klientów i jak zwiększyć sprzedaż. Wiem, bo sam borykałem się z tym przez długie miesiące i wszystko się zmieniło gdy zrozumiałem, że stabilny biznes jest wtedy, kiedy skupiasz się na innych ludziach, na ich potrzebach i na dostarczaniu im rozwiązań.

 

W tym miejscu mam dobrą wiadomość

Widzę jak wiele osób ma problemy z tym, żeby wejść mocniej na rynek, zdobyć przewagę nad konkurencją, zwiększyć sprzedaż i pozyskać nowych klientów.

Dlatego postanowiłem udostępnić Ci wiedzę, która pozwoli Ci raz na zawsze rozwiązać powyższe problemy.

Postanowiłem zorganizować jednodniowe szkolenie w Warszawie, na którym dowiesz się:

► Jak testować nowe pomysły, żeby nie stracić kapitału? Pokażę Ci jak bardzo niskim kosztem sprawdzić czy Twój pomysł w ogóle ma szansę zaistnieć. Jeżeli pominiesz ten etap, to może się okazać, że za jakiś czas będziesz miał długi i kilka tysięcy sztuk produktu, którego nikt nie chce kupić.

► Skąd brać pomysły, które niemal na 100% będą zyskowne? Krok po kroku wytłumaczę Ci, co musisz zrobić, żeby Twoje produkty i usługi sprzedawały się zanim jeszcze je wyprodukujesz.

► Jak oceniać sygnały płynące z rynku? Wstępne testy pokażą jak na dłoni jak Twój pomysł odbierany jest przez potencjalnych klientów.

► Kiedy brnąć dalej, a kiedy dokonać zwrotu? Niestety może się okazać, że Twój pomysł wcale nie jest taki genialny jak sądzisz. Wiem, to gorzka pigułka do przełknięcia, ale jako przedsiębiorca musisz być przygotowany na takie sytuacje.

► Jak dostrzegać możliwości tam gdzie inni widzą same problemy? Tak gdzie są problemy potrzebne są rozwiązania. Jeśli je dostarczysz klienci Cię pokochają.

► Jak zbudować trwałą przewagę nad konkurencją? Jeżeli będziesz kopiował swoją konkurencję, to daleko nie zajedziesz. Ludzie mają rozeznanie w rynku i szybko zorientują się na kim się wzorujesz. A później odejdą do konkurencji, bo po co mają korzystać z usług ucznia jak mogą iść do mistrza.

To Ciebie mają kopiować. To Ty musisz wyznaczać nowe standardy i trendy. 

► Dlaczego powinieneś dążyć do tego, aby Twój biznes działał niezależnie od Ciebie? Pokażę Ci jak możesz zautomatyzować pewne procesy w swojej firmie (zarówno marketingowe jak i sprzedażowe), żeby Twoja firma zarabiała nawet wtedy, gdy śpisz, opalasz się na plaży, czy spędzasz czas z bliskimi

► Jak wykorzystać zmiany: outsourcing, automatyzacja, globalny zasięg? Świat się zmienia i Ty musisz zmieniać się wraz z nim. Zwłaszcza, że nowe technologie i możliwości niesamowicie ułatwiają życie przedsiębiorcy.

► Co to jest i jak wykorzystać lejek sprzedażowy, aby mieć więcej powracających klientów? Wiele osób popełnia błąd uganiając się ciągle za nowymi klientami, a to jest strasznie drogie. O wiele tańszym i prostszym rozwiązaniem jest sprzedaż tym osobom, które już coś u Ciebie kupiły.

W 2013 roku w mojej firmie 70% obrotów wygenerowali klienci powracający.

 

ZAMAWIAM

Totalna Metamorfoza cz. 1

 • Długość nagrania: 3 godz. 48 min.
 • Cena poza pakietem: 497,00 zł

 

Koniec z głaskaniem po główce!
Czas na TRZĘSIENIE ZIEMI!!!

Nazwijmy rzecz po imieniu - wiedziesz życie na poziomie znacznie niższym niż tego oczekujesz!

Może jesteś stałym bywalcem na salach szkoleniowych. Może Twoje półki uginają się od książek, które miały zrobić z Ciebie milionera, uwodziciela i podróżnika pracującego 4 godziny tygodniowo. 

Może Twój komputer jest zapełniony ebookami, kursami audio i video o NLP, hipnozie, marketingu, uwodzeniu i innych sferach rozwoju osobistego. I co? I NIC!!! Ciągle sięgasz po "nowe" materiały. Oglądasz, czytasz, śledzisz i gówno z tym robisz. Jesteś zakręcony jak słoik na zimę. 

Moje słowa Cię uraziły? DOSKONALE! Celem tych słów jest odsianie gamoni od ludzi, którzy naprawdę chcą przejąć stery nad swoim życiem. 

Nie przebieram w słowach bo chcę Tobą mocno potrząsnąć. Chcę:

 • Żebyś miał odruch wymiotny na samą myśl o tym, że akceptujesz życie na poziomie znacznie poniżej Twoich możliwości.
 • Żebyś zapragnął czegoś więcej.
 • Żebyś zrozumiał, że możesz wpływać na swoją przyszłość za pomocą jednej prostej rzeczy - nazywamy to pracą.
 • Żebyś skonfrontował się z rzeczywistością. Przeczołgam Cię po glebie mając na twarzy szatański uśmiech. I jeszcze mi za to podziękujesz!!!

 

 

"Pozwól, że trochę Cię POTURBUJĘ!"

Totalna Metamorfoza to trening, podczas którego usłuszysz wiele gorzkich słów. Wiele rzeczy Cię zaboli. Będziesz na mnie wściekły! Szczerze? Nawet mnie to ucieszy :D

Niestety na rynku rozwoju osobistego sprzedaje się ludziom mnóstwo syfu. Wmawia się, że jak połamiesz strzałę, pochodzisz po węglu czy rozwalisz deskę ciosem karate, to już możesz wszystko. Na tych szkoleniach wmawiano Ci, że jesteś wspaniały i masz ogromny potencjał. Wiem bo sam bywałem na takich seminariach i nie dały mi nic poza napompowaniem, które po kilku dniach znikało. 

Jednak i Ty i ja wiemy, że jest inaczej. Wiem, że jesteś leniwy. Wiem, że odwekasz. Wiem, że masz słomiany zapał. Wiem, że zawsze masz jakąś durną wymówkę przed tym, żeby nie zabrać się do roboty.

Wiem to, bo sam siedziałem w tym bagnie, ale szybko się z niego wyrwałem. 

Teraz masz dwie możliwości: 

1. Idziesz ze mną i godzisz się na to, że czasami nie będę dla Ciebie zbyt miły. 

2. Taplasz się dalej w swoim gówienku rozgłaszając na prawo i lewo jakie to życie jest okrutne.

"Bartek, ale co właściwie jest w tym kursie?"

Wszystko co potrzebujesz, żeby zacząć żyć na własnych warunkach. Oto krótki opis każdego z modułów:

 

MODUŁ 1- Przejmij Stery!

Dowiesz się jakie siły sterują Twoim życiem. Jesteś sterowany na poziomie kognitywnym (myśli), emotywnym (emocje) i behawioralnym (zachowania wyuczone i biologiczne).

Dowiesz się dlaczego ludzie robią to, co robią. Odkryjesz z jakiego powodu Ty często wiesz co robić, wiesz jak robić, a mimo to nie działasz.

Dowiesz się co paraliżuje Cię przed podjęciem działania.

Musisz poznać mechanizmy, które Tobą kierują. Dopiero wtedy jesteś w stanie przejąć nad nimi kontrolę.

Poznasz struktórę mobilizacji! Jak to jest, że pewne sprawy odwlekasz tygodniami (nauka, projekty),a nagle potrafisz je domknąć w jeden dzień? Taką mobilizację możesz mieć każdego dnia! W tym module nauczysz się co robić, żeby mieć taką koncentrację na projektach cały czas, a nie tylko na dzień przed datą końcową!

Czas trwania: 42:05

________________________________________________

MODUŁ 2- Ludzkie Idiotyzmy

Ostrzegam: po tym module nie będziesz mógł zasnąć, bo to co usłyszysz naprawdę zaboli. Po prostu stracisz grunt pod nogami.

Przedstawię Ci szereg dowodów na to, że ludzie są idiotami. Może jeden z punktów będzie dotyczył Ciebie i postanowisz się na mnie obrazić.

Udowodnię Ci, że nie odnosisz w swoim życiu takich sukcesów jakie chcesz na WŁASNE ŻYCZENIE!

Nie będzie ciepłego, "puchatego" gadania. Zamiast tego usłyszysz kilka naprawdę gorzkich słów.

Poznasz strategię 3 kroków, dzięki krótym zaczniesz podejmować lepsze decyzje.

Czas trwania: 40:23

 

 

________________________________________________

MODUŁ 3- Rachunek Sumienia

Poznasz swoje prawdziwe wartości. To konieczne! Działanie wbrew wartościom sprawia, że sabotujesz swoje poczyniania i twoje efekty nie są takie, o jakich marzysz. Musisz odkryć co Cię liczy DLA CIEBIE! Nie dla rodziców, nie dla przyjaciół, ale DLA CIEBIE.

Będziesz pracował nad przekonaniami. Od tego wszystko się zaczyna. Przekonania determinują myśli. Myśli zachowania. Zachowania rezultaty. Chcesz mieć dobre rezultaty? Sprawdź przekonania!

Nauczysz się zmieniać przekonania, które w tej chwili Cię ograniczają. W zamian zaaplikujesz sobie nowe. Takie, które Cię wspierają i wynoszą ponad przeciętność.

Doświadczysz ulgi bo prawdopodobnie okaże się, że nie robiłeś tego, co pragniesz, ale to, czego oczekiwali inni.

Czas trwania: 35:25

________________________________________________

 

MODUŁ 4- Cele!

Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces wyznaczania celów.

"Bartek! Ale po co mam to robić?" - Widzisz, wszyscy moi przyjaciele, którzy mają firmy, albo podróżują mają cele! Mało tego! Mają dokładnie zaplanowane jak te cele osiągnąć!

Wyznaczenie celu pozwala Ci skierować całą energię w jednym kierunku. Odsiejesz cały syf, który zagraca Twoje życie.

Nauczysz się dokładnego PLANOWANIA! Wyznaczony cel jest bezwartosciowy bez planu dotarcia do niego. Dostaniesz gotowe do wdrożenia procedury planowania.

Zbudujesz własny System Monitorowania Pracy i poznasz sposoby na radzenie sobie z rutynowymi i nudnymi zadaniami. Te pojawiają się w każdej pracy i nie ma w tym nic złego. Niestety wielu guru wmawia, że jak praca jest Twoją pasją, to wszystko jest proste. Nawet jak zdobędziesz pracę swoich marzeń, to prędzej czy poźniej pojawią się elementy, których zwyczajnie nie znosisz.

Czas trwania: 53:05 

 

 

 

 

Dodatkowo otrzymujesz:

 • Nagrania Mp3

  Dla Twojej wygody przygotowałem także szkolenie w wersji mp3. Nagrań możesz słuchać w drodze do pracy, na uczelnię, podczas spaceru czy porannej gimnastyki.

  Nagrania mp3 pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę.

 • Ćwiczenia w formacie Pdf

  Dostajesz zestaw ćwiczeń, które uporządkują Twoje cele, wartości i plany. Niestety nie mam możliwości, żeby stać nad Tobą i sprawdzić czy je zrobiłeś.

  Jednak przyznasz, że kupienie kursu po to, żeby z niego nie skorzystać jest głupie.
  To tak jakby kupić Lamborghini po to, żeby stało na podjęździe.

 • 2h na Skype sam na sam ze mną!

  Każda osoba, która kupi kurs dostanie dwie godziny indywidualnych konsultacji. Możesz pytać o co chcesz. To czas, w ktorym 100% uwagi poświęcam tylko
  i wyłącznie Tobie.

 •  

 • "Dlaczego Powinieneś Przejść Przez Ten Kurs?"

  Po pierwsze: Ponieważ ten kurs OTWIERA OCZY! Nie ma słodzenia, tylko konkretne strategie, które musisz zaaplikować do własnego życia.

  Po drugie: Ponieważ CZAS NAJWYŻSZY skończyć z użalaniem się nad sobą i zacząć żyć tak, jak naprawdę chcesz!

   

   

Materiały dodatkowe:

Zobacz Najpierw to! - arkusz.pdf 0,13 MB
Zmiana Przekonań-arkusz.pdf 0,12 MB
Wyznacz Cele-arkusz.pdf 0,18 MB
Wartości-arkusz.pdf 0,13 MB
Siły sterujące życiem-arkusz.pdf 0,13 MB
Przejmij kontrolę-arkusz.pdf 0,11 MB
prokrastynacja-arkusz.pdf 0,13 MB
Plan działania-arkusz.pdf 0,13 MB
Pewność Siebie-arkusz.pdf 0,34 MB
Ludzie to idioci-arkusz.pdf 0,11 MB
0 - Zobacz Najpierw To - mapa.png 6,26 MB
1-Siły sterujące życiem-mapa.png 4,03 MB
Ludzie to idioci-mapa.png 4,70 MB
3 - Rachunek Sumienia - Wartości-mapa.png 1,52 MB
4 - Wyznacz i osiągnij cel-mapa.png 2,28 MB
5 - Stwórz Plan-mapa.png 0,82 MB
6 - Prokrastynacja-mapa.png 4,77 MB
7 - Zmiana nawyków-mapa.png 1,16 MB
8 - Pewność Siebie-mapa.png 2,22 MB
9 - Odwaga-mapa.png 4,30 MB
10 - Kłody i porażki-mapa.png 1,10 MB
11 - Determinacja-mapa.png 1,91 MB
12 - ekstremalna-produktywnosc-mapa.png 5,74 MB
13 - ekstremalna-produktywnosc2-mapa.png 5,76 MB
mp3.txt 0,00 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Totalna Metamorfoza cz. 2

 • Długość nagrania: 8 godz. 32 min.
 • Cena poza pakietem: 497,00 zł

MODUŁ 5- Odwlekanie i Nawyki

Dowiesz się jakie jest podłoże odwlekania zadań.

Odkryjesz lęki, które determinują odwlekanie robienia tego co ważne. 

Dostaniesz zestaw piętnastu strategii, dzięki którym przestaniesz odkładać sprawy ważne na później.

Zbudujesz nawyki, które zautomatyzują pożądane zachowania. Może chcesz zacząć wstawać o wschodzie słońca? Może chcesz zacząć biegać lub systematycznie się uczyć? Ten moduł nauczy Cię jak budować dobre nawyki, oraz jak pozbywać się tych, które wpływają destrukcyjnie na Twoje życie.

Czas trwania: 59:57 

_________________________________________________

 

MODUŁ 6- Odwaga!

W tym module odkryjesz naturalną pewność siebie. Dostaniesz ćwiczenia, które sprawią, że będziesz czuł się jak ryba w wodzie, w sytuacjach, które dzisiaj wprawiają Cię w zakłopotanie.

Poznasz rewelacyjny sposób na komunikowanie swoich uczuć.

Dowiesz się jak uczyć innych, jak mają Cię traktować!

Odpępowienie - zmienisz relacje z rodzicami na bardziej przyjacielskie. Zgodzisz się, że wygląda to żałośnie kiedy matka traktuje 35-letniego Jana jak 10-letniego Jasia.

Rozprawisz się raz na zawsze z przejmowaniem się "co pomyślą sobie inni"

Nauczysz się jak radzić sobie w sytuacji, kiedy otoczenie krytykuje Twoje działania. Jeżeli w tej chwili czujesz się źle, kiedy Twoje najbliższe otoczenie podcina Ci skrzydła, to znak, że czas najwyższy zmienić podejście.

Czas trwania: 2h:53 

 

 

_________________________________________________

 

MODUŁ 7- Kłody i Porażki

Przestaniesz traktować porażki jako coś, co przeszkadza w osiągnięciu celów. Często są one najlepszymi nauczycielami.

Wreszcie skończy się to "mentalne osłabienie" kiedy wynik jest inny niż oczekiwałeś.

Dowiesz się jak analizować swoje błędy.

Nauczysz się przekuwać niepowodzenia w największe sukcesy.

Czas trwania: 28:23 

 

 

_________________________________________________

 

MODUŁ 8- Determinacja!

Poznasz strukturę rezygnacji z zadania i ucieczki w nowe "lepsze" projekty.

Zachartujesz się i staniesz się odporniejszy.

Dowiesz się, że idąc własną ścieżką musisz świadomie z wielu rzeczy rezygnować.

Czas trwania: 30:16 

_________________________________________________

 

MODUŁ 9- Ekstremalna Produktywność

Dowiesz się co jest przyczyną tego, że źle zarządzasz sobą w czasie

Poznasz model „ROS”, który pomoże Ci zacząć dzień na najwyższych obrotach!.

Odkryjesz co kradnie Twoją energię. Poznanie „rabusiów energetycznych” to konieczność jeśli chcesz tworzyć więcej, szybciej i skuteczniej.

Poznasz cztery poziomy energii. Zarządzanie nimi i umiejętność ich odnawiania sprawia, że będziesz realizował projekty szybciej niż kiedykolwiek do tej pory!

Skutecznie wyznaczysz swoje priorytety.

Zapanujesz nad skrzynką mailową – nauczysz się jak w kilku prostych krokach efektywnie zarządzać napływającymi wiadomościami.

Nauczysz się poskramiać „informacyjne przytłoczenie”.

Laserowa Koncentracja – dowiesz się co robić, żeby całą swoją moc, cały swój potencjał i energię skierować w jednym kierunku. To potężna rzecz, dzięki której jednego ze swych ebooków napisałem w 24 godziny, a następnie zarobiłem na nim ponad 5 tysięcy złotych.

Twoja Prawdziwa Moc

 • Długość nagrania: 17 godz. 50 min.
 • Cena poza pakietem: 997,00 zł

Materiały dodatkowe:

karty.pdf 0,19 MB
Moduł V - Mocne-Strony - cwiczenia.pdf 0,27 MB
Moduł V - Mocne-Strony - cwiczenia-cz2.pdf 0,27 MB
Moduł V - Mocne-Strony - cwiczenia-cz3.pdf 0,38 MB
planer.pdf 0,13 MB
modul-1.zip 0,22 MB
modul-2.zip 0,45 MB
modul-3.zip 0,63 MB
modul-4.zip 0,50 MB
modul-5-cz1.zip 0,46 MB
modul5-cz2.zip 0,59 MB
modul-5-cz3.zip 0,69 MB
modul-6.zip 0,64 MB
modul-7.zip 0,41 MB
modul-8.zip 0,56 MB
modul-9.zip 0,55 MB
modul-10.zip 0,45 MB
pliki-mp3.pdf 0,04 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Zamieniaj marzenia na wydarzenia!

 • Długość nagrania: 2 godz. 5 min.
 • Cena poza pakietem: 87,00 zł

 

To szkolenie kwestionuje wiele rzeczy, które do tej pory przeczytałeś w ebookach motywacyjnych oraz na blogach o rozwoju osobistym. 

Dlatego muszę Cię ostrzec, że nie wszystko co usłyszysz w tym szkoleniu będzie przyjemne dla Twoich uszu. Usłyszysz rzeczy, które być może Cię wkurzą. Usłyszysz słowa, które mogą zaboleć. Jeśli zabolą, to znaczy, że są prawdziwe. 

Dlaczego Cię o tym ostrzegam? Czy to nie zaszkodzi sprzedaży tego szkolenia. Być może, ale uważam, że to jest uczciwe.

Przez ostatnie trzy lata przeczytałem ponad 500 książek o rozwoju osobistym i biznesie. Niestety tylko niewielki procent autorów pisze, że kluczowym składnikiem sukcesu jest... praca!

Nie jestem milionerem ani wielkim "guru" rozwoju osobistego. Jestem facetem, który postanowił wziąć życie w swoje ręce i zaczynając od zera doszedł do stylu życia, o którym kiedyś marzył.

Nie wiem wszystkiego o biznesie i sukcesie. Jeszcze wielu rzeczy nie wiem, ale ciągle się uczę.

Natomiast w tym szkoleniu powiem Ci wszystko co wiem, i o czym jestem przekonany,
że działa!

Co dokładnie zawiera szkolenie
 
1. Na co komu cele? - 50 min.
 
Poznasz moją historię. Opowiem Ci jakie miałem perypetie w życiu i jak sobie z nimi poradziłem. 
 
Dowiesz się po co w ogóle wyznaczać cele? Co to daje? Dlaczego ich posiadanie jest istotne? 
 
Co cechuje ludzi posiadających cele? 
 
Dowiesz się jak wyznaczać cele, nawet jeśli jeszcze nie wiesz, co chcesz w życiu robić.  
 
 
 
2. Planowanie przyszłości - 53 min.
 
Poznasz swoje najgłebsze pragnienia. 
 
Ocenisz Twoją aktualną sytuację życiową, dzięki czemu będziesz miał pełną świadomość tego, nad jakimi obszarami należy pracować. 
 
Poznasz moje podejście do zdobywania wiedzy i aplikowania jej w życie.
 
Nauczysz się strategii zarządzania swoimi priorytetami. Dzięki temu nabierzesz ogromnego rozpędu i zaczniesz marzenia zamieniać na konkretne zadania.
 
 
3. Model Work Breakdown Structure - 23 min.
 
To wyjątkowy moment. Kiedy cele są zdefiniowane czas przejść do ich realizacji. Za pomocą modelu WBS zaczniesz przechodzić z poziomu marzeń, do wykonywania konkretnych czynności, które są składową Twoich pragnień. 
 
Dowiesz się także w jaki sposób budować solidne nawyki. Nawyki są genialne i przy ich pomocy będziesz wykonywał pożądane zachowania na "autopilocie". 
 
Poznasz najlepsze strategie motywacyjne, które pomogą Ci dokończyć tworzone dzieło. Niestety bywa i tak, że nawet pracując nad marzeniami czasami mamy wszystkiego dość.Pokażę Ci jak sobie z tym poradzić.
 
A na koniec będziesz mógł otworzyć szampana, by świętować swoje sukcesy :) 
 
 

 

Materiały dodatkowe:

mapa-mysli.txt 0,00 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Bartek Popiel poleca również

Podobne szkolenia

1.691,00 zł

797,00 zł

(647,97 zł netto) Kup teraz! i oglądaj online!
Prowadzący: Bartek Popiel
Łączna długość wideo: 109 godz. 3 min.
Zawartość pakietu: 14 produktów

O autorze

Bartek Popiel

Bartek Popiel - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta