Zdaj egzaminy teoretyczny na prawo jazdy za pierwszym razem!

 

Ostatni tydzień! Uwaga kurs ten będzie do kupienia jeszcze tylko przez kilka dni! Do tego bardzo duża przeczena. To ostatnia szansa!

 
 

Co sprawia, że niektórzy zdają egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem, a inni męczą się z tym nawet po kilkanaście razy? 

Co prawda tajemnicza recepta na sukces nie istnieje, ale jest coś, co pozwoli ci maksymalnie zwiększyć szansę na pozytywny wynik egzaminu już za pierwszym podejściem (!) 

 

W kursie, który dla Ciebie przygotowałem dzielę się z tobą informacjami, które w znaczącym stopniu pomogą Ci w zdaniu teoretycznego egzaminu na prawo jazdy.

 Uwaga! Zanim zdecdyujesz się na kupno tego kursu obejrzyj prezentację z której korzystałem nagrywając to szkolenie! Zobaczysz o czym dokładnie jest to szkolenie oraz zdobędziesz całkowicie za darmo dużo przydatnych informacji. Jeśli Ci się spodoba i będziesz chciał więcej dopiero wtedy kup to nagranie!

Prezentację możesz ściągnąć TUTAJ

Wiedza ta pozwoli Ci zaoszczędzić całą masę czasu, nerwów i pieniędzy na niepotrzebne poprawki.

 

Zanim dokładnie przedstawię Ci model teku kursu, chciałbym opowiedzieć Ci moją historię z egzaminem na prawo jazdy.

 

Być może pomyślałeś sobie, że skoro stworzyłem ten kurs to zdałem na prawo jazdy za pierwszym razem. Niestety tak nie było.

 

Zdałem go za 5 razem i to po 2 letniej przerwie. Po prostu po 4 razie uznałem, że to nie dla mnie, że nie dam rady i dalej nie ma sensu próbować.

Po prostu się poddałem. Uznałem, że gra nie jest warta świeczki...

 

Jednak po tych 2 latach przerwy od ostatniego egzaminu, stało się coś, co sprawiło, że osiągnąłem swój cel, który wcześniej był dla mnie praktycznie nieosiągalny.

 

W końcu zdałem egzamin na prawo jazdy!

 

Z części teoretycznej uzyskałem 74/74 punkty. Takiego wyniku nie osiąga się przypadkiem czy „fuksem”.

 

 

Jednak nie to jest najciekawsze, a to, jak mi się to w ogóle udało?! Przecież już praktycznie się poddałem, odpuściłem, a tu nagle coś takiego!

 

 Oczywiście o wszystkich sposobach mówię szczegółowo już w samym kursie jednak już teraz zdradzę Ci kilka kluczowych rzeczy, które sprawiły, że przez całą naukę i egzamin przeszedłem szybko, łatwo i bez stresu.

 

Pierwszą, bardzo ważna rzeczą było moje spotkanie z metodami efektywnej nauki. Wcześniej wiele razy słyszałem o czymś takim, ale w zasadzie nigdy się tym nie zainteresowałem. Myślałem sobie: " kurde nie dość, że mam tyle nauki, to jeszcze mam się uczyć tego jak się uczyć? Poza tym to pewnie jakiś trik szkół szybkiej nauki na złapanie klientów."

Dopiero przypadkowe spotkanie sprawiło, że zainteresowałem się tym głębiej, a widząc natychmiastowe efekty (właśnie tak, natychmiastowe!) chciałem więcej i więcej. W szybkim czasie zdobyłem najważniejsze umiejętności z efektywnej nauki i zacząłem stosować je w praktyce.

Kilka miesięcy później zdarzało mi się nawet prowadzić szkolenia na ten temat!

 

 Brak prawa jazdy jednak coraz bardziej mi doskwierał. Pamiętam jak zacząłem się wtedy  zastanawiać czy nie dałoby się przełożyć tych technik, w taki sposób, aby szybko i bez problemu nauczyć się przepisów i znaków z kodeksu drogowego.

Szybko okazało się, że wystarczy kilka modyfikacji, aby stworzyć bardzo efektywny i szybki system uczenia się informacji potrzebnych do uzyskania prawa jazdy. Wyniki były zdumiewające.

 

W kilkanaście sekund byłem w stanie trwale zapamiętać nawet różne odległości czy odstępy, a było tego całkiem sporo:

http://magazynauto.interia.pl/porady/przepisy/ruch-drogowy-2878/news-dlugosci-odleglosci-wysokosci,nId,1475534

 

 Co prawda na początku pewne rzeczy jeszcze mi się myliły, ale wiedziałem, że jest to tylko kwestia dopracowania poszczególnych technik pod kątem nauki do prawa jazdy.

Nauczyłem się wszystkiego w kilka dni. Z miejsca byłem w stanie podać obowiązujące odległości, znaczenie poszczególnych znaków czy przepisów.

Chciałem mieć jednak 100% pewność, że tym razem mi się uda. Chciałem podnieść swoje szansę na zdanie tego egzaminu maksymalnie jak tylko się da.

Zacząłem wszystko analizować i rozmawiać z ludźmi, którzy już mogli pochwalić się tym upragnionym przeze mnie kawałkiem plastiku.

Doszedłem do kilku ciekawych wniosków, a przede wszystkim do tego, że sama nauka i wiedza to nie wszystko.

Okazało się, że niezwykle ważna w tym wszystkim jest również motywacja oraz odpowiednie podejście. Zresztą sam zobacz ile osób podchodzi do egzaminu na prawo jazdy jak do jakiegoś niesamowicie stresującego wydarzenia. Okazuję się jednak, że tak nie musi być.

Jeżeli chciałbyś, jako jeden z nielicznych przejść przez ten egzamin na luzie, bez strachu, wręcz z przyjemnością, to na pewno spodoba Ci się fragment tego kursu, w którym pokazuję Ci jak tego dokonać. 

 

Na pewno domyślasz się, że to wszystko kosztowało mnie sporo czasu i pracy. Nie żałuję jednak, że poświęciłem na to tyle wysiłku. Po pierwsze, dlatego, że dzięki temu zdobyłem to, o co walczyłem od dłuższego czasu. A po drugie, bo uświadomiłem sobie, że to nie jest tylko mój problem, że codziennie bardzo wiele osób próbuje nauczyć się tych wszystkich przepisów, odległości, znaków, aby zdać egzamin oraz wykorzystać tę wiedzę w życiu.

 

Przez taką mozolną i często nieskuteczną naukę przechodzą kolejne osoby, ponieważ nie wiedzą, że można to zrobić lepiej, prościej i szybciej. Po prostu nikt nam o tym nie powiedział i nie pokazał jak tego dokonać.

 

 

Miałem więc po egzaminie dwa wyjścia:

Zachować te wszystkie techniki i informację dla siebie lub podzielić się tym z innymi osobami, które podobnie tak jak ją napotykają na problemy przy zdawaniu teorii, często do tego stopnia, że w ogóle rezygnują ze swoich marzeń o "prawku".

 

Drugie wyjście wydało mi się o wiele bardziej właściwe, tym bardziej, że ucząc się do egzaminu przewertowałem całą masę stron w internecie i często widywałem komentarze typu: "jak ja się mam tego nauczyć", "o co w tym chodzi?". Chciałem po prostu podzielić się tym co odkryłem z innymi i mieć swój wkład w realizację ich marzeń. To chyba jedno z najciekawszych uczuć na świecie ;)

 

Postanowiłem więc ubrać wszystko w formę kursu i zaprezentować to innym. Wiele osób podpowiadało mi, że cena tego kursu powinna zaczynać się co najmniej od 200 zł. Uznałem jednak, że chodzi tutaj bardziej o to aby przekazać dalej te wszystkie informację niż uczynić z tego źródło dochodu. Stąd tak niska cena tego kursu, dostępna mam nadzieję, dla każdego.

 

Jeżeli widzisz już możliwości tego kursu, to z pewnością ciekawi Cię co dokładnie tutaj znajdziesz.

 

Otóż podzieliłem go na 6 głównych części, które składają się z następujących zagadnień.

 

Część I

Dlaczego bez odpowiedniej motywacji nie należy nawet zaczynać nauki do egzaminu i jak znaleźć taką motywację, która da Ci prawdziwego energetycznego kopa do nauki.

Jak zmienić swoje nastawienie do egzaminu na takie, które będzie Cię wspierać, a nie osłabiać.

 

Część II

Proste zasady, które w dużym stopniu pomogą Ci w nauce do egzaminu na prawo jazdy

 

Część III

Wstęp do efektywnej nauki, pierwsze zasady i techniki. Jak się uczyć do egzaminu aby nie tylko zdać, ale umieć również stosować tę wiedzę w życiu.

 

Część IV

Najskuteczniejsze metody efektywnej nauki, które pozwolą Ci szybki i bez problemu przygotować się do teoretycznego egzaminu z prawa jazdy.

 

Część V

Wykorzystanie technik efektywnej nauki w nauce przepisów kodeksu drogowego. Na przykładach z kodeksu drogowego pokażę Ci, że nauka do egzaminu może być niesamowicie łatwa i przyjemna.

 

Część VI

Jak zrozumieć znaki drogowe i zapamiętać co oznaczają.

 

Cały kurs trwa ponad 3 godziny, ale przykładowo jeżeli szybko załapiesz zasadę nauki znaków to swobodnie możesz przerobić dalsze znaki samodzielnie.

 

"A co jeśli kurs mi się nie spodoba?"

Dołożyłem wszelkich starań aby kurs był maksymalnie przejrzysty i skuteczny. Gdyby zdarzyło się jednak tak, że z jakiś powodów nie będziesz z niego zadowolony to masz aż 60 dni gwarancji zwrotu pieniędzy. Zatem jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz pieniądze z powrotem.

Kurs ten stworzyłem w maju 2016 roku więc wszystkie przepisy w nim zawarte są jak najbardziej aktualne. Nie jest to jednak aż tak ważne ponieważ nauczę Cię tutaj przede wszystkim umiejętności uczenia się do teoretycznego egzaminu na prawo jazdy. Myślę, że warto również wspomnieć, że wiedza, którą zdobędziesz w tym kursie przyda Ci się również przy nauce innych rzeczy. W szkole, na studiach czy do poszerzania swojej wiedzy z tego co Cię pasjonuję.

 

Myślę, że przekazałem Ci już wszystko co powinieneś wiedzieć o tym kursie.

 

Teraz Twoja kolej, aby zdecydować czy chcesz dołączyć do grona wybitnie skutecznych osób i zdać prawo jazdy bez większych problemów.

 

Oczywiście nie mogę zagwarantować Ci, że aby zdać wystarczy obejrzeć ten kurs i pójść na egzamin.

 

Daję Ci niesamowite narzędzia, ale nie skorzystam z nich za Ciebie! Gwarantuję Ci jednak, że to może być dla Ciebie przełom w nauce oraz, że kurs ten, zdecydowanie ułatwi Ci zdanie teoretycznego egzaminu na prawo jazdy.

 

Poza tym jestem pewien, że w momencie, gdy powiesz swoim rodzicom, że chcesz się rozwijać w ten sposób i zobaczysz ich zadowolenie, to jeszcze bardziej utwierdzisz się w przekonaniu, że to jedna z najlepszych decyzji jakie możesz podjąć. No i wyobraź sobie podziw znajomych gdy powiesz im, że zdałeś za pierwszym razem ;)

 

Więc jeśli chcesz wziąć udział w tym kursie i dotrzymać danej sobie obietnicy, że zdasz egzamin na prawo jazdy to, zainwestuj 20 sekund i dokonaj zamówienia, a po kilku minutach otrzymasz dostęp do wszystkich materiałów!

 

Materiały dodatkowe:

Bonus.txt 0,00 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Piotr Majda poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Piotr Majda

Piotr Majda - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

47,00 zł

17,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Piotr Majda
Długość szkolenia: 3 godz. 21 min.
Dodano: 21 czerwca 2016