Szkolenia > Rozwój osobisty

Zaakceptuj siebie

Nagrania należy słuchać wyłącznie z wykorzystaniem słuchawek !!!

Nagranie  ZAAKCEPTUJ SIEBIE  pomoże przebudować twoje poczucie własnej wartości. Dzięki niemu przeprogramujesz swój umysł, usuwając z niego negatywne treści zagnieżdżone w nim w przeszłości. Uwolnisz się od negatywnych wspomnień i negatywnych sugestii innych ludzi dotyczących twojej osoby. W to miejsce  zbudujesz pozytywny obraz własnej osoby stworzony z pozytywnych wspomnień i sugestii, których doświadczałeś w przeszłości. Zmienią się również twoje emocję. Uwolnisz się od negatywnych uczuć w stosunku do samego siebie. Zastąpisz je pozytywnymi uczuciami, które pozwolą Ci efektywniej działać i żyć. Dzięki temu nagraniu uwolnisz się od negatywnego wpływu opinni innch ludzi. Pozostawisz za sobą spełnianie ich oczekiwań i zaczniesz żyć włanym życiem, spełniają własne oczekiwania i potrzeby. Zaakceptujesz te cześci siebie, które do tej pory odrzucałeś. Nagranie przeznaczone jest dla osób, które w skutek niewłaściwych oddziaływań wychowawczych zbudowały negatywny obraz własnej osoby. Będzie również odpowiednie dla osób, które  w dorosłym życiu doświadczyły negatywnego wpływu innych osób a także znalazły się w trudnej sytuacji życiowej lub przeszły poważne kryzysy życiowe takie jak: utrata pracy czy rozpad związku.

Nagrania należy słuchać przynajmniej  raz dzienie przez okres min. 30 dniu. Najlepsze efekty daje słuchania nagrania rano i wieczorem. Słuchamy go używając słuchawek w pozycji siedzącej w wygodnym fotelu lub w pozycji leżącej.

mgr Paweł Krzemiński jest hipnoterapeutą z ponad 20 latnim doświadczeniem w stosowaniu hipnozy terapeutycznej. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi i traumą. Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także International Assotiation of NLP Institute oraz International Assotiation of Coaching Institute. Pracownik Pracowni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej SENS. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie i Nisku. 

Dostępna wersja mp3

Materiały dodatkowe:

Zaakceptuj Siebie.mp3 54,60 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Paweł Krzemiński poleca również

Podobne szkolenia

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

25,00 zł

(20,33 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Paweł Krzemiński
Długość szkolenia: 39 min.
Dodano: 15 maja 2018