Szkolenia > Zdrowie i uroda > Relaksacyjne

Relaksacja dla kobiet w ciąży

Nagrania należy słuchać wyłącznie z wykorzystaniem słuchawek !!!

Nagranie  RELAKSACJA DLA KOBIET W CIĄŻY jest materiałem do autohipnozy przygotowanym  specjalnie dla kobiet w ciąży. Pozwala ono opanować sztukę relaksu i odprężania, która jest niezbędna w pomyślnym przebiegu ciąży i porodu. Nagranie to nauczy Cię kontrolować swoje ciało i świadomie wpływać na jego fizjologiczny stan a także na swój umysł i emocje. Dzięki temu nagraniu będziesz mieć kontrolę nad tym co się dzieje i będziesz mogła świadomie wpływać na własny stan w zależności o potrzeby sytuacji. Pozwoli Ci ono zaprogramować w twoim podświadomym umyśle pomyślny przebieg ciąży i porodu. Nagranie nauczy cię procedury znieczulania i usuwania bólu, co pomoże Ci ograniczyć dyskomfort związany z porodem. Pomoże Ci również uwolnić się lęków i niepokoju związanych z przebiegiem ciąży, porodem oraz rolą matki.

Nagrania należy słuchać 2 razy dzienie przez okres min. 30 dniu. Nie ma jednak przeciwskazań do słuchania go przez cały okres ciąży. Najlepsze efekty daje słuchania nagrania rano i wieczorem. Słuchamy go używając słuchawek w pozycji siedzącej w wygodnym fotelu lub w pozycji leżącej.

mgr Paweł Krzemiński jest hipnoterapeutą z ponad 20 latnim doświadczeniem w stosowaniu hipnozy terapeutycznej. Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami lękowymi i traumą. Członek Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą a także International Assotiation of NLP Institute oraz International Assotiation of Coaching Institute. Pracownik Pracowni Psychologiczno-Psychoterapeutycznej SENS. Prowadzi praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie i Nisku. 

Dostępna wersja mp3

Materiały dodatkowe:

Autohipnoza dla kobiet w ciąży.mp3 26,50 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Paweł Krzemiński poleca również

Podobne szkolenia

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
  1. Zaloguj się lub załóż konto.
  2. Wybierz sposób płatności.
  3. Dokonaj płatności online.
  4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

25,00 zł

(20,33 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online
Prowadzący: Paweł Krzemiński
Długość szkolenia: 19 min.
Dodano: 15 maja 2018