Szkolenia > Muzyka

Pakiet 5 filmów do nauki gry na akordeonie

Pamiętam dokładnie ten moment w moim życiu, kiedy ziściło się wielkie moje marzenie, aby mieć swój akordeon. Gdy ujrzałem mego tatę wracającego z charakterystyczną walizką tego dnia do domu wiedziałem, że zaczyna się dziać coś niezwykłego. Wiele razy wcześniej rozmawialiśmy o akordeonie, a rozmowy te mocno rozpalały moją wyobraźnię. Ojciec lubił muzykę i z pasją opowiadał o pięknie, które jest ukryte w tajemniczy sposób w każdym instrumencie muzycznym. Mówił, że instrument żyje. Ma duszę. A człowiek który gra ma możliwość przepięknie opowiadać dźwiękiem o cudzie i tajemnicy życia przepełniającej całą jego istotę. W tym względzie ufałem mu bezgranicznie. Potwierdzał mi prawdę, która bardzo wyraźnie żyła we mnie. Ojciec uwielbiał akordeon. Gdy opowiadał o nim ja chłonąłem każde słowo tej opowieści.

W mojej nieograniczonej niczym dziecięcej wyobraźni działy się wtedy cuda. Ja tam już grałem. Zanurzony szczęśliwie w oceanie wyobrażonych, cudownych dźwięków, które przyprawiały mnie o dreszcze, doświadczałem radości istnienia w najczystszej postaci. To mój świat, mimo że przecież tylko wyobrażony, był prawdziwy. Najlepszy. Był jedynym realnym światem, którego pragnąłem ponad wszystko.

Kiedy otworzyłem futerał mojego nowiutkiego akordeonu jego widok mnie poraził, a zapach oszołomił. Świat na zewnątrz zawirował i zniknął. Nie istniało nic innego w tej chwili, gdy niemożliwe stawało się absolutnie realne. Tęsknoty i marzenia przemieniły się w rzeczywistość. Przybrały kształt, zapach, kolor. Niezgłębiona tajemnica życia odpowiedziała na moje najgłębsze pragnienia i tęsknoty. Dokonał się cud. W jednej chwili stałem się najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi.

Może zastanowiłeś się w tej chwili po co opowiadam cała tę historię. Jest bardzo ważny powód. Pozwól, że go przedstawię. Otóż okazało się po jakimś czasie gdy emocje opadły nieco, że aby pięknie wygrać na instrumencie to co głęboko w duszy istnieje i gra, trzeba nauczyć się sprawnie używać tego akordeonu. Mieszkałem wtedy w małej wiosce i żadnej możliwości uczenia się w szkole muzycznej czy innej instytucji do tego przeznaczonej nie było. Z tego powodu nie było szansy na systematyczny, podstawowy kurs nauki gry, który pokazałby jak posługiwać się tym magicznym, jednak dość skomplikowanym urządzeniem. W tym pierwszym okresie oprócz ogromnej radości z posiadania instrumentu, nie było takich, na miarę oczekiwań moich i najbliższych postępów w grze. Niewiele brakowało, abym uznał że opanowanie gry przeze mnie jest niemożliwe. Nie będę opisywał jak potoczyły się moje kolejne muzyczne przygody. Powiem tylko, że upór w dążeniu do celu i głęboka wiara, że jest możliwe osiągnięcie go jak zawsze sprawdziły się.

Wtedy powstał w mojej głowie pomysł, aby stworzyć, wykorzystując nowoczesne techniki, pakiet filmów do nauki gry na akordeonie od podstaw. Absolutnie od podstaw. Pomyślałem, że skoro mnie przydarzyła się taka historia z brakiem możliwości korzystania z profesjonalnych rad fachowca, to może ona dotyczyć również wielu innych. Tych którzy borykają się z pokonywaniem trudności technicznych mimo, że bardzo chcą grać, tych którzy zaczynają wątpić czy dadzą radę coś wygrać i tych, co zwątpili, ale jeszcze nie do końca. To z myślą o Was był tworzony ten kurs. Niech to będzie mój wkład i podziękowanie życiu, że mimo różnych przeszkód jakie pojawiały się w mojej przygodzie z akordeonem, udało mi się wydobyć i usłyszeć śpiew duszy pod postacią dźwięków tego cudownego instrumentu.

Życzę również wszystkim początkującym, aby zaczęli jak najszybciej doświadczać tej alchemii co marzenia i tęsknoty przetapia w złoto spełnienia.

 

Sławomir Łapiński

autor pakietu 5 filmów

do nauki gry na akordeonie 

 

W skład pakietu wchodzą:

Akordeon dla średniozaawansowanych

 • Długość nagrania: 2 godz. 11 min.
 • Cena poza pakietem: 30,00 zł

Pierwszy w Polsce, zaskakująco skuteczny...

Kurs Gry na Akordeonie

oparty na znanych polskich przebojach biesiadnych!

Akordeonisto! Ty również nauczysz się grać polskie przeboje biesiadne tak, że wszyscy będą zachwyceni i na długo zapamiętają Twoje występy!

UWAGA!!!

Kurs jest dla osób, które przerobiły "Kurs gry na Akordeon (od podstaw)" dostępny tutaj.

Druga część najpopularniejszej serii do nauki gry na Akordeonie

Poprzednia część, czyli "Płyty do nauki gry na Akordeon (od podstaw)" - cieszy się ogromną popularnością wśród zaczynających grać. W polskim internecie niestety brakuje materiałów do samodzielnej nauki gry na akordeonie.
Druga część zawiera bardzo popularne przeboje biesiadne do wykorzystania od zaraz na imprezach z Akordeonem.

Od dziś imprezy będą odbywać się pod Twoim muzycznym przewodnictwem!

Sukces gwarantowany, dzięki...

W kursie znajdziesz wiele czytelnych i bardzo przejrzystych schematów. Na pewno wiesz, że najlepiej przyswajasz wiedzę za pomocą obrazów, filmów i innych technik multimedialnych.

Dodatkowe korzyści:

 • uczysz się wtedy kiedy Ty chcesz,
 • uczysz się we własnym domu,
 • uczysz się swoim tempem.

Spis utworów dostępnych na płycie do nauki gry na Akordeonie dla średnio zaawansowanych:

 1. "I jeszcze jeden, i jeszcze raz"
 2. "Happy Birthday"
 3. "Jeszcze po kropelce"
 4. "W piwnicy siedzę sobie sam"
 5. "Pij bracie, pij"
 6. "Wszystkie rybki"
 7. "Bal na gnojnej"
 8. "Posłuchajcie mili moi"
 9. "Głęboka studzienka"
 10. "Szła dzieweczka"
 11. "Gdybym miał gitarę"
 12. "W saskim ogrodzie"
 13. "W zielonym gaju"
 14. "Na wójtowej roli"
 15. "Zagraj mi piękny cyganie"


Uwaga: i Ty niedługo będziesz w stanie poprowadzić biesiadę akordeonową!

Dodatkowo zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat:

 • Gry wielodźwiękami
 • Skal, gam, tonacji
 • Interwałów
 • Basów oraz koła kwintowego
 • Trójdźwięków, akordów oraz triady harmonicznej

Zwykła, średnio przydatna książka, do nauki gry na Akordeonie kosztuje 46 zł. Znalazłeś kurs, w którym dostajesz dużą ilość skutecznych materiałów multimedialnych (oprócz tekstu - dodatkowo filmy, zdjęcia, itp...).

Wiesz czym głównie różni się zwykła książka od tego kursu?

Książka to "suche" informacje, a ja daję Ci dodatkowo 41 perfekcyjnej jakości filmy instruktażowe o łącznym czasie trwania: 2godz. 12min.

Z przyjemnością informuję Cię, że ukazały się trzy inne części kursu


Z pierwszej części opanujesz niezbędne podstawy, aby móc grać trudniejsze rzeczy.
Z trzeciej części kursu nauczysz się grać bardzo znanych polskich przebojów biesiadnych.
Z czwartej części nauczysz się grać polskie pieśni wojenne, patriotyczne i partyzanckie.
Z wydania świątecznego nauczysz się grać 17 kolęd .

Materiały dodatkowe:

eBook - Biesiada Na Akordeon Dla Średnio Zaawansowanych.pdf 1,21 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Akordeon od podstaw

 • Długość nagrania: 1 godz. 34 min.
 • Cena poza pakietem: 30,00 zł

Szukałeś, w polskim Internecie, skutecznych materiałów do nauki gry na akordeonie?
Na pewno szukałeś, i wiesz jak nierealne było, ich znalezienie,
aż do dziś...

Akordeonisto próbujący grać, zaskocz swoich najbliższych, cudownymi dźwiękami akordeonu - bez żadnych, drogich lekcji!

Pierwszy w Polsce, banalnie czytelny ...multimedialny KURS GRY NA AKORDEONIE dla początkujących.

Zadziwi Cię skuteczność

Wiesz dlaczego upieram się, że wiem czego potrzebujesz?
Bo sam jestem muzykiem. Także kiedyś zaczynałem bez nauczyciela. Mało tego... widziałem tysiące błądzących bez nauczyciela. Pomogłem większości...

Wiem, jak przydałaby Ci się fachowa wiedza. Wiem również, ile czasu straciłem, próbując kiedyś grać bez fachowej wiedzy. Nie chcę, abyś Ty również tracił swój bezcenny czas.

Zaczniesz po prostu grać

W ciągu ostatnich 23 lat mojej pracy (jako prywatnego nauczyciela muzyki) pracowałem z wieloma początkującymi Akordeonistami. Niniejszy kurs zawieraja materiał, który okazywał się najskuteczniejszy, wśród zaczynających grać.

Zwykła, średnio przydatna książka, do nauki gry na Akordeonie kosztuje 46 zł. Znalazłeś kurs, w którym masz szansę zdobyć, dużą ilość skutecznych materiałów multimedialnych (oprócz tekstu - dodatkowo filmy, zdjęcia, itp...). Nie przegap tej okazji, zapomnij o mało użytecznych książkach.

Wiesz czym głównie różni się zwykła książka od tego kursu?

Książka to "suche" informacje, a ja daję Ci dodatkowo 32 perfekcyjnej jakości filmy instruktażowe. Dodatkwo film posiada menu, z interaktywnym wyborem scen, dzięki czemu, masz maksymalnie szybki dostęp do każdego ćwiczenia.

Skorzystaj z oferty już teraz i...

 • Rozwijaj i realizuj swoje muzyczne zainteresowania, poprzez grę na Akordeonie!
 • Zaskakuj i zyskuj uznanie swoich bliskich!
 • Poznawaj wielu nowych przyjaciół
 • Graj na Akordeonie dla własnej satysfakcji i przyjemności!
 • Dorównaj, a w końcu przewyższ umiejętnościami, swoich grających znajomych!
 • Spełnij marzenie, posiadania w przyszłości, własnego zespołu muzycznego!

Czy próbowałeś, bez fachowej wiedzy, uczyć się grać?
Czułeś wtedy:

 • Ciągły niedosyt i uczucie niespełnionego marzenia,
 • Dyskomfort szukania informacji w wielu miejscach,
 • Brak satysfakcji i smutek z powodu wolnego rozwoju,
 • Stratę czasu, przez małą wydajność pracy,
 • Niespełnienie siebie?

Dziś znalazłeś receptę na tego typu problemy!

Jak dzięki kursowi zaoszczędzisz 425 zł ?

Ile kosztuje 10 tradycyjnych, profesjonalnych lekcji? Za jedną (godzinną) lekcję gry na Akordeonie, u tradycyjnego nauczyciela, zapłacisz około 45 zł (niekiedy dużo więcej).

Z doświadczenia wiem, że abyś przyswoił wiedzę dostępną w moim kursie nauki dla początkujących, potrzebowałbyś minimum 10 takich lekcji - w zależności od Twojego tempa pracy.

Podsumowując, w najlepszym wypadku, idąc do nauczyciela: zapłaciłbyś 450zł!

Podsumowując...

 • Profesjonalnie. Wiedza i system nauczania, zawarty na tych płytach, to efekt 23 letniego doświadczenia z Akordeonem. Wszystkie metody i rady, są w pełni profesjonalne, sprawdzone i skuteczne.
 • Praktycznie. Nie będziesz uczył się niepotrzebnych rzeczy. Zapomnij o nudzie... Wszystko, co chcę Ci przekazać, jest konkretne i do wykorzystania "od zaraz". Zaczniesz po prostu grać.
 • Prosto. Żadnych komplikacji. Filmy, obrazy i szczegółowe opisy - dzięki temu zobaczysz wszystko wyraźnie i zrozumiale. Posługuję się prostym językiem - zrozumiałym dla Ciebie.
 • Zrozumiale. Filmy, które możesz przewijać... Lekcje, które możesz powtarzać... Ćwiczenia, melodie, utwory - które możesz grać setki razy - aż opanujesz je do perfekcji. Co sądzisz o takim sposobie nauki?

Materiały dodatkowe:

ebook-Akordeon_Od_Podstaw.pdf 0,64 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Hity biesiadne na akordeon

 • Długość nagrania: 2 godz. 10 min.
 • Cena poza pakietem: 30,00 zł

Trzecia część kursu do samodzielnej nauki gry na akordeonie!

Oferta dla osób, które przerobiły:

Spis 15 hitów biesiadnych dostępnych na kursie:

 • "Chachary"
 • "Cyganeczka"
 • "Hej, tam pod lasem"
 • "Pod lasem zielonym" lub "Kotek"
 • "Miła Walerciu"
 • "Góralu, czy ci nie żal"
 • "Przepijemy naszej babci domek cały"
 • "Upływa szybko życie"
 • "Używajmy póki czas" lub "Siekiera motyka"
 • "My cyganie"
 • "Jak długo na Wawelu"
 • "Wino musi być"
 • "Tokaj"
 • "Komu dzwonią"
 • "Na dancingu tańczą goście" lub "Cygan"

Jeśli dokładnie przerobiłeś poprzednie części kursu do nauki gry na akordeonie to bez problemu opanujesz powyższe hity biesiadne!

Przypomnę...

Nagrywam filmy, które skutecznie uczą gry na instrumentach muzycznych. Na co dzień jestem nauczycielem muzyki z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym.

Zamawiając poszczególne części otrzymujesz zawsze:

 • teorię, nuty, opisy oraz wiele innych, niezbędnych do samodzielnej nauki gry, rzeczy,
 • szczegółowy film pokazujący "jak to wszystko rozszyfrować". Na filmach szczegółowo omawiam i pokazuję, krok po kroku, jak wykonywać poszczególne ćwiczenia oraz przeboje

W tej części kursu zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat:

 1. Gry wielodźwiękami
 2. Tercji
 3. Sekst
 4. Gam:
  • C-dur
  • Gamy a-moll (naturalnej i harmonicznej)
  • Gamy F-dur
  • Gamy d-moll
  • Gamy G-dur


Poznasz również:

 • Basy z rzędu podstawowego
 • Basy z rzędu basów tercjowych (rząd pierwszy)
 • Basy molowe
 • Basy septymowe (tzw. siódemki)
 • Przejścia na basach (melodie na basach)

Wraz z kursem znajdziesz dodatkowo wiele ćwiczeń dla prawej i lewej ręki, które doskonale wyćwiczą sprawność Twoich palców. Wszystkie ćwiczenia pokazuję, krok po kroku, na filmie, o łącznym czasie trwania aż 2godz. 10min.

Najważniejsze jest jednak to...

...że będąc po przerobieniu poprzednich części kursu jesteś już gotowy, aby uczyć się grać znane polskie hity biesiadne.


Trafiłeś na doskonałą metodę zastępującą tradycyjnego nauczyciela

 • Widzisz na filmie, krok po kroku, jak ja gram (a przecież jestem tradycyjnym nauczycielem).
 • Przewijasz i zatrzymujesz film, kiedy chcesz i jak chcesz - czyli możesz przyglądać się, nieskończenie wiele razy, jak nauczyciel poprawnie wykonuje daną rzecz!
 • Możesz zadać pytanie nauczycielowi, jeśli nie możesz sobie z czymś poradzić. Odpowiem na nie najszybciej jak będzie to możliwe.

Materiały dodatkowe:

eBook - Hity Biesiadne Na Akordeon.pdf 0,86 MB
Teksty utworów.zip 0,01 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Kolędy na akordeon od podstaw

 • Długość nagrania: 1 godz. 30 min.
 • Cena poza pakietem: 30,00 zł

Świąteczna Edycja najpopularniejszej serii

Wszystkie części kursu nauki gry na Akordeon cieszą się ogromną popularnością wśród zaczynających grać. Nic dziwnego... Sekretem sukcesu jest to, że pokazuję wszystko "krok po kroku", na świetnej jakości filmach. W polskim Internecie niestety brakuje materiałów do samodzielnej nauki gry na akordeonie, a tym bardziej do nauki gry kolęd.

Świąteczna edycja zawiera 17 znanych i lubianych polskich kolęd, które będziesz mógł zagrać swoim bliskim na Akordeonie w tegoroczne święta Bożego Narodzenia.

"Właśnie skończyłem 10 minutową lekcję, a wszyscy myślą, że ćwiczę godzinami"

Spis kolęd dostępnych w specjalnej kursu nauki gry kolęd na Akordeonie:

 1. "Lulajże Jezuniu"
 2. "Gdy się Chrystus rodzi"
 3. "Bóg się rodzi"
 4. "Przybieżeli do Betlejem"
 5. "Ach ubogi żłobie"
 6. "Dzisiaj w Betlejem"
 7. "Pójdźmy wszyscy do stajenki"
 8. "W żłobie leży"
 9. "Hej w dzień narodzenia"
 10. "Anioł pasterzom mówił"
 11. "Wśród nocnej ciszy"
 12. "Triumfy króla niebieskiego"
 13. "Jezus malusieńki"
 14. "Jezusa narodzonego wszyscy witajmy"
 15. "Gdy śliczna panna"
 16. "Mizerna cicha"
 17. "Cicha noc"


dodatkowo otrzymasz szalenie cenne lekcje, przekazywane w doskonale przyswajalny sposób (na filmie o długości 1godz. 31min.)

Śpiewnik i nuty GRATIS!
Do każdej kolędy otrzymasz nuty oraz słowa dostępne do pobrania na komputer. Wszystko w wersji gotowej do druku.

Ile zapłacisz za opanowanie do perfekcji jednej kolędy?

1.70 zł - dokładnie tyle kosztuję Cię każda z kolęd dostępna w kursie!


ponieważ:

29 zł (cena całego kursu) / 17 kolęd = 1.70 zł

Za naukę jednej kolędy na Akordeonie, u nauczyciela (zwykle taka nauka pochłania minimum jedną lekcję), zapłacisz około 45 zł (niekiedy dużo więcej).

Podsumowując, idąc do nauczyciela - zapłaciłbyś 765 zł!

Czy próbowałeś uczyć się grać tylko z książki?

Zwykła, średnio przydatna książka (z samymi nutami), do nauki gry kolęd na Akordeonie kosztuje 47.50 zł. Znalazłeś kurs zawierający dużą ilość skutecznych materiałów multimedialnych (oprócz filmu - dodatkowo opisy, nuty, słowa kolęd itp...). Nie przegap tej okazji, zapomnij o mało użytecznych książkach dla początkujących!

Wiesz czym głównie różni się zwykła książka od filmu instruktażowego? Książka to "suche i bezduszne" nuty, a ja oprócz nut, daję Ci dodatkowo szczegółowy film instruktażowy na o łącznym czasie trwania - 1godz. 31min.

UWAGA:

Polecam Ci, abyś przed przystąpieniem do nauki gry kolęd przerobił poprzednie części kursu:

Materiały dodatkowe:

ebook - Kolędy Na Akordeon.pdf 0,98 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Pieśni patriotyczne i partyzanckie na akordeon

 • Długość nagrania: 1 godz. 42 min.
 • Cena poza pakietem: 30,00 zł

Czwarta część płyt do nauki gry na akordeonie!

Oferta dla osób, które przerobiły:

 1. Akordeon od podstaw
 2. Biesiada na Akordeon. Filmy do nauki gry dla średnio zaawansowanych
 3. Same hity biesiadne na Akordeon.

Spis 15 utworów dostępnych w wydaniu: "Pieśni patriotyczne i partyzanckie na Akordeon":

 • "Przybyli ułani pod okienko"
 • "Czerwone słoneczko"
 • "Dziś do ciebie przyjść nie mogę"
 • "Hej chłopcy, bagnet na broń"
 • "Ułani, ułani"
 • "Bywaj dziewczę zdrowe"
 • "Jak to na wojence ładnie"
 • "Już zachodzi czerwone słoneczko"
 • "My ze spalonych wsi"
 • "O mój rozmarynie"
 • "Jeszcze jeden mazur dzisiaj"
 • "Wojenko, wojenko"
 • "Pałacyk Michla"
 • "Po partyzancie dziewczyna płacze"
 • "My, Pierwsza Brygada"

Jeśli dokładnie przerobiłeś poprzednie części kursu do nauki gry na akordeonie to bez problemu opanujesz powyższe utwory patriotyczne!

Z czwartej części kursu zdobędziesz praktyczną wiedzę na temat:

 • Gry wielodźwiękami
 • Tercji
 • Sekst
 • Gam:
  • C-dur
  • a-moll naturalna
  • a-moll harmoniczna
  • G-dur
  • e-moll naturalna
  • e-moll harmoniczna
  • F-dur
  • d-moll naturalna
  • d-moll harmoniczna

Będziesz również doskonalił grę na basach czyli lewą ręką.

Razem z kursem "Pieśni patriotyczne i partyzanckie na Akordeon" znajdziesz dodatkowo wiele ćwiczeń dla prawej i lewej ręki, które doskonale wyćwiczą sprawność Twoich palców.

Materiały dodatkowe:

eBook - Pieśni Patriotyczne i Partyzanckie Na Akordeon.pdf 0,85 MB
Słowa wszystkich piosenek.zip 0,01 MB

Dostęp do materiałów uzyskasz po wykupieniu szkolenia, w sekcji "Mój eMentor".


Mandora poleca również

Podobne szkolenia

150,00 zł

(121,95 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online!
Prowadzący: Sławomir Łapiński
Łączna długość wideo: 9 godz. 9 min.
Zawartość pakietu: 5 produktów

O autorze

Mandora

Mandora - Sławek Łapiński (autor kursów), od dzieciństwa gra na instrumentach. W młodości grał w wielu zespołach muzycznych, koncertował w całej Polsce. Ukończył Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Bydgoszczy... więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta