Absolutny niezbędnik współczesnego przedsiębiorcy- najskuteczniejsze techniki sprzedaży w internecie

 

Ostatni tydzień! Uwaga kurs ten będzie do kupienia jeszcze tylko do 21 stycznia 2017! Do tego bardzo duża przeczena. To ostatnia szansa!

 
 

Oto kurs, dzięki któremu przyciągniesz do swojej firmy prawdziwą lawinę klientów.

 

A przy tym:

1) Zwiększysz swoje zyski

2) Poznasz najskuteczniejsze techniki sprzedaży używane przez najlepsze firmy na rynku

2) Widząc otwierające się przed Tobą nowe możliwości, nabierzesz wiatru w żagle.

 

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 

 • nie wiesz co zrobić aby klienci zaczęli korzystać z usług Twojej firmy

 

 • zastanawiasz się jak dotrzeć do osób, które mogą być bardzo poważnie

zainteresowane Twoją ofertą jednak nie wiedzą o Twoim istnieniu
 

 • próbowałeś wszystkich standardowych metod takich jak banery, plakaty czy ulotki, a mimo to Twoje zyski nie zwiększyły się nawet o 1 zł.

 

 • prowadzisz firmę, ale brakuję ci stałego dopływu klientów

 

to koniecznie czytaj dalej bo mam coś co z pewnością Cię zainteresuję

 

Podobnie tak jak ty ja również jestem przedsiębiorcą i wiem jak cenny jest czas, dlatego tekst, który obecnie czytasz, został stworzony tak aby dać Ci maksimum informacji w jak najkrótszym czasie.

 

Zanim zaczniemy chciałbym zadać Ci małe pytanie. Czy jesteś świadomy tego, jak bardzo może zmienić się Twój biznes jeśli zaczniesz wykorzystywać do jego rozwoju dodatkowe strategie i narzędzia stosowane przez najlepsze firmy na rynku?

 

Być może już teraz osiągasz określone efekty, ale wyobraź sobie, że stopniowo zaczynasz dodawać do swojego marketingowego  arsenału dodatkowe narzędzia i strategię, które zaczynają powodować, że Twoja firma nabiera widocznego rozpędu.  Czy byłbyś zainteresowany taką wiedzę, która da Ci przewagę nad konkurencją i pozwoli wejść na zupełnie nowy poziom?

 

Jeśli Tak to świetnie trafiłeś!

Na pewno ty też zauważyłeś, że co chwila ktoś zamyka swoją firmę, która kosztowała go mnóstwo pracy, czasu i wyrzeczeń. Dlaczego tak się dzieję? Odpowiedź jest prosta: w 99% przypadków firma nie przynosiła zysków, klienci nie chcieli korzystać z jej usług. Tyle.
 

Pytanie tylko czy tak musiało być?
 

Ostatnio rozmawiałem na temat pewnej nowo otwartej restauracji z moim przyjacielem, który pracuję w dużej korporacji. Ostatnio coraz częściej myśli o założeniu własnej firmy i być może dlatego wszędzie gdzie nie pójdzie zaczyna patrzeć na daną firmę jakby była jego własnością. Zastanawia się za każdym razem co można by tu ulepszyć, jak on by to poprowadził etc.
 

Jego świeże spojrzenie na tematykę prowadzenia firmy powoduję, że zwraca uwagę na wiele istotnych rzecz o których osoby prowadzące firmę z biegiem czasu po prostu zapominają lub lekceważą.
 

Gdy tak rozmawialiśmy o tym lokalu powiedział coś bardzo istotnego.

 

Na miejscu tego właściciela robiłbym co się da aby przyciągnąć ludzi, jeśli ulotki nie działają to wyjść z kartą na zewnątrz i zapraszać, jeśli nie to, spróbować reklamy w gazecie, cokolwiek, ale aktywnie działać. Widzisz ja pracuję na etacie i moje zarobi są stałe, nie mam na nie wpływu. Tymczasem właściciele firm mają coś bardzo cennego, czego im mocno zazdroszczę. To od nich zależy ile zarobią.
 

I jaki by Twój biznes nie był, ciężko się z tym nie zgodzić.
 

Pamiętam jak swego czasu przechodziłem niemal codziennie obok niewielkiego sklepu z biżuterią.

Bardzo rzadko widziałem aby ktokolwiek tam wchodził, ale najlepsze było to, że właściciel tego sklepu, który zazwyczaj pracował za ladą, prawie zawsze siedziała z nogami na biurku i oglądała telewizję! Czy widzisz te zgubne podejście? Nie ma klientów=czas wolny.
 

Ale co ja mogę zrobić?

Po pierwsze przeczytaj te dwie historię jeszcze raz, ale teraz zacznij od drugiej. Znajdziesz odpowiedź, gdy usłyszysz w głowię to co ja usłyszałem we wspomnianej restauracji od mojego przyjaciela. Jak sam pewnie zauważyłeś najważniejsze w tym wszystkim jest podejście i lepiej dla Ciebie jeśli będzie ono takie: Nie ma klientów=trzeba ich pozyskać
 

Jeszcze raz powołam się na historię mojego przyjaciela, który podkreślił jeszcze jedną ważną rzecz. Jeśli coś nie działa, trzeba zacząć robić coś innego.

 

Jeśli próbowałeś już pewnych działań, które nie przyniosły Ci oczekiwanych rezultatów lub zaprowadziły Cię do pewnego punktu bez możliwości dalszego rozwoju to już najwyższy czas aby wyprowadzić nową ciężką artylerie!
 

Broń, bo tak nazywam ten system ponieważ może on być zabójczy dla Twojej konkurencji, o której mówię wykorzystuję najnowsze osiągnięcia techniki. Powoduję, że otrzymujesz dostęp do największej i darmowej bazy danych Twoich nowych potencjalnych klientów.

Otwiera przed Tobą nowe możliwości promocji i sprzedaży, niedostępne dla Ciebie nigdy wcześniej. Ta baza to internet, nabojami są Twoje produkty, a bronią wiedza, którą mam dla Ciebie, wykorzystujący najskuteczniejsze techniki sprzedaży w internecie.
 

Czy klient jest wobec Tego celem?
 

Firmy, które przynoszą największe zyski, to te, które nie traktują klienta jako zwierzyny, którą trzeba przyciągnąć, zabrać co się da i uciec, tylko te, które stawiają osobę chcącą skorzystać z Twoich usług jak partnera w biznesie, przyjaciela, a nie wroga.
 

Celem jest problem klienta, a ty używasz swoje artylerii aby mu pomóc, a przy okazji czerpać profity  z dobrze wykonanej pracy.
 

Dobrze brzmi super, ale co dokładnie jest w tym kursie?

 

Dowiesz się z niego m.in.:

 • Dlaczego wszyscy chcą od Ciebie adres email i jak ty również możesz wykorzystać ten sposób aby Twoja firma znacząco zwiększyła swoje zyski.

 

 • Czym jest lejek sprzedażowy i jak dzięki niemu z 3 zł zrobić 3 tys. zł

 

 • Zdradzę Ci najważniejszy sekret bez którego jakakolwiek promocja robiona przez twoją firmę nie ma szans na sukces.

 

 • Czy wiesz, że 7 na 10 decyzji zakupowych jest podejmowanych pod wpływem czegoś co nazywa się pozytywnym dowodem społecznym? Dowiedz się jak i Twoja firma może na tym skorzystać.

 

 • Klienci bardzo często są gotowi do zakupu niemal natychmiast, jednak… tego nie robią. Pokażę Ci jak wykorzystując dwa proste triki możesz wpływnąć na klienta i przekonać go do zakupu od razu.

 

 • Jak wykorzystać coś co nazywa się psychologicznym efektem Zeigarnika aby maksymalnie zainteresować klienta ofertą naszej firmy.

 

 • Jak jeden z największych sklepów inernetowych zalando.pl zarabia na tym, że daję swoim klinetom 100 dni na zwrot towaru.

 

 • Jak wykorzystać sekret Steva Jobsa i Richarda Bransona aby zwiększyć zyski swojej firmy i sprawić, że klienci o wiele chętniej będą korzystać z jej usług.

 

A tak wygląda spis treści tego kursu 


Dodatkowo jestem przekonany o tym, że….

jeżeli postąpisz zgodnie z tym co przedstawiam Ci w moim nagraniu to możesz liczyć na:

 • zwiększenie zysków
 • zmniejszenie kosztów na reklamę
 • wzrost rozpoznawalności twojej firmy
 • komfort wynikający z tego, że masz możliwość aktywnego pozyskiwania klientów w szybki i prosty sposób. Od teraz nie będziesz musiał siedzieć i zastanawiać się czy coś dzisiaj zarobisz, ponieważ będziesz mógł wziąć los w swoje ręce i zamiast czekać aż klient przyjdzie do Ciebie w nienachlany sposób zaprosisz go do siebie.

 

Nie wiem ile to wszystko jest to dla Ciebie warte, ale dla mnie było bezcenne…

 

Właśnie tak, bezcenne! Od tego jak funkcjonuje moja firma zależało niemal wszystko. Jeśli martwię się o rachunki, wierzyciele ciągle dzwonią zjada mnie stres, nie mam czasu dla rodziny, całe życie zaczyna opierać się wyłącznie na pracy…

 

Klienci, którzy są zadowoleni z twoich usług, płacą ci żywą gotówką, polecają Cię innym to prawdziwy skarb, który daję ci spokój i wolność również poza pracą. Jednak aby zdobyć skarb musisz wyruszyć w podróż. Jeszcze żaden skarb nigdy sam nie zapukał do czyichś drzwi. Taką podróżą jest właśnie ten kurs, który w niecałą godzinę pokażę ci jak zdobyć to czego pragną wszystkie osoby prowadzące własną firmę.

 

Co jednak najlepsze…

Będziesz mógł wykorzystać zdobytą wiedzę natychmiast po zakończeniu kursu!

 

 

Brzmi zbyt pięknie? To poczekaj na to:

 

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań to masz 30 dni aby z niego zrezygnować. Piszesz po prostu emaila i robimy zwrot. Bez żadnych pytań czy problemów. To moja gwarancja satysfakcji ponieważ jestem pewien, że będziesz zadowolony.
 

A oto wstęp kursu  z którego dowiesz się czegoś więcej o mnie i skąd wiem, że ten kurs przyniesie Ci zakładane efekty:

 

Podsumowując:

Za cenę 197 zł otrzymujesz gotowy system dzięki któremu wniesiesz swoją firmę na zupełnie nowy poziom, zdobędziesz całą masę nowych klientów i wyjątkowa wiedzę, dzięki której już zawsze będziesz wiedział co robić aby Twoja firma przynosiła dochody. Pamiętaj, nawet jeżeli zmienisz profil działalności swojej firmy to ta wiedza zostanie z tobą i będziesz mógł dalej z sukcesem ją wykorzystywać.

 

Teraz Twoja kolej….

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które prowadzą prężnie działające i zyskowną firmę i nie narzekają na brak klientów to masz teraz taką możliwość. Wszystko co musisz teraz zrobić to kliknąć w „zamawiam

 

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć do grona osób, których wyniki są zdumiewające.

Piotr Majda poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Piotr Majda

Piotr Majda - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

Promocja!

397,00 zł

97,00 zł

Kup teraz!
Prowadzący: Piotr Majda
Długość szkolenia: 2 godz. 25 min.
Dodano: 11 kwietnia 2016