Szkolenia > Biznes

Power Networking

Oto sposób, dzięki któremu zbudujesz
sieć bogatych kontaktów i relacji biznesowych

                                A przy tym:
                                1) Zwiększysz zyski ze swojej sieci kontaktów
                                2) Rozwiniesz siec kontaktów i napędzisz swoją karierę
                                3) Stworzysz taką wartość, żeby inni czerpali korzyści z tego, że znają ciebie!
                                3) Będziesz miał wokół siebie ludzi, którzy będą dodawać Ci otuchy w momentach słabości

 

WIEM, ŻE TY

Kiedy spojrzałeś na ofertę pomyślałeś być może: „Ale to długie, nie chce mi się tego czytać”. Rozumiem to.

Wiedz jednak, że szanuję zarówno Twój jak i swój czas dlatego żadne, ale to żadne słowo nie pada tutaj przypadkowo.

Wszystko zostało przemyślane, a cały tekst ułożony jest tak, żeby czytało się go jak dobrą powieść kryminalną i z lekkością przechodziło do poszczególnych akapitów.

Nim się obejrzysz dojdziesz do ostatniej linijki – masz na to moje słowo.

Gotowy? 

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 • Nie wiesz jak poznawać wpływowych ludzi, których podziwiasz (wysyłasz do nich emaile, ale albo odpowiadają jednym, dwoma zdaniami albo wcale)
 • Chciałbyś robić w życiu ciekawe rzeczy, ale kiedy mówisz o tym znajomym i rodzinie to… patrzą na Ciebie jak na wariata
 • Chcesz poznawać ludzi, którzy znają ludzi, ale kompletnie nie wiesz jak się do tego zabrać
 • Nie masz wokół siebie ludzi, którzy będą Cię motywować zamiast podcinać skrzydła
 • Chciałbyś zmienić pracę na lepiej płatną, ale nie masz znajomości, więc kurczowo trzymasz się tego co jest (jak długo jeszcze tak wytrzymasz?)
 • Nie wiesz jak zdobywać nowe kontakty i budować relacje
 • Chodzisz na szkolenia, poznajesz ludzi, wymieniacie się numerami telefonów i….NIC
 • Chcesz być lepiej widocznym w branży, ale nie wiesz jak to zrobić
 • Nie znasz skutecznych technik i praktyk budowania sieci kontaktów biznesowych
 • Nie masz za wiele pieniędzy na marketing i reklamę, a chcesz zdobywać nowych klientów

 

to poświęć dosłownie 5 minut i czytaj dalej

ponieważ mam dla Ciebie prawdopodobnie najlepszą wiadomość dla Twojego życia, biznesu i kariery zawodowej.

Jednak zanim przejdziemy do dokładnego omówienia systemu opowiem Ci krótko swoją historię.

Już na studiach wiedziałem, że chcę mieć firmę, ale nie do końca wiedziałem jak się za to wszystko zabrać. Czytałem, szukałem, błądziłem.

Udało mi się pozyskać kilku klientów, ale zarobki nie były zbyt imponujące.

Miałem trochę szczęścia ponieważ już na studiach miałem okazję poznać człowieka, który prowadził duży biznes. To właśnie on powiedział mi, że największy kapitał jaki można mieć to relacje z ciekawymi ludźmi.

Powiedział mniej więcej coś takiego: „Bartek, jak będziesz miał znajomości, to łatwiej pozyskasz klientów i to bez wydawania pieniędzy na reklamę.

Jak będziesz miał znajomości, to wszystko szybciej załatwisz.

Jak będziesz miał znajomości, to w razie kłopotów, ktoś zawsze Ci pomoże.

Jak będziesz miał znajomości będziesz mógł ludzi ze sobą kojarzyć. Będziesz łącznikiem, a ludzie zawsze pamiętają dzięki komu się poznali”.

Wtedy ja zapytałem…

„No dobrze, ale skąd ja w ogóle mam mieć te znajomości? Jak mam  docierać do tych ludzi, którzy już prowadzą swoje firmy?”

Odpowiedział mi: „Nie wiem. Kombinuj”. Po czym mrugnął okiem, uśmiechnął się, wstał i zostawił mnie na ławce w stanie całkowitej konsternacji.

Wróciłem do domu, włączyłem portal Goldenline.pl i zacząłem szukać przedsiębiorców z Katowic. Wysłałem setki wiadomości, w których pisałem, że jestem początkującym przedsiębiorcą i czy mogliby się ze mną spotkać na kawie.

Chciałem się od nich dowiedzieć co powinienem robić, a czego się wystrzegać. Chciałem wiedzieć jak udało im się osiągnąć sukces i jakie po drodze popełnili błędy.

Najgorsze było to, że… nikt nie miał czasu się ze mną spotkać.

Jeżeli już ktokolwiek mi odpisał (a takich było zaledwie kilku), to odpowiedź była negatywna.

Byłem załamany.

Nie sądziłem, że to będzie takie trudne.

Pewnego razu jeden z klientów zapytał mnie czy mogę mu polecić jakąś książkę lub audiobooka. Poleciłem mu „Jak przetrwać i odnieść sukces w biznesie” Franka Bettger’a.

Po czym Rafał (tak miał na imię mój klient) powiedział, że zna tą książkę. Mało tego! Znał też człowieka, który tą książkę czytał czyli Tomasza Kućmę.

 

Zapytałem Rafała, czy może mnie poznać z Tomkiem bo jego głos bardzo często mi towarzyszy w samochodzie. Kilka dni później miałem okazję poznać Tomka, ale… byłem tak onieśmielony, że zapomniałem wszystkiego o co chciałem go zapytać.

W tym czasie moja dziewczyna, a obecnie żona, pracowała wtedy w punkcie sieci Era (obecnie T-Mobile) i w nagrodę za bardzo dobrą sprzedaż dostała kamerę.

Na kamerze była naklejka, że jest ona kompatybilna z zyskującym coraz szerszą popularność portalem youtube.com.

Nagle doznałem olśnienia. Wszystkie klocki dosłownie w sekundzie trafiły na swoje miejsce.

Trzymając tą kamerę w ręce powiedziałem: „Będę robił wywiady!”.

Złapałem za telefon i zadzwoniłem do Tomasza Kućmy. Tomek zgodził się na wywiad i po kilku dniach siedzieliśmy w małym biurze wypożyczonym na ten czas z uczelni.

Nie miałem żadnych mikrofonów, oświetlenia, ani nic takiego. Mieliśmy tylko biuro, kamerę i pytania do wywiadu.

Po wywiadzie jeszcze długo rozmawialiśmy o biznesie i jego prowadzeniu.

Zapytałem Tomka czy zna jeszcze kogoś z kim mógłbym przeprowadzić taką rozmowę i tak trafiłem do Marcina Kądziołki – prezesa wydawnictwa „Złote Myśli”.

Po wywiadzie Marcin doradził mi, abym napisał książkę. Posłuchałem jego porady i mój poradnik „Zrobię To Dzisiaj!” przez cztery miesiące zajmował pierwsze miejsce na liście bestsellerów wydawnictwa.

Docieranie do kolejnych osób było już znacznie prostsze. Po prostu mówiłem, że chciałbym przeprowadzić wywiad i że takie rozmowy przeprowadziłem już z osobami X, Y, Z.

Tym razem sytuacja wyglądała diametralnie inaczej bo 9 na 10 osób bez chwili zawahania godziło się na rozmowę. Tak poznałem wielu wpływowych ludzi.

Nabrałem odwagi, blog się rozrastał, a ja w pewnym kręgu stałem się rozpoznawalny.

 

Z czasem moje kontakty…

zaczęły poszerzać się o przedsiębiorców, dyrektorów, ludzi pracujących w administracji, a także polityków urzędujących na poziomie lokalnym i krajowym.

Dzięki znajomościom mój biznes znacznie przyspieszył. Pojawiali się klienci z polecenia oraz coraz więcej klientów z „górnej półki”.

W tym momencie właściwie nie ma dnia, żebym nie był zaproszony do współpracy przy jakimś projekcie.

Może zabrzmieć to nieco dziwnie, ale jestem wręcz przytłoczony różnymi ofertami i możliwościami współpracy.

Oczywiście taki krąg znajomych nie powstał z dnia na dzień. Wymagało to kilku lat, ale ten czas i tak upłynie, a wierz mi – chyba nic tak mocno nie wpłynęło na mój sposób myślenia, motywację i biznes jak to, że jestem otoczony wspaniałymi ludźmi.

Potwierdzają to badania naukowe

Tom Rath w książce „Vital Friends” przytacza badania, które pokazują, że jesteś średnią pięciu najbliższych Ci osób.

Jeżeli w Twoim najbliższym kręgu znajduje się dużo osób z nadwagą, to prawdopodobnie Twoja waga też jest nieco zawyżona.

Jeżeli otaczasz się ludźmi, dla których liczy się tylko dzień dzisiejszy, to prawdopodobnie sam także będziesz miał problem z tym, żeby oszczędzać pieniądze. Nieświadomie będziesz przejmował pewne wzorce.

Nicholas Christakis, socjolog z Harvard Medical School w Bostonie, w książce „Connected. The amazing power of social networks and how they shape our lives” udowadnia, że wpływ na nas mają nie tylko przyjaciele, ale także przyjaciele przyjaciół, oraz przyjaciele przyjaciół naszych przyjaciół.

 

Zastanów się nad tym…

jak wielki wpływ miałoby na Ciebie to, gdybyś w swoim najbliższym kręgu miał osoby, które zarządzają firmami generującymi obroty w milionach złotych rocznie?

Jaką miałoby to dla Ciebie wartość, gdybyś mógł zwrócić się do nich z prośbą o radę w momencie podejmowania trudnej decyzji?

Uwierz mi – mieć takich ludzi za przyjaciół to skarb.

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak potężny wpływ ma na nas to, kim się otaczamy.

Pokażę Ci jak nawiązywać wspaniałe relacje z ludźmi, którzy w Ciebie wierzą, którzy Cię motywują i inspirują.

Ludźmi, którzy wyciągną do Ciebie pomocną dłoń, gdy nagle pojawi się na Twojej drodze jakaś bariera.

Będę szczery – życie jest za krótkie, żeby spędzić je w gronie wiecznie narzekających ludzi, którzy zazwyczaj sami wiodą dość nudne życie i swoje frustracje przelewają na wszystkich w koło. Z takimi ludźmi delikatnie rzecz ujmując powinieneś „poluzować” swoje kontakty dla swojego zdrowia psychicznego i emocjonalnego.

Kiedy startowałem nie miałem żadnych znajomości. Ten krąg znajomych został zapoczątkowany w 2010 roku i z każdym dniem staje się coraz większy.

Przerobiłem mnóstwo sposobów nawiązywania znajomości i chętnie opowiem Ci co działa najlepiej.

 

Opowiem także czego nie robić, żeby nie zrazić do siebie ludzi, którzy mogą okazać się naprawdę bardzo pomocni (niestety, takie błędy też mam na koncie).

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość

Przyspiesz swoje sukcesy dzięki budowie wspaniałych relacji prywatnych i biznesowych. Nawiązuj kontakty, otaczaj się ciepłymi i serdecznymi ludźmi, a wiele w Twoim życiu się zmieni.

Będziesz bardziej zmotywowany do pracy, będziesz myślał w zupełnie inny sposób niż dotychczas, będziesz tworzył takie życie, o jakim zawsze marzyłeś.

Czy ten system rzeczywiście przynosi te wszystkie obiecywane efekty?

Startując ze swoją firmą nie miałem żadnych tradycji biznesowych. Żadnych znajomości.

Próbowałem docierać do ludzi sukcesu, do wpływowych osób, ale bezskutecznie. Straciłem wiele czasu i pieniędzy nieumiejętnie budując sieć kontaktów.

Wszystko zmieniło się gdy poznałem i wprowadziłem do swojego biznesu techniki, które przekażę na szkoleniu. Zacząłem budować wspaniałe relacje biznesowe i zaczęły dziać się niewiarygodne rzeczy! Tylko w samym 2013 roku:

- przeszkoliłem ponad 1000 osób

- zwiększyłem obroty w firmie o 400%

- zyskałem zaufanych i sprawdzonych współpracowników i poszerzyłem swój zespół do siedmiu osób

a przy tym pracowałem znacznie mniej niż rok wcześniej.

Tych i jeszcze wielu innych wyników nie byłoby gdyby nie zdobyte kontakty!

Tylko na tym szkoleniu

Dowiesz się:

 • dlaczego musisz poznawać ludzi i jak działać tak żeby samemu być znanym
 • jak wejść w relacje i współpracować z przedsiębiorcami
 • jak nawiązywać kontakty gdy jest się cichym, skrytym i nieśmiałym (tak, tak – nawet będąc introwertykiem możesz stworzyć sieć wspaniałych znajomych!)
 • jak zdobyć szacunek wpływowych osób
 • dlaczego przebywanie z wpływowymi ludźmi w jednym pomieszczeniu jest ważne
 • co zrobić, aby to z Tobą ludzie chcieli nawiązywać kontakt – wtedy to Ty decydujesz z kim się spotkasz i wręcz przebierasz w ofertach współpracy
 • jak nawiązywać kontakty na spotkaniach biznesowych i szkoleniach
 • jak tworzyć tzw. fuzje
 • jak jedna rzecz sprawi, że w mgnieniu oka zupełnie nieznana osoba będzie się czuła, jakbyście znali się od lat
 • jak opanować narzędzia komunikacyjne: słuchanie, pytanie, życzliwość na starcie, nie przerywanie, bezinteresowny kontakt
 • jak ustawić własne kryteria relacji – przecież nie z każdym chcesz się przyjaźnić
 • jak działają grupy i spotkania networkingowe i czy w ogóle warto poświęcać na to czas

 

 • co to jest fontanna przywództwa i jak się do niej dostać?

 

To wszystko będzie pierwszego dnia.
Natomiast w drugi dzień zajmiemy się takimi tematami jak:  

 • jak znaleźć mentora i dowiedzieć się ciekawych rzeczy od wyjątkowej dla Ciebie osoby
 • czym i jak się wyróżnić, żeby ważna osoba mogła się w ogóle Tobą zainteresować
 • jak poznawać i kierować relacje z ludźmi, którzy znają innych ważnych ludzi tak żeby biznes się kręcił
 • jak dbać o jakość swoich kontaktów
 • jak podtrzymywać wartościowe dla Ciebie relacje
 • jak budować i umacniać sieć kontaktów biorąc udział w ciekawych wydarzeniach
 • jak dbać o poprawę relacji wysyłając odpowiednie wiadomości
 • co robić po otrzymaniu wizytówki
 • jak z korzyścią dla siebie dzielić się kontaktami
 • jak nie stracić swojej reputacji dając złą rekomendację? Co z Twoją reputacja gdy polecisz kogoś kto mówiąc kolokwialnie „nawali”?
 • na co zwrócić ogromną uwagę w nawiązywaniu korzystnych kontaktów biznesowych
 • zdobycie kontaktu to nie wszystko- co robić potem?
 • jak wywierać dobre wrażenie? – bez tej umiejętności zapomnij o nawiązywaniu korzystnych kontaktów
 • jak  odpowiednio przygotować się do spotkania
 • jak polecać zaprzyjaźnione firmy i jak być polecanym?
 • jak budować silniejsze więzi z klientami, szefami, współpracownikami, handlowcami, przyjaciółmi i rodziną
 • jak nawiązywać i jak nie nawiązywać kontaktów z wpływowymi ludźmi
 • jak odświeżać stare znajomości
 • wreszcie – jak to wszystko zorganizować skoro pewnie już masz mnóstwo spraw na głowie

 

Buduj relacje! 

 

O tym, że warto nawiązywać kontakty wie każdy. Twoja widoczność i umiejętność budowania wokół siebie i swojej firmy KORZYSTNYCH KONTAKTÓW jest kluczowa.

Kontakty  nadają odpowiedniego pędu karierze. Zdobywasz błyskawicznie nowe umiejętności i dostrzegasz szanse oraz możliwości, które oficjalnie pojawią się na rynku dopiero za kilka lub kilkanaście miesięcy!

Obojętnie czy zaczynasz czy masz już ugruntowaną pozycję musisz nauczyć się budować i pielęgnować wspaniałe relacje zarówno biznesowe jak i prywatne!

Power Networking to ogromna umiejętność biznesowa. Kontakty to klucz do dalszych działań. Bez dobrych relacji nie ma zleceń.

Dostajesz gotowe, sprawdzone i najlepsze praktyczne techniki na rozpędzenie swojej kariery i biznesu.

 

Jeżeli…

- jesteś pracowity i kompetentny, ale jednak mimo to nie potrafiłeś budować sieci kontaktów

- nie miałeś żadnych wartościowych kontaktów biznesowych z ludźmi z Twojej branży

-bezskutecznie próbowałeś docierać do wpływowych ludzi i nie wiedziałeś, co robisz źle i w czym jesteś nieskuteczny

To system POWER Networking mocno zatrzęsie Twoim biznesem i karierą. Wchodzisz na nową drogę. Po poznaniu i wdrożeniu tych konkretnych technik w swoje życie…

Będziesz…

- z łatwością budował wspaniałe relacje prywatne i biznesowe

- człowiekiem poszukiwanym przez headhunterów – a oni bardzo często korzystają z rekomendacji

- polecany innym firmom, co nada ogromny pęd Twojej karierze

- przeżywał niezwykle emocjonujące chwile w gronie cudownych ludzi

 

Dlaczego to szkolenie jest na żywo?

Szkolenie z budowania sieci bogatych kontaktów będzie najbardziej efektywne, gdy ludzie spotkają się ze sobą na żywo. Tak poznajesz ludzi mających problemy, które Ty możesz rozwiązać.

Oni mają swoje biznesy i znają inne osoby. Każda z osób obecnych na szkoleniu może Tobie pomóc. Pomyśl – będzie kilkadziesiąt osób, z którymi spędzisz dwa dni!

Sprawdzisz poznane techniki i rozpoczniesz jeszcze na szkoleniu budowanie sieci swoich bogatych kontaktów.

Tak naprawdę może wystarczy, że pozyskasz tylko jednego klienta na tym szkoleniu, a cała inwestycja natychmiast Ci się zwróci. Ja Ci w tym pomogę – obiecuję.

 

Kto wie – może to właśnie na tym szkoleniu poznasz partnera biznesowego, klienta, pracownika, albo… miłość swojego życia ;)

Ale to nie wszystko!

Po szkoleniu na żywo zostaniesz zaproszony na webinar (120 minut), na których omówię dodatkowe strategie, oraz odpowiem na Twoje pytania.

Większość trenerów po szkoleniu nie interesuje się efektami swoich kursantów. Zarobili swoje, więc jak nie wdrożysz wiedzy, to Twoja wina.

Osobiście nie do końca się z tym zgadzam. Przecież jak nauczyciel w szkole stawia swoim uczniom same dwóje ze sprawdzianów, to możemy stwierdzić, że:

a) uczniowie, to banda głąbów i leniuchów – to jest pójście na łatwiznę.

b) nauczyciel robi coś źle, skoro zdecydowana większość sobie nie radzi – to wymaga wzięcie na siebie odpowiedzialności za zaistniałą sytuację, co dla wielu trenerów jest nie do przełknięcia.

Miałem to szczęście, że przez kilka lat pracowałem w szkołach podstawowych i gimnazjach i wierz mi – potrafiłem wyprowadzić na prostą nawet takich uczniów, na których wszyscy już postawili krzyżyk.

Zarówno nauczyciele jak i (o zgrozo) rodzice byli przekonani, że te dzieciaki kiedyś zasilą grono osób odsiadujących kary za różne przestępstwa w poprawczakach i więzieniach.

Dzisiaj moi podopieczni uczą się w dobrych szkołach. Potrafią się uczyć szybciej i zapamiętują na dłużej.

 

Z czego to wynika?

Z tego, że wierzę w swoich uczniów bardziej niż oni sami w siebie. Widzę w nich ludzi, którymi oni dopiero się staną. Jestem nieustępliwy, wymagający i brutalnie szczery.

Tak jak i w nich, tak samo wierzę w Ciebie.

Wierzę, że stać Cię na znacznie więcej, niż teraz pokazujesz.

Wierzę, że gdybyś dostał do ręki konkretny i działający system, to realizacja planów będzie tak prosta, jak budowa helikoptera z klocków Lego z wykorzystaniem instrukcji. Jak tej instrukcji nie ma, to czeka Cię długa, żmudna i męcząca nauka na zasadzie prób i błędów.

Wierzę, że możesz spełniać swoje marzenia i być przykładem dla ludzi z Twojego otoczenia. Pokaż im, że można.

Dla kogo jest to szkolenie?

Ten system nie jest dla każdego. Komu najbardziej przyda się POWER Networking?

1. Właściciele firm

Jako właściciel firmy powinieneś budować dobre relacje ze swoimi klientami, kontrchentami, wspólnikamii  partnerami biznesowymi. Im więcej różnych ludzi znasz, i im lepsza jest Twoja reputacja, tym szybciej dotrzesz do klientów z „górnej półki”. Dzięki odpowiednim relacjom wiele spraw można załatwić szybciej, łatwiej i w przyjaznej atmosferze :-)

2. Przyszli przedsiębiorcy

Jeżeli dopiero zamierzasz otworzyć firmę, to zacznij od budowania szerokich relacji z różnymi ludźmi. Zacznij to robić nawet jeśli jeszcze nie masz sprecyzowanego pomysłu na biznes! Dzięki temu, że będziesz otoczony ludźmi znacznie bogatszymi w doświadczenie unikniesz wielu błędów, rozczarowań i… zachowasz w kieszenie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych, które prawdopodobnie byś stracił działając metoda prób i błędów.

3. Osoby, pragnące zmienić pracę lub awansować

Jeżeli pracujesz na etacie i jest Ci z tym dobrze, to świetnie! Podwyższaj swoje kompetencje i buduj relacje – dzięki temu znacznie zwiększysz swoje możliwości uzyskania wyższego stanowiska. Pamiętaj – 50% ogłoszeń o pracę nigdzie się nie ukazuje ponieważ dzisiaj jak nigdy wcześniej liczą się rekomendacje.

4. Freelancerzy

Jesteś freelancerem? Robisz strony internetowe, zdjęcia, programujesz, montujesz video, piszesz teksty, zajmujesz się szeroko rozumianą reklamą i marketingiem? To szkolenie jest dla Ciebie. Twój biznes to Ty i Twoje relacje. Zatem buduj i pielęgnuj je jak należy, a Twój kalendarz będzie wypełniony zleceniami co najmniej na kilka miesięcy do przodu.

 

Decydujące pytanie

Stać cię na to, żeby każdego dnia tracić wspaniałe możliwości i potencjalnych klientów?

Tak być może się dzieje właśnie przez nieumiejętność budowania sieci kontaktów.

Jeśli jesteś gotów na prawdziwą rewolucję to…

POMOC JEST TU!

Tylko od Ciebie zależy czy staniesz się POWER Networkerem. Wtedy każda Twoja relacja biznesowa i każdy kontakt będą nawzajem się napędzać. Pomyśl tylko, że:

 • będziesz umiejętnie pielęgnował swoje kontakty i bogacił się dzięki nim. Dostaniesz szanse o których teraz nawet ciężko Ci myśleć. Niesamowicie przyspieszy to Twój rozwój i rozwój Twojego biznesu (jeśli takowy prowadzisz)
 • będziesz zdobywał nowe kontakty i zlecenia. Wreszcie poczujesz jak raz dobrze wykonana praca potrafi procentować
 • będziesz znał rynek, a rynek będzie znał ciebie. Dostaniesz szanse i możliwości, których mógłbyś nigdy nie dostać

Są osoby wolące narzekać, że trudno jest zdobywać dziś kontakty. Nikt nie urodził się z notesem pełnym kontaktów. Niektórzy wolą czekać, aż sukces i znajomości same do nich przyjdą.

Mam nadzieję, że Ty taki nie jesteś?

W takim razie zarezerwuj sobie miejsce na szkoleniu i zdobądź umiejętność budowania sieci bogatych relacji, każdego dnia napędzających Twoją karierę i wzbogacającą Twoje życie o ciekawych i inspirujących ludzi.

„Dobrze Bartek, to ma sens.
Powiedz ile to wszystko jest warte?”

Jak wiesz szkolenia stacjonarne potrafią być bardzo drogie. Ich cena sięga nawet do 4000 zł za dwa dni szkolenia (możesz to łatwo sprawdzić).

Posłuchaj, gdybym miał wycenić szkolenie, webinar i nagrania, które dostaniesz wyglądałoby
to następująco:

a) Szkolenie na żywo z bogatym cateringiem wyceniam na 1500 zł

b) Dodatkowy webinar, na którym będę wspierał proces Twojej zmiany wyceniam na 99 zł

c) Nagranie ze szkolenia będzie oferowane w cenie 297 zł  – Ty jako uczestnik szkolenia na żywo dostaniesz je w prezencie!

Podsumowując:

Nabywając ten cały pakiet po standardowych cenach zapłaciłbyś dokładnie 1896 zł

Gdybyś chciał, abym przekazał Ci wiedzę pracując 1 na 1, to Twoja inwestycja wyniosłaby 2850 zł
(350 zł – pierwsza godzina, 2500 zł kolejne dziesięć godzin).

Takiej wiedzy, opieki i troski o klienta nie dostaniesz na żadnym innym szkoleniu o studiach nie wspominając.

Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse, i które rozumieją, że faktyczna wartość tego szkolenia jest znacznie większa.

Bardzo Cię proszę – jeżeli czujesz, że to coś dla Ciebie, to sugeruję się pospieszyć. Na ostatnie szkolenie w Warszawie wszystkie 55 miejsc zostało wyprzedane w zaledwie kilka dni. 32 osoby wpisały się na listę rezerwową, a 9 osób chciało zapłacić podwójną stawkę byleby tylko znaleźć się na sali.

Było mi strasznie przykro, że musiałem odesłać z kwitkiem wielu stałych klientów :-(

100% Gwarancja Satysfakcji

Nie masz nic do stracenia ponieważ szkolenie objęte jest 30-dniową gwarancją satysfakcji.

Zatem jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Żadnych pytań, żadnych kłopotów. Po prostu piszesz do nas maila i robimy zwrot w ciągu 24h.

 

 

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona
wybitnie skutecznych osób

Jeżeli chcesz dołączyć do grona uczestników szkolenia nie bądź jednym z tych nieboraków, którzy czekają z zapisami do ostatniej chwili, a później rozżaleni piszą, że nie się spóźnili i zabrakło dla nich miejsca.

Ten pakiet jest w wyśmienitej cenie i wszystko co musisz teraz zrobić to kliknąć w  „ Zamawiam!”.

 

ZAMAWIAM

Bartek Popiel poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Bartek Popiel

Bartek Popiel - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

997,00 zł

(810,57 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Bartek Popiel
Długość szkolenia: 5 godz. 52 min.
Dodano: 6 sierpnia 2014