Szkolenia > Biznes

Jak dzięki płatnej reklamie na Facebooku, znacząco zwiększyć zyski swojej firmy.

Oto sposób, dzięki któremu przyciągniesz do swojej firmy prawdziwą lawinę klientów.

 

A przy tym:

1) Zwiększysz swoje zyski z dnia na dzień

2) Sprawisz, że Twoja firma stanie się o wiele bardziej rozpoznawalna

2) Widząc otwierające się przed Tobą nowe możliwości, nabierzesz wiatru w żagle.

 

UWAGA: Jeżeli chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

 

 • nie wiesz co zrobić aby klienci zaczęli korzystać z usług Twojej firmy
 • zastanawiasz się jak dotrzeć do osób, które mogą być bardzo poważnie

zainteresowane Twoją ofertą jednak nie wiedzą o Twoim istnieniu

 • próbowałeś wszystkich standardowych metod takich jak banery, plakaty czy ulotki, a

mimo to Twoje zyski nie zwiększyły się nawet o 1 zł.

 • prowadzisz firmę, ale brakuję ci stałego dopływu klientów, lub właśnie

rozpoczynasz swoją pierwszą działalność i nie wiesz jak zabrać się za pozyskanie

klientów

 

to koniecznie czytaj dalej bo mam coś co z pewnością Cię zainteresuję

 

Podobnie tak jak ty ja również jestem przedsiębiorcą i wiem jak cenny jest czas, dlatego tekst, który obecnie czytasz, został stworzony tak aby dać Ci maksimum informacji w jak najkrótszym czasie.

 

Czas start!

 

Już na samym początku, chciałbym opowiedzieć Ci moją historię. Jeszcze kilka miesięcy zyski z moich działalności pozostawiały dużo do życzenia. Firma, którą prowadziłem nie do końca szła tak jakbym sobie tego życzył.  Mówiąc szczerze to była totalna klapa. Zapożyczyłem się na bardzo duże pieniądze licząc, że kolejny miesiąc będzie lepszy, że przecież firma musi mieć czas aby się rozkręcić, że z dnia na dzień wszystko się zmieni....

Niestety takie myślenie doprowadziło mnie na skraj bankructwa. Znalazłem się na granicy. W pewnym momencie nie ma już pieniędzy na spłatę rachunków, nie ma też skąd ich pożyczyć, a zyski nie pokrywają nawet najbardziej podstawowych wydatków. To był ostatni gwizdek aby podjąć decyzję, która miała wszystko zmienić.

 

Zdecydowałem się na krok, który w takiej sytuacji mógł wydawać się dziwny...

 

Miałem do wyboru albo zamknięcie firmy albo zrobienie czegoś co pozwoliłoby mi ją uratować. W zasadzie to nawet ten wybór nie był taki "różowy". Przez wiele błędnych decyzji i zaciąganie kolejnych zobowiązań moje miesięczne koszty urosły do 5 tys. zł. Nie miałem co liczyć na szybkie znalezienie pracy na etat, która dałaby mi aż takie wynagrodzenie. A teraz liczył się każdy dzień.

 

Moim jedynym wyjściem było podjęcie ciągu spektakularnych decyzji. Później okazało się, że wystarczyły dwie.

 

Zrobiłem coś na pozór dziwnego. Rozszerzyłem swoją działalność o zajęcia edukacyjne dla dzieci. Tak właśnie tą działalność, która nie przynosiła mi żadnych zysków i generowała olbrzymie jak na ten etap koszty.

 

Zdecydowałem się na franczyzę, która umożliwiłaby mi otworzenie takiej placówki pod rozpoznawalnym szyldem i ze świetną metodologią nauczania. Potrzebne były mi jednak pieniądze. Zacząłem więc szukać finansowania, co niestety graniczyło z cudem, ponieważ przez utratę płynności finansowej zamknąłem sobie drzwi w wielu instytucjach.

 

Cud się jednak zdarzył!

 

Pozyskałem potrzebne pieniądze i po kilku tygodniach byłem już posiadaczem wspaniałej akademii dla dzieci.

 

Ale zaraz, zaraz, gdzie są klienci?

 

Czas się zatrzymał. Wszystko było gotowe, jednak brakowało tego co najważniejsze w każdej firmie. KLIENTÓW! Wiedziałem, że jeśli nie znajdę klientów, którzy będą chcieli skorzystać z usług mojej firmy to w zasadzie tak jakbym nic nie miał.

Przez moje wcześniejsze doświadczenia wiedziałem już co nie działa. Jednak co z tego skoro wciąż jednak nie wiedziałem co działa!

 

Zaczęła się rozpaczliwa walka z czasem. Szukając czegoś co mogłoby mi pomóc (czegokolwiek!) Przez przypadek trafiłem na informację o szkoleniu odnośnie tworzenie reklam na facebooku.

 

Ktoś za to w ogóle płaci?

 

Widziałem już nie raz zachętę facebooka do płatnej promocji moich postów. Ot ciekawostka i tyle. Często widziałem też reklamy różnych firm na mojej tablicy. Ok facebook musi na czymś zarabiać i zawsze znajdzie się ktoś kto zapłaci za jakiś wynalazek. Po co mi to???? Ja potrzebowałem pieniędzy na rachunki, klientów, którzy zaczną korzystać z oferty mojej firmy. Nie miałem ochoty wydawać jakichkolwiek pieniędzy za coś co przecież miałem za darmo. Za jakiś gadżet dla firm, które nie mają na co wydawać pieniędzy.

 

Jaki byłem głupi!!!

 

Wszystko zmieniło się gdy odbyłem pierwsze szkolenie związane z płatną reklamą na facebooku. Zacząłem otwierać oczy, zagłębiać się w temat. W końcu wiedziałem już, że warto. Zacząłem więc inwestować swoje pierwsze pieniądze. Dzięki wiedzy, którą zdobyłem na temat płatnej reklamy na facebooku czyli na temat czegoś co było dla mnie czymś zupełnie obcym, uniknąłem wielu błędów i niepotrzebnych kosztów, a moje kampanie zaczęły przynosić pierwsze efekty. Gdy poczułem się już w tym wszystkim bardzo pewnie ruszyłem z intensywną reklamą zajęć dla dzieci o których ci mówiłem.

 

Wynik przerósł moje najśmielsze oczekiwania

 

Nie pokładałem w reklamie na Facebooku jakiś wielkich nadziei więc zainwestowałem trochę pieniędzy również w taką zwykłą tradycyjną promocję typu ulotki i plakaty. Stało się wtedy coś co była wtedy dla mnie czymś aż szokującym. Rozdzwoniły się telefony, ludzie zaczęli zapisywać się na zajęcia, niemal za każdym razem wspominając, że widzieli reklamę na facebooku i zaciekawiła ich ta oferta.

 

Ostateczny wynik przedstawiał się następująco:

Osoby pozyskane z ulotek - 5

Osoby, które zapisały się po zobaczeniu plakatu - 3

Osoby, które stały się moimi klientami po zobaczeniu reklamy na Facebooku - 55!

 

Co lepsze koszty wyglądały tak:

Projekt ulotki, druk, wynagrodzenie osoby roznoszącej ulotki - 400 zł

Plakaty - projekt, druk, rozwieszenie - 150 zł

Facebook - 98 zł

 

Liczby mówią same za siebie.

Jak widzisz, gdybym postawił tylko na tradycyjną reklamę popełniłbym największy błąd w swoim życiu.

Widzisz już dlaczego nie można lekceważyć potęgi marketingowej jaką jest płatna reklama na Facebooku?

 

Właśnie dlatego stworzyłem kurs, który jest na wyciągnięcie Twojej ręki. Aby przekazać Ci wiedze, którą może uratować Twoją firmę przed upadkiem albo pomóc jej rozwinąć się jak jeszcze nigdy dotąd.

Co ważne:

Nie jest to kurs jakich pełno, który pokazuję jak ogólnie tworzyć reklamę na Facebooku. W moim szkoleniu przedstawiam Ci krok po kroku jak stworzyć na Facebooku reklamę LOKALNEJ FIRMY, która trafi bezpośrednio do Twoich idealnych klientów, dzięki czemu będzie niesamowicie skuteczna, maksymalnie tania, a przede wszystkim rentowna.

 

Reklama na Facebooku ma to do siebie, że możesz dokładnie mierzyć ile wydajesz i ile zarabiasz.

 

Bo skoro widzisz, że reklama kosztuję cię 10 zł, a dzięki niej odezwało się do ciebie 3 klientów, którzy dokonali zakupu za kwotę x, to doskonale widzisz ile wydajesz ile zarabiasz.

 

 

Jestem przekonany o tym, że....

jeżeli postąpisz zgodnie z tym co przedstawiam Ci w moim nagraniu to możesz liczyć na:

 • zwiększenie zysków
 • zmniejszenie kosztów na reklamę
 • wzrost rozpoznawalności twojej firmy w Twoim mieście
 • komfort wynikający z tego, że masz możliwość aktywnego pozyskiwania klientów w szybki i prosty sposób. Od teraz nie będziesz musiał siedzieć i zastanawiać się czy coś dzisiaj zarobisz, ponieważ będziesz mógł wziąć los w swoje ręce i zamiast czekać aż klient przyjdzie do Ciebie w nienachlany sposób zaprosisz go do siebie.

 

Nie wiem ile to wszystko jest to dla Ciebie warte, ale dla mnie było bezcenne...

 

Właśnie tak, bezcenne! Od tego jak funkcjonuje moja firma zależało niemal wszystko. Jeśli martwię się o rachunki, wierzyciele ciągle dzwonią zjada mnie stres, nie mam czasu dla rodziny, całe życie zaczyna opierać się wyłącznie na pracy...

 

Klienci, którzy są zadowoleni z twoich usług, płacą ci żywą gotówką, polecają Cię innym to prawdziwy skarb, który daję ci spokój i wolność również poza pracą. Jednak aby zdobyć skarb musisz wyruszyć w podróż. Jeszcze żaden skarb nigdy sam nie zapukał do czyichś drzwi. Taką podróżą jest właśnie ten kurs, który w niecałą godzinę pokażę ci jak zdobyć to czego pragną wszystkie osoby prowadzące własną firmę.

 

Co jednak najlepsze...

Będziesz mógł wykorzystać zdobytą wiedzę natychmiast po zakończeniu kursu! Dostajesz gotowca, który krok po kroku powie ci jak zacząć zdobywać nowych

klientów.

 

Brzmi zbyt pięknie? To poczekaj na to:

Jeśli kurs nie spełni twoich oczekiwań to masz 30 dni aby z niego zrezygnować. Piszesz po prostu emaila i robimy zwrot. Bez żadnych pytań czy problemów. To moja gwarancja satysfakcji ponieważ jestem pewien, że będziesz zadowolony.

 

 

Podsumowując:

Za cenę 47 zł otrzymujesz gotowy system dzięki któremu wniesiesz swoją firmę na zupełnie nowy poziom, zdobędziesz całą masę nowych klientów i wyjątkowa wiedzę, dzięki której już zawsze będziesz wiedział jak dotrzeć do potencjalnych klientów ze swoją ofertą. Pamiętaj, nawet jeżeli zmienisz profil działalności swojej firmy to ta wiedza zostanie z tobą i będziesz mógł dalej z sukcesem ją wykorzystywać.

 

Teraz Twoja kolej....

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które prowadzą prężnie działające i zyskowną firmę i nie narzekają na brak klientów to masz teraz taką możliwość. Wszystko co musisz teraz zrobić to kliknąć w "zamawiam"

 

 

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć do grona osób, których wyniki są zdumiewające.


Piotr Majda poleca również

Podobne szkolenia

O autorze

Piotr Majda

Piotr Majda - więcej

Jak kupować?

Zapłać online a natychmiast uzyskasz dostęp do szkolenia!
 1. Zaloguj się lub załóż konto.
 2. Wybierz sposób płatności.
 3. Dokonaj płatności online.
 4. Oglądaj szkolenie w przeglądarce lub pobierz na dysk!

Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcji

Wszystkie zakupy są objęte gwarancją satysfakcji. Jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pieniądze. Więcej

Obsługa Klienta

87,00 zł

(70,73 zł netto)

Kup teraz! i oglądaj online lub pobierz na dysk
Prowadzący: Piotr Majda
Długość szkolenia: 42 min.
Dodano: 11 kwietnia 2016